برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تاتا هم بازی های ناامید کننده داشت ولی مهم روند کلیه که به نظرم تاتا اگه خوب نبود حداقل از انریکه خیلی سرتر بود ، من تعجبم اینه که یادمه انریکه حداقل تو همین تاپیک خیلی طلبه داشت بر عکس تاتا که بدترین مربی تاریخ فوتبال شده بود و با مویس مقایسه میشد و اخراجش از نون شب هم واجب تر بود مثل پدرو که اونم اخراجش از نون شب واجب تر بود !

* خودتونو خسته نکنید تا مدیریت درست نشه بحث های مربی و بازیکن و ... بحث فرعیه .
* یادش بخیر تاتا ، دفعه قبل که به سیتی خوردیم خیلی راحت بردیمشون تازه اونموقع سیتی خیلی از الان سرحال تر و بهتر بود ...

.
میگن اثبات شی نفی ما عدی نمی کند.
گندکاری های تاتا قرار نیست با خرابکاری های انریکه توجیه بشه. نیم فصل دوم پارسال یه فاجعه به تمام معنا بود. هم از کیفیت بازی هم نتیجه گیری.
در مورد تاتا خیلی گفته شده ولی حرف درست رو خودش چند وقت پیش گفت که هر کاری در بارسا کردم اشتباه بود.
انریکه تصور میکنم همین جا هم گزینه اول دوم و بلکه سوم هیچ کس نبود. طبیعی بود وقتی زوبی توکیسه ش گزینه هایی داشت که باید تو محلات تیم میگرفتن به انریکه راضی باشیم.
بماند که به قول شما تا مدیریت فعلی تغییر نکنه این حرف ها بی فایده ست.
تمام تابستون دنبال فروختن الوز بودن آخرش در آخرین لحظه این داگلاس رو میخرن که توی خود برزیل هم مایه خنده بود. اصلا هیچ کدوم از کارهاشون حساب کتاب نداره. من نمیفهمم تو جلسه فنی هاشون چی رد وبدل میشه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ساندرو رامیرز یک مهاجم قاتل چند بعدی است
sandro-fue-uno-los-destacados-ante-huesca-1418818079375.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / ساندرو رامیرز بازیکن جوان تیم بارسلونای بی این فصل زیر نظر لوییس انریکه در تیم اول بازی کرده است . او و مونیر بصورت چرخشی استفاده شده اند و ساندرو نیز اغلب به صورت جایگزین به میدان آمده که توانسته است تاثیر گذاری خود را اثبات کند . او در مقابل هوئسکا در نیمه دوم به بازی آمد و در کنار مونیر و سپس آداما بازی کرد و توانست با شوتی زیبا دروازه ی هوئسکا را نیز باز کند .

در حالیکه لوییس سوارز در حال انطباق با بازی در سبک بارسلونا میباشد لوییس انریکه از مهره ای برخوردار است که زمان زیادی برای بازی احتیاج ندارد چرا که او با این سبک بازی در تیم های پایه آشناست . ساندرو در سه جبهه مهم برای بارسلونا گلزنی کرده است . او در لیگ برابر ویارئال گل مهم و سه امتیازی را به ثمر رساند . همچنین او در برتری 5 گله بارسلونا در زمین لوانته زننده یکی از این 5 گل بود . 21 اکتبر نیز در لیگ قهرمانان او موفق شد در لیگ قهرمانان گل سوم بارسلونا را وارد دروازه آژاکس کند .

وی اکنون در اختیار تیم پایه بارسلونا یعنی بارسلونای بی میباشد و طبق گفته لوییس انریکه جوانان برای رسیدن به تیم اول باید صبر کنند اما شاید کسی شک و تردیدی نداشته باشد که یکی از وقت شناس ترین بازیکنان که به آنها برای بازی در تیم اول در این فصل فرصت رسیده است ساندرو رامیرز باشد .
--------------
موندو دپورتیو : ابیدال فردا به بارسلونا باز میگردد
60681-1418919452.jpg

