برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

mohsen 020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما خودتون از این رام استفاده میکنید؟
مشکلی نداره تو هیچ جاش؟
بعله رو گوشیه خودم نصبه .اندروید4.4.2 .ایکوناش تقریبا مثله ایفون مربعیه.سنسور حرکت دستش تو موزیک.گالری.دوربین.و منو فعال میشه و خوبم کار میکنه.بقیه چیزاشم طبیعیه دیگه من تاحالا مشکلی نداشتم

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
بعله رو گوشیه خودم نصبه .اندروید4.4.2 .ایکوناش تقریبا مثله ایفون مربعیه.سنسور حرکت دستش تو موزیک.گالری.دوربین.و منو فعال میشه و خوبم کار میکنه.بقیه چیزاشم طبیعیه دیگه من تاحالا مشکلی نداشتم
اقا من این رامو میخوام نصب کنم باید چیکار کنم

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اگر کسی از دوستان که آی نیو تهیه کردن و مشکلی دارن با این گوشی،تعمیرات از صفر تا صد رو انجام میدیم براشون.
برد انواع گوشی های چینی هم موجود می باشد.با تشکر
http://www.taj-mobile.ir

دوست گرامی بنده قاب گوشیم معیوب شده یعنی اون بغلش که فلزی هست کنده شد و من با چسب قطره ای خواستم بچسبونمش که یکم چسب رفت توی قسمت فلت ولوم بالا و از کار افتاد حالا من قاب این گوشی و تیکه کوچیک فلت رو میخوام ممنون میشم اگه راه مراجعه و قیمت رو ذکر کنید

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان من گوشیو رو خاموش کردم یه سر کابل به پیسی وسردیگر رو به گوشی وصل کردم کامپیوتر درایور رو با اسم شناخته ولی مدام صدای دیدینگ دیدینگ رو مده و همش طع و وصلمیشهmeditak piloader

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام دوستان من گوشیو رو خاموش کردم یه سر کابل به پیسی وسردیگر رو به گوشی وصل کردم کامپیوتر درایور رو با اسم شناخته ولی مدام صدای دیدینگ دیدینگ رو مده و همش طع و وصلمیشهmeditak piloader
فک کنم به خاطر اینه که کامپیوتر درایور گوشیتون کامل نصب نکرده گزینه دی باگ تو گوشیتون اگه غیرفعال فعال کنیدو اگه هم فعاله یک بار غیر فعالش کنید تا درایورتون کامل نصب بشه نیازی هم به ری استارت بود انجام بدید

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
کلا میخوام بدونم این برند چقدر مورد اعتماده

اینجوری نباشه که گوشی رو بخرم دو ماه دیگه بسوزه :D

بیشتر ترسم از باطریشه که دوستانی که inew v3 دارن هم میتونن در مورد باطری نظر بدن چون تفاوتی نداره با plus
من تقریبا 6 ماهی که گوشی دارم تا امروز منو ناامید نکرده تنها ایراد کوچیکی که دوستان میگرن باطری گوشی که بعضی ها زیادی حساسند به نظرم البته شاید میزان استفاده از گوشیشون بالاست گوشی به این باریکی مطمنا همین باطری نسبتا خوب بوده البته گویا دارن باطری 2800 میلی امپری براش درست میکنند ایراد دیگه من ازش ندیدم مگر دوستان گوشی باز که انتظاراتشون بالا باشه که اونم نسبت به قیمت به نظرم گوشی مناسبی البته یکم بیشتر هزینه کنید میتونید گوشی با سخت افزار بالا بگیرید ولی من به شخصه گوشی زیبا و خوش دست مثه این تا الان ندیدم در مورد باطری هم باید یه شارژر مناسب این گوشی پیدا کنید چون شارژر این گوشی اصلا بدرد نمیخوره من با لب تاپ که شارژ میکنم در خالت عادی و استفاده 24 ساعته از اینترنت 2-3 روز دوون میاره اگه هنوز گوشی نخریدید و اگه بودجتون ماسبه صبر کنید مدل پلاس هشت هسته ایشو بخرید که فک کنم مشکل باطریشم برطرف شده در ضمن من اینقد از این گوشی راضیم که یه گوشی دیگه میخوام برای خواهرم هم بخرم ولی تا الان فروشنده ارزون معتبر پیدا نکردم

