برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی بهترین روش های موفقیت برای وبمستران!حتما شرکت کنید...

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
متشکر
بله به نظر منم مشکل اینه که کمتر کسی حاضر میشه در اینترنت تبلیغ بده اون هم به این دلیل که هنوز اعتمادش جلب نشده .
به نظر بنده تبلیغ در اینترنت بازدهی مطلوبی داره . اگه حتی یه سیستم تبلیغات کلیکی بیاد و حتی ایده جدیدی هم نداشته باشه و فقط و فقط درست کار بکنه بیشتر مشکلات حله . خودتون هم حق بدید . فرضا من بخوام 10 میلیون توی اینترنت تبلیغ بکنم . اگه بخوام به سایت های کوچیک تبلیغ بدم باید با 30 تا 40 تا سایت کوچیک و متوسط طرف باشم . علاوه بر این هیچکدوم آمار درستی نمیدن و اعتماد کردن بهشون سخته . منظورم این نیست بیان تعرفه تبلیغات رو افزایش بدن , منظورم اینه که زیر نظر یه دلال اگهی براشون جذب بشه و بنده فقط با همون یک نفر یا یک شرکت کار بکنم . نه اینکه همزمان با چند ده سایت ارتباط داشته باشم . خوب اینجوری من به کارای مهم ترم نمیرسم .
به نظرم علت اصلی کلاهبرداری هایی که میشه , نداشتن تجربه هستش . طرف میاد سایت پاپ آپ میزنه و چون نمیتونه درست مدیریت بکنه ( به دلیل نداشتن تجربه یا سن کم ) آخرش دخل و خرجش با هم نمیخونه و میزاره میره .
توی دنیای فیزیکی هم همینه . سازنده میاد پیشفروش میکنه . دستمزد و مصالح گرون میشه , حتی اگه نخواد کلاه برداری هم بکنه میزاره میره . سود نمیخواد ولی زندان هم نمیخواد .
سپاس فراوان
واقعا خوب فرمودین بنده هم موافقم . ببینید همین گوگل ، آیا اگه تحریم نبودیم قبول دارید که هم وبمستران از طریق ادسنس گوگل درآمد فوق العاده بهتری داشتند و هم اینکه تبلیغ دهنده ها راضی بودند و از تبلیغ هدفمند خودشون به نتیجه و سود میرسیدند . ما نباید همه چیز را برای خودمان بخواهیم چون اونوقت همه چیز رو همه گان خواهند خواست ! سایتی مشابه ادسنس تو ایران داشته باشیم ، هم این سایت پیشرفت میکنه و هم اینکه ویمستران و تبلیغ دهندگان فوق العاده راضی خواهند بود . اما این باید زیر نظر تیم بازرسی باشه اینجوری نباشه الان من پاشم یه چیزی اصلا بهتر از ادسنس رو ایجاد کنم و مدیریتش هم خودم بکنم اینو باید سازمانی انجام بده که همه بتونن صد در صد بهش اعتماد کنند . /

