برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
اگر مهم نبود هیچوقت به خودم این اجازه رو نمیدادم که بپرسم
حتی اگه خود سایت اپل هم به این موضوع اشاره کنه محاله که ضرر نداشته باشه.
چون به محض اینکه بشه 99 درصد دوباره شارژ میشه و این پروسه تکرار میشه.
برای خود 100 درصد هم قابل بحثه.
به این نکته توجه داشته باشید که اگر گوشی در شارژ بماند و فول شود و ما یادمان برود شارژ گوشی در روز 1 بار هم 1 درصد کم نمیشود پس ضرری ندارد

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401

به این نکته توجه داشته باشید که اگر گوشی در شارژ بماند و فول شود و ما یادمان برود شارژ گوشی در روز 1 بار هم 1 درصد کم نمیشود پس ضرری ندارد
خیلی حرف بی پایه و اساسی زدید
کی گفته آیفون تو استند بای شارژ کم نمیکنه؟
ممکنه ستینگ روی auto update باشه. اینطوری برنامه ها خودشون شروع به‌ آپدیت کردن و دانلود کردن میکنن و شارژ کم میشه خیلیم کم میشه !! (مگه اینکه تو ستینگ آپدیت شدن اپ ها هنگام تو شارژ نبودن, غیر فعال باشه)
ممکنه نوتیفیکشن بیاد از هر برنامه ای. اینطوری اسکرین چند ثانیه روشن میمونه و بالطبع شارژ کم میشه.
جدا از اینا, اکثر برنامه ها و بازی ها backround app fresh دارند که خودش شارژ کم میکنه.
location service برخی اپ ها هم نباید فراموش کرد. (اگه برنامه بسته باشه شارژ کم نمیشه)

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181

دوست بزرگوار درسته در روز 1 درصد هم کم نمیشه اما با غیرفعال کردن تمام مواردی که روی پردازنده تاثیر میذاره ممکنه با این تغییرات حتی آیپد مینی من در ورژن 8.1 با 36 ساعت در حالت استندبای همچنان 100درصد شارژ داشت اما اما اما نکته مهم اینجاست که ظرفیت باطری بیشتر از شارژ باطریست. یعنی چی:
توییک BatteryLife رو از سورس ModMyi نصب کنین و میینید که Capacity رو مثلن نوشته 1430mah ولی به 1311mah که برسه Battery Charge رو میزنه 100% یعنی به محض اینکه میشه 100 درصد باتری کامل شارژ نشده و حدود 20 دقیقه بعدی (119mah) رو هم میتونه شارژ بشه. به عکس زیر نگاه کنین.

batterylife-cydia-tweak.png

این عکس زمانی گرفته شده که در حالت دشارژ (Charger State: Inactive) هست.
اگه دقت کنین 78% از شارژ باطری مونده Battery Charge اما ما در بالای گوشی میبینیم 83% زده شده چرا چون باطری در واقع تا 91% شارژ داره Capacity.
developer اعداد را با یه الگوریتم خاصی دستکاری میکنه که شما احساس کنی هیچ شارژی در حالت استندبای کم نمیشه.

حالا در مورد تو شارژ موندن بعد از 100% هم همین قضیه درجریانه. اگه متوجه نشدید بیشتر توضیح بدم.

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
دوست بزرگوار درسته در روز 1 درصد هم کم نمیشه اما با غیرفعال کردن تمام مواردی که روی پردازنده تاثیر میذاره ممکنه با این تغییرات حتی آیپد مینی من در ورژن 8.1 با 36 ساعت در حالت استندبای همچنان 100درصد شارژ داشت اما اما اما نکته مهم اینجاست که ظرفیت باطری بیشتر از شارژ باطریست. یعنی چی:
توییک BatteryLife رو از سورس ModMyi نصب کنین و میینید که Capacity رو مثلن نوشته 1430mah ولی به 1311mah که برسه Battery Charge رو میزنه 100% یعنی به محض اینکه میشه 100 درصد باتری کامل شارژ نشده و حدود 20 دقیقه بعدی (119mah) رو هم میتونه شارژ بشه. به عکس زیر نگاه کنین.

batterylife-cydia-tweak.png

این عکس زمانی گرفته شده که در حالت دشارژ (Charger State: Inactive) هست.
اگه دقت کنین 78% از شارژ باطری مونده Battery Charge اما ما در بالای گوشی میبینیم 83% زده شده چرا چون باطری در واقع تا 91% شارژ داره Capacity.
developer اعداد را با یه الگوریتم خاصی دستکاری میکنه که شما احساس کنی هیچ شارژی در حالت استندبای کم نمیشه.

