برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
چی کار کنم هر تاپیکی میرم سمت راست همش پیغام میاد که مثلا تو فلان تاپیک یکی جواب داده نصف صفحه رو میگیره بدفرم رو اعصابه

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
هر چیزی قابل انجام هست اما زمان میخواد و بررسی بهترین روش !

الان محدودیت هر عکس تو تاپیک ها 400 کیلو بایته حالا 5 تا عکس تو یک تاپیک که معمولا بالای 400 کیلو بایت باشه 2 مگابایت از اینترنتو میپرونه !
این روشی هم که فرمودین خوبه تصاویر به صورت بند انگشتی داخل تاپیک باشن با حجم کم و با کلیک در اندازه و حجم اصلی قرار گیرند ...
تنها راهش همینی بود که من گفتم اونطوری اگه حجم بیاد پایین کسانی که کلا تو کاره خرید و فروش هستن ک فعالیت دارن تو بخش بازارچه میان اعتراض میکنن به فکر خودت نباش عزیز همه طرفه فکر کن

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
تنها راهش همینی بود که من گفتم اونطوری اگه حجم بیاد پایین کسانی که کلا تو کاره خرید و فروش هستن ک فعالیت دارن تو بخش بازارچه میان اعتراض میکنن به فکر خودت نباش عزیز همه طرفه فکر کن
عزیز چه ربطی داره به اینکه من به فکر خودم باشم ؟ !!! کی یه طرفه قضاوت کردم ؟
شما اینترنتت نامحدوده داری یه طرفه قضاوت میکنی عزیز ... !
بله هر تغییری اعتراضاتی رو در پی داره ! مثل اینکه شما موقع تغییرات انجمن اینجا نبودی ؟ 1 ماه اول خیلی ها ( از جمله خود من ) نسبت به تغییرات راضی نبودند ... اما بعد از 1 ماه همه چیز عادی شد ....

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
عزیز چه ربطی داره به اینکه من به فکر خودم باشم ؟ !!! کی یه طرفه قضاوت کردم ؟
شما اینترنتت نامحدوده داری یه طرفه قضاوت میکنی عزیز ... !
بله هر تغییری اعتراضاتی رو در پی داره ! مثل اینکه شما موقع تغییرات انجمن اینجا نبودی ؟ 1 ماه اول خیلی ها ( از جمله خود من ) نسبت به تغییرات راضی نبودند ... اما بعد از 1 ماه همه چیز عادی شد ....
دوست من متوجه نیستی یه کامنت بالاتر ببین مدیر سایت جواب یکی از سوال کنندگان رو جواب داده اگه چیزایی که شما میخواستین منطقی بود جواب شما رو میداد پس بهتره اینجا اسپم نکنید موفق باشی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوست من متوجه نیستی یه کامنت بالاتر ببین مدیر سایت جواب یکی از سوال کنندگان رو جواب داده اگه چیزایی که شما میخواستین منطقی بود جواب شما رو میداد پس بهتره اینجا اسپم نکنید موفق باشی
شما متوجه نیستی ... بخش برای اسپم زیاده ! اینجا محل اسپم نیست ! تا شما از نوشته های من نقل قول بگیرید منم باید به شما جواب بدم !
عزیز من سوالامو مستقیم از مدیران میپرسم نه تو این بخش و خوشبختانه اونجا هم جوابمو میگیرم !
شما هم موفق باشی

sensation xe

Registered User
لایک‌ها
53
با سلام و درود خدمت دوستان .... من وقتی میرم تو یک تاپیکی موضوعی را میبینم و دیگه نمیرم داخلش از اون فروم واسم اطلاعیه میاد باید چکار کنم تا بتونم این گزینه را حذف کنم تا هر تاپیکی میرم برام اطلاعیه نیاد /؟؟؟ لطفا دقیقا بهم بگین چکار کنم

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
داداش همونجور که فرمودند شما از بخش فراموشی رمز عبور استفاده کن و اطمینان صددرصد از رمز یزرتون بدست بیارید بعدش مجددا امتحان فرمایید ارادت

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
با سلام و درود خدمت دوستان .... من وقتی میرم تو یک تاپیکی موضوعی را میبینم و دیگه نمیرم داخلش از اون فروم واسم اطلاعیه میاد باید چکار کنم تا بتونم این گزینه را حذف کنم تا هر تاپیکی میرم برام اطلاعیه نیاد /؟؟؟ لطفا دقیقا بهم بگین چکار کنم
سلام
صبح جمعه‌تون بخیر
اینجا رو تنظیم کنید:
http://forum.persiantools.com/account/alert-preferences

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام .

من چطوری میتونم inbox پیغام خصوصی رو خالی کنم ؟ همچنین چطوری و از کجا میتونم امضا رو ویرایش کنم .

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام .

من چطوری میتونم inbox پیغام خصوصی رو خالی کنم ؟ همچنین چطوری و از کجا میتونم امضا رو ویرایش کنم .

لطفاً راهنمایی کنید !

مشکل فول بودن inbox رو درست کردم (با این سیستم جدید آشتایی نداشتم!) . فقط اون امضا رو از کجا میتونم ویرایش کنم ؟

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
مشکل فول بودن inbox رو درست کردم (با این سیستم جدید آشتایی نداشتم!) . فقط اون امضا رو از کجا میتونم ویرایش کنم ؟
اون بالا رو اسمتون بزنید تنظیمات براتون ظاهر میشه و توشون امضا هم هست
مثل این عکس
Screenshot_2014-11-28-14-02-56.png

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوست خوبم تا رجیستر نشید امضا ندارید
شما کاربر تازه وارد هستید

تا چند پست ، از حالت کاربر تازه وارد خارج میشم ؟
این امضا هم مربوط به سیستم قدیم بوده و اون موقع هم رجیستر شده بودیم .

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
من که 2 سالی میشه هستم و قانون رجیستر شدن رو زیاد در جریان نیستم
یا گذاشتن بیش از 75 تا 100 پست یا باید یه زمان خاصی گذرونده بشه از این بابت مدیر سایت باید جواب بدن و پاسخ من اینجا اسپم به حساب میاد

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوست من 70 پست داشته باشید رجیستر می شید.
اگر نشد یه بار خارج بشید و وارد بشید دوباره

بالا