برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
با تشکر از پاسخ فوری شما،،

من ۱۱ تا فایل بین ۵۰ تا ۲۰۰ میگ رو گذاشتم و طبق توصیه قسمت منجر سایت شما هنوز در حال صبر هستم و پنجره رو باز گذاشتم ولی‌ هنوز سبز برام نمایش داده نشده ، از این سایتی که پرسیدم میخواستم ببینم چقدر باید برا دانلد گروهی صبر کرد تا بارگذاری و انتقال انجام بشه بر این مقدار فایل کم حجم و این تعداد ؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با تشکر از پاسخ فوری شما،،

من ۱۱ تا فایل بین ۵۰ تا ۲۰۰ میگ رو گذاشتم و طبق توصیه قسمت منجر سایت شما هنوز در حال صبر هستم و پنجره رو باز گذاشتم ولی‌ هنوز سبز برام نمایش داده نشده ، از این سایتی که پرسیدم میخواستم ببینم چقدر باید برا دانلد گروهی صبر کرد تا بارگذاری و انتقال انجام بشه بر این مقدار فایل کم حجم و این تعداد ؟
سلام
حتما مشکلتون این هست که اینترنتتون در حین انتقال فایلها دچار قطعی لحظه ای میشه، چون در دانلود گروهی اگر این اتفاق بیافته و اینترنتتون قطع بشه، دانلود گروهی نیز بقیه لینکها رو مستقیم نمی کنه فقط همون لینکی که در لحظه قطع شدن اینترنتتون در حال مستقیم شدن بود، مستقیم شدنش کامل میشه.
شما می تونید برای رهایی از این مشکل بجای استفاده از دانلود گروهی از دانلود تکی استفاده کنید، چند تب باز کنید توی هر تب یک لینک بذارید و به محض اینکه نوار انتقال فایل برای مستقیم شدن اون لینک ظاهر شد می تونید اون تب رو ببینید و با تب های جدید و لینکهای جدید این کار رو ادامه بدین، اینطوری لینکهای زیادی رو می تونید بذارید همزمان مستقیم بشن و خیلی سریعتر کارتون راه می افته، محدودیتی هم نداره.
بنابراین همین الان هم اگر صفحه دانلود گروهی رو ببندید و بقیه لینکهایی که وضعیتشون در حالت "صبر کنید" بود رو بردارید و ببرید در صفحات دانلود تکی بذارید مستقیم بشن هیچ مشکلی نداره.
با سپاس

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
نه دوست من اینترنت ۱ میگ هست و اتصال هم مشکلی‌ نداره ، مگر نه کار من مختل میشد..

الان میخواستم ببینم پهنای باند به هدر رفت یا محاسبه نمی‌شه الان ، چون وقتی‌ روی دکمه کلیک می‌کنم پیغام خالی‌ بودن دیرکتوری رو میده، الان هم به توصیه شما تکی‌ تست می‌کنم ببینم چی‌ می‌شه ?

ویرایش

تکی‌ و طبق توصیه شما داره کار میکنه ولی‌ ایکاش این امکان گروهی هم راه بده که مجبور نشیم کپی و پیست تکی‌ انجام بدیم

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
نه دوست من اینترنت ۱ میگ هست و اتصال هم مشکلی‌ نداره ، مگر نه کار من مختل میشد..

الان میخواستم ببینم پهنای باند به هدر رفت یا محاسبه نمی‌شه الان ، چون وقتی‌ روی دکمه کلیک می‌کنم پیغام خالی‌ بودن دیرکتوری رو میده، الان هم به توصیه شما تکی‌ تست می‌کنم ببینم چی‌ می‌شه ?

