برگزیده های پرشین تولز

خودداری از فروش GTA V به دلیل ترویج خشونت علیه زبان

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
ایتنا – برخی مشتریان استرالیایی می‌گویند بازی GTA V حاوی صحنه‌های نامناسب است.

n00033516-b.jpg

بازی Grand Theft Auto 7 یا اتومبیل دزدی بزرگ ۵ که به اختصار GTA 7 نامیده می‌شود، یک بازی ویدئویی اکشن است که توسط شرکت اسکاتلندی راک‌استار نرت (Rockstar North) توسعه یافته است.

این بازی در همان روزهای اولیه انتشار بسیار مورد توجه قرار گرفت و در کمتر از ۴ روز، به فروش یک میلیاردی دست یافت.

اکثر قریب به اتفاق سایت‌های ارزیاب بازی، به GTA 7 نمره کامل داده‌اند.

با این حال گزارش‎های اخیر از نگاه منفی برخی کاربران به این بازی ویدئویی حکایت دارد، زیرا عده‌ای معتقدند GTA 7 حاوی صحنه‌های خشونت علیه زنان است.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از پایگاه tech-wd، بر همین اساس و به دنبال تهیه یک دادخواست اینترنتی که به امضای بیش از ۴۰ هزار نفر رسیده است، دو خرده‌‎فروش بزرگ استرالیا گفتند دیگر حاضر به فروش این بازی نیستند.

مقامات فروشگاه‌های زنجیره‌ای Kmart و Target می‌گویند این بازی مشوق خشونت جنسی و کشتن زنان است.

در این دادخواست اینترنتی، از فروشگاه‌ها خواسته شده در کنار فکر کسب سود، به اخلاق نیز بها بدهند و نگذارند خشونت جنسی، استثمار و بدرفتاری با زنان به عنوان یک نوع «سرگرمی» جا بیفتد.

منبع: www.itna.ir

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
من که به خاطر سیستمم و نبود وقت کافی فقط تا San Andreas بازیش کردم. :(

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
من که به خاطر سیستمم و نبود وقت کافی فقط تا San Andreas بازیش کردم. :(
خیلی دلم میخاد GTA 5 رو بازی کنم ، سیستمم نمیکشه. هم امتیاز بالایی گرفته و هم خیلی تعریفش میکنند.

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
خیلی دلم میخاد GTA 5 رو بازی کنم ، سیستمم نمیکشه. هم امتیاز بالایی گرفته و هم خیلی تعریفش میکنند.
حرف دلمو زدی داداش.
فکر کن یکی از بچه ها میگفت گلوله میخوره به بدنه ماشین جاش میمونه. اینو شنیدم کلی ذوق کردم. :D

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
حرف دلمو زدی داداش.
فکر کن یکی از بچه ها میگفت گلوله میخوره به بدنه ماشین جاش میمونه. اینو شنیدم کلی ذوق کردم. :D
GTA واقعا عالیه ، خیلی کیف میده. GameSpot بهش 9 داده از 10 . تو این لینک هم میتونین امتیازات و جایزه هایی که گرفته رو ببینید : کلیک کن

h67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
این دوستم یه خونه خریده فقط تو پارکینگش 15 تا ماشین داره، بوگاتی دیگه شاخشون بود! استخر و جکوزی به کنار :p

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اقا جی تی ای خداس هرکی بازیش نکنه نصف عمرش بر فنا رفته هرجوری شده گیرش بیارین یه پول کوفتی بدین یه پلی استیشینی ایکس باکسی پی سی لب تاب هر زهرماری فقط بازیش کنین دنیای فانتزی جی تی ای باعث میشه حداقل واسه مدت کوتاهیم شده از این زندگی کوفتی خودمون رها بشیم و فراموش کنیم چه زندگی مزخرفی داریم من که هروقت حالم بد میشه یه جی تی ای میزنم حالم اوکی میشه

valy.y

Registered User
لایک‌ها
13
اینا میخوان تا حدودی به راکستار زیان مالی برسانند و کار خوبی هم میکنن
در راستای این که راکستار نسخه پی سی رو دیر تر میده بیرون و دهن پی سی بازارو تا الان سرویس کرده به نظر من حقشه که ضرر کنه
dثانیا این همه نسخه کنسولی فروختن دیگه فکر کنم یکم دیر دست به کار شدن
بنده گیمرم و عاشق تمام سری های gta هستم

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
برو یره
یعنی بازیای دیگه خشنونت نداره
بازی های دیگه هم خشونت داره ولی می تونی ادعا کنی به اندازه ی سری GTA خشونت داره؟
فکر میکنم تنها سری بازی ای باشه که میتونه بی قانونی رو تمام و کمال شبیه سازی کنه.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
این دوستم یه خونه خریده فقط تو پارکینگش 15 تا ماشین داره، بوگاتی دیگه شاخشون بود! استخر و جکوزی به کنار :p
مگه ایرانی ها تو gta صاحب اینا شن:D

بالا