برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد روتر بورد میکروتیک RB750

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
MikroTik RB-750

یک عدد روتربورد میکروتیک از سری 750 سالم و کم کارکرد

حدود 3 ماه استفاده شده کاملا سالم و بدون هیچگونه زدگی و خرابی داخلی و بیرونی

قیمت 120 تومان

تحویل حضوری اهواز امکان پذیر هست.
برای نقاط دیگر کشور هزینه پست با خریدار محترم خواهد بود.

d0993b58f55260084f34b382259e5dc5.jpg

09ebd1c25b7b0fa98aa24d4a67461f03.jpg

Last edited:

alisc

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
دوست عزیز کمتر براتون راه داره بدید روتر رو ؟ قیمتتون خیلی خیلی بالاست !!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دوستان لطف کنند سوالاتشون (بغیر از قیمت) را در همین تاپیک بپرسند.

در پی ام مجبور میشم به بعضی از سوالات مشابه بارها جواب بدم

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
داش ی شماره تماس میدی
این قابلیتا رو داره؟
یوزر ها بهش وصل شند ازشون یوزو پس بخاد تو مرور گر
قابلیت اتصال به اوپن وی پی ان و وی پی ان سرور

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام
قابلیت اتصال به مودم adsl رو داره میتونید یوزر هم براش تعریف کنید. این دقیقا همون دستگاهیه که شرکت های اینترنتی باهاش بشما یوزر و اینترنت میدن. فقط شما باید تا حدودی کد نویسی با میکروتیک رو بلد باشید اینطور نیست که همه چیز توش اماده باشه

مثلا من ازش بعنوان لودبالانسینگ استفاده میکردم . شما هم اگه بتونید کدنویسی شو انجام بدید (یا براتون انجام بدن) می تونید سرعت چندتا مودم adsl رو باهاش ادغام کنید.

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دستگاه بسیار با کیفیت و خوبی هست این مدل.بنده خودم یدونه رو با آنتن همراه خودش استفاده کردم. می تونید داخلش هرکاری خواستید انجا بدید.برای پورت هاش برنامه ریزی کنید.یوزرها رو محدود کنید.شبکه ها رو bridge کنید و... فقط کافیه کارکردن با روتر و سیستم عاملش رو بلد باشید.(کارکردنش باهاش مثل مودم معمولی نیستا!!!!!!!) حتی می تونید روش ورژنی از سیستم عامل لینوکس رو نصب کنید. ضمنا پورت usb داره که اگر سیستم عامل رو آپدیت کنید ، می تونید ازش به عنوان شیرینگ هارد و فلش استفاده کنید.البته بنده آپدیتش نکردم

mehran3003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
salam gheymate akharetoon chand?

Sent from my iPad using Tapatalk

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دستگاه بسیار با کیفیت و خوبی هست این مدل.بنده خودم یدونه رو با آنتن همراه خودش استفاده کردم. می تونید داخلش هرکاری خواستید انجا بدید.برای پورت هاش برنامه ریزی کنید.یوزرها رو محدود کنید.شبکه ها رو bridge کنید و... فقط کافیه کارکردن با روتر و سیستم عاملش رو بلد باشید.(کارکردنش باهاش مثل مودم معمولی نیستا!!!!!!!) حتی می تونید روش ورژنی از سیستم عامل لینوکس رو نصب کنید. ضمنا پورت usb داره که اگر سیستم عامل رو آپدیت کنید ، می تونید ازش به عنوان شیرینگ هارد و فلش استفاده کنید.البته بنده آپدیتش نکردم
با تشکر از مهدی عزیز ،صحبت هاشون درسته
فقط شما این مدل رو با برادر بزرگترش RB/750UP اشتباه گرفتید چون مدلی که برای فروش گذاشتم پورت usb نداره البته از بقیه جهات و حتی شکل ظاهری این دو مدل خیلی شبیه هم هستند
فقط 100 هزار تومن تو قیمت باهم متفاوت هستند.
750up.jpg

salam gheymate akharetoon chand?

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام
براتون پی ام کردم

Last edited:

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
بله دوست عزیز.چون مدل رو دقیق ننوشته بودید ،دچار اشتباه سهوی شدم. پورت usb هم چون کنار بدنه تعبیع شده و تو عکس مشخص نبود گفتم همون مدل هست. بجز پورت usb فکر کنم بقیه موارد برای این مدل هم صحیح باشه!

fafaly

Registered User
لایک‌ها
159
عزیز اگر راه داره من 90 خریدارم

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
عزیز اگر راه داره من 90 خریدارم
متاسفانه دوست عزیز با توجه به میزان کار کرد و تمییزی روتر این مقدار نمی تونم بدم
درسته دستگاه دست دوم محسوب میشه ولی نه تا 40% افت. قیمت ثابت روتر در دو سال اخیر گویای همه چیز هست
همونطور که با جند دوست عزیز دیگه تو پخ صحبت کردم، نهایتا همراه با تقبل هزینه پست می تونم 110 تقدیم کنم.

alisc

Registered User
لایک‌ها
34
متاسفانه دوست عزیز با توجه به میزان کار کرد و تمییزی روتر این مقدار نمی تونم بدم
درسته دستگاه دست دوم محسوب میشه ولی نه تا 40% افت. قیمت ثابت روتر در دو سال اخیر گویای همه چیز هست
همونطور که با جند دوست عزیز دیگه تو پخ صحبت کردم، نهایتا همراه با تقبل هزینه پست می تونم 110 تقدیم کنم.

اگر براتون مقدور بود + هزینه پست پای شما : 100 خریدارم

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اگر براتون مقدور بود + هزینه پست پای شما : 100 خریدارم

با سلام و عرض پوزش بخاطر دیر جواب دادن
قیمت اخر و نهایت تخفیف که می تونم بدم رو در پست قبلی مشخص کردم

قیمت داده شده هم با توجه به همون قیمت هایی است که شما لینک اش رو میزارید کلا این مدل روتر ها تو 2 سال اخیر اصلا افت قیمت نداشتن و تقریبا قیمت خرید شون رنج 150 هست

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
بنده این مدل دارم
اینو خریدم که هات اسپاد نصب کنم و بتونم یوزر و پسورد بدم که کاربرای مثل کافی شاپ استفاده کنند اما متاسفانه نتونستم کانفیگ کنم
اگر میشد کانفیگ گنم این یکی هم می خوام چون کار اصلی بنده خدمات اینترنت هست

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بنده این مدل دارم
اینو خریدم که هات اسپاد نصب کنم و بتونم یوزر و پسورد بدم که کاربرای مثل کافی شاپ استفاده کنند اما متاسفانه نتونستم کانفیگ کنم
اگر میشد کانفیگ گنم این یکی هم می خوام چون کار اصلی بنده خدمات اینترنت هست
معمولا خود شرکت های اینترنتی برای مدیریت یوزرهاشون از این روتر استفاده می کنند اگه روتر خودتون رو به اینترنت (یا یه رادیو وایرلس مثل نانواستیشن) متصل کنید و سرچ کنید می تونید تعداد زیادی از این روترها رو تو شبکه پیدا کنید
البته بنظرم برای کارتون تو کافی نت نیازی به این قدر هزینه نیست و معمولا کاقی نت ها این کار رو با نرم افزار های مخصوص کافی نت انجام میدن.
در هر صورت برای کانفیگ بهتره تو انجمن های همسایه که مخصوص شبکه هستند از دوستان اشنا به کدنویسی میکروتیک مشکل تون رو مطرح کنید

ali-brt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
وایرلس داخلش داره ؟

بالا