برگزیده های پرشین تولز

استخدام یک نفر برای انجام امور ساده فروشگاه و سایت فروشگاه در مشهد

all of

Registered User
لایک‌ها
416
انجام شد .....

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
:android07:
مال مشهد بودی و نگفته بودی؟:angrybirds8:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
جسارت نباشه قربان شما علاوه بر کار اینرتنی برای فروشگاه میخواهید مسولیت های خارج از اینترنتی که که کار در داخل فروشگاه رو هم هست رو ازش میخواهید و ماهی هم میخواهید 200 ت بهش حقوق بدید که پول یک هفته تخم مرغ و نون هم نیست رو بهش بدید و در آخر هم میفرمایید که دارید آموزش میدید !!!.خدایی خسته نباشید!!!

Last edited:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
جسارت نباشه قربان شما علاوه بر کار اینرتنی برای فروشگاه میخواهید مسولیت های خارج از اینترنتی که که کار در داخل فروشگاه رو هم هست رو ازش میخواهید و ماهی هم میخواهید 200 ت بهش حقوق بدید که پول یک هفته تخم مرغ و نون هم نیست رو بهش بدید و در آخر هم میفرمایید که دارید آموزش میدید !!!.خدایی خسته نباشید!!!
خواهش میکنم:)

این فروشگاه مال من که نیست یکی از آشنایان دنبال همچین فردی میگرده منم دارم کمکش میکنم مهارت ها و حقوق رو هم اونا تعیین میکنن نه من

ببینید کار اصلی همون سایته و کارهای جانبی هم بازم مربوط به سایته این که آمار جنس ها و کد ها و حساب و کتابا رو داشته باشه قرار نیست که کار یدی انجام بده یا این که با مشتری حضوری فروشگاه سر و کله بزنه 90 درصدش مربوط به سایت هست

نکته بعدی این که حداقل حقوق 200 تومن هست اگه مهارتش بیشتر باشه تا 400 تومن بالا میره

اینم بگم که فقط اونایی که توی کار زیورآلات مردانه و زنانه تو مشهد هستن میدونن دونستن ریز و درشت اطلاعات تو این کار چه گنجیه اینو میتونید از تعداد مغازه های سطح شهر مشهد که تو این زمینه دارن کار میکنن بفهمید علاوه بر این که آموزش های سئو تا سطح بالایی داده که اگه بخوای جای دیگه ای این آموزش ها رو بگیری بایدکلی پول دستی هم بدی تازه اگه آخر کار رازهای کارشون رو بهت بگن تو همین پی تی طرف یک کلمه کلیدی نصف و نیمه رو آورده صفحه دوم میگن n تومن پول بده تا بهت بگم چیکار کردم درسته که اطلاعات در زمینه سئو توی نت زیاده ولی تقریبا هیشکی اون رازای کارشو نمیاد بگه:)

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
دوست عزیز بزار تا یک چیزی رو قشنگ واضح کنم برات ،
به نظرت 400 تومن در ماه پول رفت و امد رو در میاره ؟ خارج از وقت و زمانی که از شخص هدر میره
اسکریپت مد نظر شما خودش کار انبار داری ، حساب داری به بهترین شکل ممکن انجام میده و نیازی نیست که به این بهانه کسی رو حضوری داشته باشین
بحث سئو هم داخل فروشگاه ساز ها کاملا متفاوت با سیستم های بلاگ دهی ،
فقط تنها نکته ای که داخل هر سیستم محتوایی باید رعایت بشه ، توضیحات بیشتر از 300 کلمه ، تیتر مناسب و نسبت چگالی بالا تیتر با توضیحات ( به قول معروف محتوا ، پادشاه است )

اگر شرایطتون نیاز به حضور فیزیکی نداشت میتونم همکاری کنم

all of

Registered User
لایک‌ها
416
دوست عزیز بزار تا یک چیزی رو قشنگ واضح کنم برات ،
به نظرت 400 تومن در ماه پول رفت و امد رو در میاره ؟ خارج از وقت و زمانی که از شخص هدر میره
اسکریپت مد نظر شما خودش کار انبار داری ، حساب داری به بهترین شکل ممکن انجام میده و نیازی نیست که به این بهانه کسی رو حضوری داشته باشین
بحث سئو هم داخل فروشگاه ساز ها کاملا متفاوت با سیستم های بلاگ دهی ،
فقط تنها نکته ای که داخل هر سیستم محتوایی باید رعایت بشه ، توضیحات بیشتر از 300 کلمه ، تیتر مناسب و نسبت چگالی بالا تیتر با توضیحات ( به قول معروف محتوا ، پادشاه است )

اگر شرایطتون نیاز به حضور فیزیکی نداشت میتونم همکاری کنم
مهارت ها و حقوق مدنظرتون رو پخ کنید
درضمن اگه قرار باشه حضور نداشته باشید ساعت کاری به روزی 5 ساعت کاهش پیدا میکنه

بالا