all of

Registered User
لایک‌ها
416
بنده قصد توهین نداشتم و ندارم ولی واقعیت اینه کار بچه بازی نیست .
تا حدودی میدونم وبمستر کیه . بنده هم از همین نسلم . از تقریبا 8 سال پیش که با اینترنت آشنا شدم شروع کردم به گشت و گذار توی اون . چرخیدم و چرخیدم تا اینکه با بلاگفا آشنا شدم و بعدش وبلاگ بازی :D . چند وقت بعدش با کسب درآمد از اینترنت و پی تی سی و سایت های کلیکی و اوکسین ادز و ... آشنا شدم که چون بچه بودم فکر میکردم اینا واقعا پول میدن . اما بعدش فهمیدم این روش ها فقط وقتم رو تلف میکنه :general509: و ترکش کردم . این داستان ها توی 2 3 سال اتفاق افتاد . به خاطر اینکه علاقه شدید به اینترنت و تکنولوژی داشتم (و هنوز هم دارم) باز هم چرخیدم و چرخیدم تا با وردپرس و جوملا و مای بی بی و پرستا و در کل اسکریپت آشنا شدم . واسه خودم باهاشون خودم رو سرگرم میکردم و به عنوان تفریح و وقت گذرونی بهش نیگا میکردم . اون موقع ها سایت هم میزدیم با بچه ها ولی واسه تفریح بود . همش هم به خاطر علاقم به اینترنت بود .
زمان گذشت و گذشت تا اینکه به تازگی ها یه وبسایت زدم برای معرفی کارمون و مرتبط با کارمونه . اصلا وقتی رو هم روش نمیزارم چون قرار نیست هر روز آپدیت بشه . شرکتیه . جایی تبلیغ بکنیم آدرس اون رو هم میزاریم که طرف بیاد اونجا و قشنگ مطالب رو بخونه و باهامون آشنا بشه .
به جز اون 2 3 سالی که گفتم هیچ وقت دیگه سمت کارای کلیکی و همکاری در فروش و کلا کسب درآمد اینترنتی نرفتم و دنبال همچین کارایی نبودم . اما از روش هاش جا نموندم . با توجه به علاقم هم گاهی اوقات یه چیزایی به ذهنم میاد ( ایده ) ولی چون من دنبال این کار ها نیستم و خودم رو وبمستر نمیدونم سمتش نمیرم . از طرفی هم درآمد کمی داره و از طرفی ریسک بالا ( نظر شخصی منه ). واسه همین ترجیح دادم سرمایه گذاریم و کارم 100 در 100 مرتبط با دنیای فیزیکی باشه . از اینترنت هم برای تبلیغات , معرفی کارم , دور نموندن از خبر ها و تکنولوژی های روز , یادگیری چیزایی که دوست دارم , تحقیق و ... استفاده میکنم .
زیاد آنلاین میشم . نه به خاطر اینکه بیکار باشم . به خاطر اینکه عاشق اینترنتم . سر ساختمون میرم از وای فای واسه آن شدن استفاده میکنم ( مبین نت ) , میرم دانشگاه از اینترنت استفاده میکنم . میام خونه سریع آن میشم . اگه جایی هم باشم که اینترنت نیست از اینترنت گوشی استفاده میکنم با اینکه سرعت افتضاحی داره .
خوب اینا رو گفتم واسه چی ؟ واسه اینکه کمی هم با سابقه بنده توی اینترنت آشنا بشید که همچین صفر کیلومتر هم نیستم . وقتی میگم وبمستر نیستم به خاطر اینه که من خودم رو واقعا وبمستر نمیدونم . چون برنامه نویسی بلد نیستم و خیلی از مسائل تخصصی رو بهشون مسلط نیستم ولی میتونم واسه خودم سایت راه بندازم , مدیریت بکنم , از سئو سر درمیارم , میدونم کی به کیه , تا حدودی میدونم از چه روش هایی میشه تو اینترنت پول دروورد و کمی هم ایده پردازم.
اما یکی هست که در حد منه ولی خودش رو وبمستر میدونه . حالا چرا اینو میگم ؟! دیدم که طرف با ساختن یه ساختمون خودش رو سازنده میدونه در صورتی که فقط یه موجود مزاحم و خراب کاره که کاری جز گند زدن به همه چی و ساخت بی کیفیت بلد نیست . دیدم که طرف خودش رو پولدار حساب میکنه به خاطر این که پولدار ندیده . دیدم که طرف خودش رو آخر قدرت بدنی میدونه چون تا حالا با کسی در نیوفتاده اگه دعوا بشه دماغشو بگیرن جونش در میاد . و خیلی دیدم های دیگه...
ببین دوست عزیزم باید واقع بین باشی دیگه . اونی که وبمستره و ادعای 10 سال وبمستری داره چرا هیچی نشده ؟؟؟!!! فیسبوک کی افتتاح شد ؟ تراوین ایران کی ؟ آپارات کی ؟ کلوب کی ؟ همین گوگل کی افتتاح شد ؟ یاهو چی ؟ بلاگفا , میهن بلاگ , ایستگاه , دیوار , شیپور , پونیشا و ...
این همه شرکت و سایت های موفق داریم چرا اونی که 10 ساله وبمستره نتونسته مثل اونا بشه ؟ به خاطر اینکه فکر میکنه وبمستره . وبمستری رو توی سایت تفریحی زرد , سایت موزیک و فیلم و فروش شی*لتر*شک*ن , کار با همکاری در فروش و سایت های کلیکی و پاپ آپ میدونه !
اونی که واقعا بلد باشه پول دراره , اونی که واقعا وبمستره نیازی به کلاهبرداری نداره . پاپ آپ باز نمیشه که توش نوشته
" شما برنده شدید ! اگر این صفحه را ببندید تخفیف شامل حال شما نمیشه و ... "
شما به این چی میگید ؟ من به این میگم گدایی مدرن و 100 در 100 رد میکنم . اگه جنس با کیفیت فروخته بشه بده ؟ باید آشغال بفروشن و مردم رو گول بزنن که این کالا اصله و کیفیتش عالیه ؟ باید طرف رو گول بزنن که این جایزست و به هر کسی نمیدن ؟ آیا این پاپ آپ نیست و برای هر آی پی مشخص نمیکنن که در هر ساعت چند بار باز شه ؟ این یعنی دزدی .
دی جی کالا واقعا کار میکنه یا اون سایت در پیت که باهاش 100 تا پاپ آپ باز میشه ؟ الانم که مد شده یه سری سایت های خبر خوان که سرقت بازدید کننده میکنن و با پاپ آپاشون فحش کاربرارو دریافت میکنن :D
اگه واقعا کسی بتونه با سن کم درآمد درست و حسابی داشته باشه ( یعنی یا جنسی رو بفروشه یا خدماتی ارائه بده و ... ) هرچند ناچیز واقعا وبمستره حتی اگه زیر 15 باشه و بنده به شخصه نوکرشم.
اول از همه ای کاش کوتاه تر و مفیدتر بنویسیم .........
دوم این که آواتارت خودتی؟
سوم این که شما که نظرت اینه پس لطفا جمع نبند "هر بچه ای توی ایران اومده تو نت ....."
اینم به عنوان جمله آخر بگم که وبمسترا (تو ایران که اینطوریه) خیلی پنهان کار می کنند حتما دیدید دیگه کمند کسایی که به طور کامل خودشون و سایتشون رو تو انجمن معرفی می کنند چرا؟ چون دلایل خاصی خودشون رو دارند و این باعث میشه ما فکر کنیم کارخاصی تو نت انجام نمیدن و درآمد چشم گیری هم ندارند درحالی که اینطوری نیست و این که قرار نیست که همه وبمسترا آپارات و کلوب و دیجی کالا داشته باشند هرکدومشون یک هدفی دارند کوچک یا بزرگ ولی شما فقط کسی رو وبمستر میدونی که هدفش خیلی بزرگه و درآمد زیادش رو هم همه خبر دارند .... (دیگه بیش از این کشش نمیدم)
موفق باشید:)

