برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
145395.png

قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری
قدر گل بلبل بداند قدر می را می پرست

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
واقعا این هاشم چه داره
حالا قلعه نوعی به درک چرا کیروش دعوتش میکنه
به نظرم بجای گرفتن مهاجم بهرته یه فکر اساسی به حال دفاع تیم بشه که عین بچه کلاس اولی گل میخوریم یعنی به هیچ توپی نه نمیگن
خاک تو سر صادقی بکنن که نمیدونم چش شده
با توجه به رفتن کریمیان اگه تیموریان هم بره که دیگه باید خرسند نیا رو تحمل کنیم

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بعضیا فقط توهم توطئه دارند!!! میخوان قلعه نویی رو بزنن زمین!!! n ساله کسی نتونسته ایشون رو زمین بزنه مدرک مربی گری شاخی نداره ولی بیشترین جام ها رو آورده در لیگ برتر! اون وقت الان میخوان زمین بزننش؟؟؟؟؟

هر اتفاقی افتاده در تیم به خاطر اشتباهات خود ایشونه! فرگوسن هم اشتباه میکرد چه برسه به قلعه نویی!

این بازیکنا رو همه رو خودش لیست داده و گرفته! کریمیانی که 2 قرون برامون ارزش نداشت و آخر هم کارتش باطل شد و اگر نمیشد هم فرقی نداشت رو خود ایشون خواسته! و بقیه بازیکنا!!!!

خود ایشون با بدنساز مشکل پیدا کرد و بعدش هم بدنساز نخواست! ما کردیم؟؟؟؟ کفاشیان کرد؟؟؟ پرسپولیسی ها مانع حضور بدنساز شدند؟ یا حضرت فیل؟

ایشون یرکوویچ گلزن رو از تیم انداخت بیرون چون دلال مورد تایید ایشون نیاورده بودش بعد بازیکنای خارجی خودش رو ببینید..مگویان؟؟؟

با جباری و رحمتی و نکونام ...کی مشکل پیدا کرد؟ من؟ ما؟ شما؟ یا ایشان؟

مظلومی وقتی تیم فصل چند تا ستاره ش مصدوم شدن ( آندو و جباری و خسرو و میلاد ) و مجیدی هم رفت و نتونست تیم رو قهرمان کنه همه گفتن مظلومی مقصره...اما حالا زمین و زمان جمع شدن قلعه نویی رو زمین بزنن! والا به خدا اگه ایشون خودش مقصر باشه! باز خوبه مظلومی دو تا بازیکن آورد نیم فصل که به جای سوم هشتم نشیم!! ( زندی و یرکوویچ )

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
به سلامتی میبینم که صدای هیئت مدیره هم دراومده!
خوبه افشارزاده از اینا خواست تا یکشنبه سکوت کنن:p
یعنی برای این مدیرعامل بیچاره ، تره هم خورد نمیکنن!
اختلاف نظراشونم باحاله! صاحب پناه پشت بزرگوار دراومده ، توفیقی میگه بزرگوار :general502: ، مدیرعامل بنده خدا هم مثل این بوکسورهایی که گوشه رینگ چپ و راست شدن هاج و واج شده و مونده چی بگه:D
الان فعلا افجه ای که سخنگو باشگاهه ساکت مونده!
راستی چه خبر از جناب نجف نژاد رفیق گرمابه و گلستونه بزرگوار؟! :D

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
خب آقای افجه ای هم سخنرانیشون رو کردن و مواضعشون رو مشخص کردن.
چقدرم این افتضاحات 9 هفته اخیر رو به خوبی ماله کشی کردند!
تبریک میگم جناب سخنگو

