برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به تبلت ها...

hi160

Registered User
لایک‌ها
171

AlphaStore

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان از کجا بفهمیم مدل پردازنده تبلت چیه؟برای دانلود بازی میخوام
اگر سيستم عامل اندرويد داري با نرم افزارهاي Benchmark مثل Antutu Benchmark تمام مشخصات سخت افزاري رو بهت ميده....

vvvsiavash

Registered User
لایک‌ها
17
سلام.دوستان کسی فون پد 2 داشته چه طوره و از قیمتش خبر داره 32 گیگش را و به نظرتون می ارزه با اکسپریا زو و یه طرح اس 4 دارم سر به سر معاوضه کنم

jjlp560

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان من میخوام تبلت بگیرم بین این دو موندم نظر شما چیه؟
لنووs5000
لنووa3500

vvvsiavash

Registered User
لایک‌ها
17
اگه سیم کارت نیازت نیست lg بگیر

hjanoosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام،
1. روي تبلت هاي قوي ويندوزي هم ميشه بازي هاي پي سي رو نصب كرد ؟ مثلا بازي هست حداقل سيستم اجراش سي پي يو 2.2 ، رم 2 و گرافيك فلان هست اگه سخت افزار تبلت اين مرز رو رد كنه مي تونه اين بازي ها رو اجرا كنه؟
2. معمولا گرافيك تبلت ها كارت جدايي نداره و روي سي پي يو هست. اين مشكل ساز نيست؟
3. معمولا توي معرفي گرافيك مورد نياز در بازي ها، حرف از جي فرس و ... هست از كجا بفهميمدر تبلت گرافيك چند MHZ براي بازي مورد نظر نياز هست؟
4. و ملاك اجراي بازي هاي پي سي در تبلت هاي ويندوزي همين سه يعني سي پي يو ، رم و گرافيك هست ؟
با سپاس

hjanoosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان من میخوام تبلت بگیرم بین این دو موندم نظر شما چیه؟
لنووs5000
لنووa3500
سلام،
طبق آدرس:
http://www.mobile.ir/phones/compare.aspx?brandid=115&phoneid=37484&ids=37365&ids=37484
+اس5000

دوربين ثانويه 1.6 ... حافظه 64 لگيگ...245 ...3G ...1.2 GHZ ... اندرويد 4.2 تا 4.3 ... فوكوس ... قطر بيشتر (2ميل) .... تاريخ 2013

+ آ 3500

دوربين ثانويه 2 ... حافظه 32 گيگ ...320 گرم ... اندرويد 4.2.2 تا 4.4 ... GHZ 1.3 ... قطر كمتر(2ميل) .... تاريخ 2014

اس 5000 حدود 100 هزار تومان گرونتر هست. ديگه كارت راحت شد. اين انتخاب بستگي به ملاك هاي خودت داره. بگو چه چيزهايي رو حتما مي خواي،تكليف معلموم ميشه... 3G ... OTG....اندرويد...پول! ولي من شنيدم توي 7 اينچي ، تبلت ايسوس تبلت خوبيه ...

hjanoosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان از کجا بفهمیم مدل پردازنده تبلت چیه؟برای دانلود بازی میخوام
سلام،
1.mobile.ir
2. اگه نبود، اسم و مدل تبلت رو تو گوگل سرچ كن،لينك هارو بررسي كن( يه PRICE هم جلوش بزني قيمت روزش به دلار دستت مياد!)
3. فقط اسم مارك سرچ كن و سايت سازندش رو پيدا كن
يا علي

mohammadali3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشكل؟
يك تبلت چيني ztc برام آورد ال سي دي عوض كردم
الان مشكل گرافيك داره يعني تعداد رنگ صفحه نمايش كم است
مثل گرافيك كامپيوتر هاي قديمي كه 256 رنگ بود.
سپاسگذارم لطفا راهنماييم كنيد؟

rahi_3744

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان تبلت من دو سه روزه به کامپیوتر وصل نمیشه، قبلا وقتی کابل یو اس بی رو وصل می کردم پیغام میداد که میخواهید وصل شوید یا شارژ کنید ولی الان اصلا وصل نمیشه فقط علامت شارژ ظاهر میشه توی تنظیمات هم رفتم کلید USB tethering تیک نداره و خاموشم هست نمیشه تیکش رو گذاشت ممنون میشم راهنمایی کنید.

