برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
شما اسم حاج رضایی آوردی میگی از ادبیات قلعه نوعی ایراد گرفته
شما خودت ،خودت رو باز خواست میکنی همش شاکی غر میزنی یه کم پشت تیمت باش مثلا هواداری بابا
خب الانم میگم حاج رضایی ایراد گرفته برنامه زنده هم بود خب ؟ شما معنی این جملتو خودت بگو عزیز .. تو و حاج رضایی فهمیدین همون فقط ....
من خودم و باز خواست کردم ؟؟ از اون حرفاس ، شاکی که از شما نیستم از تیمم ، شما که پشت تیمتونید چرا ورزشگاه رو پر نمیکنید ؟ چرا تعداد شما اندازه پرشدن ورزشگاه نیست اما پرسپولیسی ها هستن . دلیل چیه ؟ پشت تیم نبودن یا نارضایتی ؟
حمید شما صفحه های اولو تاپیک و بخونی متوجه میشی کی پشت تیم هست کی نیست عزیزم .. من غر نمیزنم دارم بحث میکنم شما اگه اسم بحث کردن رو مثل بقیه دوستان چیز دیگه ای میزاری من حرفی ندارم

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
اینجا مکانی برایه تبادل نظر و افکار و ضمنا بحث هایی که اینجا میشه نه تیم رو به حاشیه میکشونه نه کمر تیمو میشکنه و اینکه اونی نه اونیکه الکی از تیم تعریف میکنه بهبه چهچه میکنه هوادار دواتیشه هست نه اونی که انتقاد میکنه منافق و هوادار نما اینو برا اونایی میگم که به لحاظ بحث فنی کم میارنو سریع در جهت کمبود هایی که دارن به جاده خاکی میزنن و بحثو عوض میکنن

• Like
Reactions: bnc

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اینجا مکانی برایه تبادل نظر و افکار و ضمنا بحث هایی که اینجا میشه نه تیم رو به حاشیه میکشونه نه کمر تیمو میشکنه و اینکه اونی نه اونیکه الکی از تیم تعریف میکنه بهبه چهچه میکنه هوادار دواتیشه هست نه اونی که انتقاد میکنه منافق و هوادار نما اینو برا اونایی میگم که به لحاظ بحث فنی کم میارنو سریع در جهت کمبود هایی که دارن به جاده خاکی میزنن و بحثو عوض میکنن
منم تا االان متوجه نشدم کجای داستان استقلال فروم پرشین تولز نوشته شده که کمر تیم با انتقاد میشکنه و درضمن توی ایران بمانند اینجا به کسااییی که دلسوز تیم هستن و طرفدار واقعی هستن احترام خاصی قائل نمیشن ..
در صورتی که در خارج کسی به بچه 9 ساله نمیگ تو میفهمی فوتبال چیه ؟ تو گریه ننکن باختیم دشمنو شاد نکن خخخ بیرونش کنن .. هی امان امان ..

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
محمد قاضی خواستگار پیدا کرده: تیم پدیده
مجید جان بیا ببین بدبختی تا چه حد؟؟!!
http://www.esteghlali.com/dignews/display_article/id_146471/90--------/

فاجعه نیست ؟
شما که میگی فاجعه نیست ورودی و خروجی یکی دیگه از تیم هارو بزار اونوقت میبینی چیزی بیشتر از فاجعه هستش مگه باشگاه چقدر سرمایه داریه که باید به خاطر ندانم کاری سر مربی این همه هزینه رو دست باشگاه بمونه
نه ، در اون حدی که دشمنان استقلال این مسئله رو بزرگ کردن فاجعه نیست البته منظورم اصلا شما نیستی شما هوادار دلسوز استقلال نباید تحت تاثیر جو قرار بگیری
بنده به امیرخان انتقاد دارم در حد داکوراسیون بازیکنان خارجی که رو نیمکت می نشونه ولی نه در حد 41 نفر....

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
عجبا ببین کار باشگاه به کجا رسید این اقا استقلال رو تهدید میکنه .جالبه.
بابا با اوردنگی بندازیدش بیرون.یکی از جوانان استقلال رو بذارید مطمئنا" کارای بیشتر از این قوزمیت داره
این قاضی از همون اول که یه مدتی ناپدید شد یه جورای بوی رفتنش اومده بود!! احتمالش خیلی زیاده که بره
عقلا" کاوه رضایی رو بیارید به جاش

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
آقا این دهنوی بدجور کلید کرده بیاد استقلال....از دوستان کسی نداریم ساکن اصفهان باشه و نزدیک این بنده خدا.؟
....از جانب من یه لنگه کفش پرت کنید بلکه بخوره تو دهنش ببینیم بی خیال استقلال میشه یا نه؟ آفتاب پرست!