اختصاصی / به گزارش موندو دپورتیو اریک آبیدال فردا رسما از دنیای فوتبال خداحافظی میکند و بازنشسته میشود و قرار است به کادر مربیگری بارسلونا بپیوندد . ابیدال از دو ماه پیش تصمیم به بازنشستگی گرفته بود . اریک ابیدال پس از جدایی از بارسلونا به موناکو پیوست و در تابستان به تیم یونایی المپیاکوس ملحق شد . موندو دپورتیو امروز گزارش کرد او فردا برای کار به بارسلونا باز میگردد .
----------------
بازیکنانی که استحقاق دقایق بیشتری را دارند
cantera-pide-paso-tras-goleada-huesca-1418810821817.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / بازی در برابر هوئسکا در دور برگشت رقابت های جام حذفی به جهت برتری پرگل بارسلونا در خانه هوئسکا حساسیت چندانی نداشت . به همین جهت سرمربی تیم بازیکنان جوان و آنهایی که در طول فصل کمتر فرصت بازی را بدست آورده بودند به زمین فرستاد و بازیکنان جوان نیز بخوبی پاسخ اعتماد انریکه دادند . در میانه زمین عملکرد رافینیا و سرجی روبرتو درخشان بود . آداما به عنوان یکی از مهاجمین آینده دار بارسلونا گلی زیبا به ثمر رساند و سرجی سمپر نیز بصورت چرخشی هافبک ، هافبک دفاعی و دفاع را کنترل می کرد .

رافینیا ابتدای فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده بود در این دیدار در نبود ژاوی هرناندز تیم را با قدرت و اعتماد به نفس ***** میکرد . پاس پشت مدافعین او روی گل اول بسیار تاثیر گذار بود . او در این دیدار نیز دو پاس گل برا هم تیمی های خود مهیا کرد . سرجی روبرتو نیز که در این دیدار توانست اولین گل این فصل خود را بزند و همچنین با دادن یک پاس گل به اینیستا شب خوبی را پشت سر گذاشت . یکی دیگر از بازیکنان خط هافبک سرجی سمپر بود که بهترین نمایش این فصل خود را را ارائه کرد . او توانست روی گل ششم بارسلونا پاس گلی برای آدریانو مهیا کند . یکی دیگر از بازیکنان خوب بارسلونا در این دیدار آداما ترائوره بود نه فقط برای گلی که به ثمر رساند . در موقعیت هایی که به او میرسید او روی دروازه حریف ایجاد خطر میکرد .این مهاجم اهل هوسپیتاله روی گل هفتم بارسلونا ترکیبی از سرعت و دریبل را به نمایش گذاشت . این مهاجم 18 ساله و عضو تیم پایه بارسلونا بدون شک یکی از بهترین بازی های این فصل خود را به نمایش گذاشت و در غیاب بازیکنانی مثل مسی ، نیمار و سوارز نشان داد که شایسته داشتن شانس برای بازی در تیم اول است . با ایده های واضح و عملکرد فیزیکی این مهاجم نشان داد که می تواند در دیدارهایی که لوییس انریکه تاکتیک تهاجمی بر میگزیند می تواند سوپرایز مناسبی باشد .

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
احتمالا انریکه بره ژاوی روی نیمکت بشینه! بنظرم باید بعد از رفتن انریکه یه مربی بسیار عالی به تیم اضافه بشه و ژاوی دستیار اول باشه.
واقعا ستاره های آینده دار خیلی خوبی داریم، باید به تیم اضافه بشن
آدما ترائور با این فیزیک بدنی چه سرعتی داره، موقع دویدن حس میکنم داره روی اب میدوه. خیلی سریعه
سمپر، مونیر و ساندرو
تیم درست میشه، فقط لازمش اینه که دهن ما سرویس شه اول

