برگزیده های پرشین تولز

ایرفون SHURE SE215

feryy

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان ایرفون عینه اکه . از امریکا خریداری شده . قیمت : بالاترین پیشنهاد . تعویض ندارم .
IMAG0044.jpg

majidmute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
عزیز من قیمت این کالارا ندارم

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43
خداییش من عکس رو دیدم خیلی تمیزه واقعا چیز تمیسیه :general505: خوش به حال اونی که میخرتش :general707: خوب بفروشیش ...

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43
قربونت داداش
راستش ایرفون الان توی بازاز تقلبی اش بسیار زیاده اسن معلوم نیست چی به چیه :oops: خیلی باید آدم موقع خرید حواسش باشه ولی من مال شما رو که توی عکس دیدم متوجه شدم که جنس اصلی و سری اول هست آخه خودم یه زمانی تو کارش بودم ... یه چیزی بهتون بگم خودتون هم حتما می دونید هیچی مثل جنس سری اول نمیشه یعنی جنس سری اول اسن یه چیزیه برا خودش رویاست رویا فقط همین و دیگر هیچ :general304::general304::general304:

feryy

Registered User
لایک‌ها
42
راستش ایرفون الان توی بازاز تقلبی اش بسیار زیاده اسن معلوم نیست چی به چیه :oops: خیلی باید آدم موقع خرید حواسش باشه ولی من مال شما رو که توی عکس دیدم متوجه شدم که جنس اصلی و سری اول هست آخه خودم یه زمانی تو کارش بودم ... یه چیزی بهتون بگم خودتون هم حتما می دونید هیچی مثل جنس سری اول نمیشه یعنی جنس سری اول اسن یه چیزیه برا خودش رویاست رویا فقط همین و دیگر هیچ :general304::general304::general304:
اینو یکی از اقوام برام از کانادا گرفت منم هیچ وقت استفاده نکردم ازش چون ایرفون نمیزنم ولی خیلی خوبه کلا :general406:

majidmute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
داداش من از این برند استفاده نکردم تا حالا سبک صداش چطوره؟؟؟به درد موزیک های ترنس میخوره که بیس قوی نیاز داره؟؟و ضمانت اورجینال بودن کالا چیه؟چون شنیدم فیکه این برند زیاد هست؟

feryy

Registered User
لایک‌ها
42
داداش من از این برند استفاده نکردم تا حالا سبک صداش چطوره؟؟؟به درد موزیک های ترنس میخوره که بیس قوی نیاز داره؟؟و ضمانت اورجینال بودن کالا چیه؟چون شنیدم فیکه این برند زیاد هست؟
برای ترنس خوبه . معلومه معلومه اورجیناله از صداش و جنس .

majidmute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
عزیز شمارتونا واسم پیام کنید تا باتون تماس بگیرم حرفاشا بزنیم

بالا