ترجیح میدم دیگه تو این روزا دهنم رو ببندم.
چون واقعا کارهای بزرگوار برام زجرآور شده
بزرگوار امسال نباید میموند و اول فصل باید میرفت...پنجمی لیگ و از دست دادن آسیا شرفش بیشتر از باخت تو دربی و این اوضاع ناجور تیم بود....
کاش امسال خودشو خرج نمیکرد و جاشو میداد به منصوریان..نخواستیم مثل استقلال سال 82 بشیم!!
هرچند باز هم میگم امیرخان از بهترین سرمربیان ایرانه..امیدوارم سریعتر تیم رو جمع کنه و با قهرامنی از استقلال جدا بشه

Last edited:

leylandblue

Registered User
لایک‌ها
98
متاسفانه باید قبول کرد که بین هوادارهایمان دو دستگی ایجاد شده و آن اتحاد و همدلی گذشته وجود نداره. کامران جان از آبی دلان قدیمی همین فروم هستند و حال به دلایلی نظر مثبتی روی امیر قلعه نویی ندارند البته دیگران هم هستند مثل محمود عزیز یا حتی تا حدودی جواد بزرگوار. به هر حال نمی شود به راحتی به همه انگ هوادار تیم رقیب بودن زد ولی این هم درست نیست که ایشان اینطور از دایره انصاف خارج شوند و قهرمانی های تیم محبوب خودشان رو زیر سئوال ببرند. یک نگاه به قهرمانی آخر تیم مان بندازید ببینید که چه بازیکنهایی بودند چقدر زحمت کشیدند چقدر تعصب بخرج دادند. شیر فرهاد بوده مجتبی، پژمان، خسرو، آندو، سید،... همه دوست داشتنی همه از بهترین بازیکنهای آن موقع ایران در کنار اَش قرار بدید تماشاچی هایی که یک فصل آمدند ورزشگاه و تیم را تشویق کردند، فتح الله زاده، منصور خان پورحیدری، شما با این حرفتان دارید به همه آنها به نوعی توهین میکنید و تمام زحمات این عزیزان را به زیر سئوال میبرید آیا در این اواخر لحظه ای شیرین تر از بالا بردن جام قهرمانی لیگ توسط کاپیتان فرهاد مجیدی در ذهن شما ثبت شده؟... واقعا با زیر سئوال بردن خاطرات شیرینی که در ذهن همه مان نقش بسته فقط اوقات خود و دیگران را تلخ می کنید!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
فعلا بجای این بحث ها باید بریم این دلال هایی که قلعه نوعی نوکریشون رو میکنه جلوشون رو بگیریم
پارسال نظری در نوک حمله استقلال باعث شد این رتبه افتضاح زو بیاره
امسال هم همون دلال رفته براشون این پسره سليمان‌فلاح رو آورده که کلا سابقه گل زنی نداره
حتما هم فیکس قراره بازی کنه !!!
تا این داستان ها رو داریم با قلعه نوعی این تیم درست نمیشه
این هم از خرید موفق در نیم فصل !!! آندو رو میدیم سليمان‌فلاح میگیریم !!!

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
کاشکی صادقی و بیک زاده رو هم اشانتیون روی آندو داده بودیم رفته بودن

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سید مهدی رحمتی برای بازگشت به استقلال چراغ سبز نشون داده..کاش امیرخن عقل کنه و بذاره سید برگرده....
رفتن داسیلوا نشون داد که بناست یه دروازه بان غیر اجنبی بیاد تو تیم...امیدوارم اون دروازه بان سید باشه

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
متاسفانه باید قبول کرد که بین هوادارهایمان دو دستگی ایجاد شده و آن اتحاد و همدلی گذشته وجود نداره. کامران جان از آبی دلان قدیمی همین فروم هستند و حال به دلایلی نظر مثبتی روی امیر قلعه نویی ندارند البته دیگران هم هستند مثل محمود عزیز یا حتی تا حدودی جواد بزرگوار. به هر حال نمی شود به راحتی به همه انگ هوادار تیم رقیب بودن زد ولی این هم درست نیست که ایشان اینطور از دایره انصاف خارج شوند و قهرمانی های تیم محبوب خودشان رو زیر سئوال ببرند. یک نگاه به قهرمانی آخر تیم مان بندازید ببینید که چه بازیکنهایی بودند چقدر زحمت کشیدند چقدر تعصب بخرج دادند. شیر فرهاد بوده مجتبی، پژمان، خسرو، آندو، سید،... همه دوست داشتنی همه از بهترین بازیکنهای آن موقع ایران در کنار اَش قرار بدید تماشاچی هایی که یک فصل آمدند ورزشگاه و تیم را تشویق کردند، فتح الله زاده، منصور خان پورحیدری، شما با این حرفتان دارید به همه آنها به نوعی توهین میکنید و تمام زحمات این عزیزان را به زیر سئوال میبرید آیا در این اواخر لحظه ای شیرین تر از بالا بردن جام قهرمانی لیگ توسط کاپیتان فرهاد مجیدی در ذهن شما ثبت شده؟... واقعا با زیر سئوال بردن خاطرات شیرینی که در ذهن همه مان نقش بسته فقط اوقات خود و دیگران را تلخ می کنید!
دمت گرم مارم همینو به دوستان میگیم ناراحت میشن میگن شما انتقاد نمیذارین از تیم بشه ....من خودمم میگم این فصل خوب بازی نکردیم بازیکنای خوبی جذب نکردیم امیر خان خوب کار نکرده ولی این دلیل نمیشه قهرمانی چند فصل پیش رو ببریم زیر سوال

