برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان و بالاتر

sasan.fati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام من از بین lg g3 و galaxy s5 کدوم انتخاب کنم
ابتدا بهتره یه مقایسه بین دو گوشی انجام بدی. این لینک میتونه کمکت کنه http://www.digikala.com/Compare/DKP-34355/DKP-26669/ من تو بازار موبایل ایران با جفتش کار کردم و هر دو گوشی رو تقریبا در یک سطح دیدم هرچند g3 از لحاظ مشخصات تقریبا یک سر و گردن بالاتر از s5 است.من s5 رو خوش دست تر دیدم . شاید سلیقه ای باشد .بنظر من بهتره قبل از خرید با هردوتاشون کار کنی ببینی کدومش به دلت میشینه.موفق باشی

majid13161

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان.یک گوشی samsung galaxy note 3 neo duos تاچ و ال سی دیش شکسته و چون گوشی بیمه بوده و خسارت بیمه رو نقدا دریافت کردم بیمه تاچ و ال سی دی معیوب رو برداشته واسه خودش و منم گوشی رو در همین حالت میخوام بفروشم.گوشی 3 ماه کار کرده و جعبه و لوازم جانبی و فاکتورشم موجوده.
خریدار ها پیام بدن
اینم عکساش:

فایل های ضمیمه

• 23022014701.jpg
    23022014701.jpg
    254.1 KB · نمایش ها: 10
  • 23022014700.jpg
    23022014700.jpg
    255.2 KB · نمایش ها: 11

sasan.fati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
خريد تبلت تا 500 ت؟
نظرتون راجع به GLX چيه؟
GLX ارزش خرید نداره . در این محدوده قیمتی چند تا انتخاب داری :
ASUS Fonepad 7 FE375CG Dual SIM
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T211
Acer Iconia Tab A1 - 810
ASUS Google Nexus 7 3G
که اگه من جای شما بودم با توجه به بودجه ام ASUS Fonepad 7 رو انتخاب میکردم.در محدوده 610 تومن بود ولی الان با توجه به نوسان شدید دلار قیمتها لحظه ای تغییر میکنند. بنظرم صبر کن تا دلار آرام بگیرد و سپس اقدام به خرید کن . اگرچه با توجه به تمدید مذاکرات هسته ای, ریزش شدید قیمت نفت و کسری بودجه دولت, پایین چندانی برای دلار نمیبینم. موفق باشی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من افزایش قیمت تندی رو در راه می بینم برای هر کالای وارداتی. اگه دوستی قصد خرید داره؛ معطل نکنه. خودم هم گوشیم گلکسی نوته هم تبلتم. بسیار راضی و خوشحالم. به همه پیشنهاد میدم.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان تا 1.5 میلیون چه گوشی ای ارزش خرید داره ؟
این موارد مد نظرم هست : S5 , Z3 Compact , S4 , Grand 2
مواردی که برام مهم هست : 1 - نگهداری شارژ مناسب ، برای مصرف در حالت 3جی 2 - دوربین با کیفیت خوب ترجیحا FULL HD و ترجیحا دوربین دوم خوب 3 - قابلیت اضافه کردن مموری و تعویض باطری 4 - تاچ روان 5 - پشتیبانی از 4G

و نکته مهمتر اینکه در هنگام خرید به چه موردی توجه کنم ؟ مثلا اس 5 یکی از سری ها شبکه 4G رو ساپورت نمیکنه . لطفا مدل دقیق رو هم بهم بگید

Last edited:

sasan.fati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من افزایش قیمت تندی رو در راه می بینم برای هر کالای وارداتی. اگه دوستی قصد خرید داره؛ معطل نکنه. خودم هم گوشیم گلکسی نوته هم تبلتم. بسیار راضی و خوشحالم. به همه پیشنهاد میدم.

بنده هم موافقم با نظر شما. ولی نه افزایش شارپی که شما میفرمایید.ریزش قیمت نفت برای اقتصاد کشور خطرناک است.و دولت چاره ای جز افزایش قیمت دلار ندارد.و همچنین چاره ای هم جز توافق هسته ای ندارد.

sasan.fati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان تا 1.5 میلیون چه گوشی ای ارزش خرید داره ؟
این موارد مد نظرم هست : S5 , Z3 Compact , S4 , Grand 2
مواردی که برام مهم هست : 1 - نگهداری شارژ مناسب ، برای مصرف در حالت 3جی 2 - دوربین با کیفیت خوب ترجیحا FULL HD و ترجیحا دوربین دوم خوب 3 - قابلیت اضافه کردن مموری و تعویض باطری 4 - تاچ روان 5 - پشتیبانی از 4G

و نکته مهمتر اینکه در هنگام خرید به چه موردی توجه کنم ؟ مثلا اس 5 یکی از سری ها شبکه 4G رو ساپورت نمیکنه . لطفا مدل دقیق رو هم بهم بگید

اختلاف قیمت گوشیهای مدنظر شما خیلی زیاده.
grand2 قیمتش 715000 تومان
S4 قیمتش 1070000 تومان بلک ادیشن
S5 قیمتش 1640000 تومان
خب مسلما S5 از بقیه بهتره . سلیقه شخصیم اینه که زیاد از طراحی گوشیهای سونی خوشم نمیاد.البته این نظر منه. از ایرادات اکثر گوشیهای هشت هسته ای داغ کردن گوشی و مصرف بالای باتری شون هست.نمونه ش نوت 3 هست که مدل چهار هسته ای با فرکانس بالای cpu خود از مدل هشت هسته ایش بهتر است.این را هم مدنظر قرار بده.میتونی نوت 3 هم به لیستت اضافه کنی.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
اختلاف قیمت گوشیهای مدنظر شما خیلی زیاده.
grand2 قیمتش 715000 تومان
S4 قیمتش 1070000 تومان بلک ادیشن
S5 قیمتش 1640000 تومان
خب مسلما S5 از بقیه بهتره . سلیقه شخصیم اینه که زیاد از طراحی گوشیهای سونی خوشم نمیاد.البته این نظر منه. از ایرادات اکثر گوشیهای هشت هسته ای داغ کردن گوشی و مصرف بالای باتری شون هست.نمونه ش نوت 3 هست که مدل چهار هسته ای با فرکانس بالای cpu خود از مدل هشت هسته ایش بهتر است.این را هم مدنظر قرار بده.میتونی نوت 3 هم به لیستت اضافه کنی.

