برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی و دیگر دوستان
من شماره چشمم 4.25 هست و خیلی وقته که ثابت شده. دوست دارم چشمم رو جراحی کنم. در تهران هستم . به نظرتون چه دکتری بهترین هستن؟ بیمارستان نور خوبه؟ هزینش حدودا چقدر میشه؟
دکتر میرآفتاب در نور چطورن؟ چشم پدر من آب مروارید داشت، ایشون جراحی کردن، راضین اما هنوز مشکل دید دارن هنگامی که به نور نگاه میکنن یا زانندگی در شب. حالا طبیعی هست یا نه؟

من شغلم با کامپیوتر هست، یعنی روزی 8 ساعت باید به کامپیوتر نگاه کنم به صورت دایم. چند وقت بعد از عمل میتونم برم سر کارم؟ دکترا میگن بعد 2-3 روز اما این جور که من در بعضی پست ها خوندم حدود 2-3 هفته طول میکشه؟ اگر اینطوری باشه من شغلم از دست میدم :دی دوستانی که جراحی کردن، چند وقت بعد از عمل تونستن واقعا بدون هیچ مشکلی با کامپیوتر کار کنن؟

مرسی از محبت دوستان :)

بیمارستان نور مرکز بسیار بسیار بسیار مجهزیه.
اصلا نگران نباشید ولی کمی گرونه دو چشم حدودا 3 تومن تا 6 میلیون تومن متغیر در میاد.
دکتر میرآفتاب رو به شدت توصیه می کنم.
فکر می کنم دقیقا دو هفته برای اینکه بتونید تصویر مونیتور رو خوب ببینید لازمه.

fa.brt86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقای یاسینی
چشم چپم +4.00 چشم راستم 10/10
شما توو اهواز کدوم دکتر رو پیشنهاد میدین واسه prk
آیا من کاندید این عمل هستم؟
28 سالمه
از هزینه ها خبر دارین؟

I_H4ve_N0_Name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام ممنون از پاسختون من الان16 سالمه وقتی متن نزدیک رو میخوام بخونم وجود عینک برا م زیاد فرقی نداره ولی متن دور خیلی تاثیر میزاره میشه گفت نزدیک بین هستم با اون عمل لیزر که گفتین این مشکل حل میشه؟
اون عملی که گفتید مشکلی برای شبکیه ایجاد نمیکنه ؟ برای شبکیه خطری نداره؟
من چشمامو تو زمستون وقتی باد سرد میخوره به زور بازشون نگه میدارم خیلی میسوزه و اشک از چشام میاد در مقابل نور خورشید حتی زیاد هم تیز نباشه چشام میسوزن و باز اشک از چشمام میاد مربوط به شبکوری میشه؟ این مشلکو هم میشه با عمل حل کرد یانه؟
ببخشید سوالام زیاد شدن

iran zamin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخواستم چشمام رو لیزیک کنم ولی بین بیمارستان نور و بیمارستان بصیر و دکتر هاشمی و دکتر شجاعی دودلم لطفا راهنماییم کنید من ی کوچولو عجله دارم

parrrrrrrrrrrrrrr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اقای یاسینی.می خواستم ازتون بپرسم من بخاظر بالا بودن شماره چشمم دکترا بهم گفتن باید لنز داخل چشمی بذارم.سوالم اینه که دکتر فرید کریمیان پزشکی که انتخاب کردم واسه این عمل به نظرتون خوبن واسه این عمل؟دکتر کریمیان برای سفارش لنز icl شرکت مهندسی زیست مند رو معرفی کردن به نظرتون شرکت معتبر و قابل اطمینانی هست؟و در تماسی که با این شرکت داشتم و مدیر شرکت که دکتر دانشور خودشونو معرفی کردن گفتن لنر استار سورجیکال اگه درست شنیده باشم امریکایی و قیمتش 4.200.000 تومان ولی خودم سرچی کردم منوجه شدم سویسی و تحت لیسانس شرکت استار سورجیکال امریکاس.می خواستم راهنماییم کنید در مورد دکتر کریمیان و این شرکت و واقعا لنز امریکایی میارن و قیمتش همین؟ممنون از راهنماییتون اگه ممکن زودتر جوابمو بدید چون با این شرکت قرار دارم.بازم متشکرم

• Like
Reactions: L+X

iran zamin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام روزتون خوش
میشه لطفا سوال منو پاسخ بدید بیمارستان نور یا بصیر ؟ دکتر شجاعی یا هاشمی؟
:(