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
شما اخبار چند فصل قبل رو فراموش کردی یا حافظتون ضعیفه عزیزان من .. اون زمان هم مث الان حایشه ها بسیار بود ..
صحبت از مجیدی شد .. کاش اخبار اون زمان که قهرمان شدیم و مجیدی چطور امد چی شد و چه نشد ها رو بزاریم ببینیم ایا اگه مجیدی نمیومد قهرمانی چه طعمی داشت ..
صحبت از پوورحیدری و زحماتش میکنید من تنها شخصی که توی استقلال قبول دارم امیدوارم مثل ناصرحجازی نشه که بعد از فوتش بریم جمعی به یادبودش جمع بشیم کاش زنده پرست بودیم .. خلاصه .. پورحیدری سکوت کرده و بعضا انتقادهاشو میرسونه و بعضا هم اعلام کرده میخواد بره اما نگهش داشتن و مونده ببخاطر استقلال و یه استقلالی واقعیه .. باشخصیت با وقار هرچی درموردش بگم کمه .. یک اسطوره به تمام معناس
اما در مورد اردشیر ..
ببینید خودتون قبول دارید باند قلعه نوعی یک نمونش .. خرید و فروش بازیکن هستش .. ببینید حتما نباید برای باند بازی وارد موضوع قهرمانی بشید .. در ابتدا عرض کنم .. میشه دست از این حرف بردارید که زحمات بازیکنی زیر سوال رفته ..
شما اگه زحمات بازیکنها یادتون میممونه خب عزیزان دل من قربونتون برم همین صادقی مدافع چند سال پیش بود اونوقت میگن بدین بره اشانتیون خخخ .. خب همین اندو چی شد ؟
اصلا همین ارش برهانی من هر بار رفتم ورزشگاه بخدا فحش ناموسی اگه شد یکبار به این ندن .. در صورتی که بهترین مهاجمه استقلاله . بله چون خودش موقعیت سازی میکنه .. بس که میدوئه بدبخت .. اما کسی نمیبینه ..
ولی هر بار که گل نمیزنه چندین پست همین تاپیک و بیارم که بدو بیرا بهش گفته شده ؟ خب عزیزای من .. شما این موقع زحمات کی و ززیر سوال میبرین ؟؟ نمیدونم کاش بجای اینکه اینجوری نگاه کنید ..
یکم اینجوری نگاه میکردین که وقتی انتقاد میکنید .. و یا بعضی از تماشگر نماهای عزیز میرن به ارش فحش میدن .. یا خیلی های دیگه مثل مظلومی ... یادشون میره اینا بزرگهای استقلال هستن .. ارش یکی از بهترین گلزنهای استقلاله ..

اها راستی در مورد اینکه گفته بودن مربی نمیتونه باند بازی کنه .. اون مربی های منشوری که دیگه نمیتونن لیگ برتر کار کنن به نظرتون چرا رفتن ؟؟ / راستی به نظرتون فیروز کریمی بهتره یا اردشیر ؟ اخه فیروز یه قهرمانی اسیا داره .. خب به نظرم فیفا هم بخواد وزنه بزاره .. وزنه اسیا رو سنگین تر حساب میکنه .. نمیدونم تعداد جام لیگم سنگینه ؟ الان گیر ندین گفتم که فیروز کریمی بهتره .. سوالم چیز دیگس سوالمو به حاشیه نکشونید .. حالا میگم هاا ... باز حاشیه میکشونید

در مورد .. پرافتخارترین مربی ایران ..میگید اردشیر . دوستان قبول دارم اردشیر توی ایران بهترین نتایج رو گرفته ولی توی اسیا چرا بدترین نتایج رو میگیره ؟؟ میشه بگید معلومات این مربی کجا میرن ایا ؟ منو در این مورد توجیه کنید لطفا

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ملی پوش جدایی طلب(خطاب به بزرگوار) «وايبر مي‌زنم جواب نمي‌دي، كسي رو مثل من عذاب نمي‌دي!»

اینم از آچار فرانسه تیم در غیاب دروازه بان ملی پوش گل خور

Ashampoo_Snap_2014.12.17_22h16m18s_010_.png

Last edited:

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
یه عکس هم میزارم وضعیت بوسنی رو تو گروه خودش ببینید مقدماتی یورو 2016 ببینید چه تیمایی صدر جدول هستن !! ولز و قبرس ! به نتایج بوسنی توجه کنین
برا اون دوستانی که فکر میکردن نتیجه ما با بوسنی فقط فوتبالی بود
بوسنی تیم خوبیه ولی نه در اون حد که به تیم ملی 3 تا بزنه و نشه بردش
Untitled.png

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
طالب لو با راه آهن فسخ کرد گمونم میخواد بیاد استقلال

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اگه قراره دربازه بان بگیرن بیراموند خوبه
فعلا قرار نیست طوری عمل بشه که به نفع آینده باشگاه باشه.... گفتم که فعلا امسال امیرخان داره دفترچه خاطراتش رو ورق میزنه!

بالا