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
احتمالا انریکه بره ژاوی روی نیمکت بشینه! بنظرم باید بعد از رفتن انریکه یه مربی بسیار عالی به تیم اضافه بشه و ژاوی دستیار اول باشه.
واقعا ستاره های آینده دار خیلی خوبی داریم، باید به تیم اضافه بشن
آدما ترائور با این فیزیک بدنی چه سرعتی داره، موقع دویدن حس میکنم داره روی اب میدوه. خیلی سریعه
سمپر، مونیر و ساندرو
تیم درست میشه، فقط لازمش اینه که دهن ما سرویس شه اول
مونیر .من که چشمم اب نمیخوره .ولی بقیه چرا
بنده خدا گریمالدو رو اسمشو نیاورد من بازیشو دید دفاع کناری خیلی خوبیه میتونه جای البا رو به راحتی بگیره
رافینیا هم بازیکن خوبیه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مونیر .من که چشمم اب نمیخوره .ولی بقیه چرا
بنده خدا گریمالدو رو اسمشو نیاورد من بازیشو دید دفاع کناری خیلی خوبیه میتونه جای البا رو به راحتی بگیره
رافینیا هم بازیکن خوبیه
محمد جان گرفتن جای آلبا کار سختی نیست اگر یه نیم سیر مغز در سر مدیریت گرام باشه. در حقیقت یکی از کسایی که امیدوارم بفروشیمش همین جناب خوردی خان آلباست

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
محمد جان گرفتن جای آلبا کار سختی نیست اگر یه نیم سیر مغز در سر مدیریت گرام باشه. در حقیقت یکی از کسایی که امیدوارم بفروشیمش همین جناب خوردی خان آلباست
:D
واسه همین گفتم به راحتی میتونه بگیره
چند بازی ازش دیدم .که توپ گیریش خیلی بهتر از البا هست
و نفوزهاش هم دست کمی از البا نداره
اگر یه نیم نگاهی بهش بکنند خیلی خوبه

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
بارتومئو:سال 2014،سال دشواري براي بارسا بود

جوزپ ماريا بارتومئو، رئيس باشگاه بارسلونا، اعلام کرد که از به پايان رسيدن سال 2014 خوشحال است و اميدوار ‏است که سال آينده، سال پربارتري براي اين باشگاه باشد.‏
00998798.jpg

بارتومئو در ژانویه سال 2014 و بعد از استعفای ساندرروسل، به دنبال جنجال ها بر سر انتقال ‏نیمار، ریاست باشگاه کاتالانی را برعهده گرفت. اما از زمان حضور او روی صندلی ریاست بارسا، این باشگاه نتوانست ‏به عنوانی دست پیدا کند. ضمن اینکه مرگ تیتو ویلانووا و محرومیت بارسا از انجام نقل و انتقال، سال دشواری را برای ‏این باشگاه رقم زد.‏
بارتومئو اکنون امیدوار است که بتوانند در سال 2015، به دستاوردهای بیشتری برسند. او به خبرنگاران گفت:" سال ‏‏2014 برای ما سال دشواری بود. برای سال 2015، امیدواریم که سال فوق العاده ای داشته باشیم. کریسمس یک شروع ‏دوباره برای ماست. برای سال جدید ما شور و اشتیاق زیادی داریم و همچنین از باشگاه و لوئیز انریکه مطمئن هستیم."‏

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
روبرتو کارلوس:نيمار سومين بازيکن برتر دنياست

روبرتو کارلوس، ستاره سابق تيم ملي برزيل، با ستايش از نيمار، کاپيتان فعلي سلسائو، او را يک پديده توصيف کرد و ‏تاکيد کرد که اين مهاجم جوان، اکنون براي رسيدن به عنوان بهترين بازيکن دنيا با ليونل مسي و کريس رونالدو رقابت ‏دارد.‏
00993666.jpg