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
آقا تبلت من به اکانت گوگلم وصل نمیشه چی کارش کنم ؟ با ششیلتر فکن هم اتحان کردم هر کاری بگید کردم توروخدابگید خیلی لازم دارم درست بشه

-farzin-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من قصد خرید

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 3G - 32GB
یا
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 - 16GB

رو دارم ، چند تا سئوال داشتم !

1 _ این دو مدل در مورد قابلیت DLNA و A GPS و OTG در سایت های مختلف مشخصات مختلفی رو عنوان کردند ! من نمیدونم که هر دو مدل مطمئنا در مورد این مشخصات یکسان هستند یا نه ؟ و این قابلیت ها رو دارند ؟

2 _ و اینکه کدام مدل بیشتر شارژ نگه میداره ؟

3 _ و کدام مدل کمتر داغ میکنه ؟

4 _ Samsung Galaxy Tab S 10.5 فکر کنم باتری قابل تعویض داره ؟ ولی Samsung Galaxy Note Pro 12.2 باتری به راحتی تعویض نمیشه ؟

5 _ و اینکه در مدل این دستگاه ها مدل های متفاوتی مثل : SM-T805 یا SM-T800 یا SM-T807 P و .... وجود داره !

موقع خرید باید به این مورد توجه کنم ؟ و در کیفیت ساخت و امکانات تاثیر داره ؟

6 _ بعدش Samsung Galaxy Tab S دو مدل پردازنده داره ! و میگند پردازنده:Qualcomm Snapdragon 800 Quad-core, Krait 400 از پردازنده ی Exynos 5 Octa 5420 Quad-core, Cortex-A15 & Quad-core, Cortex-A7 بهتره ؟ درسته ؟

7 _ Samsung Galaxy Note Pro 12.2 هم دو نوع پردازنده داره ؟

8 _ موقع خرید از کجا مطمئن شم که دستگاه کار کرده نیست و همون مدل درخواستی با پردازنده مورد نظر هستش ؟

9 _ بهترین گارانتی برای تبلت سامسونگ چی هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

-farzin-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام من Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 رو به تازگی خریداری کردم ، چند تا مشکل دارم !
1 _ بعد از روشن کردن برای اولین بار ، تاریخ و زمان ، خودش به درستی تنظیم بود ! و من چیزی رو تنظیم نکردم !
2 _ وقتی به قسمت تنظیمات _ استفاده از داده ، میرم ، نوشته از 29 آبان تا 6 آذر حدود 106 مگابایت استفاده شده ! در صورتی که من تازه از 6 آذر دارم از دستگاه استفاده میکنم !

آیا موارد فوق به صورت پیش فرض اینجوری هستند ؟ یا دستگاه قبلا استفاده شده ؟

و اینکه کلا دستگاه 5 ساعت روشن بوده که 3 ساعتش استفاده مداوم در پخش موزیک و کار با نرم افزار های پیش فرض و با استفاده از اینترنت وایرلس بوده ! و 2 ساعتش صفحه نمایش خاموش بوده و در حال حاضر شارژ 67 % هست ! آیا این میزان شارژ دهی قابل قبول و درست هستش ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
ببخشيد 2 تا سوال :

1. تبلت هايي كه 3g هستند رايتل ميخورن ؟

2. اگر تبلتي otg نداشت ولي درگاه يو اس بي داشت ميشه انتقال فايل و داده ها انجام داد ؟

من ميخوام تبلت mediapad huawei بگيرم براي وبگردي و نت . بازي و موسيقي و فيلم خوبه ؟

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
با سلام من Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 رو به تازگی خریداری کردم ، چند تا مشکل دارم !
1 _ بعد از روشن کردن برای اولین بار ، تاریخ و زمان ، خودش به درستی تنظیم بود ! و من چیزی رو تنظیم نکردم !
2 _ وقتی به قسمت تنظیمات _ استفاده از داده ، میرم ، نوشته از 29 آبان تا 6 آذر حدود 106 مگابایت استفاده شده ! در صورتی که من تازه از 6 آذر دارم از دستگاه استفاده میکنم !