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ضمن تایید حرف های شما
1.آیا به اون مرحله رسیدیم که نگاهمون بلند مدت باشه من تماشاچی بعد از دو باخت حتی اگه ونگر و گواردیولا سرمربی تیمم باشه سمفونی حیا کن رها کن رو روی سکوها اجرا خواهم کرد
2.ما هنگامی انتظار برداشت محصول رو داریم که قبلش چیزی کاشته باشیم انتظار اینکه خسرو و اندوی جدید از تیمهای پایه بیاریم خیلی غیرمنطقیه مگه ما برای تیمهای پایه چکار کردیم؟
3.چند تا از فرمایشات شما وابستگی هاش خیلی زیاده و به نوعی می شه گفت در اختیار باشگاه نیست مثلن واگذاری باشگاه به بخش خصوصی یا گرفتن حق پخش تلوزیونی یا ایجاد فدراسیون کارآمد وظیفه باشگاه استقلاله؟
4.باقی پیشنهاد ها خیلی عالیه و اگر باشگاه به بخش خصوصی واگذار بشه به راحتی امکان پذیره
5.به نظرم استفاده از بازیکن های درجه چندم دنیا و مربی های گوش به فرمان مدیریت باشگاه دردی رو دوا نمیکنه من منتظرم مدیر خارجی کارآمد بیارن تاثیرش بسیار بیشتره
خوب درسته من باید نظرم رو روشن تر مینوشتم که البته خیلی زیاد میشد حرف شما درسته و با شرایط فعلی این فدراسیون و وجود نداشتن هیچ عزم جزمی برای انجام دادن کارهای منطقی و دقیق نمیشه امیدی به اصلاحات داشت کاری که من گفتم یک کار بلند مدته و همونجور که گفتم ما احتیاج به یک برنامه کوتاه مدت هم داریم ولی برنامه کوتاه مدت و تنظیم اون در شرایطی میتونه کمک کنه که یک برنامه بلند مدتی هم در کار باشه اگر نه که خوب یک روز قلعه نویی میاد یک روز صمد میاد و این روند همینجور ادامه دار میشه بدون اینکه شرایط رو بشه بهبود بخشید....

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
کجای دنیا وسط فصل بدنسازی می‌کنند؟
وقتی یه لیسانس تربیت بدنی که ماساژور تیمه میشه بدنساز بایدم ازش تعریف کنی آقای عمران زاده! بهرحال دست گل بزرگوارتونه دیگه
تو این 50 روز باید شماها رو تو بدنسازی کشت تا اینجوری از دقیقه 60 به بعد جونتون در نیاد!
انقدر افتضاح بدنسازی کردید و خوردید و خوابیدید که شکماتون نیم متر جلوتر از خودتون شرفیاب میشه و با کوچکترین فشاری مصدوم میشید

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
واقعا حرف زياده براى گفتن اما پست حسين عزيز رو ميخوندم كه خيلى ممنونم ازش بابت پست قشنگش گفتم بد نيست من هم چند چيز رو بگم .

اينكه بخوايم به همين راحتى قبول كنيم اون استقلال اول فصل كه با اون طراوت و شادابى داشت امتياز ميگرفت يكدفعه به اين وضع دچار شد حداقل به شخصه براى من قبول كردنش سخته . اينكه امير قلعه نوعى كه اول فصل با اون نتايج شده بود آرزوى خيلى از هواداراى تيم رقيب چى شد كه از اون اوج به اين فضاحت الان رسيد چيزيه كه فقط و فقط شخص خودش بايد بياد و پاسخ بده ..

بدون شك يكى از راحت ترين دربى هاى اين چند سال اخير رو واگذار كرديم و هر چقدر هم شاهد زخم زبون هاى هواداراى رقيب بشيم بى شك حقمونه و بس حرفى درش نيست اما يك امايى اين وسط هست كه خيلى دوست دارم جوابش رو از يك سرى بشنوم ، كم نبودن كسانى كه خيلى اتهام ها به تيم ما و شخص قلعه نويى زدن اونا الان چه جوابى براى گفتن دارن ؟
حالا با اون افرادى كه نتيجه نگرفتن تيم محبوب خودشون رو هم به پاى اين سرى موارد ميزدن حرفى نيست اما كم نبودن از خودى ها كه به اين موارد حالا خواسته يا ناخواسته دامن ميزدن .