حالا در مورد تو شارژ موندن بعد از 100% هم همین قضیه درجریانه. اگه متوجه نشدید بیشتر توضیح بدم.
لعنته به هرچی دولوپر که با اعداد بازی میکنه تا مارو گول بزنه داداش من چوب سادگیمو خوردم منو ببخش که زود قضاوت کردم

آلفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
آیپاد تاچ 4 دارم ورژن 6.1.6 چیطو جیلبریکش کونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کومک کونید :(

hamid jam

Registered User
لایک‌ها
38
آیپاد تاچ 4 دارم ورژن 6.1.6 چیطو جیلبریکش کونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کومک کونید :(
اگر اشتباه نکن با اخرین ورژن رد اسنو
البته فایل فریمور ۶ رو هم باید داشته باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

blackfighter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من ایفون 4s دارم که خاموش شد و الان فقط لوگوی اپل رو میاره به ایتونز وصل شدم تا ریستورش کنم که گفت باید ios 8 بشه که الان 30 مگابیتش که دانلود میشه عکس یو اس بی و ایتونز از صفحه گوشی میره و اسم و علامت گوشی هم از برنامه ایتونز کامپیوتر حذف میشه ولی همچنان اپدیتش دانلود میشه و حجم میندازه میخواستم ببینم مشکلی نداره؟

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86
شب گذشته ios ورژن 8.1.2 برای بعضی دیوایس ها ریلیز شد امیدوارم باگ ها برطرف شده باشه - برای ایفون 4 اس حدود 16 مگ بود

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به شما بچه های فعال من یه سوال ازتون داشتم راجبه آیپد ایر 2 : من می خواستم یه تبلت z2 بخرم ولی یکی از دوستام گفت که آیپد ایر 2 خیلی بهتره . من تبلتو اول برای خوندن کتاب های الکترونیکی تو لپ تاپم و استفاده تو دانشگاه بجای دفتر وکتاب می خوام بعد استفاده از app هاش ولی برادرم میگه آیپد خیلی محدوده نمیتونی از تو لپ تاپ چیزی توش بریزی لطفا راهنمایم کنید بعد یه سوال دیگه ایپد ایر 2 قلم هم داره یا میشه از قلم برای نوشتن روش استفاده کرد

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به شما بچه های فعال من یه سوال ازتون داشتم راجبه آیپد ایر 2 : من می خواستم یه تبلت z2 بخرم ولی یکی از دوستام گفت که آیپد ایر 2 خیلی بهتره . من تبلتو اول برای خوندن کتاب های الکترونیکی تو لپ تاپم و استفاده تو دانشگاه بجای دفتر وکتاب می خوام بعد استفاده از app هاش ولی برادرم میگه آیپد خیلی محدوده نمیتونی از تو لپ تاپ چیزی توش بریزی لطفا راهنمایم کنید بعد یه سوال دیگه ایپد ایر 2 قلم هم داره یا میشه از قلم برای نوشتن روش استفاده کرد

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
برادر برادرانه بهت میگم ایپد بگیر اما نه ایر اگه میخوای بگیری روی ایپد مینی فکر کن حالا نسل 2 رتینا یا نسل 3 فرق چندانی نداره و بهترین گزینه میتونه ایپد مینی 2 باشه. اگه هم واسه کتاب خونی میگیری که سعی کن رنگ سفیدش رو بگیری که کادر صفحه نمایشش هم سفید باشه تا با بک گراند کتابی که میخونی یطوری ادغام شه.
برای کتاب خونی ایپد ایر هم بزرگه و هم سنگین اما از لحاظ محدودیت اصلن به این قضیه فک نکن چون من هم اندروید داشتم و هم ios و آخرش هم بهت میگم بری تو همین وادی iOS و ایپد مینی رو بخری
قلم هم هست واسش ولی باید جداگونه تهیه کنی.

