برگزیده های پرشین تولز

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
من اگه بخوام فیلم خارجی هم برام دانلود میکنید؟
ممکنه هر لحظه لیکنش عوض بشه.
چون دایم این سایتهای فیلم فیلتر میشن.
شما همون لحظه دانلود میکنید؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
من اگه بخوام فیلم خارجی هم برام دانلود میکنید؟
ممکنه هر لحظه لیکنش عوض بشه.
چون دایم این سایتهای فیلم فیلتر میشن.
شما همون لحظه دانلود میکنید؟

بله دانلود از سایت هایی مانند IranFim ، TinyMoviez و ... هم انجام می شود.

ما در خدمت شما هستیم.

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
شما تو عکس پنل s پست رو رایگان زدید در حالی که تو سایت شما نوشته هزینه داره؟

Khashayarakbari999

Registered User
لایک‌ها
132
سلام من الان یه بسته 60 گیگابایتی بخرم چند بار میتونم سفارش برای دانلود بدم؟ مثلا میتونم 30 بار و هر بار 2 گیگ سفارش بدم؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
شما تو عکس پنل s پست رو رایگان زدید در حالی که تو سایت شما نوشته هزینه داره؟

بله حق با شماست تصویر قدیمی می باشد و آپدیت نشده است در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال برعهده کاربران است ولی در سرویس 60 گیگابایت و بالاتر 2 بار هزینه ارسال برعهده ما می باشد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام من الان یه بسته 60 گیگابایتی بخرم چند بار میتونم سفارش برای دانلود بدم؟ مثلا میتونم 30 بار و هر بار 2 گیگ سفارش بدم؟

بله محدودیتی در حجم یا تعداد فایل ها وجود ندارد ولی در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر فقط 2 بار هزینه ارسال برعهده ما می باشد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با توجه به اینکه ممکن است برخی سفارشات با تاخیر 24 الی 48 ساعته مواجه شوند ما به ازای هر یک روز تاخیر 6 گیگابایت به حساب کاربران اضافه می کنیم تا بتوانیم تاخیر بوجود آمده را به نوعی جبران کنیم.

ارائه نمایندگی رسمی به شرکت های خدمات اینترنتی در تهران و کرج بزودی ...

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
سلام
پس با این حساب باید 30 گیگ به من بدید بابت 5 روز تاخیر :) .(البته اگه شنبه ارسال کنید).

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
پس با این حساب باید 30 گیگ به من بدید بابت 5 روز تاخیر :) .(البته اگه شنبه ارسال کنید).

بله در هر صورت این حداقل کاری است که ما می توانیم برای شما و کاربران انجام دهیم اما بطور کلی بین 24 الی 48 ساعت فایل ها در نوبت دانلود قرار می گیرند و 48 ساعت نیز زمان دانلود می باشد یعنی کلا 4 روز فرایند دانلود و ارسال زمان می برد و چنانچه از 4 روز بیشتر شود ما به ازای هر روز تاخیر 6 گیگابایت برای کاربران اضافه می کنیم همچنین ان.شاالله در آینده و با اضافه شدن منابع جدید ما به ازای هر روز تاخیر 10 گیگابایت به حساب کاربران اضافه می کنیم.

در خدمت شما هستیم.

با احترام

materam

Registered User
لایک‌ها
51
8 گیگ فایل رو چون سریعا لازم داشتم با اینکه میتونستم خودم دانلود کنم و برام ارزونتر تموم میشد گفتم از سایت شما استفاده کنم 24 ساعته به دستم برسه
الان حدود 3 روزه در انتظار دانلودم! کاش به جای همه این حرفا میگفتین اصلا سایتتون کی نوبت دانلود قراره بده که بقیه رو معطل نکنین.
کلا پشیمون شدم در استفاده از سایتتون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
8 گیگ فایل رو چون سریعا لازم داشتم با اینکه میتونستم خودم دانلود کنم و برام ارزونتر تموم میشد گفتم از سایت شما استفاده کنم 24 ساعته به دستم برسه
الان حدود 3 روزه در انتظار دانلودم! کاش به جای همه این حرفا میگفتین اصلا سایتتون کی نوبت دانلود قراره بده که بقیه رو معطل نکنین.
کلا پشیمون شدم در استفاده از سایتتون

ضمن پوزش از شما به دلیل این مشکل اما ما بار ها و بار ها در همین تاپیک اعلام کرده ایم که مدت زمان قرار گیری در نوبت دانلود 24 الی 48 ساعت می باشد و 48 ساعت نیز دانلود فایل ها زمان می برد در گذشته ما ارسال 24 ساعته داشتیم اما با توجه به تعداد بسیار بالای لینک ها و ارسال حدود 3 ترابایت فایل در طی 3 روز در حال حاضر انجام فرایند دانلود و تحویل زیر 4 روز امکان پذیر نمی باشد همچنین گاها پیش می آید که به دلیل ترافیک کاری کد های پیگیری کمی دیر تر بروز رسانی شوند لذا در حال حاضر فایل های شما در حال دانلود می باشند.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام یک سوال داشتم واسه پسر خالم

آیا از سایت t411.me vimeo.com

میتونید دانلود کنید

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
سلام
بنده نمایندگی را میخوام
شرایط ؟

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
آقا من میخوام از سایت تاینی مویز دانلود کنم چطور میفرمایید بدون اکانت وی آی پی میشه دانلود کرد . لطفاکمی توضیح بدید ممنون

ashkan67

Registered User
لایک‌ها
9
سلام.شرايط نمايندگي رو پيام ميكنيد.ممنون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام یک سوال داشتم واسه پسر خالم

آیا از سایت t411.me vimeo.com

میتونید دانلود کنید

بله دانلود از vimeo.com انجام می شود ولی با توجه به اینکه جهت دانلود لینک باید لیچ شوند مبلغ 4 هزار تومان برای هر 10 گیگابایت به سرویس اضافه می شود.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
آقا من میخوام از سایت تاینی مویز دانلود کنم چطور میفرمایید بدون اکانت وی آی پی میشه دانلود کرد . لطفاکمی توضیح بدید ممنون

به اطلاع می رسانیم برای دانلود از این سایت فقط کافیست لینک صفحه همراه با توضیحاتی در رابطه با کیفیت انتخابی را در کادر لینک ها در صفحه اصلی حساب کاربری وارد کنید.

با احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا