برگزیده های پرشین تولز

\ پرسش و پاسخ، مباحث و اخبار دامنه های ملی |Nic.ir نیک دات آی آر IrNic /

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
امروز و فردا دامنه های ملی تائید هم نخواهند شد!
اطلاعیه ناقص:
نشست منطقه‌ای رایپ در تهران
بدینوسیله به اطلاع کلیه کاربران محترم میرساند به دلیل برگزاری نشست منطقه ای سازمان هماهنگی شبکه اروپایی نشانی های اینترنتی («رایپ») به میزبانی پژوهشگاه دانش های بنیادی در تهران، مرکز ثبت دامنه نقطه-آیآر روزهای سه شنبه و چهار شنبه ۲۷ و ۲۸ آبان ۱۳۹۳ تعطیل میباشد. به همین منظور مرکز ثبت دامنه در روز پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ تعطیل نخواهد بود. لازم به توضیح است که درروزهای فوق هیچ دامنهای معلق یا منقضی نمیگردد.

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام ،من ی دامین ای ار ب سایتم وصل کردم اما حالا پیغام index of میزنه
لطفن کمکم کنین
ادرس سایت
sdf.PNG

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
برای من چند تا ایمیل آمده که رابط فنی و اداری و فروش یک دامین ir که ثبت نکردم شدم!!!
یعنی چی؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
برای من چند تا ایمیل آمده که رابط فنی و اداری و فروش یک دامین ir که ثبت نکردم شدم!!!
یعنی چی؟

یکی شناسه نیک شما رو برای رابط فنی و اداری دامنه ش زده
مشکل خاصی هم نداره , شاید اشتباه بجای شناسه یکی دیگه شما رو زده ...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
دامنه به هاست متصل شده و این root هاست شما هست و باید وارد هاست بشید و سایتتون رو راه اندازی کنید
سایتم راه اندازی شده و این دامین دوومم هست
حالا باید چ کنم ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سایتم راه اندازی شده و این دامین دوومم هست
حالا باید چ کنم ؟

باید دامنه رو روی دامنه اصلی پارک کنید
فکر میکنم شما از addon domain این دامنه رو به هاست اضافه کردید

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
اطلاعیه های جدید سازمان ثبت دامنه های ملی:
+
نحوه فعالیت ایرنیک در روز‌ ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ پشتیبانی برخط ساعت ۱۴ تا ۱۵ انجام نمی‌گردد. همچنین لازم به توضیح است که در این روز هیچ دامنه‌ای منقضی، قفل و یا معلق نخواهد شد.

+
نوروز ۱۳۹۴

ضمن تبریک سال نو و با آرزوی بهترین‌ها، برنامه کاری ایرنیک در ایام تعطیلات به شرح زیر می‌باشد:

• روال منقضی و معلق کردن دامنه‌ها تا تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ متوقف و از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ طبق روال عادی آغاز خواهد شد.
  • ساعات کاری ایرنیک در روزهای ۵، ۸، ۱۰،۹ و ۱۱ فروردین ۱۳۹۴، از ساعت ۰۹:۳۰ تا ۱۴:۰۰ خواهد بود.
  • ساعات پاسخگویی تلفنی در این ایام از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰ می‌باشد.
  • پاسخگویی برخط در طول مدت تعطیلات انجام نمی‌گردد.
  • ثبت و تایید دامنه‌هایی که احتیاج به ارسال مدارک ندارند در طول مدت تعطیلات انجام می‌گردد.
  • انجام امور ثبتی در روزهای ۵-۸، ۹-۱۰ و ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ مطابق روزهای عادی خواهد بود.
  • ایمیل‌های ارسالی به نشانی Info{at}nic{dot}ir در طول مدت تعطیلات بررسی خواهند شد.
  • در صورت بروز هر گونه مشکل عمومی در ارائه خدمات مرکزثبت دامنه با ایمیل hotline{at}irnic{dot}ir تماس حاصل فرمایید.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
تغییر در ساعت پاسخگویی به تلفن

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند به درخواست کاربران گرامی‌ و به جهت بهبود در سامانه‌ پشتیبانی‌ ایرنیک، از تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ پشتیبانی‌ برخط از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۰:۰۰ حذف و پشتیبانی تلفنی جایگزین آن خواهد شد.

فلذا این مرکز در روزهای کاری و بین ساعات ۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ (به وقت تهران) پاسخگوی تلفن می‌باشد.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوستان کسی میدونه دلیل اصلی دی-اکتیو کردن قابلیت Perfect Privacy در پنل ایرنیک چی هست؟
مسائل امنیتی یا چیزهای دیگه...

