برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
الان 10 مگ ، 10 گیگ تو ماه ، 8 تا 10 رایگان
سرعت دانلودش چنده ؟؟هم ساعت رایگان هم ساعت های دیگه

ارزش داره بگیرم یا مخابرات 2 مگ بگیرم با کلی حجم اضافه
سرعت دانلود 2 مگ مخابرات 350 تا 400 هست

در روز اگه پهنای باند مرکز مشکلی نداشته باشه تا 1.3 مگ باید بهت بده.
شب هم سرعتش میشه 500(4مگ)

مخابرات بگیری بهتره.هم از لحاظ قیمت و هم اینکه محدود نمیکنه

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
دوستان تا حالا کسی از نظر قانونی مشکلی با اسیاتک یا هر شرکت اینترنت دیگه ای پیدا کرده ؟

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
خب همونطور که میدنید اینا با مخابرات یکی هستن . یعنی اینترنت مخابرات و اسیاتک در حقیقت دو تایی زیر مجموعه مخابرات هستند و کلا دفتر دسکشون اونجاست ولی اسیا تک واقعا پشتیبانی بسیار ضعیفی داشت . کلافه شده بودیم تو این مدت . بلد نبودن . وسط مکالمه قطع میکردن !

چطوری با مخابرات یکی شدند؟ از چه زمانی؟ منبع موثق؟ غیر ممکن هست! فقط همکاری مشترک در حد چند استان هست و اون هم به عنوان اینترنت مخابرات!
آسیاتک زیرمجموعه مخابرات ؟ لطفاً جایی بیان نکنید این حرف رو مخابرات از خودش هم نمیتونه ارائه بده و آسیاتک و ضحی کیش و... در استانهای مختلف جوابگو هستند.
اتفاقا بهترین پشتیبانی هست و حتماً توهین کردید که قطع میکردند

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
رفقا یک سوال در زمینه مودم دارم
مودم بنده وای فای دارد. بنده وقتی می خواهم با وای فای وصل به گوشی بشوم. حتما باید کامپیوتر را نیز روشن بکنم
تا مودمم نیز روشن بشود.
می خواهم زمانی کامپیوتر نیز خاموش هست . مودم را روشن بکنم. و با گوشی ان بشوم.
حالا سوالم این هست باید در کدام قسمت تنظیمات مودم بروم و چه کاری را انجام بدهم

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
رفقا یک سوال در زمینه مودم دارم
مودم بنده وای فای دارد. بنده وقتی می خواهم با وای فای وصل به گوشی بشوم. حتما باید کامپیوتر را نیز روشن بکنم
تا مودمم نیز روشن بشود.
می خواهم زمانی کامپیوتر نیز خاموش هست . مودم را روشن بکنم. و با گوشی ان بشوم.
حالا سوالم این هست باید در کدام قسمت تنظیمات مودم بروم و چه کاری را انجام بدهم
احیانا برق مشترک نیست بینشون ؟

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
فقط به برق وصل باشه خود مودم رو روشن کنید به اینترنت وصل میشه
کامپیوترتون هم یک یوزر هست که با کابل لن به مودم وصل شده
و گرنه خود مودم به تنهایی + سیم تلفن و برقش میتونه به اینترنت وصل بشه
حالا شما این اینترنت رو میتونید از طریق کابل لن یا وایرلس به اشتراک بزارید
موفق و پیروز باشید

mehrdad092000

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان من یه تعرفه یجا دیدم که سرعت دانلود های شبانرو گراشته بود اما توی سایتشون اینجری نیست برای یه نمایندگی بود
کسی داره اونو بده بهم ممنون

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان ىک عکس ىا اطلاعات درباره طرح هاى اينترانت اسياتک ميگذاريد
اينترانت نه اينترنت

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
حدود یکماهی است که سرعت من به شدت کاهش پیدا کرده. سرعت دانلود سرویس 512 محدود در ساعات غیررایگان (روزانه) که قبلاً تا 400کیلوبایت بر ثانیه هم سرعتش بود، الآن ماکزیمم 60کیلوبایت بر ثانیه شده. سرعت باز کردن صفحات هم بسیار پایینه. پینگ هم کما فی السابق در حد سرعت لاک پشت های سواحل جنوبیه!

از سه محل مختلف با سه خط متفاوت هم تست شده، نتیجه همونه و سرعت پایینه! این درحالیکه که سرعت 128 محدود مخابرات بسیار بهتره و حدود 150کیلوبایت بر ثانیه سرعت دانلودشه و پینگش هم تقریباً نصف آسیاتکه. فکر کنم از حدود 3 هفته پیش که آسیاتک مشکل پهنای باند داشت این مشکل بوجود اومده.

