برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

ehsan2229

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونجایی که میگی کجاست؟ پادگان خضرایی؟ برای من نوشتن 7 صبح برم **** وظیفه محلمون اعلام حضور کنم بعدشم از اونجا یه راست باید بیام خضرایی!!!
اره ، نوشته 10 صبح شهید خضرایی باشید
حالا نمیدونم کی بیام اونجا ؟؟
10 بیام یا 7 صبح ؟؟

digedige

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اره ، نوشته 10 صبح شهید خضرایی باشید
حالا نمیدونم کی بیام اونجا ؟؟
10 بیام یا 7 صبح ؟؟

داداش سوالای محیرالعقول می پرسی چرا؟:general107: معلومه دیگه، تو باید ساعت 9:30 دقیقه خضرایی باشی! اگه خواستی زودترم می تونی بری ولی الاف میشی! ضمنا به احتمال زیاد همون روز بعد از ظهر ولمون کنن بگن برین شنبه بیاین! :general604:

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان..ماهم از اردوگاه اومدیم....
خستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتته ام شدید....

digedige

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

حاجی خسته نباااااااشیددددد... یوخده راجب اردوگاه بگو، کجا بود؟ چطوری بود؟ چند روز بود؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
حاجی خسته نباااااااشیددددد... یوخده راجب اردوگاه بگو، کجا بود؟ چطوری بود؟ چند روز بود؟
زنده باشید....اردوگاه خیلی بهتر از پادگانه واقعا...خیلی خوش میگزره(البته سختی های خودشو داره)
به دلیل مساعل حفاظتی نمیشه فاش کرد جزییات رو!!!!!!

شهاب د

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستانی که دی ماه اعزام میشید حتما این سه تا لینک رو ببینید که به ۹۰ درصد سوالهاتون جواب میده:
- توی این لینک که مربوط به یکی دو سال پیشه، یک فیلم مستند از پادگان نشون داده میشه
- توی این لینک هم leadertime عزیز که اعزام تیرماه امساله تجربیاتش رو نوشته
- توی این لینک هم من (شهاب د) که اعزام شهریور ماه بودم تجربیاتم نوشتم
بچه هایی که اعزام آبان بودن هم خوبه تجربیات و خاطراتشون رو از اردوگاه و پادگان بنویسن

تشکر فراموش نشه :cool:

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
دوستانی که دی ماه اعزام میشید حتما این سه تا لینک رو ببینید که به ۹۰ درصد سوالهاتون جواب میده:
- توی این لینک که مربوط به یکی دو سال پیشه، یک فیلم مستند از پادگان نشون داده میشه
- توی این لینک هم leadertime عزیز که اعزام تیرماه امساله تجربیاتش رو نوشته
- توی این لینک هم من (شهاب د) که اعزام شهریور ماه بودم تجربیاتم نوشتم
بچه هایی که اعزام آبان بودن هم خوبه تجربیات و خاطراتشون رو از اردوگاه و پادگان بنویسن

تشکر فراموش نشه :cool:
شهاب عزیز عمده مطالب رو شما و leadertineعزیز گفتن وچیزی واسه گفتن نمونده،من هم مطالب شما دو دوست عزیز رو تایید میکنم و واقعا در همین چارچوب هست اموزشی در خضرایی.
باز اگر دوستان سوالی داشتند بپرسند

kiablack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه، منم اعزامی 3.10 هستم ، این تاپیک عالی بود دست همه بچه ها درد نکنه، همه نکات کلیدی خدمتو اینجا فهمیدم

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
من چند سال پیش 4 ماه تو خضرایی خدمت کردم و برای قبولی در دانشگاه ترخیص شدم .دوباره منو همین شهید خضرایی می ندازند.

