برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
فقط اتحاد و دیگر هیچ! مگه همین چند وقت پیش تو عربستان نبود که مرغ رو گرون کردند هیچ کس نرفت بخره
فروشنده ها هم از ترس اینکه ممکنه رو دستشون باد بکنه ارزون کردند ولی اگه اینجا بود همه میرفتند میخریدند و هی گرونتر میشد مثل الان که داریم نتیجشو میبینیم

Playstation

Registered User
لایک‌ها
110
میخوام برم سرویس 10 مگابیت آسیاتک بگیرم خوبه؟
بعد این همه سال وابسته شدم به این شرکت
قراردادم با پارس تموم شده چرا یهو همچین کردن سایتشون افتضاح حجم نامحدود ها کم شبانه تعطیل سرعتم داغون ، مدیراش عوض شدن؟قبلا یه انتقاد یا شکایت میزدم براشون فرداش یه خانومی توجیحم میکرد زوری! الان چند روزه خبری نیست!

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
(آقا جان تمامی روانشناسان و جامعه شناسان تو تحلیل رفتار ایرانیها موندن صحبت از اتحاد میکنید!)
اگه دقت کنید فشار و زور مستقیم و غیر مستقیم این دهه حجریهاست که باعث میشه مردم رفتار عجیب و غریب داشته باشن چون حتی اجازه حرف زدن هم نمیدن و تایک چیزی بشه میگن دشمن خدا و مفسد فی الارض یا دین درخطراست اعدامشون کنید... کجای دنیا فیس بوک فیلتره؟ یا... اینا از اگاهی و دانش مردم میترسن چون اگاهی باعث میشه مردم از خودشون سئوال کنن چرا اینطوریه؟ چرا در ممالک کفر دروغ و دزدی کمتر میشه درحالیکه ما تو مملکت اسلامی زندگی میکنیم همه چیز برعکس و بدتره؟ تازه اقا میاد میگه کشش ندین؟؟؟ و... همه سایتها رو فیلتر میکنن بعد میان میگن فیلترشکن قانونی بخرین.... مردمو زور میکنن به حجاب از اونطرف اثار باندهای مافیای چادر سرکله شون پیدا میشه برا فروش چادر... از اونطرف وقتی مردم چادر نمیخرن گشت ارشاد و.. راه میندازن بعد میبینن کارساز نیست اقدام به تهدید واسیدپاشی میکنن بنظرم قلب و مغز داعش همینجاست این حرفها خوبه برا اگاهی ولی باید دست بکارشیم تمام گذشته ام یا گذشته مون دود شد حالمون در حال دود شدنه با این وضع اینده ای هم نداریم خودشون نسشتن عقب و جای گرم ونرم ککشون نمیگزه و غمی ندارن صحبت از با خاک یکسان کردن اسرائیل میکنن درضمن تا اونجاییکه من اطلاع دارم تمام شرکتهای اینترنتی هر ماه یک هزینه ای به مخابرات میدن حالا اگه نتونن پول این هزینه رو از سرکیسه کردن مشتریها دربیارن اونوقته که شروع به ضررکردن میکنن تا وقتیکه ورشکست بشن حالا دست ماست که پولدارشون کنیم و امکان سفر تفریحی خارج رو براشون مقدور کنیم یا تلافی کنیمو حقمونو با ورشکست کردنشون بگیریم الان خیلیها میگن از پارس میریم موضوع اینه که بریم و برنگردیم به پارس گوه لاین البته اقدامات دیگه ای میشه کرد مثل داغون کردن مرکز پارس گوه لاین تو تهران یا با نفت یا بنزین نمایندگیشونو به فاک بدیم

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513

s_x

Registered User
لایک‌ها
116
من که ماه پیش کلا سرویسمو از پارس جمع کردم رفتم یه آی اس پی دیگه با اینکه ۱۰ روز اینترنت نداشتم اما ارزششو داشت .
الانم از این سرویس دهنده راضیم .
حرف زدن که راحته فقط باید عمل کرد و حق رو گرفت . اگه واقعا هر کسی ببینه داره بهش ظلم میشه و بتونه جلوشو در اسرع وقت بگیره ، دیگه دزدی ایجاد نمیشه یا فردی یا شرکتی جرات نمیکنه دزدی کنه .

