برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

amin697

Registered User
لایک‌ها
108
لطفا مشکله منو به ادمین مدیر کل سایت گزارش کنید رفع بشه . فرضا بعد از 24 ساعت حتی بیشتر پستمو آپدیت میکنم up میزنم به روز نمیشه ؟ نمیاد تو صفحات اول ؟ کلا هر پستی بخوام بزنم اینجوری هستش قبلا اینجوری نبود اصلا

لطفا درست کنید مشکلو ممنون

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-کفش-اورجینال-پوما-puma-خاص-زیبا-560-هزار-تومان.640534/

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
مشکل فول بودن inbox رو درست کردم (با این سیستم جدید آشتایی نداشتم!) . فقط اون امضا رو از کجا میتونم ویرایش کنم ؟[
QU
سلام
کاربر گرامی به علت اینکه شما کاربر تازه وارد هستید ویرایش امضا برایتان امکان پذیر نیست

Last edited:

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
لطفا مشکله منو به ادمین مدیر کل سایت گزارش کنید رفع بشه . فرضا بعد از 24 ساعت حتی بیشتر پستمو آپدیت میکنم up میزنم به روز نمیشه ؟ نمیاد تو صفحات اول ؟ کلا هر پستی بخوام بزنم اینجوری هستش قبلا اینجوری نبود اصلا

لطفا درست کنید مشکلو ممنون

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-کفش-اورجینال-پوما-puma-خاص-زیبا-560-هزار-تومان.640534/
سلام دوست عزیزم
مدتی هست سیستم جدیدی با نام «Up Thread» و یا «آپ کردن تاپیک‌ها» برای سامان بخشیدن به بازارچه و جلوگیری از پست های نامرتبط راه اندازی شده.
موضوعات در هر بخش بازارچه فقط با استفاده از این سیستم به بالای بخش منتقل می‌شن و ارسال نوشته جدید در موضوع، چه اونو آغازگر موضوع بنویسه چه سایر کاربران، تأثیری در بالا بودن موضوع نداره.
بنابراین اگر می‌خواید تاپیک تون رو آپ کنید فقط از این سیستم باید استفاده کنید وگرنه آپ نمی‌شه!
این لینک ها رو بخونید تا بیشتر با این سیستم آشنا بشید:
اطلاع رسانی در مورد سیستم جدید بروز رسانی تاپیک‌ها در بازارچه
امکانات ویژه بازارچه
آپ کردن موضوع
این تاپیک‌ها رو هم می تونید مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:
متشکرم.

amin697

Registered User
لایک‌ها
108
متشکر بابت راهنمایی کامل .

یه سوال فرضا در طول روز بنده چند بار مجاز به استفاده از up هستم ؟ داخل اعدادشو متوجه نشدم . ممنون

سلام دوست عزیزم
مدتی هست سیستم جدیدی با نام «Up Thread» و یا «آپ کردن تاپیک‌ها» برای سامان بخشیدن به بازارچه و جلوگیری از پست های نامرتبط راه اندازی شده.
موضوعات در هر بخش بازارچه فقط با استفاده از این سیستم به بالای بخش منتقل می‌شن و ارسال نوشته جدید در موضوع، چه اونو آغازگر موضوع بنویسه چه سایر کاربران، تأثیری در بالا بودن موضوع نداره.
بنابراین اگر می‌خواید تاپیک تون رو آپ کنید فقط از این سیستم باید استفاده کنید وگرنه آپ نمی‌شه!
این لینک ها رو بخونید تا بیشتر با این سیستم آشنا بشید:
اطلاع رسانی در مورد سیستم جدید بروز رسانی تاپیک‌ها در بازارچه
امکانات ویژه بازارچه
آپ کردن موضوع
این تاپیک‌ها رو هم می تونید مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:
متشکرم.

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
متشکر بابت راهنمایی کامل .

یه سوال فرضا در طول روز بنده چند بار مجاز به استفاده از up هستم ؟ داخل اعدادشو متوجه نشدم . ممنون
اینجا نوشته:
آپ کردن موضوع

اگر اشتباه نکنم شما باید 2 بار در روز بتونید تاپیک تون رو آپ کنید.

Modern Cowboy

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان مشکل تو معامله رو چطوری باید پیگیری کرد ؟ الان من یک ماهه 200 تومن از یک فروشنده معتبر خرید داشتم ( 75 امتیاز مثبت داشته ) . بسته به دستم نرسیده و تا 5 روز پیش ایشون هم تلفنهاشون خاموش بوده هم جواب pm نمیدادن . من تو تاپیکهاشون اعلام وضعیت کردم که چی شده . 5 روز پیش برگشتن یه چیزی هم طلب کار شدن و تو پیام های خصوصی نوشتن چرا اعتراض کردم و غیرو . یه 2-3 نفری بودیم که مشکل داشتیم . پول یک نفر رو برگشت داده ولی پول من رو بر نمیگردونه و دوباره 2-3 روزه جواب پیام ها رو نمیده .
الان این آقا نباید محروم بشه از فروش ؟ نباید برخوردی بشه باهاش ؟ به هر کودوم از مدیر ها پیام میدم پیگیری نمیکنن .
باید چیکار کنم ؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
دوستان مشکل تو معامله رو چطوری باید پیگیری کرد ؟ الان من یک ماهه 200 تومن از یک فروشنده معتبر خرید داشتم ( 75 امتیاز مثبت داشته ) . بسته به دستم نرسیده و تا 5 روز پیش ایشون هم تلفنهاشون خاموش بوده هم جواب pm نمیدادن . من تو تاپیکهاشون اعلام وضعیت کردم که چی شده . 5 روز پیش برگشتن یه چیزی هم طلب کار شدن و تو پیام های خصوصی نوشتن چرا اعتراض کردم و غیرو . یه 2-3 نفری بودیم که مشکل داشتیم . پول یک نفر رو برگشت داده ولی پول من رو بر نمیگردونه و دوباره 2-3 روزه جواب پیام ها رو نمیده .
الان این آقا نباید محروم بشه از فروش ؟ نباید برخوردی بشه باهاش ؟ به هر کودوم از مدیر ها پیام میدم پیگیری نمیکنن .
باید چیکار کنم ؟
سلام
لطفا نام کاربر را اعلام کنید تا پیگیری های لازم صورت بگیرد...