از اين مورد كه بگذريم و نگاه به بازيهاى اخير تيم بندازيم ميبينيم امير هيچ جاى دفاعى از خودش نذاشته و در تايىيد حرف حسين عزيز امير داره چوب عواقب رفتار هاى غلط سال هاى اخيرش رو يكجا ميخوره و جدا اگه از همين امشب با خودش يكم خلوت نكنه و فكرى براى عوض كردن مسير رفتارى و مربى گرى خودش نكنه قطعا ديگه جايى تو بين ما نخواهد داشت ...

حجمه انتقادى به امير اين روزها تو اوج خودشه و خب اگه ما هم فقط همين رويه رو در پيش بگيريم سود آنچنانى براى ما نخواهد داشت . با همه اين تفاسير گرچه فرصت بسيار بزرگ پيش رو رو كه دربى انتقامى بود از دست داديم اما هنوز ميشه شانسى براى امير و تيم امسال قائل بود و اون هم تنها در شرط اينه كه واقعا امير افكار و تيم رو يكجا عوض كنه اونم در كوتاه ترين زمان ممكن و بتونه نيم فصل دوم با نتايجى كه ميگيره حرفى براى گفتن نذاره .

فكر كنم حرف بى منطقى هم نيست كه چند وقت اخير ميشنويم كه ميشه اين اختلاف امتياز كم رو با صدر جدول با چند بازى خوب جبران كرد . نظر من اينه حداقل به احترام اون امير جسور سال هاى گذشته كه شايد خيلى ها دلشون براى اون امير اون روزا تنگ شده تا آخر فصل رو بهش فرصت بديم به خصوص كه بازى آخر ليگ امسال كه دربى هست ميتونه برگ برنده اميرِ (به طور كامل عوض شده) باشه و تمام اين فضاحات هم قطعا با ميسر شدن قهرمانى و برد در اون بازى ميتونه فراموش بشه اما بايد ببينيم امير ميتونه از اين فرصت بسيار اندكى كه داره كمال استقاده رو بكنه يا كه همين روند رو ادامه ميده و ديگه جايگاهى بين ما نخواهد داشت !
آرین عزیز منم با حرف شما موافقم به نظر من این فصل رو به احترام به کارهایی که قلعه نویی برای استقلال کرده و این نفرات مثل صادقی و آندو برای استقلال کردن میشه بهشون فرصت داد ولی همه ی اینها لازمه اش اینه که اینها کمی به خودشون بیان به خصوص قلعه نویی که واقعاْ خیلی از کارهایی رو که الان میکنه باید ازشون دست بکشه و خیلی از کارهایی رو که انجام نمیده باید انجام بده کار سختیه ولی اگر بخواد میتونه انجامش بده کافیه یک نگاهی به زندگی خودش بندازه ببینه چی شد که رسید اینجا و چی شد که الان اینهمه شایعه در موردش هست و زیر فشاره نمیشه همه اینها رو به رسانه ها نسبت داد باید واقع بین بود و بشینه و خاطرات خودش رو مرور کنه و واقعاْ عوض بشه بشه همون قلعه نویی ۱۰ سال قبل نه اینکه کلکی جدید سوار کنه برای برون رفت از این اوضاع.....

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
بعضی ها اینجا راضی هستن استقلال زمین بخوره ولی قلعه نویی از تیم نره الان مدعی رفتن سرمربی از تیم هستن به ارشیو همین تاپیک سر بزنید میدونید منظورم کیا هستن یه عده معلوم الحال....
یعنی این احتمال رو میشه داد افرادی باشن که در گذشته از طرقی منفعتی داشتن الان اون منفعت قطع شده حمایت اینا هم قطع شده

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
حاج فتل کجا این مدیر عامل داغون الانمون کجا
آقا جان 50% از قرارداد بازیکن ها و کادر فنی رو کسر کن بگو قهرمان شدین میگیرین نشدین نمیگیرین
بازیکن اعتراض کرد بزن تو سرش بندازش بیرون
همچین میگن استقلال از دقیقه 60 به بعد کم میاره انگار تا دقیقه ی 60 همیشه 5 تا میزده !!!
بازیکن میبینه همیشه تو نرکیب ثابت هست و مدیر عامل هم کدو تشریف داره خوب چرا به خودش فشار بیاره