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
سلام به همه عزیزان
قبل از هز چیز بگم که خیلی از دوستان فکر می کنند که کسب درآمد از اینترنت یعنی پاپ آپ و امثال این روشها ...
دوستان عزیز با دیدن 4تا تبلیغ و یا 4بار کلیک کردن بر روی یک سری تبلیغ کسی پولدار نمیشه و به دوستانی که در این زمینه ها هستند توصیه میکنم دنبال این جور کارهای پوچ و بی ارزش نروند

برای کسب و کار اینترنتی موفق سعی کنید قسمتی از بازار را مورد هدق قرار دهید
به تازگی با دوتا سایت خوب آشنا شدم که به شما دوستان معرفی میکنم
این دو سایت دقیقا تمرکز خود را روی بخشی از بازار گذاشتند / وقتی شما بتوانید در بخش کوچکی فعالیت کنید و در آن بخش بهترین باشید ، سود فوق العاده ای نصیب کسب و کارتان می شود
http://chibepazam.ir/
http://kaghaz-rangi.com/
مهندس رو همه چی باهات موافقم اما بنظرم در : (( تمرکز روی بخشی از بازار )) این یکم بیشتر تحقیقات انجام بدهید بهتر خواهد شد . چون به شخص با این مخالفم و دلیل مخالفتم اینه که گاهی اوقات (( تمرکز بر کل )) نتایج بیشتر از تمرکز بر بخش خواهد داد . شما متوجه عرض بنده شدید . اگر نیاز به تفسیر بود بفرمایید این بحث رو بازتر کنم .