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنون عزیز ولی یه چیزی اگه بخوام چیزی بریزم تو آیپد باید حتما ایتونز داشته باشم و یا جیل بریک داشته باشم ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
ممنون عزیز ولی یه چیزی اگه بخوام چیزی بریزم تو آیپد باید حتما ایتونز داشته باشم و یا جیل بریک داشته باشم ؟
نه صرفن ولی جلبریک باشی خیلی کارت راحتتر انجام میشه اوایلش شاید یکم سختت باشه اما عادت میکنی اوکی میشی

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بدون جیلبرییک چی میشه کاری کرد یا به خاطر مشکلاتی که الان داریم نمیشه چیزی داخلش ریخت :مثلا میتونم برنامه وبازی مجانی یا پولی از هر جایی (حالا app store و یا سایت های دانلود ) براش بگیرم . بعضی ها میگن میشه از app storeبگیری ولی باید gift داشته باشی سایت های دانلود چی ؟
اگه میشه درمورد اینترنت آیپد هم یه مقدار اطلاع بدید *** و فیلتر شکن داره یا نه ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
بدون جیلبرییک چی میشه کاری کرد یا به خاطر مشکلاتی که الان داریم نمیشه چیزی داخلش ریخت :مثلا میتونم برنامه وبازی مجانی یا پولی از هر جایی (حالا app store و یا سایت های دانلود ) براش بگیرم . بعضی ها میگن میشه از app storeبگیری ولی باید gift داشته باشی سایت های دانلود چی ؟
اگه میشه درمورد اینترنت آیپد هم یه مقدار اطلاع بدید *** و فیلتر شکن داره یا نه ؟
اینترنتش رو باید وی پی ان بزنی تا فیلترینگش غیرفعال شه مثل موبایل
بدون جلبریک فقط میتونی برنامه های رایگان رو از اپ استور بریزی داخلش و همچنین میتونی سیبچه رو نصب کنی و از اون هم برنامه نصب کنی والبته میتونی ازسرویس تانگو هم اپلیکیشن بدون جلبریک نصب کنی یه سرویس دیگه هم بود حالا بسته به اینکه اون برنامه ای که نیاز داری داخلش باشه یا نه
بدون جلبریک میشه فایل داخلش ردوبدل کرد اما باید ایتونز داشته باشی یا ای تولز یا پی پی

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من اگه بخوام یه app استفاده کنم که با قلم بشه روش نوشت بجز evernote چیزی مد نظر دارید که کامل باشه فقط برای نوشتن خالی نباشه بعد اگه pdf هام رو داخلش بریزم چی ، باید برم مثل اندروید یکی یکی پیداشون کنم یا نه مستقیم با ایتونز یا پی پی میره جای خاصی مثل کتابخانه . از سایت p30download چی میتونم هر چیزی بگیرم (این تاپیک رو کلا بدون جیلبریک در نظر بگیرید)

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه سوال دیگه :بازی infinity blade رو کجا ها میشه گیر اورد با جیل یا بدون جیل؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من اگه بخوام یه app استفاده کنم که با قلم بشه روش نوشت بجز evernote چیزی مد نظر دارید که کامل باشه فقط برای نوشتن خالی نباشه بعد اگه pdf هام رو داخلش بریزم چی ، باید برم مثل اندروید یکی یکی پیداشون کنم یا نه مستقیم با ایتونز یا پی پی میره جای خاصی مثل کتابخانه . از سایت p30download چی میتونم هر چیزی بگیرم (این تاپیک رو کلا بدون جیلبریک در نظر بگیرید)
واسه PDF هاتون میتونین از نرم افزار خود iOS به نام iBook استفاده کنین که با همون ایتونز میشه سینک کرد و فرستاد داخلش و نیازی به پیدا کردنشون نیست و میره داخل کتابخونه.
از اون سایت هرچی هم بگیرید باید جلبریک باشید تا بتونین وارد آیپد بکنین و نصب کنین اما چون جلبریک نمیخواین باید همه برنامه ها رو از اپ استور یا سیبچه یا سرویس تانگبو و یه سرویس دیگه (اسمشو یادم نیست) دریافت کنین. مث همین بازی که فرمودید چون تو اپ استور 7دلار قیمتشه حتی اگه از پی سی دانلود هم رایگان دریافت کنین بازم نمیتونین نصب کنین ولی اگه بتونین همون بازی پولی رو در سرویس تانگبو بصورت رایگان پیدا کنین میتونین نصب کنید.

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگه بخوام یه برای یه کاری برنامه پیدا کنم باید کجا بگردم مثل اندروید تو جاهای مختلف دنبال یه قسمت خاص باشم بعد طبق نظر کاربران بگیرم یا سایتی هست که توش بشه کاربرد برنامه ها رودید

بالا