برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
این رام زوپو از طریق فلش تولز نصب میشه عین بقیه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام زوپو رو دوستان روش نصب رو بگن که با فلش تولز هست یا جور دیگه.باتشکر

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
خواهشا نحوه نصب از طریق ریکاوری رو توضیح بدید چون من وخیلی از دوستان میخواهیم رام زوپو رو نصب کنیم.باتشکر

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
اقایون من سه روز هست منتظرم یکی طریقه نصب از طریق ریکاوری روتوضیح بده خواهشا اگر کسی بلده برامن وچندتا ازدوستان توضیح بده تا رام زوپو رو نصب کنیم

behnamomran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بچه هااا؟؟؟ بچه هاااا؟
اندروید 5 واسه آی نیو کی میاااد؟
هرکی میدوه بگه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام لنوو رو نصب کردم بزودی مزایا یا معایب رو میگم اما تا اینجا کیفیت صفحه ودوربین وامکانات دوربین فوق العاده بالا رفتن.
  • مزایا/اینکه بصورت پیشفرض روت میشه با ریختن رام .بصورت پیش فرض نرام افزار بهینه باطری روش هست که فو ق العادست.چند نوع قفل صفحه داره از جمله باتکون دادن دست صفحه قفل بشه.توجیب بذاری قفل بشه.لمسش کنی قفل بشه وغیره که همه عالین.باطری خوب نگه میداره وکامل شده دقیقا وکاذب نیست.دوربین کلی بهش نرم افزار اضافه شده وکیفیتش فوق العاده بالا رفته وعادمو قانع میکنه.سبک اس ام اس نوشتن خیلی باحال شده عین سامسونگ.شماره گیری خیلی باحاله اگررو شماره سمت راست بکشی زنگ میزنه سمت چپ بکشی اس ام اس میده.صفحه کلید شماره گیری هم واقعا زیباست واقعا
  • معایب/تتنظیمات گوشی واقعا بیش از حد شلوغ شده یعنی شاید عین من از بیشترشون سر در نیارید.بااینکه فارسی میشه گوشی اماتوتنظیمات بیشتر گزینه ها انگلیسی هست.اون نور قرمز کم رنگ چشمک زن که درحین مکالمه فعال میشد برامون اینجا تو این رام کلاروشنه وقصد خاموش شدن نداره.هنگام نصب رام سیم دو از کار میوفته که باید با نرم افزار درستش کنید.رام با لوگوی لنوو بالا میاد وتو تنظیماتم کلا به اسم لنوو شناخته میشه.رام سنگینیه ودر بعضی وقتها لگ میزنه وکنده .

Last edited:

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستان بهترین رام این گوشی چیه و تو کدوم رام ایر جستر فعاله یکی میگفت که برای ایر جستر یه نرم افزار هست؟دوستان لطف کنن اکوزش نصب رام هم تو پخ بهم بگن برای اولین بار میخوام رام عوض کنم ممنون

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام هواوی رو نصب کردم که به شرح زیر هست
مزایا/11لانچر اورجینال برندهای هواوی ازجمله پی7/اسندمیت/جی700وبقیه.2.باقدرت میگم روانترین رام موجود برای ای نیو تا به الان این رام میباشداینو واقعا دارم میگم بدجور روانه عجیب.3.گیرندگی وافای بسیار بالا شده وعجیب انتن میده.4.قدرت باطری بسیار بالاست.5.کیفیت صفحه فوق العاده بالا رفته.
معایب/2تا نقص بیشتر نداره که تمام مزایاش رو ازبین میبره .1.ساپورت نکردن فارسی در منو وپیام گوشی.2.ساپورت نکردن فلش

Last edited:

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان من قصد فروش این گوشی رو دارم
اون قسمت بغل گوشی (فلزی) کنده شد که من خواستم با چسب قطره ای بچسبونمش که یکم چسب رفت توی قسمت ولوم بالا و کلید صدا فقط ولوم بالا از کار افتاد (فقط کلید زیاد کردن از کار افتاده و کلید کم کردن صدا کار میکنه)
بقیه گوشی کاملا سالمه و همه چیزش کار میکنه
قیمت های پیشنهادیتون رو بگید توی پیام خصوصی
یا توی لاین بگید (iman.rfee)

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
سلام
تعدادی گارد و باتری این گوشی موجوده حدودا ۱۲ تا از هر کدوم
هرکی خواست پی ام بده باهاش راه میام

shahab_021

Registered User
لایک‌ها
19
کمک
من گوشی inew دارموقتی با زاپیا فایل میفرستم براش میگه فضای خالی نداری در صورتکه فضا هست کمک ممنون

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام میگم inew v7 هم مثل اینکه دوستان اوردن و اون هم گوشی جالبی هست

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام بچها من گوشیم زدم اپدیت شه الان دیگه روشن نمیشه

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
الان که خومشه میخوام دوباره یه رام دیگ بزنم مدام گوشی قظع ووصلمیشه

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
دوستان ظاهرا اسن گوشیا تو همین حالت اولیه کارخونه ای روت شده اس و ریکاوری داره،ولی زبانش چینی،چجوری میتونم زبانشو انگلیسی کنم!؟

Sent from my XperiaMod W910 using Tapatalk

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
الان که خومشه میخوام دوباره یه رام دیگ بزنم مدام گوشی قظع ووصلمیشه
احتمال زیاد درایور ها درست نصب نیستن و حد الامکان از ویندوز 7 یا اکس پی استفاده کنید.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان ظاهرا اسن گوشیا تو همین حالت اولیه کارخونه ای روت شده اس و ریکاوری داره،ولی زبانش چینی،چجوری میتونم زبانشو انگلیسی کنم!؟

Sent from my XperiaMod W910 using Tapatalk
داداش خدا خیرت بده اونجا که میری ریکاوری نیست دست به چیزیم نزن اونجا یهو گوشیتو به فنا میدی:D

بالا