برگزیده های پرشین تولز

اصلی ترین تاثیرات جدید بک لینک follow و nofollow ... ویژه سئوکاران و متخصصان سئو ...

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
درود بر تمامی دوستان
دوستان گرامی ، من با سه نفر از سئوکاران صحبتی داشتم که از هر سه نفر آنها جواب های مختلفی گرفتم .
یکیشون که استاد مدرس هستند تو دانشگاه ازشون سوال پرسیدم گفتند که فقط follow بگیر ! گفتم اخه این همه سئوکارها تو وبسایت هاشون نوشتند که بک لینک های غیرمرتبط به موضوع سایت ، به هر دو سایت بک لینک دهنده و گیرنده ضرر میرسونه ! گفتش اینا کلک های جدید سئوکارا هستش که میخان وبمستران ناآشنا به سئو رو گول بزنند ! این از این .
دومی که شاید خیلی ها بشناسنش ( من نمیخام اسم ببرم ) اگه تو گوگل آموزش سئو بزنید یه وبسایت شخصی میبینید که حتی اسم سایت هم بنام اسم شخصی خودشون هست ! خلاصه به ایشون هم ایمیل زدم ایشون هم گفتند که فقط nofollow بگیر که این جواب سوال اولم بود و در جواب سوالی دومی که ازشون پرسیده بودم که چرا follow یا nofollow ؟ و اگر nofollow ، اونوقت گوگل میگه که اینو یعنی دنبال نکن و اگه دنبال نکنه خب چجوری پیج رنک میره بالا ؟ که متاسفانه در جواب نوشته بودند که سوالتون باید بررسی بشه ! یعنی به سوال دومی نتونستند پاسخگو باشند .
سومی هم باز به یکی از سایت های ایرانی که کارشون سئو هست نامه زدم اونا گفتن که اگه فالو میگری از سایت های مرتبط و اگه از نامرتبط میگری فقط نافالو .

خب دوستان عزیز ، حالا نظرات شما چی هستند ؟
من چندتا سوال دارم لطفا بصورت تخصصی بررسی کنیم ، هم اینکه شما دانش خودتون رو دارید به دیگران یاد میدید هم اینکه افرادی مثل بنده که چیزی از سئو بلد نیستم میتونم ازتون یاد بگیرم .
1 - تاثیرات بک لینک فالو follow ?
2 - تاثیرات بک لینک نوفالو nofollow ?
3 - ارزش کدام یک از بک لینک ها بیشتر است ؟
4 - آیا بک لینک گیری فالو به گیرنده و دهنده ضرر میرسونه ؟ چرا ؟
5 - کدام یک باعث میشه محبوبیت نزد گوگل بالا بره و منجر به افزایش پیج رنک بشه ؟
6 - اصلی ترین سوال : اگر بک لینک nofollow نوفالو بگیریم ، از اسمش معلوم هست یعنی دنبال نکن ! خب این چه تاثیری در پیج رنک خواهد داشت ؟
7 - سوال اخری : آیا این درست که اگر از 4 تا سایتی با پیج رنک یکی از خود بالا ، یعنی اگر پیج رنک شما 3 باشه بیایید از 4 تا سایتی با پیج رنک 4 ، بک لینک بگیرید پیج رنک شما هم 4 میشه ! این درسته ؟ اگه نه چرا ؟

بسیار ممنون و سپاسگذارم از دوستان عزیز

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
در ضمن اگه افرادی میشناسید که متخصص سئو هستند معرفی کنید تا ازشون استفاده کنیم

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
اگر میخواهید تخصصی لینک بیلدینگ یاد بگیرید من 6 سال در این ضمینه فقط فعالیت میکنم وهیچ لینکی نمیخرم دلیل فالو و نافالو گرفتن لینک راهم بهتون اموزش میتونم بدم یا مشاوره هزینه ها هم نسبت به کیفیت خیلی مناسبه

komeil1002

Registered User
لایک‌ها
67
دوست عزیز نظر شخصی منو بخوای بدونی بزار بگم که اگه میخوای لینک بگیری بهتره از سایت های هم موضوع سایت خودت لینک بگیری یک
دو اینکه 5 تا لینک بگیر اما از سایت های خوب بگیر نه اینکه 100 تا لینک از دامنه های حذف شده رنک دار بگیری ! 5 تا لینک فالو مرتبط از سایت های قدرتمند برابر 500 تا لینک الکی هستش ( تاثیرش رو دیدم که میگم ) . اگه نه هزینه کافی برای خرید لینک از سایت های قدرتمند رو ندارید ، لینک هایی بگیرید که خود سایت یا وبلاگ اتوریتی بالایی داشته باشه ، لینک 1 ماهه ، 2 ماهه نگیر سعی کن کم کم 6 ماهه بگیری...