ویرایش

تکی‌ و طبق توصیه شما داره کار میکنه ولی‌ ایکاش این امکان گروهی هم راه بده که مجبور نشیم کپی و پیست تکی‌ انجام بدیم
اینکه گفتید دایرکتوری تون کلا خالی بود، یعنی اینکه هیچ لینکی رو اصلا مستقیم نکردید، و می تونم حدس بزنم توی دانلود گروهی وقتی لینکها رو دادید و به صفحه دوم منتقل شدید، در اونجا اون پایینش اصلا روی دکمه شروع دانلود کلیک نکرده بودید، که اگر اینطور بود حداقل اولین لینک موجود در دانلود گروهی براتون مطمئنا مستقیم میشد.
دانلود گروهی لینک ها رو یکی پس از دیگری مستقیم می کنه و باید اتصال اینترنتتون در حین انتقال فایلها اصلا قطع نشه، در حالیکه دانلود تکی اینطور نیست و این خیلی کمک می کنه.
بنابراین دانلود گروهی برای مستقیم کردن لینکهایی خیلی مفید و کابردی هست که اون لینکها از هاست های پرسرعت و قوی باشند، مثل آپلودد، نتلود، رپیدگیتور، لتیت بیت و کلا هر هاستی که می دونید سرورهاش قوی و پرسرعت هستند.
چونکه در این حالت لینکها خیلی سریع یکی پس از دیگری مستقیم میشن و در مجموع زمان انتقال فایلها خیلی طولانی نمیشه و چون مرورگرتون همش در حال دریافت اطلاعات وضعیت انتقال فایلها هست، همش با سرور در ارتباط هست و احتمالش کم هست که مرورگرتون ارتباطش رو با سایت از دست بده و دانلود گروهی متوقف بشه، اما اگر لینکهاتون از یک سایت خیلی کم سرعت بودن، اتفاقی که می افتاد این بود که همون اولین لینک در دانلود گروهی با کندی هر چه تمام تر در حال مستقیم شدن بود، در این حالت اون نوار وضعیت انتقال فایل که درصد پیشرفت رو نشون میده، به کندی پیش می رفت و دیر به دیر اطلاعات رو از سرور می گرفت، همین دیر به دیر گرفتن اطلاعات ممکن هست تاثیرگذار باشه و مروررگتون بصورت خودکار دیگه ارتباطش رو قطع بکنه با سرور و اون صفحه به قولا معروف در همون حالت فریز بشه، این اتفاق در دانلود گروهی برابر با این هست که بقیه لینکهایی که در دانلود گروهی بودند دیگه بصورت خودکار مستقیم نمیشن و فقط همون لینکی که در حال مستقیم شدن بود کامل میشه.

mashai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دو تا فایل لینچ کردم اولیش فقط 34 کیلو بایت لینچ کرد و بعدیش فقط 93 درصدش رفت و از ترافیکم حجمشون کم شد حجم هر کدوم از فایلام 697 مگابایت بود

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
سلام
ببخشید میگم نمیشه یه امکانی اضافه کنید که وقتی میخوایم ویدئو رو از یوتیوب دانلود کنیم قبل از این که بخوایم فرمت رو انتخاب کنیم ( در گزینه ی: مشاهده‌ حجم و کیفیت های موجود برای ویدئو های درخواستی) بتونیم اسم اون ویدئو هم ببینیم تا با توجه به اون اسمش بتونیم فرمت مناسب رو انتخاب کنیم ، حدالامکان اگر یه تصویر کوچک مدت زمان اون ویدئو هم نشان بدهد خیلی بهتر و راحت تر میشود. دقیقاً مثل این سایت برای دانلود ویدئو از یوتیوب :
http://en.savefrom.net/

یک درخواست دیگه هم دارم(یا در واقع پیشنهاد) : میگم اگر میشه فرمت mp3 هم برای ویدئو های یوتیوب اضافه کنید.

خوب ، امیدوارم هرچه زودتر یک همچنین امکانی را اضافه کنید چون واقعاً نیاز است (مخصوصاً برای دانلود گروهی از یوتیوب)
با سپاس، موفق باشید.

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
من دو تا فایل لینچ کردم اولیش فقط 34 کیلو بایت لینچ کرد و بعدیش فقط 93 درصدش رفت و از ترافیکم حجمشون کم شد حجم هر کدوم از فایلام 697 مگابایت بود
لطفا نام کاربری تون در فایل گیر رو بگین.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
ببخشید میگم نمیشه یه امکانی اضافه کنید که وقتی میخوایم ویدئو رو از یوتیوب دانلود کنیم قبل از این که بخوایم فرمت رو انتخاب کنیم ( در گزینه ی: مشاهده‌ حجم و کیفیت های موجود برای ویدئو های درخواستی) بتونیم اسم اون ویدئو هم ببینیم تا با توجه به اون اسمش بتونیم فرمت مناسب رو انتخاب کنیم ، حدالامکان اگر یه تصویر کوچک مدت زمان اون ویدئو هم نشان بدهد خیلی بهتر و راحت تر میشود. دقیقاً مثل این سایت برای دانلود ویدئو از یوتیوب :
http://en.savefrom.net/

یک درخواست دیگه هم دارم(یا در واقع پیشنهاد) : میگم اگر میشه فرمت mp3 هم برای ویدئو های یوتیوب اضافه کنید.