من تا 1.5 میتونم هزینه کنم البته اگر واقعا S5 ارزشش رو داشته باشه بازم میشه یه کاریش کرد اما خوب حقیقتا اگر Grand 2 و S4 هم بیتونه خواسته های من رو برآورده کنه چه بهتر که با هزینه کمتری بتونم یک گوشی خوب داشته باشم .
در مورد نوت 3 خیلی مطمئن نیستم ، فید بک های خیلی خوبی نشنیدم ازش .
شما بجز این موارد ، مورد دیگری هست که بهم - با توجه به موارد ذکر شده در پست اول - پیشنهاد بدین ؟

در واقع من یک گوشی بی دردسر میخوام

sasan.fati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من تا 1.5 میتونم هزینه کنم البته اگر واقعا S5 ارزشش رو داشته باشه بازم میشه یه کاریش کرد اما خوب حقیقتا اگر Grand 2 و S4 هم بیتونه خواسته های من رو برآورده کنه چه بهتر که با هزینه کمتری بتونم یک گوشی خوب داشته باشم .
در مورد نوت 3 خیلی مطمئن نیستم ، فید بک های خیلی خوبی نشنیدم ازش .
شما بجز این موارد ، مورد دیگری هست که بهم - با توجه به موارد ذکر شده در پست اول - پیشنهاد بدین ؟

در واقع من یک گوشی بی دردسر میخوام

در مورد نوت 3 چهار هسته ای بنده فیدبک های بدی نشنیدم.اگر میتونی بیشتر هزینه کنی
نوت 4 بخاطر سخت افزار عالی و ادیت عکسها و دوربین خوب برای خرید خوبه منتها
چند وقت باید صبر کنی تا قیمتش پایینتر بیاد.گوشیهای htc هم هستن که بخاطر رابط کاربریشون نمیپسندمشون.اگر میتونی با مشکل 4G کنار بیاید S5 عالیه. اگر هم انتظار خیلی زیادی از گوشی ندارید همان s4 هم خوبه. همه چی به نیاز شما بستگی داره.انتخابهای دیگه ای هم داری که تا وقتی خودتون بهترینها رو گلچین کرده اید چرا باید سراغ آنها بروید.

foadkratos

Registered User
لایک‌ها
86
سلام من بین این دوتا گوشی موندم کسی میتونه کمکم کنه لطفا؟
LG G3
hTC one M8
باتری و روان و بدون لگ کارکردن و انتن دهی خیلی برام مهمه

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
دوستان تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید؟ ضمنا اهل زیاد گوشی عوض کردن نیستم و تا مدت ها نگه میدارم :دی

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
میخوام یه گوشی بخرم که نگهش دارم یک سال رو حداقل
بین G2 و Z2 و S4 اینارو خودم انتخاب کردم..مورد دیگه ای بنظرم نیومد چون میخوام آپدیت 5 رو هم دریافت کنه!
میشه راهنماییم کنید؟میخوام سونی رو بگیرم ولی دوستان یه حرفایی زدن که پشیمون شدم..

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
میخوام یه گوشی بخرم که نگهش دارم یک سال رو حداقل
بین G2 و Z2 و S4 اینارو خودم انتخاب کردم..مورد دیگه ای بنظرم نیومد چون میخوام آپدیت 5 رو هم دریافت کنه!
میشه راهنماییم کنید؟میخوام سونی رو بگیرم ولی دوستان یه حرفایی زدن که پشیمون شدم..
منم مى خوام سونى بگيرم . چه حرفهايي زدن ؟ :دى

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
دوستان برای موارد زیر کدوم یکی رو پیشنهاد میدید.
بازی، وب گردی،فیلم و قابلیت مکالمه هم داشته باشه.

Galaxy Note 4 N910H
Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705

دومی معمولا دیدم باتریشون مشکل داره.

اگه پیشنهاد دیگه ای (مدل و برند) دارید ممنون میشم بفرمایید.

omid14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بین htc one e8 و lg g2 و sony z2 کدوم بهتره
اول سخت افزار و دوم باتری برام مهمه
ممنون

hadisherafat

Registered User
لایک‌ها
128
سلام
دوستان بین 900 تا 1.200 مبلیون چی بخرم لطفا راهنمایی کنید..(مد نظر سی پیو و دوربین خوب )
خودم نوت 3 نئو مد نظرمه و اچ تی سی دیزایر 816..(یا نوت 3 دست دوم)
ولی از شما ها که تجربه دارید و کاربلدید کمک می خوام راهنماییم کنید.(ترجیحا سامسونگ باشه یا اچ تی سی{بیشتر سامسونگ}):D
پ.ن: میگن الجی جی 2 هم خوبه ولی نمیدونم چا زیاد خوشم نمیاد ولی بازم کمک دوستان رو میطلبه...
مرسی

بالا