برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
Sun 30 Nov
Southampton v Man City
13:30
Wed 3 Dec
Arsenal v Southampton
19:45
Mon 8 Dec
Southampton v Man Utd
20:00
Sat 13 Dec
Burnley v Southampton
15:00
Sat 20 Dec
Southampton v Everton
15:00
Fri 26 Dec
Crystal Palace v Southampton

بهترین فرصته تا خودمونو به رتبه دوم نزدیک کنیم

همپتون نهایتا جلو سیتی بتونه نتیجه بگیره. جلوی یونایتد و ارسنال 90% کم میاره

بازیشون با اورتون هم میتونه نتیجش به نفع ما باشه

به هر حال امیدوارم تیم نتیجه لازمو بگیره و به روز های خوبش برگرده تا یه عده مجبور نشن مثل سال پیش اواخر فصل رنگ عوض کنن!

روزگارتون خوش

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
واقعا نگاه که کنیم با توجه به اینکه تیم تو 4 هفته اول هیچ خرید مهمی نکرده بود و تقریبا تو هیچ بازی تمام خریدهارو در اختیار نداشته تا الان، نتیجه بدی نگرفته تا اینجای فصل!!!!!!
یادم میاد که بچه ها میگفتن که قبل از بازی با اورتون بازیهای Very Hard ما شروع شد، در صورتیکه نگاه کنیم، بازی هامون با برد اورتون و مساوی کریستال پالاس و مساوی مقابل چلسی و باخت مقابل سیتی و برد آرسنال ادامه دادیم!!!!(این نتایج حتی بهتر از نتایج اول فصلمون هستش)...
و باید گفت که امیدوارم واسه بازیهای نزدیک کریسمس بازیکنان مصدوم برسن و فشردگی بازیها بهمون فشار نیاره...
در حقیقت تو بازیهای پشت سر هم کریسمس بود که رئیس همیشه از رقبا فاصله میگرفت...
میگن که اخبار موتینیو داره جدی میشه در ژانویه، میگن که موناکو حاضر به فروشش با قیمت 30 میلیون هستش، بازیهاش رو جدیدا ندیدم، ولی حداقل میتونه خلاقیت خط هافبک رو بیشتر کنه...
البته من نمیگم که به این تیم و شکل بازیش خیلی امیدوارم، ولی خوب باید یک ذره هم منصف باشیم...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب بعداز برگشتن فالکائو به تمرینات، روخو هم به تمرینات برگشته و ممکنه هستش که تو بازی مقابل همپتون هم حضور داشته باشه...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
نانی دیشب یه ستاره برای تیمش بوده. 1 گل ، 1 پاس گل و ایجاد 7 موقعیت. خلاصه بازی رو حتما ببینید.
گلش که واقعا جالب بود :دی لینک برای گلش:
http://gfycat.com/EasygoingDemandingArrowworm

اوانز هم دیشب به همراه یانوزای و هررا برای تیم زیر 21 سال بازی کرده.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
نانی دیشب یه ستاره برای تیمش بوده. 1 گل ، 1 پاس گل و ایجاد 7 موقعیت. خلاصه بازی رو حتما ببینید.
گلش که واقعا جالب بود :دی لینک برای گلش:
http://gfycat.com/EasygoingDemandingArrowworm
اوانز هم دیشب به همراه یانوزای و هررا برای تیم زیر 21 سال بازی کرده.

عملکرد نانی این فصل خیلی خوب بوده، امیدوارم همینطور به آمادگیش ادامه بده و توی ژانویه به تیم برگرده. البته چند روز پیش توی یک سایت خارجی خوندم که یونایتد ممکنه نانی + 20 میلیون پوند رو به اسپورتینگ پیشنهاد بده تا کاروالهو رو از اسپورتینگ بگیره که با توجه به عملکرد درخشان نانی در این فصل برای اسپورتینگ احتمالا اگه همچین پیشنهادی بشه قبول کنن.

