برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
سلام کسایی که دنبال PS3 Slim کپیخور دست دوم میگردن،من دارم یه دونه میفروشم هرکی خواست پیام بده.
لینک

pupuir

Registered User
لایک‌ها
14
از کجا میشه فهمید ایکس باکس سه چراغه شده یا نه؟

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان گل سلام
من میخوام یه کنسول بگیرم ولی خب از اونجایی که مشخص نیست ps4 کپی خور بشه یا نه میخوام بدونم ps3 چطوره ؟ بعد از اینکه بخرم چقدر باید هزینه بدم کپی خور بشه؟
چون تا الان فقط پی سی باز بودم اصلا از کنسول سر در نمیارم یه راهنمایی کنید ممنون میشم

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
دوستان گل سلام
من میخوام یه کنسول بگیرم ولی خب از اونجایی که مشخص نیست ps4 کپی خور بشه یا نه میخوام بدونم ps3 چطوره ؟ بعد از اینکه بخرم چقدر باید هزینه بدم کپی خور بشه؟
چون تا الان فقط پی سی باز بودم اصلا از کنسول سر در نمیارم یه راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام خدمت شما
پي اس ٣ گزينه عالي هست اگه اك بخايين بخرين نزديك ٨٠٠كنسول ميشه و ٢٠٠تا٣٠٠هم كپي خور با برد كبرا ميشه كه به نظر من انقد هزينه بالا هست شما تو فروم بگرد كپي خور نرم افزاري ٨٠٠تا٩٠٠ گزينه بسياري هست

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوست عزیز این هزینه ای که گفتید فکر کنم روش سخت افزاری باشه
برای کپی خور نرم افزاری 3-40 تومنه

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
دوست عزیز این هزینه ای که گفتید فکر کنم روش سخت افزاری باشه
برای کپی خور نرم افزاری 3-40 تومنه
الان كنسول اك كه بخاييد كپي خور كنيد ديگه نيست تو فروم كپي خور نرم افزاري بخريد بصرفه تره

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
دوستان گل سلام
دوست عزیزمون توضیحاتی داد بنده هم در ادامه صحبت هاشون
ps3 به سه روش کپی خور میشه:
1- کپی خور نرم افزاری: بهترین نوع کپی خور و هیچ اسیبی به دستگاه نمیزنه و مشکلات کمتری داره فقط کنسول هایی میتونن کپی خور نرم افزاری بشن که فریمور ایشون 3.55 و پایین تر باشه که الان خیلی کمه اینو میتونید خودتون هم انجام بدید کار اسونی
2-کپی خور نرم افزاری یا دانگرید:این نوع کپی خور مانند کپی خور بالایی فقط حتما باید دستگاه باز بشه که همین باز شدن ممکن اسیب هایی در دراز مدت به دستگاه بزنه حدود نود در صد کنسول های فت و اسلیم با این روش کپی خور میشن با این شرط که فریمور کارخونه ایشون 3.55 یا به پایین باشه اگر البته به روش بالایی نشن دانگرید هم هزینه ای بین 40 تا 80 داره بستگی به فروشنده داره
3- هک کبرا : کپیخور به روش کبری حدود یکی دو سالی که وارد بازار شده و این هم سخت افزاری و تمامی مدل های ps3 کپی خور میکنه و استثنا نداره اما به شخصه زیاد پیشنهاد نمیکنم چون تو این مدت افراد کبری دار مشکلات زیادی داشتن برد کبری الان فک کنم 300 خورده ی با هزینه نصب در بیاد
به نظر بنده یک ps3 اسلیم 120 گیگ بخرید و یک هارد اکسترنال 500 کافیه و فکر نکنم بیشتر از 800 تا 850 دربیاد کنسول با هارد اکسترنال مواظب باشید اگر کپی خور نرم افزاری دیگه باز نشده باشه پیچ هاش نگاه کنید معلوم پیچ گوشتی خورده باشه یا یک برچسب پلمپ داره توجه کنید که باز نشده باشه.حتما دو روز مهلت تست بگیرید و کنسول از همه لحاظ تست کنید خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.
سمت فت نرید چون دیگه عمر خودشون کردن و نهایتا یکی دو ماه بعد چراغ زرد میشن که برابر با مرگ کنسول
سوپر اسلیم هم که فقط باید با کبری کپی خور بشه و پیشنهاد نمیشه

Last edited:

pouyan78

فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
راستی یک مسئله ای فکر کنم برای دانگرید باید فریمور کنسول 4.21 یابه پایین باشه

