برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
توضیحاتتون خیلی خوب بود ولی بخش های اولش مخصوصا بخش مصرف انواع ویتامین خیلی تخصصی بود
من قصد دارم از ماه جدید در هفته 3 روز ورزش هوازی انجام بدم.البته این ورزش علاوه بر 2 رو فوتسال در هفته هستش
مشکل من بیشتر روی **** غذایی هستش.من کلا به غذا نمک نمی زنم یعنی چندین ساله که اینطوری هستم و همون نمکی که موقع طبخ به غذا اضافه میشه رو مصرف می کنم
شیرینی خیلی خیلی کم میخورم و تمام نوشیدنی ها از جمله چای رو تلخ میخورم.

مشکل من روی **** غذایی هستش.
اینکه چه چیزایی بخورم و چه چیزایی نخورم.شما فرمودید که تخم مرغ بخورم در حالی که تخم مرغ چاق کنندست

در ضمن نظرتون در مورد استفاده از تردمیل چیه و ورزش TRX ؟چون قصد دارم این ورزش رو شروع کنم
نظر شما در مورد این ورزش مثبته یا بدنسازی رو پیشنهاد می کنید ؟البته من تو خونه دوتا دمبل 15 کیلویی دارم

ممنون
دوست من از شما بعیده شما یک ورزشکار هستید وقتی اسم از تخم مرغ میاد منظور سفیده تخم مرغ هست نه زدش که می تونید سفیده رو با آب سرخ کنید بخورید و یا به صورت آبپز مصرف کنید
متوجه ام با این تفاسیر قصدتون اصلا بدنسازی نیست چون در بالا ذکر کردید میخواید بدنسازی رو شروع کنید توضیحات هم خدمتتون ارائه شد شما باید کاملا روی تمامی موارد دقت لازم رو داشته باشید و وسواس به خرج بدید
و الا به اون چیزی که می خواید نمی رسید تمامی موارد ذکر شده مصرفشون الزامیه که عدم مصرفشون عوارضی رو هم به دنبال داره اگر قصدتون بدنسازیه تمامی موارد باید رعایت بشه
رشته پر هزینه ای هست. در مورد تردمیل هم بنده تاییدش نمی کنم چون به قلب آسیب می رسونه پیاده روی کنید یا پیاده روی سریع ( فوتبالیست هم که هستید می تونید آروم بدوید )
در مورد دور شکم و زیرشکم هم توضیح دادم . سرخ کردنی رو تعطیل کنید همچنین می تونید هفته ای یکبار یک وعده غذایی تقلب داشته باشید که تاثیر فوق العاده مثبتی در رژیمتون خواهد داشت
مواد غذایی هم به صورت کبابی و آبپز باشند. در مورد انتخاب ورزش شما فوتبالیست هستید در نتیجه حتما به بدنسازی احتیاج دارید.
با این حال اگر توضیحات بنده گیج کننده بوده براتون یا اینکه باب طبعتون نبوده می تونید از روش های دیگه استفاده کنید
از شیر در **** های فیتنس و دوران کات پرورش اندام سعی میشه استفاده نشه ولی برای شما به همراه روزانه 4 عدد خرما موردی نداره

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
1-در مورد تردمیل هم بنده تاییدش نمی کنم چون به قلب آسیب می رسونه.
2-همچنین می تونید هفته ای یکبار یک وعده غذایی تقلب داشته باشید که تاثیر فوق العاده مثبتی در رژیمتون خواهد داشت
با تشکر از پست خوبتون.2 تا سوال برام پیش اومد.
1- چرا به قلب آسیب میرسونه؟
2-میشه بیشتر توضیح بدید؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
با تشکر از پست خوبتون.2 تا سوال برام پیش اومد.
1- چرا به قلب آسیب میرسونه؟
2-میشه بیشتر توضیح بدید؟
جواب سوال اولتون : http://www.asriran.com/fa/news/214878/استفاده-نادرست-از-تردمیل-و-عوارض-قلبی
شما هیچ وقت نمی تونید بگید میزان قابل توجهی اکسیژن در اختیارتون قرار داره اونم در یک فضای بسته
در نتیجه این موضوع در 90% موارد باعث آسیب میشه

در جواب سوال دوم خدمتتون عرض کنم زمانی که شما در **** هستید بدن کم کم چربی ها رو به عنوان سوخت در اختیار شما قرار میده
شما با تقلب یک بار در هفته یا 2 هفته یکبار در حقیقت بدن رو گول می زنید بهش نشون میدید که **** به اتمام رسیده و دارید چربی و ... جدید در اختیارش قرار می دید در نتیجه شروع به آزاد کردن منابع می کنه ولی شما دیگه بعد از اون وعده ی این چنینی در اختیارش نمیزارید در نتیجه میزان قابل توجهی رو از دست میده

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
در مور تقلب یعنی یک وعده در هفته آزاده که هرمقدار از هر غذایی مصرف بشه ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
در مور تقلب یعنی یک وعده در هفته آزاده که هرمقدار از هر غذایی مصرف بشه ؟
خیر . به همر میزان که دوست دارید نمیشه در حد متوسط به معده هم فشار نمیاد چون در حال جمع شدن هست.