خودشون که دلیلی برای نداشتن whois privacy نمیگن ...
خیلی ها به این امکان نیاز دارن

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
خودشون که دلیلی برای نداشتن whois privacy نمیگن ...
خیلی ها به این امکان نیاز دارن
بازاریابی نمیشه کرد {بروکری} مثل همکاران خارجی، در واقع رابطه برد برد این وسط بی معنا است...
و اینکه ممکنه خیلیها دوست نداشته باشند دیگران نام دامنه هاشون رو بدونند.

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
اشکال در پاسخگویی به پشتیبانی‌ برخط

به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند به علت مشکل فنی در سرور سایت مرکز ثبت دامنه، پاسخگویی برخط از ساعت ۱۴.۱۵ تا ۱۵ انجام نمی‌‌گردد.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
برای تغییر دی ان اس می باید سوال محرمانه شناسه کاربری را پاسخ دهید , درصورت فراموشی پاسخ محرمانه شناسه کاربری
لطفا یک درخواست کتبی ارسال نمایید و در آن یک سوال محرمانه و یک کلمه به صورت لاتین (حداقل ۶ کاراکتر) به عنوان پاسخ محرمانه و یک کلمه به عنوان رمز عبور به صورت لاتین (حداقل ۸ کاراکتر) اعلام نمایید تا برای شما جایگزین شود. توجه داشته باشید درخواست باید حتما توسط صاحب شناسه نوشته و امضاء شده باشد وارسال کپی مدرک شناسایی ( برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد.
لینک جواب محرمانه و رمز عبور : https://www.nic.ir/applications/SecretQuestion-Password.pdf
لطفا مدارک خواسته شده را به ۲۲۲۹۵۷۰۰(۰۲۱) فکس کنید یا آن‌ها را اسکن کرده و در قسمت ارسال مدارک https://www.nic.ir/Upload_Documentآپلود نمائید.
همچنین درصورتیکه به ایمیل شناسه دسترسی ندارید در انتهای درخواست جهت اطلاع رسانی از نتیجه بررسی مدارک یک ایمیل ذکر نمایید.
در ضمن برای تغییر پست الکترونیک بعد از دسترسی به شناسه کاربری میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
لینک تغییر پست الکترونیک : http://www.nic.ir/Change_Email

مرکز ثبت دامنه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
سایت یا برنامه ای هست که دسته جمعی اشغال/آزاد بودن دامنه رو چک کنه؟ بدون محدودیت تعداد ، معمولا تا هزار تا محدودیت دارن، برای دامنه آی آر چطور میشه برسی کرد؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
متن اطلاعیه ایرنیک به شرح زیر می باشد:

از ابتدای سال 1402 کلیه درخواست‌های مرتبط با دامنه نقطه آی آر فقط از طریق شناسه‌های کاربری احراز هویت شده پذیرفته خواهد شد و به هیچ یک از درخواست‌های ارسالی (اعم از ثبت، تمدید، لغو، انتقال و نظایر آن) در شناسه‌های کاربری فعلی ترتیب اثر داده نخواهد شد. در همین راستا از جنابعالی دعوت می‌شود به منظور جلوگیری از تضییع حقوق خود، در اسرع وقت با مراجعه به لینک زیر verify.nic.ir نسبت به تکمیل اطلاعات شناسه کاربری و احراز هویت اقدام نمایید. بدیهی است مسئولیت عدم اقدام در این خصوص بر عهده کاربر می‌باشد.

لطفا در اسرع وقت نسبت به تکمیل روند احراز هویت اقدام فرمائید.

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
متن اطلاعیه ایرنیک به شرح زیر می باشد:

از ابتدای سال 1402 کلیه درخواست‌های مرتبط با دامنه نقطه آی آر فقط از طریق شناسه‌های کاربری احراز هویت شده پذیرفته خواهد شد و به هیچ یک از درخواست‌های ارسالی (اعم از ثبت، تمدید، لغو، انتقال و نظایر آن) در شناسه‌های کاربری فعلی ترتیب اثر داده نخواهد شد. در همین راستا از جنابعالی دعوت می‌شود به منظور جلوگیری از تضییع حقوق خود، در اسرع وقت با مراجعه به لینک زیر verify.nic.ir نسبت به تکمیل اطلاعات شناسه کاربری و احراز هویت اقدام نمایید. بدیهی است مسئولیت عدم اقدام در این خصوص بر عهده کاربر می‌باشد.

لطفا در اسرع وقت نسبت به تکمیل روند احراز هویت اقدام فرمائید.

سایت خودشون هم بالا نمیاد شاسکولا

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
1676457031355.png

1676457040507.png

کسی این مشکلو داره
من الان یک هفته س برای مشتری هام نمیتونم شناسه کاربری در نیک بسازم و مجبورم روی شناسه خودم براشون دامنه بگیرم
کسی میدونه مشکل کجاست ؟

بالا