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
سوم این که شما که نظرت اینه پس لطفا جمع نبند "هر بچه ای توی ایران اومده تو نت ....."
اینم به عنوان جمله آخر بگم که وبمسترا (تو ایران که اینطوریه) خیلی پنهان کار می کنند حتما دیدید دیگه کمند کسایی که به طور کامل خودشون و سایتشون رو تو انجمن معرفی می کنند چرا؟ چون دلایل خاصی خودشون رو دارند و این باعث میشه ما فکر کنیم کارخاصی تو نت انجام نمیدن و درآمد چشم گیری هم ندارند درحالی که اینطوری نیست و این که قرار نیست که همه وبمسترا آپارات و کلوب و دیجی کالا داشته باشند هرکدومشون یک هدفی دارند کوچک یا بزرگ ولی شما فقط کسی رو وبمستر میدونی که هدفش خیلی بزرگه و درآمد زیادش رو هم همه خبر دارند .... (دیگه بیش از این کشش نمیدم)
ببینید دوستان جهل و جواب دادن در جواب یکی دیگه نشانه ی ضعفه .
این حرف شما رو رد میکنم : (( کمند کسایی که به طور کامل خودشون و سایتشون رو تو انجمن معرفی می کنند چرا؟ )) چون هر کسی منطق خودشو داره ! من اگر الان بگم وبمستر سایت ... دیجی کالا هستم باورت میشه ؟ مسلما که نه ! اصلا باشم هم میای تا صب دادگاهم میکنی ازم مدرک میخای !! خب حالا سرم درد میکنه سایتمو مطرح کنم تا بجای استفاده ی مفید از روش های موفقیت وبمستری از طرف دیگران دادگاه بشم که چی ؟ اثبات کنم صاحب دیجی کالا منم ! خواهشا این افکار ده قرن پیش را کنار بزاریم ! البته دوست عزیزم all of جان قصد جسارت نداشتم شما رو عرض کردم تا دیگران بشنوند .
هر کسی منطق زندگی خودشو داره ! اینو از آویزون گوشمون بکنیم .
موفق باشی عزیزم

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
مهندس رو همه چی باهات موافقم اما بنظرم در : (( تمرکز روی بخشی از بازار )) این یکم بیشتر تحقیقات انجام بدهید بهتر خواهد شد . چون به شخص با این مخالفم و دلیل مخالفتم اینه که گاهی اوقات (( تمرکز بر کل )) نتایج بیشتر از تمرکز بر بخش خواهد داد . شما متوجه عرض بنده شدید . اگر نیاز به تفسیر بود بفرمایید این بحث رو بازتر کنم .
دوست خوبه من
اینجا اکثر اشخاصی که هستند دارای کسب و کارهای کوچکی هستند و یا اینکه می خواهند کسب و کاری را شروع کنند
به نظر من کسب و کارهای یک نفره و کوچک برای پیشرفت باید بخش کوچکی را هدف قرار دهند / هزینه های کمتری در بر دارد و اینکه به علت اینکه به صورت تک نفره اداره می شود نمی تواند تمرکز را برای کل قرار دهد / نظر من این بود حالا اگر فرمایشی دارید من در خدمتم دوست خوبم

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
آوراتارم خودم نیستم . 22 سالمه فقط :D . اون یکی دیگست
منم واسه اینکه صحبتامون مرتبط با تاپیک نیست کشش نمیدم
موفق باشید

