برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
وقتی گوشی و خاموش میکنم و کابل رو به گوشی وصل میکنم این درایو MT65xx Preloader که نصب شده میاد
سلام دوستان. من رام زوپو راریختم ازهمه لحاظ عالیه فقط وای فای اذیت میکنه فطع ووصل میشه وانتن کاذب نشون میده میخواستم بدونم کس دیگه ای هم این مشکل روداره...
ممنون.ودرضمن اون قسمت wake smart که تومنواضافه شده کارش چیه؟؟؟

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من تقریبا 6 ماهی که گوشی دارم تا امروز منو ناامید نکرده تنها ایراد کوچیکی که دوستان میگرن باطری گوشی که بعضی ها زیادی حساسند به نظرم البته شاید میزان استفاده از گوشیشون بالاست گوشی به این باریکی مطمنا همین باطری نسبتا خوب بوده البته گویا دارن باطری 2800 میلی امپری براش درست میکنند ایراد دیگه من ازش ندیدم مگر دوستان گوشی باز که انتظاراتشون بالا باشه که اونم نسبت به قیمت به نظرم گوشی مناسبی البته یکم بیشتر هزینه کنید میتونید گوشی با سخت افزار بالا بگیرید ولی من به شخصه گوشی زیبا و خوش دست مثه این تا الان ندیدم در مورد باطری هم باید یه شارژر مناسب این گوشی پیدا کنید چون شارژر این گوشی اصلا بدرد نمیخوره من با لب تاپ که شارژ میکنم در خالت عادی و استفاده 24 ساعته از اینترنت 2-3 روز دوون میاره اگه هنوز گوشی نخریدید و اگه بودجتون ماسبه صبر کنید مدل پلاس هشت هسته ایشو بخرید که فک کنم مشکل باطریشم برطرف شده در ضمن من اینقد از این گوشی راضیم که یه گوشی دیگه میخوام برای خواهرم هم بخرم ولی تا الان فروشنده ارزون معتبر پیدا نکردم
برعکس شما من فکر میکنم این گوشی رو به کسی پیشنهاد ندید ،من این گوشی رو داشتم و دوستان دیگه ،این گوشی بعد از یه مدت مشکلات زیاد بهم میزنه که برای خیلی ها از جمله من مشکل ال سی دی و تاچ ،و در ایران به صورت 100% تضمینی میدونم جایی برای تعمیرش نیست (جدا از lcd یا تاچ ) چون این مشکل ها از تاچ و lcd نیست و مشکل عمدشون از یه قطعه هست و نقشه برد رو هیج جا ندارن مثل گوشی های چینی دیگر نمیگم گوشی بدی ولی یه گوشی اسم و رسم دار با امکانات کم بهتر تا اینجور گوشی ها ...خیلی ها میگن توی نیدرام رام هاش هست نیدرام یه سایت ازاد و تمام گوشی ها حتی گوشی های چینی های کارگاهی که در خانه یا کارگاه تولید میشن ،تو این سایت رام میزارن .

Last edited:

taj-mobile.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
برعکس شما من فکر میکنم این گوشی رو به کسی پیشنهاد ندید ،من این گوشی رو داشتم و دوستان دیگه ،این گوشی بعد از یه مدت مشکلات زیاد بهم میزنه که برای خیلی ها از جمله من مشکل ال سی دی و تاچ ،و در ایران به صورت 100% تضمینی میدونم جایی برای تعمیرش نیست (جدا از lcd یا تاچ ) چون این مشکل ها از تاچ و lcd نیست و مشکل عمدشون از یه قطعه هست و نقشه برد رو هیج جا ندارن مثل گوشی های چینی دیگر نمیگم گوشی بدی ولی یه گوشی اسم و رسم دار با امکانات کم بهتر تا اینجور گوشی ها ...خیلی ها میگن توی نیدرام رام هاش هست نیدرام یه سایت ازاد و تمام گوشی ها حتی گوشی های چینی های کارگاهی که در خانه یا کارگاه تولید میشن ،تو این سایت رام میزارن .
با سلام.هر مشکلی برای این گوشی پیش بیاد تعمیرکار های مجربی داریم که تعمیر میکنن وی3 رو اینو به اون دوستانتون هم بگین.نقشه ی برد هم دارن این گوشی ها.متاسفانه این دیدگاه های منفی نسبت به گوشی های چینی هیچ وقت از ذهن مردم ما پاک نمیشه.هرچند دیگه گفتن گوشی چینی هم جالب نیست چون همه ی قطعات از چین نیست و چین در سرهم کردن گوشی نقش داره.الان زندگی ما 90% چینی شده