بعد از رقابت های جام جهانی و حضور کارلوس دونگا روی نیمکت تیم ملی برزیل، بازوبند ‏کاپیتانی به نیمار رسید. او در فهرست اول توپ طلا هم حضور داشت و روبرتو کارلوس معتقد است که او سومین ‏بازیکن برتر دنیا در فصل جاری است.‏
‏ او به خبرنگاران گفت:" نیمار یک پدیده است. او خیلی زود با فوتبال اروپا هماهنگ شد. او در ترکیب بارسا و برزیل ‏نمایش های درخشانی داشت. مسئله این است که مسی و رونالدو هر روز بهتر می شوند. نیمار هم تلاش می کند تا به ‏سطح آنها برسد اما هر بار او نزدیک می شود، آنها هم بهتر می شوند. به نظر من، سه بازیکن برتر دنیا در این فصل، ‏رونالدو، مسی و نیمار هستند."‏
نیمار در 60 بازی برای تیم ملی برزیل، 42 گل به ثمر رسانده است و در فهرست بهترین گلزنان تاریخ تیم ملی برزیل، ‏در رتبه پنجم قرار دارد.‏‎ ‎

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
پيام لئو مسي به مناسب خداحافظي هانري

"تيري هانري"، فوق ستاره فرانسوي سابق تيم هاي آرسنال و بارسلونا، چند روز پيش خداحافظي رسمي خود از دنياي فوتبال را اعلام کرد.
00998792.jpg

در واکنش به خداحافظی هانری از دنیای فوتبال، بسیاری از بازیکنان و هم تیمی های سابق او، در صفحات اجتماعی خود به تقدیر از این ستاره فرانسوی پرداخته و یاد روزهایی که او در زمین فوتبال می درخشید را گرامی داشتند.

آخرین این بازیکنان، لئو مسی بود. مسی امروز در صفحه اجتماعی خود نوشت:" تیری عزیز، هیچگاه روزها و لحظات شیرینی که در کنارت بازی کردم را از یاد نخواهم برد. برای تو در دوره جدید زندگیت، آروزی بهترین ها را دارم."

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
اصرار آرسنالي ها به خريد مهاجم بارسلونا

مدت هاست که آرسنالي ها قصد دارند تا "پدرو رودريگس"، مهاجم اغلب ذخيره نشين بارسلونا را به خدمت بگيرند.
00995033.jpg

آرسن ونگر به شدت تمایل دارد تا پدرو را در نوک حمله آرسنال، کنار الکسیس سانچس قرار دهد تا قدرت خط آتش توپچی های لندن افزایش یابد.دیلی اکسپرس امروز گزارش داد که پدرو به دیلیل نیمکت نشینی های دامنه دارد در بارسلونا بی میل نیست تا به لیگ برتر انگلستان بیاید و راه الکسیس سانچس و سسک فابرگاس را در پیش بگیرد. پدرو مقابل هوئسکا از ابتدا به میدان رفت و سه گل نیز به ثمر رساند.آرسنالی ها اصرار دارند تا این انتقال در ماه ژانویه صورت بگیرد.

این منبع همچنین گزارش داده است که باشگاه لیورپول نیز به جذب "مارتین مونتویا"، دفاع راست بارسا علاقمند شده است. پیش از این، یوونتوس برای جذب مونتویا قدم پیش گذاشته بود.

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
پيکه-بارترا،زوج دفاعي محبوب هواداران بارسا

لوئيس انريکه در اين فصل تاکنون 23 ترکيب متفاوت را براي بارسا به زمين فرستاده و هنوز به يک ترکيب 11 نفره باثبات دست پيدا نکرده است.
00998785.jpg

هواداران بارسا از انریکه به دلیل تصمیمات غیرمنتظره و ریسک های جالبش راضی هستند اما عدم ثبات در ترکیب اصلی بارسلونا را یک نقطه صعف برای این سرمربی جوان می دانند. بطور مثال، هنوز کسی نمی داند که زوج خط دفاعی بارسا، کدام دو بازیکن هستند.زوج پیکه- متیو، پیکه-بارترا، پیکه-ماسکرانو، متیو-ماسکرانو و بارترا-ماسکرانو به تناوب در این فصل در مرکز خط دفاعی بارسلونا بازی کرده اند.

موندودپورتیوو از هواداران بارسا خواسته بود تا زوج دفاعی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. نتیجه این نظر سنجی در نوع خود جالب بود. بارسایی ها به زوج پیکه-بارترا علاقه دارند و از نگاه آنها، متیو باید نیمکت نشین باشد. نکته جالبتر اینکه از نگاه دوستداران بارسا، ماسکرانو باید یک خط جلوتر آمده و به عنوان هافبک دفاعی بازی کند.

