برگزیده های پرشین تولز

امتیازات بازی های رایانه ای

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
به نظر شما با چه معیاری به بازی ها امتیاز میدن؟ مثل IGN و GameSpot . روی اصول خاصی نمره میدن یا همین جور عشقی.
خیلی دلم میخاد بدونم call of 11 از لحاظ گرافیک، گیم پلی، داستان و ... نمره چند گرفته.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من فکر نمی کنم سیستم خاصی برای امتیاز دهی داشته باشن چون بازی ها بسته به ژانر و حتی سابقه بازی و برند کمپانی منتشر کننده، معیار های متفاوتی دارن.
فکر می کنم بیشتر معیارهایی که تو تفکر نویسنده ی نقد دخیله که بعضا هم ممکنه کاملا سلیقه ای باشه، نقش مهمی تو امتیاز دادن داره.

یقینا یکی از دلائلی که روی امتیازات Advanced Warfare تاثیر زیادی داشه، همین سابقه ی درخشان بازی هست که متاسفانه، شگفتی های ورژن های اولیه که یه جورایی سطح ژانر شوتر اول شخص رو ارتقا میداد، در این نسخه های چند سال اخیر، دیده نمیشه.

Amber Pachagh

Registered User
لایک‌ها
79
کلا من نمره دادن اینا رو قبول ندارم مثلا الان گیمزپات خیلی به gta v کم داده گفته که بازی ضد زن هستش یه همچین چیزی.

Amber Pachagh

Registered User
لایک‌ها
79
کلا من نمره دادن اینا رو قبول ندارم مثلا الان گیمزپات خیلی به gta v کم داده گفته که بازی ضد زن هستش و یه همچین چیزایی.

Amber Pachagh

Registered User
لایک‌ها
79
کلا من نمره دادن اینا رو قبول ندارم مثلا الان گیمزپات خیلی به gta v کم داده گفته که بازی ضد زن هستش و یه همچین چیزایی.

Amber Pachagh

Registered User
لایک‌ها
79

a.m.Amir@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی از این افراد کاملا با توجه به شرایط صنعت گیم امتیاز میدن مثلا اگه تو یه ژانر بازی زیاد شد خیلی از بازیهای اون ژانر افتضاح به حساب میان ولی اگه تو یه ژانر بازی کم باشه اکثرا شاهکار محسوب میشن

بالا