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
دوست خوبه من
اینجا اکثر اشخاصی که هستند دارای کسب و کارهای کوچکی هستند و یا اینکه می خواهند کسب و کاری را شروع کنند
به نظر من کسب و کارهای یک نفره و کوچک برای پیشرفت باید بخش کوچکی را هدف قرار دهند / هزینه های کمتری در بر دارد و اینکه به علت اینکه به صورت تک نفره اداره می شود نمی تواند تمرکز را برای کل قرار دهد / نظر من این بود حالا اگر فرمایشی دارید من در خدمتم دوست خوبم
بسیار سپاسگزارم .
بحث باید باز بشه چون خود بنده ضعف اطلاعاتی دارم باید از شما دوست عزیزم استفاده و یاد بگیرم که صد در صد هم همینطور می باشد ./
من شعارهای زیادی در کسب و کار خودم دارم و علت موفقیت های خودم رو هم همین اینها میدونم و یکی از مهمترین اینها کسب اطلاعاته که بزرگترین سرمایه ی دنیاست حتز از کسب ان از بچه 5 ساله!
خب قبول دارید که (( هم باید جهانی اندیشید و هم باید جهانی عمل کرد )) ؟ بر فرض مثال : من میخام فروشنده مبلمان و دکوراسیون داخلی باشم ! حال ، بیام چجور برنامه ریزی کنم ؟ اینو هدف و معیار قرار بدم که میخام در محدوده ای که زندگی میکنم این فروشندگی رو انجام بدم یا کل مصرف کننده های دنیا رو ؟ !!! شما کدومشو انجام میدید ؟
من که خودم دارم دومی رو دنبال میکنم و هم اکنون هم که این کار ، کار پدرم هستش با راهنمایی و همکاری هایی که باهاش میکنم الان هر روز به بهترین پیشرفت ها دست میابیم . چون فکر و برنامه ریزیمون بر پایه ی جهانی بودن (( یا به عبارت کلی مربوط به بحث : تمرکز به کل )) هست ! تمرکز به کل باشه ذهن و پیشرفت هم کلی تر میشه . تمرکز به کل باشه میای میگی چون مصرف کننده های من 7 میلیارد خواهند بود پس باید کیفیتم سوپر باشه ! قیمتم ایده آل باشه ! دارای ایزوهای جهانی باشم ! پس این کار هارو انجامش میدی و صد در صد هم موفق میشی . حالا به جهان هم نفروشی تو همون محدوده ای که هستی میای این مبلمان خودتو میفروشی اما چون کارت جهانی هست پس ارزش جهانی پیدا میکنه و در چشم و ذهن مشتری شما اولیت اول هستید . /
راهی که هم اکنون بنده میرم بسیار عالی هست و این تمرکز به کل هست .
البته منطق ها و سلایق زندگی و فکری در هر شخص برای موفقیت وی فرق های بسیاری دارد . شما منطق تمرکز به بخش رو در خود می پرورانید بنده هم تمرکز به کل رو ! و این کارتون احتمالش خیلی زیاده که باعث پیشرفت شما نیز باشد اما قرار است باعث پیشرفت بنده نیز گردد ؟ مقاله ای که شما ارائه داده اید بنده یه جوابی دادم که مربوط به تخقیقات بازاریابی بود . در همین تحقیقات بازاریابی اگر تحقیق واقعی در بازار داشته باشید به عرایض بنده خواهید رسید ! نه اما بیایید یه سری مطالبی رو از رو گفتار ها و مکتوب ها بر دیگران ارائه دهید نه تنها نمیتوانید به نتیجه ای دست یابید بلکه گمراه کننده نیز خواهید بود .
چیزی که باعث پیشرفت هست خودتون هست اونو باید ذکر کنید ./
موفق باشید