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
بارسايي ها و جشن کريسمس ❤

(*^o^*)

بازيکنان بارسلونا نيز همچون بازيکنان ساير تيم ها به استقبال کريسمس رفتند.
پیکه،بوسکتس، آلبا، نیمار و چند تن دیگر از بازیکنان بارسلونا، اینگونه، به استقبال کریسمس رفتند:

00998778.jpg

00998779.jpg

00998780.jpg

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
مورينيو: در بارسا نزديک بود هانري را بخريم

ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، عنوان کرد که در زمان حضورش در بارسلونا به عنوان دستيار، در آستانه جذب تيري هانري بوده است.
00998734.jpg

هانری به تازگی از میادین فوتبال خداحافظی کرد و به همین دلیل چهره های مختلف دنبال فوتبال در مورد او به اظهارنظر پرداخته اند. حالا ژوزه مورینیو عنوان کرده که به خرید تیری هانری از موناکو، بسیار نزدیک بوده است.
او گفت:" سال 1996 وقتی دستیار رابسون در بارسلونا بودم، به خرید هانری نزدیک شده بودیم. او برای موناکو بازی می‌کرد ولی به یوونتوس پیوست، بنابراین او را از دست دادیم. پس از آن دیگر مورد توجه من نبود زیرا هیچگاه امکان حضورش در هیچ یک از تیم‌های من وجود نداشت. او از آن دسته بازیکنانی است که برای همیشه به آنها نیاز هست، مخصوصا در لیگ برتر که بیش از هر جایی در آن بازی کرد."

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
ژاوي:بايد رفراندوم قانوني در کاتالونيا برگزار شود

ژاوي هرناندز، هافبک بارسلونا عنوان کرد که دولت اسپانيا بايد به‎ ‎کاتالونيا اجازه ي برگزاري رفراندوم بدهد‎.
00998472.jpg

ایالت کاتالونیا که باشگاه بارسلونا در آن قرار‎ ‎دارد، مدت‌هاست در جنگ و کشاکش برای جدایی از اسپانیا ‏است. رفراندومی در‎ ‎این ایالت برگزار شد که طی آن مردم آن خواستار جدایی از کشور شدند ولی‎ ‎دولت اسپانیا، این رفرانودم را به ‏کل رد کرد‎.
ژاوی در این رابطه گفت‎:" ‎حالا زمان آن رسیده که در آن واحد بگوییم "زنده‎ ‎باد اسپانیا" و "زنده باد کاتالونیا". درست نیست؟ من ‏اینطور فکر می‌کنم‎. ‎ما از آنها درخواست یک رفراندوم رسمی کردیم و آنها باید به ما این اجازه‎ ‎را می‌دادند. مسلما وقتی کی دوست ‏زنگ خانه ی شما را می‌زند و می‌گوید که‎ ‎مریض است، تلفن را بر می‌دارید. این اتفاق باید بین اسپانیا و کاتالونیا‎ ‎رخ دهد. ما با هم ‏دوست هستیم. هر دو یک کشور را تشکیل داده ایم ولی به‎ ‎نظر می‌رسد انها می‌خواهند به همه چیز نه بگویند. اگر صحبت و مذاکره ‏مشکل‎ ‎را حل می‌کند پس این کار را انجام دهیم. من اینطور به قضیه نگاه می‌کنم‎. ‎باید رای بدهیم تا شنیده و درک شویم‎."‎

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مارتین اودگارد وارد بارسلونا شد
el-joven-odegaard-a-su-llegada-54421989035-54115221154-600-396.jpg

اختصاصی بارسا نیوز /به گزارش ال موندو صبح امروز ستاره جوان نروژی ، مارتین اودگارد وارد فرودگاه بارسلونا شد . این بازیکن قرار است از امکانات باشگاه بارسلونا و شهرک ورزشی خوان گمپر دیدن کند . ( عکس اختصاصی از ال موندو )
---------------------
امروز حکم نهایی نقل و انتقالات بارسلونا صادر می شود
foto-logo-tim-barcelona-2013-2014.jpg

روزنامه الموندو دیپورتیو اعلام کرده است به احتمال زیاد محرومیت بارسلونا در فصل نقل و انتقالات لغو شود .