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
از مدیران تقاضا دارم اخرین تاپیک این بخش رو مطالعه کنند : (

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
کسی نیست جواب بده هر صفحه ای باز می کنم این سمت راست مینویسه که چی کار کردم کی جواب داده چی حذف شده اینو چه جوری حذف کنم بدجور رفته رو اعصاب اینو کی اختراع کرد

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
کسی نیست جواب بده هر صفحه ای باز می کنم این سمت راست مینویسه که چی کار کردم کی جواب داده چی حذف شده اینو چه جوری حذف کنم بدجور رفته رو اعصاب اینو کی اختراع کرد
تو چند صفه قبل راه حلش رو نوشته بودم :general601::D
http://forum.persiantools.com/threads/مشکلات-و-سوالات-پیرامون-استفاده-از-فروم.210820/page-281

poverty

Registered User
لایک‌ها
438

ممنون ولی من اصلا از کروم استفاده نمی کنم اینو باید طوری تنظیم میکردن که هر سی خواست از تنظیمات کاربری غیرفعالش کنه نه این مدلی

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سلام
1-خیلی وقته صفحات پی تی خیلی با تاخیر برام بازم میشه..سرعت نتم بد نیست و غالب صفحات وب براحتی باز میشن و لی پی تی به شدت با تاخیر و وقفه باز میشه
خدا نکنه یه پستی رو بخوام ویرایش کنم..بیچاره میشم..چکار کنم که صفحات براحتی باز شه
2- از کجا میشه متوجه شد در تاپیک چه افرادی حاضر هستند؟ در اغلب فروم ها اسامی کاربران حاضر زیر تاپیک نوشته میشه

باتشکر

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
1-خیلی وقته صفحات پی تی خیلی با تاخیر برام بازم میشه..سرعت نتم بد نیست و غالب صفحات وب براحتی باز میشن و لی پی تی به شدت با تاخیر و وقفه باز میشه
خدا نکنه یه پستی رو بخوام ویرایش کنم..بیچاره میشم..چکار کنم که صفحات براحتی باز شه
2- از کجا میشه متوجه شد در تاپیک چه افرادی حاضر هستند؟ در اغلب فروم ها اسامی کاربران حاضر زیر تاپیک نوشته میشه

باتشکر
سلام
در کنار اواتار هر شخص علامت سبز رنگ مشخص میشود که نشانه ی حضور انلاین کاربر میباشد.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سلام
در کنار اواتار هر شخص علامت سبز رنگ مشخص میشود که نشانه ی حضور انلاین کاربر میباشد.
سلام
ضمن تشکر از شما، این رو که کاملا متوجه هستم میخواستم بدونم امکانی وجود نداره که بشه اسامی کاربران آنلاین هر تاپیک رو بشه در پائین تاپیک دید
ضمنا سوال اولم مهمترین مشکلم بود که بی پاسخ موند
ضمنا یه پیشنهادهم داشتم که نمیدونم کجا باید مطرح بشه ...همینجا میگم بیشتر فروم هایی که با وی بولین بتا هست ظاهر شکیل و زیبایی داره و کاربرا خیلی راحتن..ولی پی تی خیلی ظاهر ضمخت و ساده و ابتدایی انتخاب کرده که صفحاتشم خیلی دیر باز میشه..میخواستم اگر ممکنه این موارد رو به طراح فروم منتقل بفرمائید
باسپاس

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
ضمن تشکر از شما، این رو که کاملا متوجه هستم میخواستم بدونم امکانی وجود نداره که بشه اسامی کاربران آنلاین هر تاپیک رو بشه در پائین تاپیک دید
ضمنا سوال اولم مهمترین مشکلم بود که بی پاسخ موند
ضمنا یه پیشنهادهم داشتم که نمیدونم کجا باید مطرح بشه ...همینجا میگم بیشتر فروم هایی که با وی بولین بتا هست ظاهر شکیل و زیبایی داره و کاربرا خیلی راحتن..ولی پی تی خیلی ظاهر ضمخت و ساده و ابتدایی انتخاب کرده که صفحاتشم خیلی دیر باز میشه..میخواستم اگر ممکنه این موارد رو به طراح فروم منتقل بفرمائید
باسپاس
در مورد سوال اولی که پرسیده بودین چک کردیم و مشکلی تو باز کردن صفحات نبود و اینکه اسامی کاربران آنلاین در تاپیک ها دیده شود را به طراح اعلام میکنیم تا در صورت لزوم این امکان را به صفحات اضافه کنند.
و در مورد پیشنهادتون برای تغییر استایل فروم حتما مورد بررسی قرار داده میشود و به زودی تغییرات را در فروم مشاهده میکنید.
ممنون از پیشنهادات شما

Last edited:

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
ادمین ها الان هر سری میام سر میزنم میبینم یکی پیغام داده تبلیغ میکنه لطفان رسیدگی شود مگرنه تو پم بهشون دشنام میدم چون حوصله ندارم

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
بالا