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
به سلامتی. دیدی گفتم تا چشم به هم بزاری تموم میشه؟
بچه های دی باور کنید به همین سرعت میگذره. من فردا میشم ۶ ماه خدمت. انگار همین دیروز بود که داشتم ساکم رو جمع میکردم برای عزیمت
سلام.
من چند سال پیش 4 ماه تو خضرایی خدمت کردم و برای قبولی در دانشگاه ترخیص شدم .دوباره منو همین شهید خضرایی می ندازند.
سلام
بعید میدونم شما اصلا آموزشی داشته باشید. چون سابقه خدمت قبلی دارید احتمالا اصلا نگرتون ندارن و بفرستنتون یه راست به یگان خدمتی. یعنی ما که اول تیر امسال اونجا بودیم اینطوری بود. کسانی که اعزام قبلی بودن رو لباس دادن بهشون گفتن برید دهم بیاید برای این که معرفی نامه تون رو بدیم بهتون تا خودتون رو معرفی کنید به یگان نظامی. حالا شما میخوای باز از کسانی که اطلاعات بیشتر دارن بپرس.

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام
بعید میدونم شما اصلا آموزشی داشته باشید. چون سابقه خدمت قبلی دارید احتمالا اصلا نگرتون ندارن و بفرستنتون یه راست به یگان خدمتی. یعنی ما که اول تیر امسال اونجا بودیم اینطوری بود. کسانی که اعزام قبلی بودن رو لباس دادن بهشون گفتن برید دهم بیاید برای این که معرفی نامه تون رو بدیم بهتون تا خودتون رو معرفی کنید به یگان نظامی. حالا شما میخوای باز از کسانی که اطلاعات بیشتر دارن بپرس.
یگان نظامی تو خوده خضرایی یا پادگان دیگه نیروی هوایی.؟
من آموزشیم تو ستاری بود بعد تقسیم شدیم تو خضرایی.
من دانشجو اخراجی هستم بدلیل مشکلات نتونستم درسم را تمام کنم 100 تا واحد هم گذراندم که متاسفانه فوق دیپلم هم بهم ندادند البته خودم انصراف ندادم چون می دانستم 100 درصد معاف می شوم که از شانس مزخرف ما با نامردی تمام معافم نکردند و تمام برنامه های زندگیم بهم خورد ممکنه دوباره همان خضرایی باشم
من معاف از زرم هم هستم نمی دونم بدرد می خوره.

Last edited:

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
یگان نظامی تو خوده خضرایی یا پادگان دیگه نیروی هوایی.؟
من آموزشیم تو ستاری بود بعد تقسیم شدیم تو خضرایی.
من دانشجو اخراجی هستم بدلیل مشکلات نتونستم درسم را تمام کنم 100 تا واحد هم گذراندم که متاسفانه فوق دیپلم هم بهم ندادند البته خودم انصراف ندادم چون می دانستم 100 درصد معاف می شوم که از شانس مزخرف ما با نامردی تمام معافم نکردند و تمام برنامه های زندگیم بهم خورد ممکنه دوباره همان خضرایی باشم
من معاف از زرم هم هستم نمی دونم بدرد می خوره.
یگان نظامی دیگه معلوم نیست کجا بیفته
هر جایی ممکنه بندازنتون
قضیه دانشجویی و اخرااجی و ... هم به نظرم تغییری توی این موضوع که شما اعزام قبلی دارید نداشته باشه
معاف از رزم هم همین طور

البته این ها رو مطمین نیستم و حدس میزنم ها

kaveh_2005

Registered User
لایک‌ها
9
یگان اموزشی که میگید . محل اموزش همه شهید خضرایی است؟؟؟؟؟؟

kaveh_2005

Registered User
لایک‌ها
9
برای من تو برگه زده 7 صبح شهید خضرایی باشم.
برای شما هم همین نوشته ؟

enter360

Registered User
لایک‌ها
22
سلام به همگی

بچهها میگم بعد اموزشی که دو ماه تموم شد کی حقوق رو واریز میکنن اصلا ۲ ۳ ماه اول حقوق میدن یا همش رو به خاطر لباسای که میدن بر میدارن ؟
از ماه چندم و چه روزی از ماه حقوقا رو میدن

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان روز دادن برگه های تقسیم چقد نگه میدارن؟مثلا ما پنجشنبه9صبح باید پادگان باشیم تاکی اونجاییم؟

بالا