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
@OVH شما فرمودین سرخ کردنی کلا ممنوع.یعنی غذا ها باید کلا پخته باشه؟حتی از روغن زیتون هم نمیشه استفاده کرد؟
مصرف ماهی سه وعده در هفته حالا ناهار یا شام مفیده؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
@OVH شما فرمودین سرخ کردنی کلا ممنوع.یعنی غذا ها باید کلا پخته باشه؟حتی از روغن زیتون هم نمیشه استفاده کرد؟
مصرف ماهی سه وعده در هفته حالا ناهار یا شام مفیده؟

آبپز و کبابی این دو مدل حتی زمانی که تقلب هم می خواید انجام بدید اون غذا به صورت پخته شده باشه در مورد سرخ کردن به همراه آب موردی نداره از نصف قاشق چای خوری روغن زیتون استفاده کنید

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
دوست من شما یک جلسه می خواید در هفته باشگاه برید خوب همین یک جلسه رو هم کنسل کنید چون با تمرین مداومه که می تونید یک بدن شکیل ایجاد کنید
همونطور که این دوستمون عرض کردند برنامه غذایی مهم ترین عامل و بعد تمرینات هوازی و بی هوازی هست
بدون مکمل هم فقط به سلامتیتون خدچه وارد می کنید **** در رشته های مختلف بدنسازی بدون مصرف مکمل کار عاقلانه ای نیست
اینجا صرفا جهت مشاوره است نه گرفتن برنامه های غذایی و تمرینی ( هوازی و بی هوازی ) برنامه های غذایی و تمرینی و ... متنوع و حساب کتاب داره اینجوری نیست که یک سری توضیحات داده بشه و بعدش بشه برنامه داد
گروه خونی شما - سابقه تمرینی - سابقه بیماری های خاص - ژنتیک - بودجه - حساسیت به مواد غذایی , بو و ... وقتی که می خواید صرف کنید و ... همه دخیل هستند
در مورد **** های مختلف توضیحات زیادی داده شده کافیه کامنت های تاپیک رو مطالعه کنید اگر به جوابتون نرسیدید سوال طرح کنید
سلام درمورد اون قسمتی که رنگی کردم اگر ممکنه یکم توضیح بدید لطفا.
3 ماهه باشگاه میرم.چندان نمیخوام حرفه ای کار کنم و هدفم فقط هیکل مناسب هست.
مکمل هایی که لازمه بفرمایید.(وزن:67)

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام درمورد اون قسمتی که رنگی کردم اگر ممکنه یکم توضیح بدید لطفا.
3 ماهه باشگاه میرم.چندان نمیخوام حرفه ای کار کنم و هدفم فقط هیکل مناسب هست.
مکمل هایی که لازمه بفرمایید.(وزن:67)

عزیز بنده بدنتون رو ندیدم فقط از روی وزن نمی تونم بگم سن قد همینطور شکل بدن رو باید بدونم در چه وضعیتیه !

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
عزیز بنده بدنتون رو ندیدم فقط از روی وزن نمی تونم بگم سن قد همینطور شکل بدن رو باید بدونم در چه وضعیتیه !
نمیخوام چندان عضله سازی کنم.در این حد که ورزش که میرم بدنم نسوزه و کم نیاره.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
نمیخوام چندان عضله سازی کنم.در این حد که ورزش که میرم بدنم نسوزه و کم نیاره.
یک **** سبک داشته باشید از ساعت 7 بعد از ظهر به بعد هم فقط از فیبر و سبزیجات استفاده کنید
نیتروتک رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید به همراه گلوتامین ( پروتئین + گلوتامین هر دو از کمپانی ماسل تک )
نیازی به مورد دیگه ای نیست جز ویتامین C روزانه 500 میلی گرم جویدنی و به مدت 4 هفته هر روز یک قرص مولتی ویتامین فارماتن باشه بهتره

tgp

Registered User
لایک‌ها
26
من یه راهنمایی میخواستم از اساتید بعد یه وقفه دو ساله تمرین بدنسازی الان دو سال و اندی هست که تمرین میکنم منتها سینه هام اصلا تغییری نداشتن یعنی علاوه بر ضعف ژنتیکی تو این ناحیه فکر میکنم که بازو و سرشونه هام سینه رو تحت الشعاع قرار میدن ممکنه یه راهنمایی بفرمایین بتونم یه تحولی مخصوصا تو بالا سینه و عضلات میانی ایجاد کنم. ممنون