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام دوستان.یه بنده خدایی تو تهران میخواد گوشیش رو به 4.4.2 اپدیت کنه کسی میتونه ادرس بده بفرستم بیاد پیشش؟

javad136666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بچه ها یکی طریقه اموزش بک اپ گرفتن و طریقه wipeزدنو به من میگه تو ریکاوری که میرم میخوام بک اپ بگیرم میزنهfailچیکارکنم درضمن رام من 1.1.1هست بخوام رام زوپو بریزم جواب میده با کدوم روش رامو فلش کنم بهتر باشه wipeیاکامپیوتر مرسی بچه ها کمک کنید

javad136666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درضمن بچه تو سایت نید رام چطور باید ثبت نام کنیم

javad136666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بچه ها خواهشا به من کمک کنید من الان رام1.1.1روگوشیم هست بخوام رام زوپو نصب کنم باید چیکار کنم یه راهنمایی کامل قدم به قدم بهم میکنید خدا خیرتون بده دمتون گرم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
این رام ۱.۰.۱۳دانلود نمیشه انگار خراب شده برا دانلود ...میشه رامی دیگه جایگزینش کرد رام من۱.۱.۱هست که همه چیزش خوبه فقط این شارژش منو کشته یعنی تو دودقیقه از صفر میشه صد بعدم باید خاموش بشه تا دوباره شارژ کنی.

sjohari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چند روز پیش این گوشی رو خریدم و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم
مصرف باتری هم برای کارهای من جوابگو هست , البته مصرف من خیلی کمه
اندروید ای که روش نصبه 4.4.2 هست
بعد یه گزینه تو قسمت setting => accessbility داره به نام magnification gesture که فکر کنم همون gesture خودمونه
فعال که میکنم هیچ اتفاقی نمیفته , خواستم بدونم که برا استفاده ازش باید نرم افزار نصب کنم ؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام دوستان یهسوال داشتم چرا اهنگ زنگ بعد مدتی بر میگرده به حالت پیشفرض ؟البته فک کنم وقتی به کامپیوتر وصل میکنم اینطور میشه.کسی پیشنهادی نداره؟

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
من یکی در حد دارم،کلا 2 هفته اس خریدمش،هر کی خریدار بود پیام بده.رنگ طلایی
لوازماش هنوز باز نشده

Last edited:

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
سلام دوستان یهسوال داشتم چرا اهنگ زنگ بعد مدتی بر میگرده به حالت پیشفرض ؟البته فک کنم وقتی به کامپیوتر وصل میکنم اینطور میشه.کسی پیشنهادی نداره؟
اهنگ مورد نظرتون رو حافظه گوشیه یا کارت اس دی؟
من این مشکل با Ikeyboard داشتم انتقالش دادم رو حافظه گوشی اوکی شد

Sent from my A5300 using Tapatalk

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
اهنگ مورد نظرتون رو حافظه گوشیه یا کارت اس دی؟
من این مشکل با Ikeyboard داشتم انتقالش دادم رو حافظه گوشی اوکی شد

Sent from my A5300 using Tapatalk
موردی رو که گفتید قبلا امتحان کردم ولی جواب نمیده حتی اهنگ های پیش فرض هم که میگذارم باز همین جور هست

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
بچها ازبین رامهایinewv3huawelوloceanوzopooکسی نصب کرده بگه کدوم بهتربرای دانلود تا دانلود کنم ناگفته نباشه من رامم1.1.1هست اصلا جواب میدن یا نه :rolleyes:مرسی زود جواب بدید از ظاهر رامم خسته شدم نیاز به تنوع دارم
:angrybirds8:

mbc2k9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچها ازبین رامهایinewv3huawelوloceanوzopooکسی نصب کرده بگه کدوم بهتربرای دانلود تا دانلود کنم ناگفته نباشه من رامم1.1.1هست اصلا جواب میدن یا نه :rolleyes:مرسی زود جواب بدید از ظاهر رامم خسته شدم نیاز به تنوع دارم
:angrybirds8:
سلام من زوپو وایوشن ونصب کردم به نظرم زوپو خیلی بهتره هم سنسوره هندینگ جواب میده هم روونه ولی رام ایوشن عیب بزرگش otg ساپورت نمیکنه ولی قدرت گیرندگی وای فای بیشتره .حالا میل خودته .برای نصب هر دو رام هم اول بایدرام1.0.13رابریزی.

بالا