خوب ، امیدوارم هرچه زودتر یک همچنین امکانی را اضافه کنید چون واقعاً نیاز است (مخصوصاً برای دانلود گروهی از یوتیوب)
با سپاس، موفق باشید.
سلام
درخصوص پیشنهاد اولی تون، بله شدنی هست، در آینده نزدیک سعی می کنیم اسم و اسکرین شاتی از ویدئو رو هم در اون قسمت نمایش بدیم.
در مورد دانلود با فرمت mp3 از یوتیوب، نه متاسفانه این شدنی نیست، تنها فرمتی که بصورت فایل صوتی خالی خود یوتیوب برای همه ویدئوها در اختیار میذاره فرمت m4a هست که همین الان هم در فایل گیر ساپورت میشه، ولی اینکه بخواهید به mp3 تبدیل بشه این کار با فایل گیر امکان پذیر نیست و باید با با نرم افزارهای کانورتر یا کانورترهای تحت وب این کار صورت بگیره.
با سپاس

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
اگر میشه اون پیشنهاد اول رو حتماً انجام بدید و هرچه زودتر بهتر چون واقعاً همچنین چیزی نیاز هست.
ممنون

Majid.J

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
سرعت اینترنت من 5 مگا بایت هستش و سرعت دانلودم هم به 1 مگا بایت بر ثانیه میرسه،اما از سایت شما که فایل مستقیم میکنم سرعت دانلودش حداکثر به 150 کیلو بایت میرسه،در حالی که از سایت های دیگه که دانلود میکنم همون 1 مگ هستش.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اقا زیرمجموعه گیری بزارید یه درصدی هم به ما برسه

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سرعت اینترنت من 5 مگا بایت هستش و سرعت دانلودم هم به 1 مگا بایت بر ثانیه میرسه،اما از سایت شما که فایل مستقیم میکنم سرعت دانلودش حداکثر به 150 کیلو بایت میرسه،در حالی که از سایت های دیگه که دانلود میکنم همون 1 مگ هستش.
سلام
از طرف فایل گیر که کندی وجود نداره، حدس می زنم شما سرعتتون برای دانلود از سرورهای خارج از ایران کند شده باشه، ولی از سرورهای داخل ایران سرعتتون زیاد هست همچنان.
این مساله رو با چند تا تست میشه دقیقا فهمید.
مثلا لینک زیر رو هم تست کنید:
این لینک تست سرعت دیتاسنتر میزبان فایل گیر هست، دیتاسنتر لیزوب (لوکیشن آلمان) که بسیار هم مشهور هست:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin
اگر با این لینک هم سرعتتون مشابه سرعت فایل گیر هست، این اثبات می کنه که مشکلی از طرف فایل گیر وجود نداره و این سرویس دهنده اینترنت شما هست که سرعتش نسبت به کل دیتاسنتر لیزوب کند هست فعلا.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
نام کاربری mashai
پنلتون رو چک کردم.
لینک اولی که دوبار خواستید مستقیمش کنید و هر دو بار ناقص لیچ شدند، از سایت bahaldownloads بود که بخاطر کیفیت بد سرور مبداء میزبان فایل ناقص لیچ شد.
دیدم که همون فایل رو با یک لینک آپلودباز لیچ کردید و کامل انجام شد، بنابراین حجم های از دست رفته بخاطر اون دو درخواستی که ناقص انجام شده بود رو به اکانتتون برگردوندم.
هر وقت با یک فایل ناقص در پنلتون مواجه شدید می تونید به ما اطلاع بدین تا طبق درخواستتون اون فایل رو در پنلتون ترمیم کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو برگردندیم.
با سپاس

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام و خسته نباشید.کیفیت 4k یوتیوب که صدا نداشت هنوز درست نشده؟؟با تشکر

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام و خسته نباشید.کیفیت 4k یوتیوب که صدا نداشت هنوز درست نشده؟؟با تشکر
سلام
نه، قرار بود ابزاری برای یکپارچه کردن فایل صدا و فایل ویدئویی در قسمت فایل منیجر اضافه کنیم که هنوز آماده نشده.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
سلام
با سپاس از شما به خاطر اضافه کردن امکان مورد نظر اما برای بهتر شدن 3تا پیشنهاد دیگه دارم:
1- اگر این اسکرین شاتی که از ویدئو گذاشته میشه یه مقدار سایزش کوچکتر باشه که باعث ایجاد اسکرول در قسمت پایین صفحه نشود بهتر است.
2- اگر زمان ویدیو هم نمایش داده شود بهتر است.
3- اگر در قسمت دانلود گروهی علی رغم وجود فرمت های مختلف برای یوتیوب یک گزینه هم با عنوان "این ویدیو را انتقال نده" اضافه کنید باز خیلی خوبه یعنی وقتی طرف دارد از یوتیوب فیلم گروهی دانلود میکنه ممکنه یکی از لینک هایی که وارد کرده رو نخواد دانلود کنه ولی توی قسمت دانلود گروهی برای ادامه ی دانلود بقییه ی فایل ها مجبور حتماً اون ویدیو هم دانلود کنه و گزینه ای برای دانلود نکردن اون وجود ندارد.

بالا