آیا موارد فوق به صورت پیش فرض اینجوری هستند ؟ یا دستگاه قبلا استفاده شده ؟

و اینکه کلا دستگاه 5 ساعت روشن بوده که 3 ساعتش استفاده مداوم در پخش موزیک و کار با نرم افزار های پیش فرض و با استفاده از اینترنت وایرلس بوده ! و 2 ساعتش صفحه نمایش خاموش بوده و در حال حاضر شارژ 67 % هست ! آیا این میزان شارژ دهی قابل قبول و درست هستش ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با توجه به نوشته شما 100 درصد این تبلت استفاده شده قبل از رسیدن به دست شما... تنظیمات اولیه مثل ساعت و غیره رو ممکنه فروشنده موقع تست انجام داده باشه و نباید زیاد روش حساس شد...
ولی اینکه تبلت انتقال داده داشته ( حالا چه از طریق WIFI باشه یا سیم کارت ) کارکرده هست و کاملا مشخصه که ازش استفاده شده هرچند کم...به هرحال سعی کنید از تبلت لذت ببرید و این دیتای استفاده شده رو بزنید به حساب اینکه فروشنده میخواسته تبلت رو اپدیت کنه...

شما این تبلتو به عنوان نو ( آکبند ) خریدی؟!
ببخشيد 2 تا سوال :

1. تبلت هايي كه 3g هستند رايتل ميخورن ؟

2. اگر تبلتي otg نداشت ولي درگاه يو اس بي داشت ميشه انتقال فايل و داده ها انجام داد ؟

من ميخوام تبلت mediapad huawei بگيرم براي وبگردي و نت . بازي و موسيقي و فيلم خوبه ؟
1- بله
2- قابلیت OTG فقط برای انتقال داده بین تبلت و فلش یا هارد درایو یا اتصال موس و کیبورد هست و تبلت شما اگر درگاه USB داشته باشه میتونید به هر کامپیوتری وصلش کنید و داده هاتونو بریزید داخلش!

اطلاعات دقیقی تبلت های هواوی ندارم متاسفانه..

-farzin-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله ، به عنوان نو خریدم ! گارانتی مایکروتل هم داره ! در مورد ساعت که تحقیق کردم ، این سری توسط GPS و مکان یاب ساعتش تنظیم میشه و نیاز به تنظیم اولیه نیست ! در مورد انتقال داده هم ، این مقدار مربوط به آپدیت نرم افزار های سامسونگ بوده ! که شاید بعد از روشن کردن دستگاه توسط خودم آپدیت شده ! مشکلم به تاریخش بود ! که اون هم به این نتیجه رسیدم که تاریخ هم همیشه بازه زمانیش این جوریه و یک هفته قبل تر رو نشون میده !
در کل راضیم !

تنها مشکلی که الان دارم ، در مورد قفل تبلت هست که وقتی برای ورود به دستگاه روی الگو تنظیم میکنم ، هر چقدر الگو رو اشتباه وارد کنم ، اصلا ازم پین کد پشتیبان نمیخواد ! یعنی اگه یه بار الگو یادم بره ! احتمالا باید فلشش کنم ! واسه همین از ترس قفل اثر انگشتش رو تست نکردم ! چون میترسم درست عمل نکته و بعد پین کدی هم ازم نخواد و نتونم وارد سیستم بشم !

اگه در این مود اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
سلام دوستان میبخشید یه تبلت چینی دارم برند ccit کابل otg هم تو کارتنش هست ولی فلش میخام وصل کنم نمیشناسه کسایی که دارن از این تبلتها چجوری کیبرد و فلش وصل میشه بهشون؟ ممنون

بالا