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
من در طول کار سئو که انجام دادم یک بارم نه لینک خریدم و نه تا الان دامنه رنک دار حذف شده گرفتم نه از این جور کار ها نمونه سئو ها هم همیشه بالا بوده مگر سایت قطع شده باشه در مدت 2 ماه مگر اینجوری سایت رتبش بیاد پایین

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
دوست عزیز نظر شخصی منو بخوای بدونی بزار بگم که اگه میخوای لینک بگیری بهتره از سایت های هم موضوع سایت خودت لینک بگیری یک
دو اینکه 5 تا لینک بگیر اما از سایت های خوب بگیر نه اینکه 100 تا لینک از دامنه های حذف شده رنک دار بگیری ! 5 تا لینک فالو مرتبط از سایت های قدرتمند برابر 500 تا لینک الکی هستش ( تاثیرش رو دیدم که میگم ) . اگه نه هزینه کافی برای خرید لینک از سایت های قدرتمند رو ندارید ، لینک هایی بگیرید که خود سایت یا وبلاگ اتوریتی بالایی داشته باشه ، لینک 1 ماهه ، 2 ماهه نگیر سعی کن کم کم 6 ماهه بگیری...
منظور شما از اینکه یک ماهه بگیرید یعنی چی..
یعنی یه ماه تست کنیم خوب بود هیچ..بد بود تمدید نکنیم به..میریم که

البته با اجازه استارتر..

komeil1002

Registered User
لایک‌ها
67

البته با اجازه استارتر..

دقت کنید ... گفتم 1 ماهه نگیرید !

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
لینک حذف بشه عواقب بسیار بدی داره

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88

البته با اجازه استارتر..
نه خواهش میکنم / . درست میگین

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
دوستان خیلی ممنون ازتون من تا حدی به جوابم رسیدم و اونم این هست لینک ها باید بصورت طبیعی ساخته بشند نه اینکه خریداری شوند . اگه کسی مطلب اختصاصی بزاره و منظم آپدیت کنه برابر است با سایتی که از 50 تا سایت مرتبط با پیج رنک بالا ، لینک فالو داره .
مرسی

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
نه دوست عزیز.درست به جواب نرسیدید.شما 200 تا پست اختصاصی بزن.1200 نفر کپی میکنن یه نفرم لینکتو نمی ذاره.خودتو گول نزن.محتوا خوبه.اما بدون لینک احساس خسران خواهی کرد.بله بهتره طبیعی ساخته بشه.اما نمیتونید لینک طبیعی ایجاد کنید (بقیه ایجاد کنن برای شما).

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
با سلام و عرض ادب یک توضیح کامل میدم تا دست تمامی سو استفاده گران کوتاه گردد!!

بک لینک و لینک بیلدینگ :

بک لینک ها
follow و nofollow

follow به بک لینکی گفته میشود که در سایتی قرار میدهید و گوگل آنرا شناسایی میکند
nofollow به بک لینکی گفته میشود که در سایتی قرار میدهید و گوگل آنرا شناسایی نمیکند

نکاتی در مورد لینک follow :

1 . سایتی که لینک خود را در آن قرار میدهید بهتر است موضوعش مرتبط با سایت شما باشد !!
چرا؟
به دلیل اینکه طبق سیاست های گوگل خرید و فروش بک لینک غیر قانونی میباشد و اگر شما از سایتی غیر مرتبط بک لینک خریداری کنید ممکن است گوگل سایت شما و سایت مقابل را پنالتی یا اسپم کند!

2. لینک های follow با پیج رنک بالاتر تاثیر به سزا تری نسبت به لینک های با پیج رنک های پایین تر دارند زیرا قطعا سایتی که پیج رنک خوبی نزد گوگل دارد معتبر شناخته میشود و سایت های دیگر که پیج رنک پایین تری دارند یا اصلا پیج رنک ندارند کمتر معتبر یا اصلا معتبر نیستند پس با فکر خود بیاندیشید نزد سایت معتبر میخواهید لینک داشته باشید یا سایت غیر معتبر؟!!

نکاتی در مورد لینک nofollow :

1 . لینک های nofollow ارزش خواسی ندارند و گوگل انهارا دنبال نمیکند!!
2 . لینک های nofollow بیشتر به درد تبلیغ های متنی میخورد!!
3 . لینک های nofollow تاثیری در پیج رنک و رتبه سایت شما و سایت مقابل ندارد!!

لینک بیلدینگ :

لینک بیلدینگ یا همان بک لینک طبیعی که در شبکه های اجتماعی میتوانید به انها دست پیدا کنید!!

