برگزیده های پرشین تولز

در رده تبلت های قیمت متوسط تا 1.5 میلیون کدام تبلت قابلیت هاش بیشتره؟

سایگان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا صاحبنظران راهنمایی کنند برای کار با اینترنت بهترین تبلت با قیمت متوسط کدومه؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
خواستم نظرمو بدم دیدم دانیال پست نزده
تا دانیال پست نزنه من نظری نمیدم بعدش نظرمو میگم
@danial_arch کیجا نوشهری؟؟

کوبانی تنها نیست

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
لطفا صاحبنظران راهنمایی کنند برای کار با اینترنت بهترین تبلت با قیمت متوسط کدومه؟
سلام. نظر بنده اينه:
http://www.digikala.com/Product/DKP-22991/Apple-iPad-mini-2-with-retina-Display-Wi-Fi-16GB/تبلت-اپل-آیپد-مینی-2-با-صفحه-نمایش-رتینا-وای-فای-16-گیگابایت
خوب ديگه از برند و كيفيتش مشخصه كه جاي بحثي نداره. اما سيم كارت نمي خوره و فقط از طريق wifi مي تونيد اينترنت كار كنيد. اگر مي خواين سيم كارت بخوره به نظر من اوني كه "جناب_مهندس" معرفي كردند يعني Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE T705 بهترين انتخابه.

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام به همگی.با اجازه استارتر محترم.عزیزان من هم دنبال تبلت ویندوزی با همین قیمت(تا1.5میلیون تومان) میگردم.اما نمیدونم کدوم تبلت تا این رنج قیمتی قویترین سی پی یو رو داره.برام عمیکرد سی پی یو از همه مهمتره..میشه دوستان من رو هم راهنمایی کنید؟نظرتون راجع به سی پی یو Dell vanue 8 چیه؟

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
به نظر من بهتره آيپد بگيرين از لحاظ شارژ دهى واقعا عاليه

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
به نظر من ایپد مینی
در رده دوم گلکسی تب 8.4

pouyapro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام. نظر بنده اينه:
http://www.digikala.com/Product/DKP-22991/Apple-iPad-mini-2-with-retina-Display-Wi-Fi-16GB/تبلت-اپل-آیپد-مینی-2-با-صفحه-نمایش-رتینا-وای-فای-16-گیگابایت
خوب ديگه از برند و كيفيتش مشخصه كه جاي بحثي نداره. اما سيم كارت نمي خوره و فقط از طريق wifi مي تونيد اينترنت كار كنيد. اگر مي خواين سيم كارت بخوره به نظر من اوني كه "جناب_مهندس" معرفي كردند يعني Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE T705 بهترين انتخابه.

به نظر من ایپد مینی
در رده دوم گلکسی تب 8.4
با توجه به سلیقت و نیازت به اینترنت یکی از این دوتا رو انتخاب کن قطعا پشیمون نمیشی و به نظرم بهترین انتخابن.
ولییی LG G Pad 8.3 هم با توجه به قیمتش خیلی خوبه فقط سیمکارت نمیخوره، ولی تقریبا با نصف این بودجه میشه خریدش، به نظر من با توجه به خواستتون که فقط استفاده از اینترنت هستش نیازی به خرج بیشتر نیست مگر اینکه نیاز به اتصال به نت با سیمکارت داشته باشین.

بالا