troll_football_image_cd950c5d1950d5506586fa03e6ffee19.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خلاصه بازی اسپورتینگ رو دیدم و باید بگم که نانی همه کاره تیم بود دیشب، ولی ماریبور هم تیم خیلی ضعیفی بود...
نانی قصد نداره در ژانویه به تیم برگرده، حداقل اون مقدار پولی که باید بابت انتقال روخو به اسپورتینگ بدیم اجازه همچین کاری رو نمیده...
و خبر دیگه هم اینکه میگن دوباره با توجه به مشکلاتی که اسنایدر با گالا پیدا کرده، قصد انتقال در زمستان به منچستر رو داره...
نظر من رو میخواید؟ این انتقال 5 سال دیر داره اتفاق میوفته و اصلا ارزش نداره...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خبر دیگه هم اینکه میگن دوباره با توجه به مشکلاتی که اسنایدر با گالا پیدا کرده، قصد انتقال در زمستان به منچستر رو داره...
نظر من رو میخواید؟ این انتقال 5 سال دیر داره اتفاق میوفته و اصلا ارزش نداره...
من هم با شما هم عقیده‌ام! متاسفانه زمانش، صحبت‌ها همه با ناز و ادا گذشت و به جایی نرسید. آخرین بازی که از اشنایدر دیدم، بد نبود. اما حد و اندازهء گالاتاسرای کجا و منچستر کجا. اگر به قیمتی که ما پاتریس اورا را دادیم، بدهندش، قبوله. شما هم قبول کن که معامله جوش بخوره!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
آقا مهدی عزیز Mehdiwol@
یادم رفته بود که از دوستان بپرسم چه کسی با کم سلیقگی فراوان شما را از جمع ما دور کرده که دیدم خوشبختانه مشکل رفع شده. بازگشت‌تان گرامی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
img_20141128_111452.jpg
آقا مهدی عزیز Mehdiwol@
یادم رفته بود که از دوستان بپرسم چه کسی با کم سلیقگی فراوان شما را از جمع ما دور کرده که دیدم خوشبختانه مشکل رفع شده. بازگشت‌تان گرامی
فدات داداش علی جون شما لطف داری
کم لطفی به پست دوستان نشه ولی بنظرم پستی که صفحه ی قبل دادی بهترین پستی بود که تو کلوب زده شده یا حداقل بهترین پستی بود که من دیدم
واقعا دستت طلا با این دست قلمت

