برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت یک مهندس شیمی

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
سلام به دوستان گل و همیشگی پی تی من اینجا رو بهترین جا دونستم برای این موضوع . . .
برادر این بنده لیسانس شیمی داره . . . و الان توی زمینه نفت.گاز.پالایش.پتروشیمی فعالیت داره
و استخراج و تولید مواد شوینده و ارایشی بهداشتی . . . تبحر داره و اگاهی کامل . . . و میخواد برای کار به یه کشوری که با این رزومه داره محاجرت کنه و اونجا اقامت داشته باشه بتونه از ایران بره و اونجا زندگی کنه . . . اما نمیدونه کجا بره که به رشتش و تخصصش بخوره و همینطور زندگی درستی داشته باشه . . .

لطفا راهنمایی کنید . . . که چقدر سرمایه میخواد . . .چه جوری اقدام کنه و این که بیشتر توی اروپا علاقه زیادی داره همچنین کسی رو هم نداره اونجا که بخواد کاراش رو بکنه . . . ذکر کنم که واسه کار و زندگی میخواد بره و اینجا نمیخواد کار کنه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بهش بگو دوره فوق لیسانسش رو بورسیه بشه تو خارج از ایران هم خرج تحصیلش رو میدن هم بعد تحصیل کار میدن بهش

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
میشه بیشتر توضیح بدید در مورد اینکار چون توضیحات کامل نیاز داره تا بدونه چجوری اقدام کنه . . . .

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
میشه بیشتر توضیح بدید در مورد اینکار چون توضیحات کامل نیاز داره تا بدونه چجوری اقدام کنه . . . .
این بستگی ب نمرش و رزومش داره هرچی بهتر باشه پذیرش راحت تر میشه میره سایت دانشگاهی ک میخواد درخواست بده رو پیدامیکنه و درخواست میده اونام راهنمایی میکنن راه دیگه هم از طریق دفترهای مهاجرت اونا راه و چاه نشونش میدن از من ب شما نصیحت داداشت اگه نخبه نیست نره بهتره فقط اونجا میره درس میخونه و نهایتش ی کار معمولی گیرش میاد ولی اگه نخبه باشه مخصوصا دانشگاه های آمریکا سرمایه گذاری وحشتناکی رو نخبه ها دارن مثل رفیق من ک رتبه 3 ایران و تا درخواست داد چند تا کشور اروپایی سریع ok دادن فقط بگو داری میری illts یا همون مدرک بین الملی زبان رو بگیره

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
این بستگی ب نمرش و رزومش داره هرچی بهتر باشه پذیرش راحت تر میشه میره سایت دانشگاهی ک میخواد درخواست بده رو پیدامیکنه و درخواست میده اونام راهنمایی میکنن راه دیگه هم از طریق دفترهای مهاجرت اونا راه و چاه نشونش میدن از من ب شما نصیحت داداشت اگه نخبه نیست نره بهتره فقط اونجا میره درس میخونه و نهایتش ی کار معمولی گیرش میاد ولی اگه نخبه باشه مخصوصا دانشگاه های آمریکا سرمایه گذاری وحشتناکی رو نخبه ها دارن مثل رفیق من ک رتبه 3 ایران و تا درخواست داد چند تا کشور اروپایی سریع ok دادن فقط بگو داری میری illts یا همون مدرک بین الملی زبان رو بگیره

سلام نه نخبه که نیست . . . من توی تاپیک هم گفتم بیشتر میخواد بره برای زندگی و کار (اقامت کاری ) وهمین طور کدوم کشور برای تخصصش بهتره اینکه چجوری میتونه اونجا کار پیدا کنه این دفاتر مهاجرتی اعتباری هم دارن آیا مورد قبول هستن یا . . .

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
سلام نه نخبه که نیست . . . من توی تاپیک هم گفتم بیشتر میخواد بره برای زندگی و کار (اقامت کاری ) وهمین طور کدوم کشور برای تخصصش بهتره اینکه چجوری میتونه اونجا کار پیدا کنه این دفاتر مهاجرتی اعتباری هم دارن آیا مورد قبول هستن یا . . .
والا دفاتر و نمیدونم معتبر هست یا نه میتونید برای تایید ب اداره ثبت شرکتها یا اداره ثبت اسناد مراجعه کنید در مورد کار هم ک اول باید اقامت اون کشور رو بگیره بعد بره دنبال کار باتوجه به تخصصش اقامت هم هزینش بالاست مثلا گرین کارت آمریکا 500 هزار دلار یا یک ملیاردو 750 ملیون پولش و سریع ترین راهش بقیه کشورها رو نمیدونم میتونید برید با سفارتشون صحبت کنید شرایط رو کامل میگن

بالا