برگزیده های پرشین تولز

درامد آرایشگاه مردانه

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام دوستان یکی از اشناهامون میخواد آرایشگاه مردانه بزنه خواست من براش تحقیق کنم ولی هیچی فعلا بلد نیست میخواد بره یادبگیره
به نظرتون درآمد آرایشگاه مردانه چجوریه؟
ممنون میشم راهنمایی بکنین

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
به نظر من بستگی به مهارت فرد و آشنایی با متد روز داره

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بستگی به مهارتش داره من تا روزی 1 تومنم دیدم که درآمد داشتن

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
منم پیش یه ارایشگر میرفتم تو هتل لاله روزی ۶۰۰ تا ۱ تومن کار میکرد .. کارش زیاد عالی نبود ولی خیلی خوش برخورد و مودب بود ..از همه مهمتر با حرف زدن زیاد و خالی بندی رو مخ ادمو به گاج نمیداد
پسر عمو یکی از رفیقامم هست تو ترکیه و ایتالیا دوره رفته .. الان تو یه ارایشگاه خصوصی زنونه کار میکنه .. اون راحت ماهی ۲۵ تومن صافی میونه براش

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
العان نرخ کوتاه کردن هر موی سر مردانه 5000 تومان هست
برای شروع باید برن فنی و حرفه ای؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
العان نرخ کوتاه کردن هر موی سر مردانه 5000 تومان هست
برای شروع باید برن فنی و حرفه ای؟
نه دوست عزیز حداقل 8-10هزار تومنه. پول توش زیاده.فقط باید جاش خوب باشه و خوش برخورد.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
خوش برخورد و آشنا به مد روز

دوره فنی حرفه ای برن
بعد 2 سال بعد که حرفه ای تر شدن دوره های خارج از کشور هم برن

ولی بعضی درآمد واقعا زور داره
یه آرایشگر که خیلیاشون شاید دیپلم ان و خیلی درس هم نخوندن حداقل ماهی 4*5 تومن داشته باشن کارمند لیسانس با کلی آشنایی به نرم افزار و ارباب رجوع حداکثر حداکثر ماهی 1.500 تومان

arashnitro

Registered User
لایک‌ها
1,224
اول از همه برخورد خوب و مهارت
منطقه و جا هم مهمه
بعدم همش که اصلاح مو نیست
پاکسازی پوست و .....
الانم دیگه آرایشگاهها اکثرا چیزای دیگه (کرم و صابون و ریش تراش و لوازم اصلاح و ...) کنار کارشون میفروشن

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
باید فشن کاری خوب یاد بگیر بغل مغازم ی پسر فشن کار بود کلی مشتری داشت ی آرایشگاه دیگم بود معمولی بود بعضی روزا اصلا مشتری نداشت

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
به نظر من بستگی به مهارت فرد و آشنایی با متد روز داره
آرایشگاه های بالای شهرن مثل کاشانی حتی میرآباد بدون هیچ تفاوتی با آرایشگاه های پایین قیمت بالایی میگیرن بی جهت.....
حتی میرآباد 11 تومن گرفته بودن از یکی از دوستان فرداش میگفت رفتم آرایشگاه.(هیچ تغییری نکرده بود):general210:
درامد خوبی داره که باید چندسالی کارکنی تا بیفتی رو دور.ولی گردن درد و کمر درد و پادرد و .... هم هست.
-----------
به آشناتون بگو مسائل بهداشتی رو خوب رعایت کنه.من خودم اصلا به با کلاس بودنش هیچ توجهی نمیکنم.

ArashMiniStar2

Registered User
لایک‌ها
888

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
منم پیش یه ارایشگر میرفتم تو هتل لاله روزی ۶۰۰ تا ۱ تومن کار میکرد .. کارش زیاد عالی نبود ولی خیلی خوش برخورد و مودب بود ..از همه مهمتر با حرف زدن زیاد و خالی بندی رو مخ ادمو به گاج نمیداد
پسر عمو یکی از رفیقامم هست تو ترکیه و ایتالیا دوره رفته .. الان تو یه ارایشگاه خصوصی زنونه کار میکنه .. اون راحت ماهی ۲۵ تومن صافی میونه براش

مرده و تو آرایشگاه زنونه کار می کنه؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
آموزش حرفه و فن پیرایش و آرایش موی آقایان طبق استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به دو سطح درجه 2 و درجه 1 تقسیم بندی گردیده است
قبلا درجه 3 هم داشتند :D
پی نوشت: جواز و مدرک درجه و نرخنامه باید در دید مشتری قرار بدن
مثال: در شهر مشهد

دستمزد برای اصلاح معمولی :درجه یک 5000 تومان و درجه دو 3500 تومان است ولی بیشتریها 7000 تا 10000 تومان میگیرن ولی اگه تو ایستگاههای مترو دیده باشید 2500 تومان هم اصلاح میکنند با چای دارچین و کاسه :D

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
میتونن یه مدت بدون مجوز کار کنن اگه براشون صرفه داشت بعد جواز بگرین چون گرفتن جواز خیلی هزینه داره
مثلا 6 ماه یا یک سال کار کنند بعد مجوز بگیرند؟

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
بستگی به استعداد طرف هم داره اگه ادم با استعداد و تو کارش دقیق باشه همین که دوستان گفتن ماهی 25 - 30 میلیون صافی درامدشه اگه بخواد فقط موی مردم رو کوتاه کنه و هیچ هنری نداشته باشه اجاره مغازه از جیب خودش باید بده

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
میتونن یه مدت بدون مجوز کار کنن اگه براشون صرفه داشت بعد جواز بگرین چون گرفتن جواز خیلی هزینه داره
مثلا 6 ماه یا یک سال کار کنند بعد مجوز بگیرند؟
بله میشه باید برید اداره اصناف و باهشون صحبت کنید به احتمال زیاد تا 6 ماه رو مجوز میدن

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بله میشه باید برید اداره اصناف و باهشون صحبت کنید به احتمال زیاد تا 6 ماه رو مجوز میدن
نه دوست عزیز 6 ماه وقت نمیدن اگه بفهمن مغازه زدی(واسه ما بعد دوهفته)میان اخطار میدن بعد مدارک باید ببری برگه عدم اعتیاد و سوئ پیشینه ب همراه مدرک هم میخوان و مبلغی رو هم باید واریز کنی حالا اینجا میتونی بری صحبت کنی نصفشو الان بدم بقیشو بعدا دارایی شهرداری هم نمیخواد بری تا وضعیت کاری مشخص بشه ولی درکل اصناف پولشو میخواد از همون روزای اول

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
نه دوست عزیز 6 ماه وقت نمیدن اگه بفهمن مغازه زدی(واسه ما بعد دوهفته)میان اخطار میدن بعد مدارک باید ببری برگه عدم اعتیاد و سوئ پیشینه ب همراه مدرک هم میخوان و مبلغی رو هم باید واریز کنی حالا اینجا میتونی بری صحبت کنی نصفشو الان بدم بقیشو بعدا دارایی شهرداری هم نمیخواد بری تا وضعیت کاری مشخص بشه ولی درکل اصناف پولشو میخواد از همون روزای اول
والا ما که رفتیم اداره صحبت کردیم تا 6 ماه یه مجوز دادن که بدون پروانه کار کنیم توی مدت 6 ماه هم مامور اصناف چندین بار اومد که همون مجوز رو بهش نشون دادیم رفت بعد از 6 پروانه گرفتیم در کل اگه طرف بره صحبت کنه یه مجوز دست نویس بهش میدن

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
قانونا باید تا 6 ماه اجازه تست کار رو بدن

بالا