برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد تبلت Axtrom Axpad V1(بازی و برنامه هایی که تست شده)

ایا این تبلت نسبت به قیمتش کارایی خوبی دارد؟

• Total voters
    73
  • Poll closed .

namiso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
تبلت مارشال هم بخرید همین وضعیت را داره با این تفاوت که یکبار روشن میشه برای همیشه یعنی اگه شارژ تمام شد یا خاموش کردی دیگه نمی تونی روشن کنی
من تبلت پسرم فقط 2 روز کار کرد (مارشال )بعد بردم گارانتی بار اول روشن و شارژ شده داد دوباره که شارژش تمام شد دیگه شارژ نشد براش شارژر جدید خریدم اثر نکرد
بعد بردم گارانتی موقع تحویل همانجا خاموشش کردم خود متصدی آنجا باز نتونست روشنش کنه تبلت را برد تو اتاق فنی نمی دونم چه بلایی سرش اورد که روشن شد بعد اومد گفت دو روز دیگه بیایید بعد دو روز که رفتم گفت تبلت را استفاده کنید و قبل از اینکه شارژش تمام بشه شارژ کنید بعد هیچوقت هم خاموشش نکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا من نمی دونم برای پسرم تبلت خریدم یا یا اتاری دستی که مدام باید تو برق باشه جالبه بدونید که فقط 5 روز با برق تونستینم زنده نگهش داریم و متاسفانه دوباره برای همیشه خاموش شد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم تا اول مهر برای پسرم یک تبلت خوب بتونم بگیرم
اینا را گفتم که کسی اشتباه من را نکنه و گول گارانتی های پوچ را نخوره و از این تبلتها که به عنوان تبلت دانش آموزی به فروش می رسه نخره .

hoan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
اول درباره روت نرم افزار Kingo ROOT رو معرفی می کنم تنها نرم افزاری که روی تبلت من جواب داد.
دوم سوال داشتین در خدمتم
سوم تبلتم رو می فروشم اگه خریدارین با قیمت 220 هزار (حدودی و توافقی). یک سال و نیم کار کرده ولی بجز جک (خروجی) هندزفریش همه چیش سالمه (و به نظر میاد حالا حالا سالم می مونه! جک هندزفری هم من یک بار بد کشیدم که خراب شد و قطع و وصل میشه)
به نظرم هنوز هم مشخصاتش با تبلتای جدید هم رده و هم قیمت قابل رقابته (و بعضا بهتر مثل usb استاندارد که فلش می خوره و کار راه اندازه، یا cpu , gpu که اکثر بازی ها حتی سنگین هارو جواب میده. کیف و ... هم که داره.)
من گوشیم گم شد، برای خرید گوشی جدید به پول نیاز دارم که می خوام بفروشمش.
خواستین ترجیحا ایمیل بزنین [email protected] یا همین جا در خدمتم.
موفق بادا

Ahuramazda134

Registered User
لایک‌ها
5
معمولا پايه هاي جك هدفون اين تبلت دچار مشكل ميشه كه به راحتي با هويه ميتونين درستش كنين، كافيه فقط قابشو باز كنيد.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
سلام
تبلت مارشال هم بخرید همین وضعیت را داره با این تفاوت که یکبار روشن میشه برای همیشه یعنی اگه شارژ تمام شد یا خاموش کردی دیگه نمی تونی روشن کنی
من تبلت پسرم فقط 2 روز کار کرد (مارشال )بعد بردم گارانتی بار اول روشن و شارژ شده داد دوباره که شارژش تمام شد دیگه شارژ نشد براش شارژر جدید خریدم اثر نکرد
بعد بردم گارانتی موقع تحویل همانجا خاموشش کردم خود متصدی آنجا باز نتونست روشنش کنه تبلت را برد تو اتاق فنی نمی دونم چه بلایی سرش اورد که روشن شد بعد اومد گفت دو روز دیگه بیایید بعد دو روز که رفتم گفت تبلت را استفاده کنید و قبل از اینکه شارژش تمام بشه شارژ کنید بعد هیچوقت هم خاموشش نکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا من نمی دونم برای پسرم تبلت خریدم یا یا اتاری دستی که مدام باید تو برق باشه جالبه بدونید که فقط 5 روز با برق تونستینم زنده نگهش داریم و متاسفانه دوباره برای همیشه خاموش شد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم تا اول مهر برای پسرم یک تبلت خوب بتونم بگیرم
اینا را گفتم که کسی اشتباه من را نکنه و گول گارانتی های پوچ را نخوره و از این تبلتها که به عنوان تبلت دانش آموزی به فروش می رسه نخره .
باطری تبلتهایی که با کم شدن شارژ بطور اتوماتیک خاموش نمی شوند در صورت اتمام شارژ به این دلیل
که تا آخرین حد خالی شده می سوزد و باید تا قبل از خالی شدن باطری ، آن را خاموش کرده و دوباره
شارژ کرد این مدل تبلت هم همین مشکل رو داره

Last edited:

824637391

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باعرض خسته نباشید یک‌ عدد تبلت axtrom v1 میفروشم تنها مشکل تبلت اینه که صفحه نمایش شکسته و هیچی نشون نمیده ولی معلومه که تاچش کار میکنه کسانی که قصد خرید دارن قیمت بدن تبلت با لوازم‌ کامل داده میشه(جعبه،هندزفری،کابل HDMI ،شارژر و...)

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
دوستم یکی داشت خوب بود !

بالا