mohsen 020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

mohsen 020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خرید این گوشی نیاز به هیچ استخاره ای نداره .شما یه گوشی به من معرفی کن ک تا حالا نید رام واسش 43 تا رام داده بیرون .درسته همش رسمی نیست ولی معلومه گوشیه پرطرفداریه ک انقد بهش توجه میشه .تازه ای نیو پلاس ک دیگه ترکونده از همه لحاظ .همین معمولی وی تری یه گوشیه همه چی تمومه . رزولویشن تصویر در حد بنز .دیپیایش 320 که گوشی همردیفش خداتومن قیمتشه.همین سبکیش خیلی مزیت خوبیه .بقیه گوشیهارو دست میگیری انگاری اجر بلند کردی.اگه انتقادا زیاده فقطو فقط بخاطره نداشتن مارکه .اگه داشت الان پادشاه بود

taj-mobile.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوست گرامی بنده قاب گوشیم معیوب شده یعنی اون بغلش که فلزی هست کنده شد و من با چسب قطره ای خواستم بچسبونمش که یکم چسب رفت توی قسمت فلت ولوم بالا و از کار افتاد حالا من قاب این گوشی و تیکه کوچیک فلت رو میخوام ممنون میشم اگه راه مراجعه و قیمت رو ذکر کنید
با عرض سلام قابل تعویض هست اون قطعه.فریم دورش هم موجود هست.برای اطلاع از شرایط و قیمت تماس بگیرید

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
من میخوام برا گوشیم ای نیو وی ۳ضد خش بگیرم .برا چه مدلی بگیرم که به صفحه ای نیو هم بخوره عین خودش چون مال ای نیو که نیست اینجاها.راستی من رامم ۱.۱.۱هست اربس تو شارژ باسرعت چند دقیقه از۱شد۱۰۰خسته شدم یعنی زود پر میکنه وتو دو دقیقه هم خاموش .کدوم رام این مشکلو نداره من نصب کنم .باتشکر

Last edited:

taj-mobile.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من میخوام برا گوشیم ای نیو وی ۳ضد خش بگیرم .برا چه مدلی بگیرم که به صفحه ای نیو هم بخوره عین خودش چون مال ای نیو که نیست اینجاها.راستی من رامم ۱.۱.۱هست اربس تو شارژ باسرعت چند دقیقه از۱شد۱۰۰خسته شدم یعنی زود پر میکنه وتو دو دقیقه هم خاموش .کدوم رام این مشکلو نداره من نصب کنم .باتشکر
با عرض سلام.برچسب صفحه ی آی نیو وی3 موجود می باشد.از دیگر لوازم جانبی این محصول : گارد ژله ای،کیف هوشمند،کیف تلفیقی،کیف چرمی و باتری 1850 نیز موجود می باشد
http://www.taj-mobile.ir/لوازم-جانبی-inew-v3/

miad ch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.دوستان من صفحه گوشیم شکسته جایی هست که بشه خریداری کرد؟

behnamomran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
میگم رام lollipop ک اندروید 5 رو داره واسه inew کی عرضه میشه؟؟؟

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
بچها وقتی گوشی و خاموش میکنم و کابل رو به گوشی وصل میکنم این درایو MT65xx Preloader که نصب شده میاد و مدام میگه دینگ دیدینگ دینک دیدینک

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
بچها وقتی گوشی و خاموش میکنم و کابل رو به گوشی وصل میکنم این درایو MT65xx Preloader که نصب شده میاد و مدام میگه دینگ دیدینگ دینک دیدینک
ویندوزی که استفاده میکنید چی هست؟

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
win7 رو کامپیوتر خودم رو لپتاپ هم همینطوریه

mbc2k9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان. من رام زوپو راریختم ازهمه لحاظ عالیه فقط وای فای اذیت میکنه فطع ووصل میشه وانتن کاذب نشون میده میخواستم بدونم کس دیگه ای هم این مشکل روداره...
ممنون.ودرضمن اون قسمت wake smart که تومنواضافه شده کارش چیه؟؟؟

بالا