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
بعضی ها اینجا راضی هستن استقلال زمین بخوره ولی قلعه نویی از تیم نره الان مدعی رفتن سرمربی از تیم هستن به ارشیو همین تاپیک سر بزنید میدونید منظورم کیا هستن یه عده معلوم الحال....
یعنی این احتمال رو میشه داد افرادی باشن که در گذشته از طرقی منفعتی داشتن الان اون منفعت قطع شده حمایت اینا هم قطع شده
اوه اوه!
یعنی برگشتی برای تسویه حسابا:D
خط دومت دیگه بار حقوقی داشت:p

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
در اینکه قلعه نویی مربی بزرگی هستش هیچ شکی نیست ولی خلاء یه دستیار خوب رو میشه حس کرد.
بطور عجیبی اکثر مواقع که مجید صالح حضور نداشت بازی استقلال افت زیادی میکرد و همینطور با برگشتنش مشکل حل میشد نمیدونم دوستان به این مورد توجه کردن یا نه

استفاده از قلعه نویی اونم زمانی که تیم بی تجربست فایده های زیادی داره اما زمانی که مثل الان بازیکن ها پا به سن گذاشتن هم کنترل کردن سخته هم اینکه اجرای تاکتیک مشکل هستش.

نمیدونم دوستان با این نظر موافقن یا نه؟

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
امیدوارم تیم تحول جدی داشته باشه در نیم فصل دوم وگرنه امسال 12 یا 13 جدول میشیم
قلعه نوعی هم بمونه اما شعور داشته باشه دست از بازیکن سالاری و دلال بازی برداره
و ترس رو کنار بزاره و تیم رو 90 دقیقه هجومی بفرسته تو زمین

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158

لیدرها اصلی‌ترین عامل جدایی تیموریان از استقلال

آخییییییی . عــــــــــزیـــــــــــزم ، به خاطر لیدرها داری میری؟! چقدر تو دل نازکی من نمیدونستم! پس بگو داستان چی بوده! آهان همین لیدرها باعث شدن تو این نیم فصل تو زمین راه بری و قدم زنان و خوش و خرم دنبال پولت باشی؟!
ببخشید اگه راجع بهت بد قضاوت کردم سامورایی متنفر از پول!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پیشنهاد میکنم لیگ ایران رو منحل کنن یه لیگ مشترک با قطر برگزار کنیم.

من موندم اگه قطر هم پس فردا اسم لیگش رو بذاره خلیج بازیکنای ایرنی کجا میخوان برن...لابد لیگ کویت.

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
کدوم از شما ها حاضرید مجانی یه جا کار کنید ؟
پولشو میخواد
جرمه ؟ گناهه ؟
عشق به یه تیم حدی داره چه بسا اگه ما جای تیموریان بودیم خیلی بدتر از اینا رفتار میکردیم
اونایی که الان دارین همه جانبه بهش حمله میکنین انصاف داشته باشین و به نوشته های گذشته خودتون برگردین که چه به به چه چه ها که نمیکردین از بازیش و چه ها در وصف تیموریان نمیگفتین
اصل ماجرا رو ول کردین گیر دادین به فرع

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
تو باخت دیشب فقط فروزان اشک ریخت و ناراحت بود..ولی بقیه
10392389_780835825286765_6112172324758326515_n.jpg

فایل های ضمیمه

• 10013963_750166335062885_7099565266620776414_n.jpg
    10013963_750166335062885_7099565266620776414_n.jpg
    109.7 KB · نمایش ها: 15

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
پولشو میخواد
جرمه ؟ گناهه ؟
عشق به یه تیم حدی داره چه بسا اگه ما جای تیموریان بودیم خیلی بدتر از اینا رفتار میکردیم
اونایی که الان دارین همه جانبه بهش حمله میکنین انصاف داشته باشین و به نوشته های گذشته خودتون برگردین که چه به به چه چه ها که نمیکردین از بازیش و چه ها در وصف تیموریان نمیگفتین
من گفتم و همیشه هم پشت سر آندو هستم..بازیکن خوبیه ولی بی انگیزه شدن ...همشون

آلفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
فقط آندو خوب بازی میکنه بقیه واقعا ضعیفا هاشم بیک زاده که هیچ در حد دسته 4 هم نیست

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
پولشو میخواد
جرمه ؟ گناهه ؟

کسی نگفته مجانی بازی کنه! که تا الانشم هیچکدومشون این کار رو نکردن و کسی هم ازشون چنین انتظاری نداره!
کسی هم به خاطر یک بازی بهش حمله نمیکنه! من پست هام موجوده، اول فصل یکی گفت آندو بده من گفتم وجودش توی زمین یه وزنه حساب میشه اما هر چی که زمان میرفت جلو آقا دیگه بیخیال بازی کردن میشد و بیشتر قدم میزد و اصلا درگیر نمیشد! این یعنی توهین به شعور منه هوادار که بشینم ببینم طرف به خاطر اینکه از باشگاه طلب داره میاد تو زمین قدم میزنه تیم رو به هیچ چیزش هم حساب نمیکنه و بعدشم ادعای استقلالی بودنشون گوش عرش رو کر کرده! خیلی ادعاش میشه حرفه ایه ، وایمیستاد قراردادش رو یک طرفه فسخ میکرد و میرفت. مگه تو قانون داغون لیگ ایران این نیست که طرف اگه 3 ماه دریافتی نگیره میتونه یک طرفه فسخ کنه؟! مگه داداش باحالش نمیگه از قرارداد امسال هیچ دریافتی نداشت؟! پس غلط میکنه به جای فسخ کردن وایمیسته تو زمین و قدم میزنه و روی روح و روان منه هوادار میره
من فقط راجع به خودم و از طرف خودم صحبت میکنم نه کس دیگه ای.
اصل ماجرا رو هم خود من وقتی بهش گیر دادم اینجا گفتن اتهام بی دلیل نزنین و انقدر جو به قدری خراب شد که تصمیم گرفتم چند وقتی اینجا پست نذارم و بهم انگ ضد استقلالی نزنن!
اما وقتی هم برگشتم نه به قصد تسویه حساب برگشتم نه به قصد اینکه بیام بگم دیدید من راست میگفتم!
نمیدونم منو چقدر یادتون میاد اما میتونید تو پست های من سرچ کنید ، توی اون زمانی که شما با یه سریا اینجا اختلاف نظر داشتید و به مشکل برخوردید با اینکه با یه سری حرفاتون موافق بودم و توی یه سری جزئیات کوچیک باهاتون اختلاف نظر داشتم هیچوقت باهاتون وارد بحث نشدم. نه با شما نه با خیلی از هوادارها. چون میدونستم همه یه جورایی دلشون به حال تیمشون میسوزه حالا هر کی یه جور دیدگاه داره! دلیل نمیشه حالا یکی یه روز به قلعه نوعی اعتقاد داشته و حمایت کرده حالا نظرش عوض شده بهشون انگ منفعت طلبی بزنیم! همون قدر که شما دلیل های خودتون رو حالا چه درست چه غلط برای عدم اعتقاد به قلعه نوعی داشتید بعضی از دوستان هم یه سری دلایل برای ادامه کار با قلعه نوعی داشتند. حالا شما خیلی دوست داشتی قلعه نوعی بمونه و این افتضاحات رو به بار بیاره و به بقیه بفهمونی که دلیلات درست بوده و اونا اشتباه میکردن. البته این دیدگاه من شاید اصلا درست نباشه و من دارم زود قضاوت میکنم!
اتفاقا اون زمان که شما بن شدی من ناراحت شدم. دوست داشتم باشی و از اول فصل اینجا صحبت کنیم. نمیشه که همیشه بگیم همه چی خوبه و به به و چه چه!

بالا