بر طبق گفته های روزنامه الموندو دپورتیوو، سران باشگاه بارسلونا اکنون برای رای نهایی دادگاه در مورد فصل نقل و انتقالات در استرس و نگرانی به سر می برند. برطبق اخبار این روزنامه کاتالانی امروز رآی نهایی صادر می شود و انتظار می رود تا ساعاتی دیگر رآی نهایی به صورت رسمی اعلام شود. این در حالی است که بعضی از افراد مورد اعتماد و وابسته به الموندو دیپورتیو اعلام کرده اند که رآی به سود بارسلونا اعلام شود و ماموریت لغو شود یا حداقل از شدت مجازات کاهش داده شود .
---------------------
مرحله1/8 نهایی جام حذفی اسپانیا
copa-del-ray.jpg

اختصاصی بارسا نیوز/ مرحله 1/8 نهایی جام حذفی اسپانیا،دور برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا، شب گذشته (پنجشنبه) با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید که در مهمترین آنها اتلتیکومادرید، قهرمان فصل گذشته لالیگادر خانه خود برابر تیم دسته سومی اوسپیتالت با تساوی 2 بر 2 متوقف شد اما با توجه به پیروزی 3 بر صفر در بازی رفت، در مجموع با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.
بارسلونا و الچه

عکس کامل قرعه کشی:

s28_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4-%DB%B1%DB%B2-%DB%B1%DB%B9-%DB%B1%DB%B3-%DB%B5%DB%B3-%DB%B3%DB%B8-1.png
--------------------------
این مارتین اودگارد مگه همین دو روز پیش خبر پیوستنش به مونیخ نبود؟.
امروز اخرین فرصت بارسا هست واسه لغو محرومیت .کاش لغو بشه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
این پسره بسیار بسیار با استعدادِ، شاید بشه گفت توی این سن و سال فقط مسی میتونسته اینقدر ستاره باشه، شایدم نیمار، مقصودم از لحاظ ویژگی های فردی تکنیکیه
اما از طرفی خیلی بیخودِ، یه کمپین انتخاب باشگاه واسه بازارگرمی راه انداخته، از این شهر به اون شهر
یعنی بایرن و بارسا و هر تیم تراز اولی کمپ تمرینی در حد این نیم وجبی نداره؟ خداییش من جای بارسا بودم نمیپذیرفتم بیاد از باشگاه و آکادمیمون دیدن کنه.
ایشون با تمام قابلیت های فوق العادش خر کی باشن

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
این مارتین اودگارد مگه همین دو روز پیش خبر پیوستنش به مونیخ نبود؟.
امروز اخرین فرصت بارسا هست واسه لغو محرومیت .کاش لغو بشه
نه قرار بود تو 3 تا باشگاه برتر جهان رو بره و هرکدوم بهتر بودن بره اونجا فعلا بایرن رو دیده
امروز اومده بارسلون واسه دیدن امکانات بارسا و چند روز دیگه واسه دیدن رئال

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
نتیجه دادگاه معلوم نشده هنوز؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
رسمی: اریک آبیدال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد؛ او قلبی بزرگتر از هر کسی داشت
a-penas-tres-meses-despues-de--54267994234-54115221152-960-640.jpg

طرفداری - اریک آبیدال مدافع سابق تیم ملی فرانسه تصمیم گرفت در سن 35 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کند. دنی آلوز می گوید: "او قلبی بزرگتر از هر کسی داشت."
اریک آبیدال سرانجام تصمیم گرفت پس از 15 فصل حضور در باشگاه های موناکو، لیل، المپیک لیون، بارسلونا و اخیرا المپیاکوس از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

او در یک کنفرانس مطبوعاتی در پیره گفت: "من به صورت رسمی تصمیمم را برای بازنشستگی از دنیای فوتبال به دلایل شخصی اعلام می کنم."

