برگزیده های پرشین تولز

خبررسان آپدیت سایت

amir-shakh

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان چند وقته دنبال این فکرم میخواستم ببینم قابل پیاده سازی هست یا نه ؟
میخوام یه 10 20 سایت رو به یک نرم افزار معرفی کنم که این سایت ها رو برای من هر روز چک کنه و اگه هر کدومشون آپدیت شدن به من اطلاع بده و فقط صفحه جدید و برام نمایش بده؟

اگه فکر میکنید قابل پیاده سازی ممکنه کمی در موردش راهنمایی کنید منو؟
منظورم پروسه انجام کار؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
وقت بخیر
از فید خوان استفاده کنید

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
الان اکثر سایتها خروجی فید و آر اس اس دارن.
میتونید بررسی کنید و یا از مدیر سایت بپرسید و یا تو خبرنامه اون سایتها عضو بشی که جدیدترینها بیاد تو ایمیلت.
فکر کنم با یکسری توابع پی اچ پی هم بتونی ، اما دنگ و فگ زیاد داره و سایتهایی که تعیین میکنی باید تاریخ سایتشون و همچنین تاریخ ارسال مطالبش با کدهای نوشته شده شما تطابق داشته باشه . یا اینکه از سی ام اسهای معروف استفاده کرده باشن تا بشه روش مانور داد.

amir-shakh

Registered User
لایک‌ها
8
الان اکثر سایتها خروجی فید و آر اس اس دارن.
میتونید بررسی کنید و یا از مدیر سایت بپرسید و یا تو خبرنامه اون سایتها عضو بشی که جدیدترینها بیاد تو ایمیلت.
فکر کنم با یکسری توابع پی اچ پی هم بتونی ، اما دنگ و فگ زیاد داره و سایتهایی که تعیین میکنی باید تاریخ سایتشون و همچنین تاریخ ارسال مطالبش با کدهای نوشته شده شما تطابق داشته باشه . یا اینکه از سی ام اسهای معروف استفاده کرده باشن تا بشه روش مانور داد.

عزیز دل شما یک سایتی در نظر بگیر مثل سایت لاتاری آمریکا
و یک سری سایت زیر مجموع
که هیچکدوم نه ار اس اس داره نه فید
و مدیری هم نداره که جواب بده
من میخوام یه نرم افزاری باشه که اپ دیت اینا رو چک کن و نتیجه رو فقط برام اعلام کنه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
بستگی داره چطور سایتی باشه . مثلا وبلاگ های بلاگفا تو یه صفحه آخرین پستها هستش . یه سایت بده

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
بستگی داره چطور سایتی باشه . مثلا وبلاگ های بلاگفا تو یه صفحه آخرین پستها هستش . یه سایت بده

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
شما برای این سایتی که دادید میتونید از ار اس اسشون تو فیسب وک جدیدترینها رو دنبال کنید

amir-shakh

Registered User
لایک‌ها
8
1: نمیشه چون اطلاعات خود سایت و میخوام
2: عرض کردم 20 تا سایت ه که خیلیاش فیسبوک نداره
خودم یه فکری دارم نمیدونم چه جوری پیاده سازیش کنم
مثلا از نرم افزارهایی که سایت دانلود میکنن
بهش 20 تا سایت و معرفی میکنم و کل سایت و برام دانلود میکنن و روی یک برنامه زمانبدی دوباره کل سایت و دانلود میکنه اما نکته مهم اینه که از کجا بفهمم کدوم صفحه ها آپدیت میشه

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
استفاده از اون نرم افزارها برمیگرده به موضوعی که در بالا گفتم در مورد تنظیم بودن ساعت سایت مورد نظر با نرم افزار یا کدهای پی اچ پی!!
معمولا اینگونه نرم افزارها تنظیماتی دارن تا در صورتی که تغییری در محتوای صفحه ایجاد شده بود یا صفحه جدیدی اضافه شده شروع به استخراج و دانلود کنن وگرنه نادیده بگیرن.
اینا دیگه بر میگرده به قدرت نرم افزار مورد استفاده شما

amir-shakh

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون میشم یک راهنمایی در مورد بهترین نرم افزار در این زمینه بکنید تا یک تستی روش داشته باشم ؟!

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
اگر صفحه های مورد نظر شما هیچگونه تغییری ندارن ، یعنی کاملا ثابت هستن مگر اینکه آپدیت بشن ، یه راه گرفتن سایز دقیق صفحه ، یا گرفتن MDF5 از صفحه هست که اگر تغییر کرد ، یعنی اون صفحه آپدیت شده .
اگر صفحه های مورد نظر شما دارای المان هایی هستن که تغییر میکنن ولی شما فقط میخواهید بدونید چه زمانی مطلب اصلی تغییر کرده ، میتونید ببینید مطلب اصلی بین چه تگ هایی قرار گرفته ، اون متن رو بخونید و با راههایی مثل چک کردن معمولی متن ، گرفتن طول رشته ، گرفتن MD5 و ... بفهمید که متن عوض شده .
اگر صفحه مورد نظر شما به حالت وبلاگی دارای پست های مختلفه ، میتونید از ID پست ، از RSS یا از همون روش های بالا در صورتی که روش دیگه ای وجود نداشت استفاده کنید .
اگر آدرس صفحه ای که قراره جدید آپدیت بشه رو نمیدونید و هر آدرس رندمی میتونه باشه ، کار خیلی سخت میشه و یه جورایی غیر ممکنه ، ولی باز راههایی هست که به زحمتش نمیارزه . هر روز دستی چک کنید این یه مورد رو راحت تره !

amir-shakh

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون اما مثلا سایتی عین سایت لاتاری رو چه جوری میشه با این آیتم هایی که گفتین بررسی کرد
یا مثلا سایت قوانین آمریکا یا دولت آمریکا ؟

بالا