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان این خبر در تایید خبر قبلی هستش، فرمالن فصل رو از دست داد!!!!!!!
حالا کجان اون دوستان که میگفتن گزینه عالی هستش؟ خدایا شکرت که این یکی رو اشتباه نکردیم در خریدش...
بعد خبرگزاری ها میگن منچستر و آرسنال به دنبال خرید فرمالن!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::general304::general304::general304::general304::general304:
خبر خوب دیگه اینه که میگن فالکائو هم به بازی بعدی میرسه!!!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اغا راست ه ك ميگن من يو قرارداد التايگر رو تمديد نميكن ه و دنبال كاوانى ه واسه فصل بعد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اغا راست ه ك ميگن من يو قرارداد التايگر رو تمديد نميكن ه و دنبال كاوانى ه واسه فصل بعد ؟
Sent from my iPhone using Tapatalk
التایگر کیه دیگه؟
فکر میکنم منظورت فالکائو هستش؟
میگن اگه فالکائو انتظارات رو برآورده نکنه(فعلا که مصدومیتهاش بیشتر از بازیهاش بوده) احتمال اینکه قراردادش دائمی نشه زیاد هستش و میگن که به دنبال کاوانی افتاده منچستر و میخواد با فالکائو تعویضش کنه...
ولبک رو از دست دادیم، فن پرسی که دیگه فن پرسی نیست، چیچا رو هم قرضی دادیم رفت، الان تو مشکل مهاجم گیر کردیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد التایگر لقب فالکائوئه.
امیدوارم مشکلش حل شه، حالم از کاوانی به هم میخوره!
آها!@!!!@
ال تایگر!!!!
به به چه لقب خوشکلی، فکر کنم الان ال رابیت(EL Rabbit):p
دقیقا من هم اصلا با کاوانی حال نمیکنم...
امیدوارم که مشکل مهاجهامون حل بشه که اصلا احتیاج به خرید تو این یکی خط رو نداشته باشیم...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
راجع به مصدومیت فالکائو الان لاین باشگاه این پیغام رو فرستاد:
Louis van Gaal says Falcao could return to the United squad for Saturday's game against Hull. For more on our no.9, click the different sections of the image below.
تو خبرها خوندم که مثل اینکه مصدومیت بلیند هم جدی نیست و بزودی در تمرینات شرکت میکنه. ضمنا روخو هم به تمرینات گروهی برگشته.کلا خبرهای خوبی از رفع مصدومیتها به گوش میرسه. فقط لوک شاو گفته میشه ممکنه تا شروع سال جدید میلادی دور از میادین باشه.
یجا هم خوندم دخیا پیشنهاد تمدید قرارداد رو قبول نکرده و نمیدونم چقدر واقعیت داشته باشه این خبر!
دو تا جوون که خیلی اینده دارن اخیرا به یونایتد لینک شدن:
مارتین ادگارد و ذکریا باکالی. که مارتین ادگارد رو شدیدا رئال دنبالشه ولی سایتها گفتن چون اسطوره این جوون 15 ساله سولشیر هست احتمال پیوستنش به یونایتد زیاده.
اگه فالکائو نتونه خودش رو ثابت کنه قراردادش به مبلغ 43/5 میلیون پوند دایمی نمیشه و یونایتد کاوانی رو میگیره.
ضمنا PSG تو فکر خرید دی ماریا هستش و گفته میشه لاوتزی رو پیشنهاد میده. من میگم لوکاس مورا +40 تا بدن و دی ماریا رو ببرن.
براهینو هم که بهمون لینک شده و تاحالا تو لیگ برتر آمار خوبی داشته.
واران هم چند وقتیه سایتها خیلی روش مانور میدن. قیمتش یجا 19 میلیون پوند گفته شده یجا 30 میلیون پوند و مشتریهاش هم یونایتد و چلسی هستن.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با واران و مورا خیلی موافقم!!!!!!! Like Ur Post So Much...
فقط یکمی زیاده خواهی نیست؟ مورا و 40 میلیون؟؟؟؟
میگن که رئال میخواد تو ژانویه هافبک برزیلی رو بگیره(یادم رفت اسمش!!!!!!!:general507:) که قبل از فصل به شدت دنبال خریدش بودیم...
فعلا فکر میکنم خرید هافبک و دفاع از مهاجم مهمتر باشه، اگه خریدی در کار باشه...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جان اسم اون هافبک برزیلیه که به کاکا جدید معروفه لوکاس سیلوا هستش.
واران که عالیه ولی رئال راحت از دستش نمیده. البته از نیمکت نشینیش تو رئال شاکیه.
راجع به زیاده خواهی که زیاده خواهیه ولی وقتی PSG واسه لوییز 50تا داده پس ماهم باید ازش زیاد بخوایم.:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
میلاد التایگر لقب فالکائوئه.
امیدوارم مشکلش حل شه، حالم از کاوانی به هم میخوره!
آها!@!!!@
ال تایگر!!!!
به به چه لقب خوشکلی، فکر کنم الان ال رابیت(EL Rabbit):p
دقیقا من هم اصلا با کاوانی حال نمیکنم...
امیدوارم که مشکل مهاجهامون حل بشه که اصلا احتیاج به خرید تو این یکی خط رو نداشته باشیم...
منم مثل شما اصلا ازش خوشم نمیاد البته قبلا هم بارها گفتم! رقم بسیار زیادی هم روش گذاشته بودن
یجا هم خوندم دخیا پیشنهاد تمدید قرارداد رو قبول نکرده و نمیدونم چقدر واقعیت داشته باشه این خبر!
خیلی وقته که دنبال تمدید قرارداد دخیا هستن اگه تمدید قراردادش رو قبول می کرد سریع رسانه ای می شد پس فعلا قبول نکرده
با این کارش یا دنبال باج گرفتن و تمدید قرارداد با رقم بالاست یا واقعا به فکر رفتن به رئاله
متاسفانه تاریخ هم ثابت کرده در اکثر موارد رئال هر بازیکنی خواسته با $ جذبش کرده

بالا