اگر شما با هر انتشار مطلب در سایت خود آنرا در صفحه ف___یس بوک یا گوگل پ__لاس و ... منتشر کنید هم آمار شمارا بالا میبرد هم از سایت های بزرگ بک لینک طبیعی دریافت میکنید هم رتبه بالاتری در گوگل دریافت میکنید زیرا گوگل میفهمد که شما مطلب اختصاصی تولید کرده اید و مختص شماست پس آمار و نتایج بهتری برای شما به ارمغان میاید!!

مطلب اختصاصی از : س . ح .ش | Film_iran

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
موافق نیستم.لینک های نوفالو هم دیده میشن.صفحات noindex فقط دیده نمی شن.بهتره بگید لینک های نوفالو اعتبار رو به صورت مستقیم منتقل نمی کنن.

Film_iran

لایک‌ها
483
موافق نیستم.لینک های نوفالو هم دیده میشن.صفحات noindex فقط دیده نمی شن.بهتره بگید لینک های نوفالو اعتبار رو به صورت مستقیم منتقل نمی کنن.

nofollow هیچ ارزشی از دید گوگل نداره !! شاید دیده بشه ولی نه جایی ثبت میشه نه اعتباری داره اگر توجه کنید سایت های بزرگ تبلیغاتشونو nofollow میزارن برای اینکه گوگل اعتبارشونو از بین نبره ;)

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
nofollow هیچ ارزشی از دید گوگل نداره !! شاید دیده بشه ولی نه جایی ثبت میشه نه اعتباری داره اگر توجه کنید سایت های بزرگ تبلیغاتشونو nofollow میزارن برای اینکه گوگل اعتبارشونو از بین نبره ;)
این نظر شماست که هیچ ارزشی نداره از دید گوگل و نظر خیلی های دیگه هم هست البته.موفق باشید.

Film_iran

لایک‌ها
483
این نظر شماست که هیچ ارزشی نداره از دید گوگل و نظر خیلی های دیگه هم هست البته.موفق باشید.

دوست عزیزم هر کسی نظر خودشو داره و من که چند سالی سئو کار کردم میگم که ارزشی نداره و فقط در مواقعی به کار میره که نخوای گوگل اونو دنبال کنه نو فالو یعنی منو دنبال نکنید !!

پس گوگل نیز به دستور شما گوش میده و اونو دنبال نمیکنه اما اونارو میبینه و براش اهمیت خاصی نداره

البته باز هم نظر شما محترم اما به عقیده بنده و بیشتر متخصصین این لینک ها فاقد ارزش هستند موفق باشید

Film_iran

لایک‌ها
483
البته الان با مطلب روبرو شدم در یک نشریه سئو که میگه این لینک ها باعث بالانس سایت هستند و سایتی که فقط لینک فالو میگیره طبیعی نیست!!

پس میشه گفت ارزش کمی داره

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
البته الان با مطلب روبرو شدم در یک نشریه سئو که میگه این لینک ها باعث بالانس سایت هستند و سایتی که فقط لینک فالو میگیره طبیعی نیست!!

پس میشه گفت ارزش کمی داره

درود بر شما که منطقی هستید.
اصلاح کنم اشتباه نشه.این نظر شماست که هیچ ارزشی نداره نگفتم.گفتم این نظر شماست درباره اینکه میگید لینک نوفالو هیچ ارزشی نداره.
دلیل این که میگم مهم هستن اینه که در حالت عادی خیلی ها مطلب مفیدی رو به صورت نوفالو میدن و پیشفرض سیستم های مدیریت محتوا و طراحان سایت برای لینک های خروجی نوفالو شده.لذا گوگل با انبوهی از لینک های نوفالو مواجه هست.پس منطقی نیست که کلا بی اثر باشن.لینک های نوفالو بدر دنیا خیلی زیاد هستند (کمتر از فالو نیستن) . و دیگه اینکه گوگل نتایجش اشتباه میشه اگه لینک از یک سایت خبری معتبر رو که سایتی رو به صورت نوفالو(با هر عنوانی) معرفی کرده، اثر نده در رتبه بندیش.
با همه صحبت های بالا، وقتی شما بک لینک هات همه فالو باشن یا فالو هاش زیاد باشن طبیعی نیست.در حالت عادی لینک های نوفالوی زیادی به سایت مفید و خوب میاد.پس بک لینک هاتون (حتی فالو هاتون) غیر طبیعی قلمداد میشه.بنابراین به صورت غیر مستقیم، این لینک ها ی نوفالو معنا کننده لینک های فالو هستند.لطفا مقاله من رو درباره تأثیر لینک های نوفالو بخونید.
درباره اینکه میگید گوگل هر چی شما می گید گوش میده به این سادگی هم نیست.گوگل صرف فالو و نوفالو بودن بودن به شما چشم نمیگه.این همه فاکتور هستن.شاید شما کسی باشید که اصلا ندونید فالو و نوفالو چیه صرفا یه نویسنده بی اطلاع باشید.

بالا