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ببینید دوستان جهل و جواب دادن در جواب یکی دیگه نشانه ی ضعفه .
این حرف شما رو رد میکنم : (( کمند کسایی که به طور کامل خودشون و سایتشون رو تو انجمن معرفی می کنند چرا؟ )) چون هر کسی منطق خودشو داره ! من اگر الان بگم وبمستر سایت ... دیجی کالا هستم باورت میشه ؟ مسلما که نه ! اصلا باشم هم میای تا صب دادگاهم میکنی ازم مدرک میخای !! خب حالا سرم درد میکنه سایتمو مطرح کنم تا بجای استفاده ی مفید از روش های موفقیت وبمستری از طرف دیگران دادگاه بشم که چی ؟ اثبات کنم صاحب دیجی کالا منم ! خواهشا این افکار ده قرن پیش را کنار بزاریم ! البته دوست عزیزم all of جان قصد جسارت نداشتم شما رو عرض کردم تا دیگران بشنوند .
هر کسی منطیق زندگی خودشو داره ! اینو از آویزون گوشمون بکنیم .
موفق باشی عزیزم
اصن تابیکو ولش کن فقط بیا این خط اول رو ترجمه کن؟
کلا نفهمیدم چی گفتی؟؟؟؟؟ کدوم جملم رو قبول نداری ؟؟؟؟ سرت واسه چی درد میکنه ؟؟؟شما میخوای سایتت رو معرفی کنی؟؟؟ نمیخوای معرفی کنی؟؟؟ میگی معرفی کردن کاره خوبیه ؟؟؟؟ بدیه؟؟؟ کی میخواد دادگاهیت کنه؟؟؟کجاش جسارت کردی؟؟؟ کدوم افکارم مال ده قرن بیشه ؟؟؟ کلا نفهمیدم (زبان فارسی تو مدرسه چند میشدی؟؟؟;))

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
بسیار سپاسگزارم .
بحث باید باز بشه چون خود بنده ضعف اطلاعاتی دارم باید از شما دوست عزیزم استفاده و یاد بگیرم که صد در صد هم همینطور می باشد ./
من شعارهای زیادی در کسب و کار خودم دارم و علت موفقیت های خودم رو هم همین اینها میدونم و یکی از مهمترین اینها کسب اطلاعاته که بزرگترین سرمایه ی دنیاست حتز از کسب ان از بچه 5 ساله!
خب قبول دارید که (( هم باید جهانی اندیشید و هم باید جهانی عمل کرد )) ؟ بر فرض مثال : من میخام فروشنده مبلمان و دکوراسیون داخلی باشم ! حال ، بیام چجور برنامه ریزی کنم ؟ اینو هدف و معیار قرار بدم که میخام در محدوده ای که زندگی میکنم این فروشندگی رو انجام بدم یا کل مصرف کننده های دنیا رو ؟ !!! شما کدومشو انجام میدید ؟
من که خودم دارم دومی رو دنبال میکنم و هم اکنون هم که این کار ، کار پدرم هستش با راهنمایی و همکاری هایی که باهاش میکنم الان هر روز به بهترین پیشرفت ها دست میابیم . چون فکر و برنامه ریزیمون بر پایه ی جهانی بودن (( یا به عبارت کلی مربوط به بحث : تمرکز به کل )) هست ! تمرکز به کل باشه ذهن و پیشرفت هم کلی تر میشه . تمرکز به کل باشه میای میگی چون مصرف کننده های من 7 میلیارد خواهند بود پس باید کیفیتم سوپر باشه ! قیمتم ایده آل باشه ! دارای ایزوهای جهانی باشم ! پس این کار هارو انجامش میدی و صد در صد هم موفق میشی . حالا به جهان هم نفروشی تو همون محدوده ای که هستی میای این مبلمان خودتو میفروشی اما چون کارت جهانی هست پس ارزش جهانی پیدا میکنه و در چشم و ذهن مشتری شما اولیت اول هستید . /
راهی که هم اکنون بنده میرم بسیار عالی هست و این تمرکز به کل هست .
البته منطق ها و سلایق زندگی و فکری در هر شخص برای موفقیت وی فرق های بسیاری دارد . شما منطق تمرکز به بخش رو در خود می پرورانید بنده هم تمرکز به کل رو ! و این کارتون احتمالش خیلی زیاده که باعث پیشرفت شما نیز باشد اما قرار است باعث پیشرفت بنده نیز گردد ؟ مقاله ای که شما ارائه داده اید بنده یه جوابی دادم که مربوط به تخقیقات بازاریابی بود . در همین تحقیقات بازاریابی اگر تحقیق واقعی در بازار داشته باشید به عرایض بنده خواهید رسید ! نه اما بیایید یه سری مطالبی رو از رو گفتار ها و مکتوب ها بر دیگران ارائه دهید نه تنها نمیتوانید به نتیجه ای دست یابید بلکه گمراه کننده نیز خواهید بود .
چیزی که باعث پیشرفت هست خودتون هست اونو باید ذکر کنید ./
موفق باشید
از شما دوست با شخصیتم تشکر میکنم / شما لطف دارید و بزرگ ما هستید
فکر میکنم موضوع را بد متوجه شدید/ بنده هم کاملا بر فعالیت کل موافق هستم / منظور این نبود که مشتریان ما بخش کوچکی باشد!
منظور صحیح : بخش کوچکی از بازار (منظور این است که مثلا به جای اینکه در زمینه تولیدی انواع پوشاک فعالیت کنید ، در زمینه پوشاک مخصوص زنان فعالیت کنید / اینطوری وقتی اسم برند شما هرجایی مطرح بشه ، همه در ذهنشان پوشاک زنانه تداعی می شود ) و همین بخش کوچک بازار را می توانید در سطح جهانی اجرا کنید و محصولات را به سراسر دنیا صادر کنید
منظور از بخش کوچک : از نظر نوع فعالیت نه از نظر جغرافیایی
پوشاک یک مثال بود و هر شغلی را می توان به بخش کوچک تری تقسیم کرد
امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید
پیروز باشی دوست خوبم