آیا شما هم کاهش سرعت داشتید؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
حدود یکماهی است که سرعت من به شدت کاهش پیدا کرده. سرعت دانلود سرویس 512 محدود در ساعات غیررایگان (روزانه) که قبلاً تا 400کیلوبایت بر ثانیه هم سرعتش بود، الآن ماکزیمم 60کیلوبایت بر ثانیه شده. سرعت باز کردن صفحات هم بسیار پایینه. پینگ هم کما فی السابق در حد سرعت لاک پشت های سواحل جنوبیه!

از سه محل مختلف با سه خط متفاوت هم تست شده، نتیجه همونه و سرعت پایینه! این درحالیکه که سرعت 128 محدود مخابرات بسیار بهتره و حدود 150کیلوبایت بر ثانیه سرعت دانلودشه و پینگش هم تقریباً نصف آسیاتکه. فکر کنم از حدود 3 هفته پیش که آسیاتک مشکل پهنای باند داشت این مشکل بوجود اومده.

بله این مشکل برای من و خیلی از دوستانم هم پیش اومده و با هر تماس متاسفانه جوابگو نیستن

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133

خوشبختانه مال من سرعت دانلود با تعداد کانکشن بالا حدودای هشت مگابیت هست ولی متاسفانه از شهریور ماه کاهش کیفیت شدیدی داره !
حتی روی سرور های داخلی !
خارجی ها هم که داغون
مشکل پهنای باند از کجا بوجود اومده ؟ اطلاعی دارید خودتون ؟

p4yam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام.
از دوستان کسی هست که آسیاتک 10 مگ اهواز داشته باشه حوزه چمران؟من الان پارس آنلاین هستم، می خوام بیام آسیاتک اما نمی دونم چجوریه.شبانش برام خیلی مهمه

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
دوستان من مشهدم
10 مگ آسیا دارم
روزا سرعتم 1.2 مگابایت هست و شب ها 256 کیلوبایت میده
ولی انصافا عجب کیفیتی داره.نیم ساعت از یه ایپی پینگ گرفتم یه تایم اوت هم نداد
پینگش هم برای سرور های داخیلی بین 60 تا 80 هست که البته چون من مشهدم و اکثر سرور ها تهران هستن این طوری هست وگرنه پیشبینی میکنم خود تهران پینگش حدود 20 میلی ثانیه باشه به سرور های داخلی

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
دوستان من مشهدم
10 مگ آسیا دارم
روزا سرعتم 1.2 مگابایت هست و شب ها 256 کیلوبایت میده
ولی انصافا عجب کیفیتی داره.نیم ساعت از یه ایپی پینگ گرفتم یه تایم اوت هم نداد
پینگش هم برای سرور های داخیلی بین 60 تا 80 هست که البته چون من مشهدم و اکثر سرور ها تهران هستن این طوری هست وگرنه پیشبینی میکنم خود تهران پینگش حدود 20 میلی ثانیه باشه به سرور های داخلی
از سرور ایرانی پینگ گرفتید یا خارجی ؟
وضعیت شما خوبه ، ولی فارس خرابه ، یا حداقل محدوده ما

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
درود
عرض کردم که پینگ نسبت به سرور های داخلی 60 تا 80 هست خارجی رو تست نکردم.برام هم مهم نیست چون بازی میکنم سرور های داخلی مهمه که همون حدوداست

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
درود
عرض کردم که پینگ نسبت به سرور های داخلی 60 تا 80 هست خارجی رو تست نکردم.برام هم مهم نیست چون بازی میکنم سرور های داخلی مهمه که همون حدوداست
مدولاسیون مودم رو بگذارید روی gdmt اگه فاصلتون تا مرکز مناسبه احتمالا حدود ده تا بیست میلی ثانیه کاهش پینگ خواهید داشت

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
درود
من فاصلم تا مرکز زیر 3 کیلومتر هست و برای همین هم هست که تونستم 10 مگ بگیرم.خطم کیفیت خوبی داره.ولی مودلاسیون روی adsl2pluse هست و وقتی تغییرش میدم snr افت میکنه...

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
درود
من فاصلم تا مرکز زیر 3 کیلومتر هست و برای همین هم هست که تونستم 10 مگ بگیرم.خطم کیفیت خوبی داره.ولی مودلاسیون روی adsl2pluse هست و وقتی تغییرش میدم snr افت میکنه...
اگه با تغییرش میتونید کل پهنای باند رو دریافت کنید پایین اومدن snr اشکالی به وجود نمیاره

mehrdad092000

Registered User
لایک‌ها
67
کدوم سرویسا دانلود خوبی میده وشبانه داره زیر 40 تومن ماهی؟

بالا