برگزیده های پرشین تولز

کی اینجا ماهیانه 10 تا 20 میلیون درامد داره؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
والا یبار دیگه همین بحث شد ، من توی همین تاپیک جواب دادم ..پستم هنوز هست:D. همه میلیادرهای دلاری توی فیسبوک و شبکه های اجتماعی هستن. آخه مسافرت و تفریحات دیگه چه ربطی به پی تی داره. پی تی هم یجور تفریحه خب:D
بعدشم الان تقریبا تمام پزشکهای متخصص و داروسازها و مدیرهای میانی و کسبه معمولی -سوپرمارکت و آژانس- و بنگاه و غیره بالای 5 تومن در ماه درآمد دارن. 5 تومن قدیما خیلی پول بود. الان پول یه دوچرخه کورسیه:D
من متوسط درآمدم بیشتر از ماهی 10-15 تومنه. الان هم اینجا هستم در خدمت شما :D. اگر دوست نداری برم مسافرت :p. خسته شدم این ماه آخری از بس کار کردم ، الان میخوام فقط بشینم استراحت کنم ، حال مسافرت رفتن ندارم ...تازه همه جاده ها هم شلوغه:confused:
فدایی داریییییییی
121fs725372.gif

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
مسافرت توی فصل تعطیلات رو دوست ندارم. البته کلا از مسافرت خوشم نمیاد. تا مجبور نشم پام رو از تهران عزیز بیرون نمیذارم :D... والا بخدا.. اینجا نشستم راحت و آسوده ،همه چی مهیا .... هتل بهتر از خونه هم مگه داریم اصلا ؟:D
با قسمت اخر حرفت به شدت موافقم
eghfal.gif

ولکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام من در روسیه دوستی داشتم در ماه حدود پانزده هزار یورو درامد داشت.بعضی مواقع هم بیست و پنج هزار یورو

bad.boys90

Registered User
لایک‌ها
78
با اين چيزا كت شما گفتيد من از گذاي در خونتونم فقير ترم
اشك تو چشام جمع شد خير نبينيد پولداراااا :(

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
یکی از رفیقام ماهی 60 میل در آمد داره ، بهش گفتم نالوتی چکار میکنی مگه .. گفت سر 4راه گل میفروشم.. بهش گفتم دست مریزاد :) :دی

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
یکی از رفیقام ماهی 60 میل در آمد داره ، بهش گفتم نالوتی چکار میکنی مگه .. گفت سر 4راه گل میفروشم.. بهش گفتم دست مریزاد :) :دی
خالی بست
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
گل میفروخت بیشتر در میاورد

wQZD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اینکه بعضی کاربرا میگن پول قلمبه تنها از دلالی و حرام بدست میاد رو به هیچ وجه قبول ندارم. مشکل اینه که اکثرا پشت سیستم نشستین و فقط دنبال این هستین که یکی اینجا بنویسه که فلان کار درآمدش خوبه تا همه حمله ور بشید به سمتش! نه خیر! این حرفا نیست. باید زحمت بکشید و فکر یک شبه پولدار شدن هم نباشید و حداقل 4 - 5 سال تلاش و زحمت شبانه روزی می خواد. آدم می شناسم که با سرمایه 50 - 60 میلیونی ظرف یکسال نزدیک 400 میلیون سود کرده، کس دیگه ای با 200 میلیون بیشتر از یک میلیارد. حالا کارشون چی بوده؟ کشاورزی، حلالترین نوع پولی که میشه درآورد.
بچه ها این اتفاق چطور ممکنه اینکه میگن کشاورزا درآمدشون خوب نیس!!!

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
بچه ها این اتفاق چطور ممکنه اینکه میگن کشاورزا درآمدشون خوب نیس!!!
کشاورزی طوری هست که باید ادامه داد و اینکه تخصص داشت. هر سال اگر دقت بکنید می بینید یکی دوتا محصول خوب پول در میاره. یه سال سیب زمینی، یه سال گوجه، یه سال سیر، یه سال پیاز، لوبیا، خیار، کدو،هنداونه و... مهم اینه که توی محصولی که درش تخصص داری کارت رو ادامه بدی. هیچ کشاورزی نیست که کارش رو به طوری دایمی ادامه داده باشه و وضعیت مالیش خوب نشده باشه. ضمن اینکه زمین سطح کشت زیر 4-5 هکتار نباشه.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
کشاورزی طوری هست که باید ادامه داد و اینکه تخصص داشت. هر سال اگر دقت بکنید می بینید یکی دوتا محصول خوب پول در میاره. یه سال سیب زمینی، یه سال گوجه، یه سال سیر، یه سال پیاز، لوبیا، خیار، کدو،هنداونه و... مهم اینه که توی محصولی که درش تخصص داری کارت رو ادامه بدی. هیچ کشاورزی نیست که کارش رو به طوری دایمی ادامه داده باشه و وضعیت مالیش خوب نشده باشه. ضمن اینکه زمین سطح کشت زیر 4-5 هکتار نباشه.
کشاورزی مخصوصا کشتهای غیر درخت یک قماره یک سال پول بذر هم ازش در نمیاد یک سال هم 10برابر سوده .اما میانگینش خوب نیست چون همیشه سود اصلی را دلال می بره .کشاورزهایی که وضعشون خوب شده اکثرا بارشون را مستقیم می فروشند

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
مگه گفته نمیشه الآن خشکسالیه ؟
ببخشید ،میشه بدونم شما در کدوم منطقه کشاورزی دارین؟ الآن چند سال؟ آب زمینتون شیرین هست یا کمی شوری داره؟

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
فكر نميكنم كسي اينجا ماهي 10 20 ت در آمد داشته باشه !
فروردين امسال حدودا 3 ت در آمد داشتم كه قسط دانشگاه و ... رو دادم تهش 300 400 تو جيبم موند
كي بشه اين دانشگاه لعنتي تموم بشه :general208:

بالا