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
از شما دوست با شخصیتم تشکر میکنم / شما لطف دارید و بزرگ ما هستید
فکر میکنم موضوع را بد متوجه شدید/ بنده هم کاملا بر فعالیت کل موافق هستم / منظور این نبود که مشتریان ما بخش کوچکی باشد!
منظور صحیح : بخش کوچکی از بازار (منظور این است که مثلا به جای اینکه در زمینه تولیدی انواع پوشاک فعالیت کنید ، در زمینه پوشاک مخصوص زنان فعالیت کنید / اینطوری وقتی اسم برند شما هرجایی مطرح بشه ، همه در ذهنشان پوشاک زنانه تداعی می شود ) و همین بخش کوچک بازار را می توانید در سطح جهانی اجرا کنید و محصولات را به سراسر دنیا صادر کنید
منظور از بخش کوچک : از نظر نوع فعالیت نه از نظر جغرافیایی
پوشاک یک مثال بود و هر شغلی را می توان به بخش کوچک تری تقسیم کرد
امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید
پیروز باشی دوست خوبم
عذرخواهی میکنم شرمنده بنده برعکس متوجه شده بودم . /

Last edited:

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
اصن تابیکو ولش کن فقط بیا این خط اول رو ترجمه کن؟
کلا نفهمیدم چی گفتی؟؟؟؟؟ کدوم جملم رو قبول نداری ؟؟؟؟ سرت واسه چی درد میکنه ؟؟؟شما میخوای سایتت رو معرفی کنی؟؟؟ نمیخوای معرفی کنی؟؟؟ میگی معرفی کردن کاره خوبیه ؟؟؟؟ بدیه؟؟؟ کی میخواد دادگاهیت کنه؟؟؟کجاش جسارت کردی؟؟؟ کدوم افکارم مال ده قرن بیشه ؟؟؟ کلا نفهمیدم (زبان فارسی تو مدرسه چند میشدی؟؟؟;))
عذرخواهی میکنم از شما
دوست عزیز آقای all of اگر عرایض بنده رو بد متوجه شده اید عذر خواهی میکنم . شما مدرن هستید و انشالا بنده از اخلاق و رفتار مدرنیزاسیون جنابعالی استفاده و بهره مند خواهم شد .
باز هم عذر خواهی میکنم اگر حرف های بنده به شما برخورده باشد .
درست است حق با شماست بنده در زبان فارسی ضعف دارم و در حد شما نمیتوانم با ادبیات غنی فارسی حرف بزنم . چون بنده ترک هستم و 25 سال عمرم رو با ترکی گذروندم . انشالا از جنابعالی یاد خواهیم گرفت .
موفق باشی دوست عزیزم .