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
ممنون عزیز کامل بود واقعا
این که فرمودید 120 گیگ بگیرم... منظورتون این هست که یه 120 گیگ آکبند بگیرم بعد به خود فروشنده بگم کپی نرم افزاریش کن درسته ؟
الان ورژن 3.55 کم گیر میاد؟ پس با این حساب چاره چیه

pouyan78

فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
ممنون عزیز کامل بود واقعا
این که فرمودید 120 گیگ بگیرم... منظورتون این هست که یه 120 گیگ آکبند بگیرم بعد به خود فروشنده بگم کپی نرم افزاریش کن درسته ؟
الان ورژن 3.55 کم گیر میاد؟ پس با این حساب چاره چیه
نه بنده اکبند رو پیشنهاد نمیکنم اصلا به نظرم یک دست دوم تمیز ارزشش خیلی خیلی بیشتر از اکبند. اگر شما کپی خور نرم افزاری پیدا نکردید برید سراغ دستگاه دانگریدی.
من یک اشتباهی کردم شرمنده متن اصلاح میکنم برای دانگرید باید فریمور کارخونه ای 3.55 یا به پایین باشه و فریمور 3.56 به بالا نمیشه
برای نرم افزاری هم باید همون 3.55 یا به پایین باشه.
بنده دو سه مورد براتون ارسال میکنم دستگاه های مناسبی هستند

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام!
دوستان می خوام برای عید کنسول بخرم!
دوست دارم PS4 بگیرم. اما خب بازهای نو گرون در میاد. منم زیاد اهل بازی کردن نیستم و فقط بازی های خاص رو می کنم و همینطور بازی هایی که بشه با داداش کوچیکم کنار هم انجام بدیم(منظورم به صورت شبکه نیست).
به نظرتون ارزش داره PS4 بخرم؟! یا PS3 بخرم.
چون کیفیت هم برام مهمه!
قضیه ریجن چیه در سری 4؟! برای خرید بازی یا بازی آنلاین به مشکل می خورم در ریجن های متفاوت؟!
بازی های دست دوم سری 4 چند قیمت هستند عموما؟!
برای پخش مولتی مدیا مثل فیلم و موزیک میشه روی این سری حساب کرد؟ کیفیت صداش چطوره؟! خروجی صدای اپتیکال هم که داره و فکر کنم کیفیت عالی داشته باشه.
موقع اجرای بازی بلوری باید داخل دستگاه باشه درسته؟! آیا فقط جهت تایید وجودش هست یا بازی همچنان روی اون اجرا میشه؟!
ببخشید زیاد پرسیدم!

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سلام!
دوستان می خوام برای عید کنسول بخرم!
دوست دارم PS4 بگیرم. اما خب بازهای نو گرون در میاد. منم زیاد اهل بازی کردن نیستم و فقط بازی های خاص رو می کنم و همینطور بازی هایی که بشه با داداش کوچیکم کنار هم انجام بدیم(منظورم به صورت شبکه نیست).
به نظرتون ارزش داره PS4 بخرم؟! یا PS3 بخرم.
چون کیفیت هم برام مهمه!
قضیه ریجن چیه در سری 4؟! برای خرید بازی یا بازی آنلاین به مشکل می خورم در ریجن های متفاوت؟!
بازی های دست دوم سری 4 چند قیمت هستند عموما؟!
برای پخش مولتی مدیا مثل فیلم و موزیک میشه روی این سری حساب کرد؟ کیفیت صداش چطوره؟! خروجی صدای اپتیکال هم که داره و فکر کنم کیفیت عالی داشته باشه.
موقع اجرای بازی بلوری باید داخل دستگاه باشه درسته؟! آیا فقط جهت تایید وجودش هست یا بازی همچنان روی اون اجرا میشه؟!
ببخشید زیاد پرسیدم!
سلام داداش اگه پولش داري و گيمر هستي پلي ٤ بگير
اما چون زياد اهل بازي نيستي بهترين گزينه پلي٣ هست كه بازي هاش ارزون
اگه فكر ميكني پلي ٤ يه اختلاف تصوير خيلي زياد با پلي ٤ داره اشتباه ميكنيد زياد تفاوت تصويري بينشون نيست
قضيه ريجن پلي ٤
ريجن ١ امريكا
ريجن ٢ اروپا
ريجن ٣و٢مخصوص اسيا
ريجن ٤ مخصول اقيانوسيه يا همون استراليا
كيفيت ساخت و سخت افزار يكي هست
فقط ريجن اسيا تو محيط منو با دايره انتخاب ميكنه و تو بازي مثل الباقي ريجن ها هست
قضيه بازي انلاين اينه كه
شما بايد بازي تون با اكانتتون ريجنش يكي باشه هيچ مشگلي نداره مهم ريجن اكانت و ريجن بازي هست
بازي هايه دست دوم پلي ٤ جديد كه باشه ١٧٠ و كا كرده ديگه از ٩٠به بالا شروع ميشه
در سيستم پلي ٤ بايد حتمن بلوري داخل كنسول باشه و بازي از هارد ميخونه
اگه بخايين بدون بلوري بازي كنين بايد بازي رو از استور سوني خريداري كنين اونم بازي ٢١٠در مياد
سوال ديگه داشتي در خدمتم