I_H4ve_N0_Name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام سوال رو اوردم جلو تا گم نشه
سلام ممنون از پاسختون من الان16 سالمه وقتی متن نزدیک رو میخوام بخونم وجود عینک برا م زیاد فرقی نداره ولی متن دور خیلی تاثیر میزاره میشه گفت نزدیک بین هستم با اون عمل لیزر که گفتین این مشکل حل میشه؟
من چشمامو تو زمستون وقتی باد سرد میخوره به زور بازشون نگه میدارم خیلی میسوزه و اشک از چشام میاد در مقابل نور خورشید حتی زیاد هم تیز نباشه چشام میسوزن و باز اشک از چشمام میاد مربوط به شبکوری میشه؟ این مشلکو هم میشه با عمل حل کرد یانه؟
ببخشید سوالام زیاد شدن

KHOSHEHGIR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام آقای یاسینی
نظرتون راجب دکتر جدیدی در تهران چی هست ؟ تایید میکنید ؟ یکی از آشنایان میخواد .
این پاراف فرصتی شد یکباره دیگه از شما و آقای دکتر میردهقان تشکر کنم
شما خیلی عالی توضیح دادین و دکتر میردهقان در کرج را معرفی کردید و ایشان هم به بهترین شکل ممکن چشمان همسرم را عمل کرد .
بازم ممنون .

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
سلام
یه سوال داشتم
کسی که چشمش فقط استیگماته ولی شماره نزدیک بینی و دوربینی چشمش صفره لازمه عینک بزنه؟
مثلا یه چشمش 0.5 نمره و یه چشم دیگش 0.75 استیگمات هست با این شماره استیگمات عینک زدن لازمه؟خیلی تار می بینه بدون عینک؟
0.5 نمره برای استیگمات زیاده یا ناچیزه؟

hasting_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و خسته نباشید. وتشکر بابت پاسخ هایتون.
من لنز pure vision مال شرکت بوش اند لامب رو خریدداری کردم فصلی هر جفت50تومان.
حالا چندتا سوال اگر لطف کنید بازم جواب بدین.
1. بعد از برداشتن لنز از جالنزی و قبل از قرار دادن آن روی چشم آیا حتما باید لنز رو شستشو داد؟یا نیازی نیست؟
2.اگر بخوام بعد برداشتن از جالنزی،لنزو شستشو بدم،آیا استفاده از آب مقطر(یا همون سرم شستشو)ایرادی نداره؟؟
3.امپترومتریست بهم گفت که مشاهده شده که اگر محلولی بجز محلول اختصاصی این لنز رو استفاده کنی،موقع استفاده روی چشم یک سفیدی روی لنز ظاهر میشه که نمیتونسته ببینه!!و محلول اختصاصی این مارک لنز،محلول رنیو(؟)هست که خیلی هم گرون بود و گویا محلول Aryan با این لنز سازگار نبود واین مشکلو برای یکی ایجاد کرد.(علتش هم به شرکت سازنده لنز برمیگرده که اینکارو میکنند که مجبور بشن لنز مخصوصش بخرند!) حالا سوالم اینه من محلول دیگری بجز رنیو دارم و این مشکل ایجاد نشده تا حالا خدارو شکر.آیا خطر دیگری وجود نداره؟یک وقت کور نشم
4.مهلت این لنزها که روش نوشته هست تا کی هست؟(اخه بینایی سنج جعبه شو میگیره و من نمیتونم تاریخشو ببینم.منظورم مهلتشو تا زمانی که در پکتش هست و هنوز لنز باز یا استفاده نشده است، هست
باتشکر

Behzad4x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان کسی اینجا هست که با ضخامت قرنیه 450 عمل لازک انجام داده باشه؟
شماره چشم من 2 با آستیگمات 1.5 هستش. که با این مشخصات دکتر خانلری حاضر نشد عمل کنه و ظاهرا این عینک دست از سر ما برنمیداره!
ضخامت قرنیه هم شانس میخواد!