all of

Registered User
لایک‌ها
416
از تمامی دوئستان عزیز بسیار سپاسگزارم .
دوستان عزیز ، لطفا از موضوع تاپیک دور نشیم و بنظر بنده

عذرخواهی میکنم شرمنده بنده برعکس متوجه شده بودم . /
بست قبلی رو که نشکافتید ببینیم چی فرموده بودید اما اشکال نداره
حالا نمیخواید فروشگاهتون رو معرفی کنید یکم ایده بگیریم ؟ یا چند تا ایده جدید مطرح کنید استفاده کنیم ؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
عذرخواهی میکنم از شما
دوست عزیز آقای all of اگر عرایض بنده رو بد متوجه شده اید عذر خواهی میکنم . شما مدرن هستید و انشالا بنده از اخلاق و رفتار مدرنیزاسیون جنابعالی استفاده و بهره مند خواهم شد .
باز هم عذر خواهی میکنم اگر حرف های بنده به شما برخورده باشد .
درست است حق با شماست بنده در زبان فارسی ضعف دارم و در حد شما نمیتوانم با ادبیات غنی فارسی حرف بزنم . چون بنده ترک هستم و 25 سال عمرم رو با ترکی گذروندم . انشالا از جنابعالی یاد خواهیم گرفت .
موفق باشی دوست عزیزم .
جالبه اول منو متهم میکنید که افکارم مال ده قرن بیشه بعد مدعی میشید که من شما رو سنتی دونستم و خودم رو مدرن!!!!!!!!!!!!!!!
لازم نیست با ادبیات غنی فارسی حرف بزنید جمله بندی رو درست کنید کافیه
بهتره از تابیک منحرف نشیم:D

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
عرض ادب خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز . وقت همگی بخیر
دوستان عزیز و بزرگوار ، بنده صرفا این تاپیک رو جهت روش های موفقیت در نتورک ایجاد کرده ام . لطفا از موضوع دور نشیم و بر روی سوالات زیر تمرکز کنیم که انشالا بتوانیم به نتیجه مثمری دست یافته باشیم :
اولین سوال ، سوال زیر می باشد که به لطف دوستان عزیز و نظرات مهم و تاثیر گذار آنها انشالله به نتیجه ی مهمی خواهیم رسید و به عمل خواهد رسید .

به نظر شما ابراز ایده به دیگران و مشورت با آنها جهت بهبود ایده چقدر موثر می باشد ؟

با تشکر و سپاس

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان سوء تفاهمات را کنار بگذارید و تاپیک را از حالت شخصی خارج کنید و بر روی ایده های کسب درآمد اینترنتی متمرکز شوید

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
عرض ادب خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز . وقت همگی بخیر
دوستان عزیز و بزرگوار ، بنده صرفا این تاپیک رو جهت روش های موفقیت در نتورک ایجاد کرده ام . لطفا از موضوع دور نشیم و بر روی سوالات زیر تمرکز کنیم که انشالا بتوانیم به نتیجه مثمری دست یافته باشیم :
اولین سوال ، سوال زیر می باشد که به لطف دوستان عزیز و نظرات مهم و تاثیر گذار آنها انشالله به نتیجه ی مهمی خواهیم رسید و به عمل خواهد رسید .

به نظر شما ابراز ایده به دیگران و مشورت با آنها جهت بهبود ایده چقدر موثر می باشد ؟

با تشکر و سپاس
بسیاری از استارت آپ ها به همین صورت شکل می گیرد و به یک کسب و کار اینترنتی موفق تبدیل می شود
معایب و مزایا مورد بررسی قرار می گیرد
و اگر یک ایده مطرح شود و همه همان ایده را مورد نقد و بررسی قرار دهند فوق العاده می شود و اگر همه به یک ایده فکر کنند و نظرشان را بگویند فوق العاده خوب می شود که اصطلاحا می گویند روش (طوفان مغزی)

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
اقای حیدری و دوست عزیز جناب all of اگه ممکن هست ابتدا خود شما در رابطه با سوالی که مطرح شده است نظرات خودتون رو مطرح کنید تا دوستان دیگر هم مطرح سازند . تشکر

بالا