rezaei77

Registered User
لایک‌ها
19
متاسفم براي خودم که چرا يکساله تمديد کردم البته من 5 سال بود از پارس آنلاين استفاده ميکردم و اين دومين بار بود که يکساله تمديد کرده بودم و فکر نميکردم همچين کاري بکنند، منم 6 ماه از قراردادم باقي مانده به نظرتون چيکار کنم؟ البته تو پاييز به علت مشغله زياد دانلود شبانه نميکنم به نظرتون صبر کنم حجمم تمام بشه يا اگر الان شکايت کنم ازشون ميتونم يه مقدار از مبلغ قرار داد رو پس بگيرم

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
متاسفم براي خودم که چرا يکساله تمديد کردم البته من 5 سال بود از پارس آنلاين استفاده ميکردم و اين دومين بار بود که يکساله تمديد کرده بودم و فکر نميکردم همچين کاري بکنند، منم 6 ماه از قراردادم باقي مانده به نظرتون چيکار کنم؟ البته تو پاييز به علت مشغله زياد دانلود شبانه نميکنم به نظرتون صبر کنم حجمم تمام بشه يا اگر الان شکايت کنم ازشون ميتونم يه مقدار از مبلغ قرار داد رو پس بگيرم
من چیکار کنم که هیچ راهی ندارم. مرکز ما پورت خالی نداره. حتی از مخابرات هم بخوام بگیرم باید دو ماه صبر کنم. اونم معلوم نیست که دو ماه بیشتر نشه. 5 روز دیگه باید تمدید کنم. میخوام نامحدود 128 بگیرم.

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان سرعتتون پایینن نیومده؟؟؟ من سرعت دانلودم 1مگ بود الان اومده رو 250k با توجه به این که سرویسم 2مگ محدوده !

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوستان سرعتتون پایینن نیومده؟؟؟ من سرعت دانلودم 1مگ بود الان اومده رو 250k با توجه به این که سرویسم 2مگ محدوده !

قطعی ها زیاد شده و سرعت هم افت داره !

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
اینا چرا مثل جاهای دیگه چند مدل سرویس نمیدن؟
مثلا آسیاتک سرویس های ده گیگ bandwidthش رایگانه شبا
جالبه میگن برای رضایت مشتری ولی انگار ما مشتری نیستیم

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
و یه سوال
تا حالا کسی تونسته از اینا پول زنده کنه؟
من اکانت یک ساله گرفتم و 6 ماهش مونده. راحت 80 تومن رفت تو پاچه م

File Killer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
مخابرات دیگه به درد دانلود می خوره جدیدا دیگه سرور داخلی هم نمی کشه به شدت کم آورده البته ...

بودجه سال بعد هم محدود شد دیگه امیدی به درست شدن اینترنت ندارم

اوایل 3g منطقه ما اومد سرعت فول و.... الان به زور صفحه باز می کنه این نشون ملت تشنه دانلود هستن پهنا 10 برابر بشه وضع همینه :D

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
دوستان، دو سه روز پیش یه ایمیل از این بی همه چیزها مبنی بر اینکه ترافیک شبانه (که به نظرم تنها نکته ی مثبت سرویس هاشون بود) دیگه رایگان نیست و این مزخرفات دریافت کردم. قبلاً هم یه بازی مشابه دیگه درآورده بودن که شروع ساعات رایگان رو از ساعت 1 به 2 منتقل کردن ولی هیچوقت اینفدر دیگه پا از گلیم فراتر نگذاشته بودن. من به تازگی برای سه ماهه دیگه سرویسم رو تمدید کرده بودم. الان سئوال من اینه که تا آخر قراردادم، شبانه ی رایگان رو دارم یا نه و اگه نه، حقوق مشتری که اینها ازش دم می زنن چی می شه. راستی اگه برای شمالغرب تهران adsl جایگزین خوبی برای این کثافت ها می شناسید لطفاً معرفی کنید. ممنون!

Last edited:
بالا