fa.brt86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقای یاسینی
28 سالمه
از هزینه این عمل خبر دارین؟

abjisara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای یاسینی.من تصمیم داشتم چشمهام را لیزیک یا prk کنم.اما حالا شنیدم که کاشت لنز داخل چشم عوارض کمتری داره(بالنزهای جدیدی که اختراع شده)میخواستم نظرتون را در این مورد بدونم.کدوم یک بهتره که انجام بدم.(چشم هام نزدیک بین اند و شماره هر دو 6 هستش-30ساله).باتشکرمنتظرجوابتون هستم

hasting_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و خسته نباشید. وتشکر بابت پاسخ هایتون.
من لنز pure vision مال شرکت بوش اند لامب رو خریدداری کردم فصلی هر جفت50تومان.
حالا چندتا سوال اگر لطف کنید بازم جواب بدین.
1. بعد از برداشتن لنز از جالنزی و قبل از قرار دادن آن روی چشم آیا حتما باید لنز رو شستشو داد؟یا نیازی نیست؟
2.اگر بخوام بعد برداشتن از جالنزی،لنزو شستشو بدم،آیا استفاده از آب مقطر(یا همون سرم شستشو)ایرادی نداره؟؟
3.امپترومتریست بهم گفت که مشاهده شده که اگر محلولی بجز محلول اختصاصی این لنز رو استفاده کنی،موقع استفاده روی چشم یک سفیدی روی لنز ظاهر میشه که نمیتونسته ببینه!!و محلول اختصاصی این مارک لنز،محلول رنیو(؟)هست که خیلی هم گرون بود و گویا محلول Aryan با این لنز سازگار نبود واین مشکلو برای یکی ایجاد کرد.(علتش هم به شرکت سازنده لنز برمیگرده که اینکارو میکنند که مجبور بشن لنز مخصوصش بخرند!) حالا سوالم اینه من محلول دیگری بجز رنیو دارم و این مشکل ایجاد نشده تا حالا خدارو شکر.آیا خطر دیگری وجود نداره؟یک وقت کور نشم
4.مهلت این لنزها که روش نوشته هست تا کی هست؟(اخه بینایی سنج جعبه شو میگیره و من نمیتونم تاریخشو ببینم.منظورم مهلتشو تا زمانی که در پکتش هست و هنوز لنز باز یا استفاده نشده است، هست
باتشکر

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی
28 سالمه
از هزینه ها خبر دارین؟

شماره چشم مثبت چشمتون آیا نتیجه تنبلی چشم نیست؟
معمولا مورد های مثل شما یعنی یک چشم تنبلی داشته. اگر تنبلی داشته باشید به راحتی نمیشه با لیزر اون رو درمان کرد.
برید پیش دکتر فقهی یا دکتر اناری در اهواز. کار هر دو خوبه.
باید ختما بررسی بشید

Last edited:
  • Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ببخشید سوالام زیاد شدن

فکر کنم شما حساسیت به نور دارید. شما هنوز برای عمل سنتون حیلی کمه. اگر می تونید یک ویزیت برید پیش دکتر

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام
من میخواستم چشمام رو لیزیک کنم ولی بین بیمارستان نور و بیمارستان بصیر و دکتر هاشمی و دکتر شجاعی دودلم لطفا راهنماییم کنید من ی کوچولو عجله دارم
بعدی می دونم به راحتی بتونید از وزیر وقت عمل بگیرید. برای همین فکر میکنم شاید بهتر باشه برید پیش دکتر شجاعی در بصیر

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای یاسینی.می خواستم ازتون بپرسم من بخاظر بالا بودن شماره چشمم دکترا بهم گفتن باید لنز داخل چشمی بذارم.سوالم اینه که دکتر فرید کریمیان پزشکی که انتخاب کردم واسه این عمل به نظرتون خوبن واسه این عمل؟دکتر کریمیان برای سفارش لنز icl شرکت مهندسی زیست مند رو معرفی کردن به نظرتون شرکت معتبر و قابل اطمینانی هست؟و در تماسی که با این شرکت داشتم و مدیر شرکت که دکتر دانشور خودشونو معرفی کردن گفتن لنر استار سورجیکال اگه درست شنیده باشم امریکایی و قیمتش 4.200.000 تومان ولی خودم سرچی کردم منوجه شدم سویسی و تحت لیسانس شرکت استار سورجیکال امریکاس.می خواستم راهنماییم کنید در مورد دکتر کریمیان و این شرکت و واقعا لنز امریکایی میارن و قیمتش همین؟ممنون از راهنماییتون اگه ممکن زودتر جوابمو بدید چون با این شرکت قرار دارم.بازم متشکرم

ایشون فوق العاده هستندو کارشون عالیه. بله لنز آمریکاریی می یارن و اسمش هم ICL هست. ماله شرکت STAR لنز بسیار خوبیه و الان خیلی زیاد استفاده میشه. شرکت وارد کننده زیست منده.
قیمتش هم همینه. درسته.
الان قیمت لنز ها زیاد نمی تونه بالا بره.

• Like
بالا