برگزیده های پرشین تولز

فروش برد کنترل ایربگ(یونیت ایربگ) ** پژو اصل فرانسه**

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
اینو دیگه خداییش خیلی خوب اومدی.;););) آخه بنده خدا از کجا میدونست:general107::general107::general107: منظورتون 15هزارتومان پول ناقابل هست:general208::general208::general208:.رفته دنبال اینکه این 15هه کجای ماشین قرار داره؟!!!:general707::general707::general707::general707::D

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اقا من دارم میگم
میشه ایربگ ها قبلا باز شده باشن یه کاری کرد که با باز کردن سوییچ چراغ ایربگ روشن بشه و خاموش بشه عین روز اولش؟ بدون اینکه دوباره شارژ کنن ایربگارو!؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

irfiz49

Registered User
لایک‌ها
73
اقا من دارم میگم
میشه ایربگ ها قبلا باز شده باشن یه کاری کرد که با باز کردن سوییچ چراغ ایربگ روشن بشه و خاموش بشه عین روز اولش؟ بدون اینکه دوباره شارژ کنن ایربگارو!؟

اره اقا بىارى خودم برات اىن کار رو مىکنم
با 25000

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
اقا من دارم میگم

دوست عزیز بعضی از تعمیرگاه ها اینکار رو انجام میدهند.ولی به هیچ وجه توصیه نمی کنم.بخاطر پول جانتون رو به خطر نندازید.حادثه فقط ممکنه یکبار اتفاق بیافته ولی صدماتش تا پایان عمر برای فرد باقی می مونه.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوست عزیز بعضی از تعمیرگاه ها اینکار رو انجام میدهند.ولی به هیچ وجه توصیه نمی کنم.بخاطر پول جانتون رو به خطر نندازید.حادثه فقط ممکنه یکبار اتفاق بیافته ولی صدماتش تا پایان عمر برای فرد باقی می مونه.
من نیازی به این کار ندارم چون ماشین جدید خریدم سوالم سره این بود که مطمئن بشم ایربگا سرجاشه یا نه
پس یعنی با این کار شما از لحاظ ظاهری هیچ جور نمیشه فهمید درسته؟ خیلی بده که اینطوری

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
شما ببرید نمایندگی براتون چک می کنند و دقیقا میگن که ایربگ ها سرجاشون هست یا نه؟ حتی فعال شده یا نه؟؟ حتی اگر افرادی بخش ECU رو هم دستکاری کرده باشن ، قبلا ماشین ایراداتی داشته و ... رو هم براتون می گن. هزینه اش هم فکر نکنم قابل توجه باشه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
شما ببرید نمایندگی براتون چک می کنند و دقیقا میگن که ایربگ ها سرجاشون هست یا نه؟ حتی فعال شده یا نه؟؟ حتی اگر افرادی بخش ECU رو هم دستکاری کرده باشن ، قبلا ماشین ایراداتی داشته و ... رو هم براتون می گن. هزینه اش هم فکر نکنم قابل توجه باشه
باشه ممنون حتما میبرم
فقط من شنیدم اگه باز شده باشه نخوان ایربگا رو شارژ کنن میان با دیاگ کلا ایربگ رو خاموش میکنن و چراغش هم کلا خاموش میشه آیا راسته همچین چیزی؟ کلا خاموش میشه ؟وقتی سوییچ رو باز میکنی چطور؟

irfiz49

Registered User
لایک‌ها
73
تو اىن حالت هم باز مىتونى ماشىنت رو بىارى ببىنم بعد بهت مىگم اىربگ دارى ىا نه و عمل مىکنه ىا نه
30 هم هزىنش مىشه داداش

بالا