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان سوالی که داشتم اینه که صبحونه چیا باید مصرف کرد که هم مفید باشه هم باعث افزایش وزن و چربی نشه ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من یه راهنمایی میخواستم از اساتید بعد یه وقفه دو ساله تمرین بدنسازی الان دو سال و اندی هست که تمرین میکنم منتها سینه هام اصلا تغییری نداشتن یعنی علاوه بر ضعف ژنتیکی تو این ناحیه فکر میکنم که بازو و سرشونه هام سینه رو تحت الشعاع قرار میدن ممکنه یه راهنمایی بفرمایین بتونم یه تحولی مخصوصا تو بالا سینه و عضلات میانی ایجاد کنم. ممنون

پرس سینه دمبل : 8 - 8 - 10 - 12
پرس بالا سینه دمبل : 8 - 10 - 12 - 15
پروانه دستگاه : 12 - 12 - 15 + شنا سوئدی ( تمرکزی ) 12 - 12 - 12 ( سوپر ست )

• Like
Reactions: tgp

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان سوالی که داشتم اینه که صبحونه چیا باید مصرف کرد که هم مفید باشه هم باعث افزایش وزن و چربی نشه ؟

4 عدد سفیده تخم مرغ اگر مکمل دارید اگر نه و سابقه تمرینی هم دارید و تمرین هم می کنید 5 عدد سفیده تخم مرغ + 1 کف دست نان لواش + 1 عدد گوجه فرنگی

این فقط یک نمونه بود. وعده های صبحانه در دوران کات می تونن متنوع باشند

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
سلام
یک سوال این پودر اب پنیر های شرکت پگاه رو همون whey های بدنسازیه ?میشه مصرف کرد؟
l_abpanir_7079_9211.jpg

http://www.pegah-fars.com/fa/ProductDiv_Show.aspx?id=55

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سلام و عرض ادب!
ما دوباره بدنسازی رو شروع کردیم و علاوه اون تاپیک که ازوت مشاوره اب کردن چربی رو گرفتم و موثر بوده اومدم اینجا تا مزاحمتی دوباره داشته باشم
تمرین ما 3روزه شروع شده و مشکلاتمو میخواستم بپرس تا رفع کنم
اول اینکه مچ من ضعیفه! و سرشونم ضعیفه
یعنی در کل ضعف قدرتی می دارم.ولی خب اون 2مورد افتضاح ضعیفه
دوم اینکه دوچرخه ثابت و ... اخر تمرین بزنم؟
باشگاه سونا خشک هم داره.اخر تمرین 15دقیقه سونا خشک کافیه؟
حس میکنم چربی های بدن خیلی نرم شده!
وزنم74
قدم 178
اضافه وزن ندارم اما شکم و پهلو دارم!
میخوام کاملا اضافه ها رو تخلیه کنم!یعنی کامل تخلیه کنم و قاب فابریکش دربیاد خخخخخ
چند وقت نیازه تمرین برای 0کردن چربی؟
توی منزل حلقه برای دور شکم و پهلو موجوده + طناب
و اینکه بعد از اب شدن چربی ها برای عضله ساختن شکم باید مکمل یا ... مصرف کنم؟؟؟
کلا میخوام فیتنس کار کنم!یه چیزی مثل عکس اواتارم!(عاشقشم خخخ)میدونم هم وقت لازمه هم صبر هم پشنکار که ایشالا فکر همچیشو کردم
از نظر غذایی هم دارم مواد سرخ کردنی و برنج رو کم و کمتر میکنم و جاش سبزیجات و میوه اضافه میکنم
یه جورایی برنامه تمرین میخواستم .با تفاسیری که بالا عرض کردم

ببخشید سر و چشمتونو درد اوردم.سوالاتم زیاده اما تک تک میپرسم که وقت شماهم گرفته نشه!
ممنون

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
یک سوال این پودر اب پنیر های شرکت پگاه رو همون whey های بدنسازیه ?میشه مصرف کرد؟
l_abpanir_7079_9211.jpg

والا اطلاع از کم و کیف این محصول ایرانی ندارم ولی مطمئن باشید جای وی و هیچ پروتئین دیگری رو براتون پر نخواهد کرد
که از بخش اطلاعات ساپلمنت می تونید خیلی راحت به این نتیجه برسید که قابل مقایسه با هم نیستند

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام
l_abpanir_7079_9211.jpg

با توجه به قیمت بسیار پایینش نسبت به پودر WHEY و اینکه نشنیدم تاحالا کسی به عنوان مکمل ازش استفاده کنه فکر نمیکنم تو بدنسازی کاربردی داشته باشه.

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

دوستان کسی جایی رو برای خرید مکمل اصلی ON یا CELL CORE با قیمت عادلانه و منصفانه سراغ داره ؟؟

یا حق

بالا