برگزیده های پرشین تولز

موش

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
سلام، چند وقتیه یه موش گنده که رنگش قهوه ئیه اومده خونه مون مهمونی! دم به تله موش که نداده نسبت به سمم مقاومه انگار. چطوری میشه از شرش خلاص شد؟ این موشی که من دیدم گربه رو هم میخوره:دی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
تله بزار طعمه نون کره بمال بهش این طعمه موش رو دیوونه میکنه

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
فقط اگه یه وقت چسب موش گرفتی رو کارتن نریزی...چون بعداز چند ساعت به خورد خود کارتن میره...چسبا دیگه چسبای قدیم نیست...من یه موش حامله!! که سنگینو کنده دیگه...جلوی چشمام از روی 5...6 تا تله چسبی که درست کرده بودم رد شد...یادمه 4...5 ساله قبل چسبا واقعا چسب بودن...با یه ذره ش سه چهار تارو گرفتم...الان فقط تله موش...مرگ موشم بدیش اینه میخوره و میره یه جایی میمیره بوش دنیارو ور میداره...
چسپ موش عالیه به شرطی که چیز خوبی گیر بیاد..جدیدنم یه چیزایی اومده میزنی به دوشاخ برق ووووو

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
سعی کن بگیریش و ببری بیرون ولش کنی
میتونی از نایلون یه تله بسازی که گیر کنه و ببری تو خیابون یا بیابون آزادش کنی
درسته انسان حس بدی نسبت به موش داره ولی اون هم موجوده زنده هست حقش نیست بخاطر طبیعتش کشته بشه

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
یه گربه قلچماق پیدا کن حله!

Sent from my A5300 using Tapatalk

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یه گربه قلچماق پیدا کن حله!

Sent from my A5300 using Tapatalk
گربه ها دیگه مال موش گرفتن نیستن نسل اندر نسل غذای حاضر اماده براشون محیا شده دیگه ژن وحشی بودن و شکار توشون کمرنگ شد از اونور حکایت موشها نسل اندر نسل خوردنو خوابیدنو گنده تر شدنو لات تر دیگه کارشون به جایی رسید که برا گربه ها هم خط و نشون میکشن

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
مرگ موش استفاده کردی ؟

آره! نخورد:|

سعی کن بگیریش و ببری بیرون ولش کنی
میتونی از نایلون یه تله بسازی که گیر کنه و ببری تو خیابون یا بیابون آزادش کنی
درسته انسان حس بدی نسبت به موش داره ولی اون هم موجوده زنده هست حقش نیست بخاطر طبیعتش کشته بشه

به فرزندی قبولش می کنیم اصلا;)

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
میدونه طریقه استفاده مرگ موش چه جوریه دیگه
مرگ موش که نمیخوره باید رو پفک ی چیزی اون هم به مقدار خیلی کم بریزی به طوری اون ماده غذایی رنگ خودش رو حفظ کنه .

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
میدونه طریقه استفاده مرگ موش چه جوریه دیگه
مرگ موش که نمیخوره باید رو پفک ی چیزی اون هم به مقدار خیلی کم بریزی به طوری اون ماده غذایی رنگ خودش رو حفظ کنه .
آره میدونم! موش عجیبیه براش پفک بدون مرگ موش هم گذاشتیم حواسمون هم بود که پفکه رو لمس نکنیم و از توو پاکت بریزیم ولی نخورد!

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
اولین باره میشنوم موش اینهمه شکم سیر!... احتمالا از جایی حسابی تغذیه میشه...فقط خدا نکنه بچه دار بشه...موش حیوون کثیفیه اصلا بهش رحم نکن...یه چسب خوب بگیر وسطشم انواع چیزایی که موشا دوست دارن بریز...بزار جایی که رد میشه.. محاله گیر نیوفته..ولی تله موش از همه بهتره...
من که مرگ موش بالای پشت بوم ریختم نسلشون از بین رفت...یه دستگاهایی همش تبلیغ میکنن میزنن تو دوشاخ برق..میگن موش فراری میشه...تا حالا نشنیدم الکیه یا کاربرد داره...
بعدشم دیگه راهی وجود نداره!