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام داداش اگه پولش داري و گيمر هستي پلي ٤ بگير
اما چون زياد اهل بازي نيستي بهترين گزينه پلي٣ هست كه بازي هاش ارزون
اگه فكر ميكني پلي ٤ يه اختلاف تصوير خيلي زياد با پلي ٤ داره اشتباه ميكنيد زياد تفاوت تصويري بينشون نيست
قضيه ريجن پلي ٤
ريجن ١ امريكا
ريجن ٢ اروپا
ريجن ٣و٢مخصوص اسيا
ريجن ٤ مخصول اقيانوسيه يا همون استراليا
كيفيت ساخت و سخت افزار يكي هست
فقط ريجن اسيا تو محيط منو با دايره انتخاب ميكنه و تو بازي مثل الباقي ريجن ها هست
قضيه بازي انلاين اينه كه
شما بايد بازي تون با اكانتتون ريجنش يكي باشه هيچ مشگلي نداره مهم ريجن اكانت و ريجن بازي هست
بازي هايه دست دوم پلي ٤ جديد كه باشه ١٧٠ و كا كرده ديگه از ٩٠به بالا شروع ميشه
در سيستم پلي ٤ بايد حتمن بلوري داخل كنسول باشه و بازي از هارد ميخونه
اگه بخايين بدون بلوري بازي كنين بايد بازي رو از استور سوني خريداري كنين اونم بازي ٢١٠در مياد
سوال ديگه داشتي در خدمتم
گیمر هستم اما نه هر بازی اومد تو بازار برم بگیرم بازیش کنم!
بازی های مطرح رو دوست دارم! از بازی های انحصاری سونی خیلی خوشم میاد. بازی که داستان قوی داشته باشه و کلا بازی های درگیر کننده دوست دارم. یا بازی های رقابتی که بشه با خانواده بازی کرد، مثل TEKKEN و...
بابت اطلاعات تشکر.
در مورد مولتی مدیا اطلاعات ندارید؟! چون سیستم صوتی هم می خوام بگیرم مدت دیگه نیاز به یک پلیر قدرتمند هم دارم.

mohammad.hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ميخوام يه كنسول بخرم چون بازيا پي اس٤ گرونه كلا دورسو خط كشيدم الانم بين ايكس باكس ٣٦٠ با پي اي ٣ موندم توضيحاتي كه درباره پي اس ٣ دادين يكم گيجم كرده
ميخوام ببينم اگه الان بخوام يه پي اس٣ بگيرم حتما هم بايد يه هارد براش بگيرم؟؟و اينگه الان يه پي اس٣ نو با همه چيز حدودا چقدر در مياد؟؟؟و يه جيز ديگه تا كي براي اين دو. كنسول بازي مياد؟؟

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سلام ميخوام يه كنسول بخرم چون بازيا پي اس٤ گرونه كلا دورسو خط كشيدم الانم بين ايكس باكس ٣٦٠ با پي اي ٣ موندم توضيحاتي كه درباره پي اس ٣ دادين يكم گيجم كرده
ميخوام ببينم اگه الان بخوام يه پي اس٣ بگيرم حتما هم بايد يه هارد براش بگيرم؟؟و اينگه الان يه پي اس٣ نو با همه چيز حدودا چقدر در مياد؟؟؟و يه جيز ديگه تا كي براي اين دو. كنسول بازي مياد؟؟
سلام دوست خوبم بهترین گزینه پی اس 3 هست و بازی هایه انحصاریش که قابل مقایسه با ایکس باکس نیست
ببین دوست گلم 2 مدل کپی خور دارم اولیش کپی خور نرم افزاری که کنسول شما درش باز نمیشه و هک نرم افزاری میشه و بازی رو هارد ریخته میشه
مدل دوم به کمک برد کبرا که کنسول شما باز میشه و برد رویه کنسول نصب میشه و یک خروجی یو اسبی از بیرون میاد که هارد اکسترنال رو میشناسه و بازی هاش بصورت isoباید تهیه بشه که یکم دردسر داره بعضی بازی ها ساپورت نمیکنه
بهترین گزینه همون کپی خور نرم افزاری هستش بین 700 تا 900 بستگی به هارد و تمیزیش داره فکر کنم حالا حالا بیاد براش 4 یا 5 سال ساپورت بشه

mohammad.hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون فقط الان نسخه اين نسخه كپي نرم افزاري نوش توي بازار هست؟؟

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام دوست خوبم بهترین گزینه پی اس 3 هست و بازی هایه انحصاریش که قابل مقایسه با ایکس باکس نیست
ببین دوست گلم 2 مدل کپی خور دارم اولیش کپی خور نرم افزاری که کنسول شما درش باز نمیشه و هک نرم افزاری میشه و بازی رو هارد ریخته میشه
مدل دوم به کمک برد کبرا که کنسول شما باز میشه و برد رویه کنسول نصب میشه و یک خروجی یو اسبی از بیرون میاد که هارد اکسترنال رو میشناسه و بازی هاش بصورت isoباید تهیه بشه که یکم دردسر داره بعضی بازی ها ساپورت نمیکنه
بهترین گزینه همون کپی خور نرم افزاری هستش بین 700 تا 900 بستگی به هارد و تمیزیش داره فکر کنم حالا حالا بیاد براش 4 یا 5 سال ساپورت بشه
کپی نرم افزاریش هم هارد اکسترنال ساپورت می کنه؟

بالا