"در طول زندگی حرفه ای ام ثابت کردم، چه زمانی وقت مناسبی است، در حالی که همه فوتبالیست های بزرگ این کار را انجام می دهند. اکنون زمانی برای حرکت به سوی فصلی جدید از زندگی ام است."

"من از المپیاکوس تشکر می کنم، زیرا در چند ماه گذشته از من حمایت کردند. من همچنین می خواهم از تمامی مربیانم در زندگی حرفه ای ام و همه تیم های پزشکی که از دوران کودکی از من مراقبت کردند، تشکر کنم."

"من همچنین می خواهم از تمامی باشگاه هایی که در آن ها بازی کردم، تشکر کنم: من لحظاتی فراموش نشدنی را تجربه کردم که همه آن دوران را گرامی می دارم."

آبیدال در پایان گفت: "در فوتبال بالا و پایین های زیادی وجود دارد. ما باید عزم، پشتکار و ایمانمان را نشان دهیم. فوتبال برای من همیشه راهی برای فراموش کردن بیماری بود. هدف من بازگشت بود."
------------------------
اینفوگرافیک:افتخارات آبیدال در بارسلونا
378656-heroa.jpg

اختصاصی بارسا نیوز/ اینفوگرافیک افتخارات اریک آبیدال مدافع ثابق فرانسوی بارسلونا و تیم ملی فرانسه، اریک ابیدال پس از جدایی از بارسلونا به موناکو پیوست و در تابستان به تیم یونایی المپیاکوس ملحق شد . موندو دپورتیو امروز گزارش کرد او فردا برای کار به بارسلونا باز میگردد:

oyi3_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4-%DB%B1%DB%B2-%DB%B1%DB%B9-%DB%B1%DB%B5-%DB%B5%DB%B6-%DB%B1%DB%B9-1.png
-----------------------
گزارش تصویری:گزنی آبیدال در ال کلاسیکو
a-penas-tres-meses-despues-de--54267994234-54115221152-960-640.jpg

اختصاصی بارسا نیوز/ گزارش تصویری از گلی که مدافع فرانسوی بارسلونا یعنی اریک آبیدال در ال کلاسیکو به ثمر رساند

ابیدال 35 ساله که پس از عمل پیوند کبد بار دیگر به میادین بازگشته بود گفت پس از خداحافظی از مسابقات آماده دریافت پیشنهادهای مربوط به فعالیت های فنی فوتبال خواهد بود.

وی که آخرین فصل بازی خود را در المپیاکو یونان سپری کرده است گفت از تصمیم خود پشیمان نیست و قصد دارد مدتی به استراحت و گذراندن وقت با خانواده بپردازد.

2d5poq1o5spz17s7rt06.jpg

651fbaw6ots16cjzy92l.jpg

wmsgnzje18kw1rvrclal.jpg

j3icqzfwhmemyg3cy9a1.jpg

i6afxypqeadfrdi52urx.jpg

rl0kfn7wu6lwt0zfyj2j.jpg
--------------------------------
خب اریک هم خداحافظی کرد
بازیکن خوبی بود .هیچ وقت اون حرکتش رو از یاد نمیبرم که افتاد بود زمین و با کله زد به توپ تا نیوفته دست بازیکن حریف (بازی ویا رئال بود اگر اشتباه نکنم)
گلش تو الکلاسیکو هم اخرتش بود با اون شادی پس از گلش:general304:
--------------------
نتیجه دادگاه معلوم نشده هنوز؟
نه هنوز

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
آبیدال عالی بود. در دفاع یه برج به تمام معنا بود.اضافه بر سمت خودش پوشش های وسط رو هم می داد. در حمله قدرتی نداشت که البته با وجود رونی و آنری و دیگران نیازی هم نداشتیم.
الان هم یه دفاع چپ خوب داشته باشیم و نیمار مجبور نشه این همه عقب بیاد بهتره تا استادی همچون... رو در ترکیب داشته باشیم.
دمت گرم آبیدال عزیز
سلامت و تندرست باشی ایشالله

بالا