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
اولین باره میشنوم موش اینهمه شکم سیر!... احتمالا از جایی حسابی تغذیه میشه...فقط خدا نکنه بچه دار بشه...موش حیوون کثیفیه اصلا بهش رحم نکن...یه چسب خوب بگیر وسطشم انواع چیزایی که موشا دوست دارن بریز...بزار جایی که رد میشه.. محاله گیر نیوفته..ولی تله موش از همه بهتره...
من که مرگ موش بالای پشت بوم ریختم نسلشون از بین رفت...یه دستگاهایی همش تبلیغ میکنن میزنن تو دوشاخ برق..میگن موش فراری میشه...تا حالا نشنیدم الکیه یا کاربرد داره...
آره یکی از فامیلای ما هم از طریق اینترنت خریده بود راضی بود از دستگاهه. خونه شون قدیما خیلی موش میومد ولی الان دیگه خبری نیست.

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
طعمه گذاری که میکنی ، نباید بهش دست بزنی
با دستکش طعمه گذاری کن
بو میکنه میفهمه

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
آپدیت: سم رو ریختیم توو آب موشه اونم خورد و از دنیا رفت! چند روزی خونه نبودیم بووی گندش همه ی خونه رو برداشته بود جنازه ش رو پیدا کردیم خیلی موش گنده ای بود کلا توصیه نمی کنم برای رهایی از شر موش از سم استفاده کنین ولی خب این موشه از بس هیکلی بود دم به تله و چسب موش نمی داد و سم تنها راه حلش بود.

• Like
Reactions: poq

pupuir

Registered User
لایک‌ها
14
فقط اگه یه وقت چسب موش گرفتی رو کارتن نریزی...چون بعداز چند ساعت به خورد خود کارتن میره...چسبا دیگه چسبای قدیم نیست...من یه موش حامله!! که سنگینو کنده دیگه...جلوی چشمام از روی 5...6 تا تله چسبی که درست کرده بودم رد شد...یادمه 4...5 ساله قبل چسبا واقعا چسب بودن...با یه ذره ش سه چهار تارو گرفتم...الان فقط تله موش...مرگ موشم بدیش اینه میخوره و میره یه جایی میمیره بوش دنیارو ور میداره...
چسپ موش عالیه به شرطی که چیز خوبی گیر بیاد..جدیدنم یه چیزایی اومده میزنی به دوشاخ برق ووووو
چسب همون چسب قدیمه
لامصب موش ها وحشی شدن
تو خیابون یه گربه رو دیدم که داشت از دست موشه فرار میکرد:|
موشه هم هیکلش تقریبا یکم از گربه بزرگ تر بود

pupuir

Registered User
لایک‌ها
14
دستگاهه خیلی خوبه
واقعا هم کار میده

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اینم شکار ما
هر چی ابر دور کولر بود خورده بود o_O
لامصب با موشایه دیگه فرق داره
چه خوشکلم هستم :general601:
باید برم یه جای دور ولش کنم بره پی زندگیش گوناه داره :D

IMG_20141121_153502.jpg IMG_20141121_153448.jpg

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
اینم شکار ما
هر چی ابر دور کولر بود خورده بود o_O
لامصب با موشایه دیگه فرق داره
چه خوشکلم هستم :general601:
باید برم یه جای دور ولش کنم بره پی زندگیش گوناه داره :D
مشاهده پیوست 709206 مشاهده پیوست 709207
رها کن این مظلوم و :D رنگ متفاوتش با موش های معمولی نشان دهنده ی قدرتش ! :general404:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یدونه دیگه گرفتم این یکی دیگه اندازه یه بند انگشته چقدر هم نازه این اهلی نمیشه ؟ انگشتمو بردم طرفش حمله کرد o_O:D
عایا موشها به خانه ما حمله کردن ؟
ولی جدی عجب موش خوجکلیه کاشکی دستی میشد :D

IMG_20141126_173832.jpg

pupuir

Registered User
لایک‌ها
14
من یه موش گرفتم 4 ساعت تمام دنبالش بودم
تموم خانواده رفته بودن وایساده بودن رو مبل و کابینت اونوقت به من میگفتن نترس برو موشه رو بگیر:|
بعد از اینکه گرفتمش گذاشتمش بیرون بارون اومد مرد:|
ولی حقش بود کره خر 4 ساعت دنبالش بودم
از ساعت 9 تا 1 شبo_O

بالا