برگزیده های پرشین تولز

♦♦██████ فروش سیستم 7تیکه 10 هزار وات usb خون -dvd سامسونگ ██████♦♦

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
مورد فروش:سیستم هفت تیکه مدل samsung max-dc20800 همراه با کنترل مادر لینکی از دفترچه مانوال
http://www.manualslib.com/manual/361826/Samsung-Max-Dc20800.html

این سیستم غول قابلیت reading فایلهای dvd-divx -mp3 رو داره همچنین ساپورت dts و dolby و هم داره قسمت cd بخاطر عدم استفاده بیرون نمیاد و فکر کنم خودتونم بتونید با بازکردن و خریدم یه تسمه که مبلغی حدود 1500 تومان فقط داره نصب کنین و بیرون بیاد.قسمت usb عالی کار میکنه و همانطور که در عکس هم مشاهده میکنین یه هارد با ظرفست بسیار بالای 500 گیگ بهش وصل کردم و عالی میخونه .قسمت نوار هم کار میکنه .یکی دوتا ایراد جزیی هم داره.دگمه های تعویض usb tape خیلی کم قاتی میزنه البته بعضی وقتا که اونم یکی دوبار میزنی درست میشه همچنین قسمت پلی کاست هم با دگمه بغلی که دگه جلو عقب نوار است هم همینطور اینا همش بخاطر کار نکردن دگمه ها است که با کارکرد به مرور درست میشه یا اصلا اینطور بگم چون جزییات کالا رو مو به مو میگم گفتم عرض کنم مگه نه اصلا چیزی هم نیست که بخاد بازگو بشه.از نظر تمیزی فوق العاده است در حد آکبند فوق العاه زیبا و شکیل باندهای فوق العاده ای داره که هر باند front همانطور که درعمس ها میبینین دارای دوتا بلندگو 6و 3.5 اینچ فکر کنم باشن و ساب هم یه ووفر بزرگ تقریبا 20 سانتی داره .قیمتی که قرار دادم فقط 350 ت میباشد حتی 1 ریال هم تخفیف نداره درست نیست لینک بدم همین رو 450 تو سایتها فروختن!! بخدا قیمت بانداشم نیست این قیمت بخاطر ارادتی که بچه های سایت دارم ابتدا در این سایت قرار دادم اگر در سایتهای مرجع قرار بدم دو سوت فروخته میشه الان خود سابش فقط 120 الی 150 قیمتشه یا خود باند بزرگا شیرین 150 قیمتشه !!!
چنانچه تهران هستید حضوری میتونید بیایید و ببرید شهرهای دیگر اگر مسی رو دارن میتونه بیاد ببینه تست کنه مگه نه بعد ارسال بابت باربری و مسایل دیگه و بعد رسیدن اما وا گر بعدی قبول نمیکنم هر جند تا حالا نشده باری تو باربری مشکلی بربخوره همگی عالی به دست مصرف کننده رسیده همچنین بابت ارسال با توجه به بزرگی بیش از حد باید حدود 3تا کارتن بشه تا بشه ارسالش کرد و باید با ماشین تا باربری ارسال بشه که خودش هزینه 20 ت تا باربری کرایبشه بعضی شهرها رو یه آشنای باربری دارم که با مبلغ ببسیار بسیار کم باربری هزینه ازتون میگیره برای ارسال هم عجله نداشته باشید چون باید کارتن خوب گیر بیارم تا ارسال بشه

Last edited:

Red_Fox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
178
اقای درویشی بنده صد در صد خریدارم بهتون خصوصی دادم...

بالا