برگزیده های پرشین تولز

نقد بازی pes 2015

سطح کیفی pes15 در چه حدی است؟

• عالی

Votes: 3 21.4%
  • خوب

Votes: 5 35.7%
  • متوسط

Votes: 2 14.3%
  • ضعیف

Votes: 4 28.6%

• Total voters
    14

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
درود

قصد داریم در این تاپیک به نقد بازی pes 2015 که به تازگی برای pc منتشر شده بپردازیم.

دوستانی که تجربه بازی کردنش رو داشتن بیان نظر بدن

و همینطور مشکلات بازی و مقایسه کامل با نسخه های قدیمی

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
بنظر بنده مهمترین مشکل نسخه فعلی که خیلی به چشم میاد نبودن سرود خوانی بازیکنان در هنگام شروع بازی و همینطور نشون ندادن ورود بازیکنان به داخل زمین هستش

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
بنظر بنده مهمترین مشکل نسخه فعلی که خیلی به چشم میاد نبودن سرود خوانی بازیکنان در هنگام شروع بازی و همینطور نشون ندادن ورود بازیکنان به داخل زمین هستش

کی گفته همچین چیزایی نیست! سرود رو ک فقط تو بازیهای ملی (که کاپ ) باشه میخونن! مابقی موارد مثل جام باشگاه ها سرود مخصوص خودشو داره ک تو استادیوم پخش میشه

ورود بازیکنی ها همیشه هست! مگر اینکه نزنید بره!

اینم اسکرین شایت هایی ک من گرفتم (البته من رو Ps4 بازی کردم)

Pro Evolution Soccer 2015_20141117025038.jpg Pro Evolution Soccer 2015_20141119022335.jpg

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
ممنون بابت اظهار نظرتون ولی من اشاره کردم برای pc هر چند تفاوت زیادی با هم ندارن.

البته فراموش کردم که بگم نه در تمام مراحل شما هم اسکرین شاتی که قرار دادید مربوط به فینال چمپیونز لیگ هستش که فقط اون موجوده اما تو مراحل گروهی حذف شده.

سایر کاپ ها هم که کلا ندارن.

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
نه عزیز همیشه نشون میده ورود بازیکنی ها رو! تو بعضی از استادیوم ها مثل استادیوم یووه و منچستر و رویال استادیوم از تونل هم نشون میده! تو لیگ آمریکایی جنوبی تونل ها فَنسی رو هم نشون میده حتی

عکس اول فینال نبوده! بازی اول مرحله گروهی بود! (اخه منچستر و فینال:D ) (عکس دومی کاپ فینال بوده فقد)

فینال منو شالکه بودیم :D

این ک دیگه جام باشگاه ها نیست

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
هدف از ایجاد این تاپیک همین هستش اگر این امکان هست تو pc تست بکنید بعد بگید.

علاوه بر اینی که گفتم انیمیشن های مربوط به تعویض بازیکنا هم حذف شده گفتم من pc رو میگم ممکنه ps4 این شکلی نباشه

در مورد این بهم اعتماد کنید چون بابت این موضوع امتیاز ازش کسر شده و ممکن نیست اشتباه کنم

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
نسخه های pc برای اینکه کم حجمش بکنن گروههایی مثل اسکیدرو انمیشن و جزئیاتی از بازی رو حذف میکنن احتمالا مال شما این نسخه بوده

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
نسخه های pc برای اینکه کم حجمش بکنن گروههایی مثل اسکیدرو انمیشن و جزئیاتی از بازی رو حذف میکنن احتمالا مال شما این نسخه بوده
بله حذف شدن اما بطور کلی،یعنی نسخه دیگه ای نیست که اینها رو دارا باشه

ykmin

Registered User
لایک‌ها
38
شرمنده من کاری به نقد ندارم فقط عاجزانه سه تا سوال دارم
1. چطوری میتونم تو بازی رنگ های تصویر رو تغییر بدم{مثلا قرمز رو بیشتر کنم سبز رو کمتر از این جور چیزا}
2. چمن باز هم مثل 14 خیلی بد هست پچی چیزی نداره{ حتی من قبل بازی چمن ها رو بلند long میزنم اما انگار نه انگار}
3. یادتونه تو 2013 دکمه پاس رو نگه میداشتی بازیکن میرفت سراغ حریف و دفاع میکرد اما الان بازیکنان منگل آمیز عمل میکنن نظر شما چیه؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
1.قسمت colour balance رو برداشتن البته تو نسخه های قبلی هم همچین کاربرد زیادی نداشت.اگر رنگ بندی بازی مشکل داره میتونید با پچ fix که براش اومده مشکل رو حل بکنید.این پچ تمام مشکلات بازی(اسم بعضی از تیم ها و...)رو هم رفع میکنه.
2.پچ جداگونه برای چمن فعلا نیومده اما چند تا پچ برای کفش و فیس و همینطور رفع نواقص بازی که باز شامل موارد بالا که گفتم هستش.
3.خب بازی مشکلات زیادی داره به خصوص نسخه pc که دیگه افتضاح تره باز برای نسخه های دیگه بهتر هستش.بعد pes2013 که پیشرفت زیادی برای konami محسوب می شد این شرکت به گونه ای پس رفت داشت و کاملا اون پیشرفت رو با ارائه دو نسخه 14-15 از بین برد.البته میشه به پای تغییر موتور گرافیکی بازی هم گذاشت و از زاویه دیگه ای به موضوع نگاه کرد با این امید که روز به روز بهتر بشه.

ykmin

Registered User
لایک‌ها
38
آقا منم همین پچ رو همون اولش زدم نصب شد الان مشکل اینه که خیلی رنگی هست من 13 رو خیلی دوست دارم کاش رنگ بندی همه چیش مثل اون بشه.
ممنون اینجا تاپیکی هست که این پچها و انشالله پچ های چمن رو بزاره

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
آقا منم همین پچ رو همون اولش زدم نصب شد الان مشکل اینه که خیلی رنگی هست من 13 رو خیلی دوست دارم کاش رنگ بندی همه چیش مثل اون بشه.
ممنون اینجا تاپیکی هست که این پچها و انشالله پچ های چمن رو بزاره
اینجا نه اما سایتهایی هستن که اختصاصی به این مضمون می پردازن میتونید از این سایت استفاده کنید.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
تو پی سی نشون میداد ورود بازیکنان رو سرود رو توجه نکردم
تو این نسخه یجوری بازیکنان میدوند انگار پاشون کجه :D

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
فوتبال از بعد pes 2013 حرامه من که هنوز همون pes 13 رو بازی میکنم

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
روی 360 افتضاحه مخصوصا چمن و تماشاگرها . روی وان باز بهتره .

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
آنلاینش داغون شده
روم تهران نداره :general208:
مجبورم برم تولابی بگردم دنبال ایرانی
ولی خداییش چلسی روخیلی خوب ساختن-تنهامشکلی که داشتم اولا توپاس دادن بود:general607:
الان دیگه اشراری بازی میکنم خیلی فازمیده:D

بالا