برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
مرتضی احمدی هنر پیشه ی پیشکسوت سینما و تئاتر و تلویزیون ساعاتی پیش در گذشت.
روحش شاد و یادش گرامی
کارش در طنز شکرستان فراموش شدنی نیست
14-3-20-155529unnamed.jpg

90 ساله بود.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
یه چیزی بدجور ذهن من رو درگیر کرده!!! الان واقعا خداوکیلی این سایت هایی که 95 درصد مطالبشون کپی هست چجوری بازدیدشون اینقدر بالاست؟؟!!!! آیا بک لینک اینقدر تاثیر داره که گوگل بیخیال مطالب کپی بشه؟! آیا این سایتا بازدیدکننده ثابتشون اینقدر بالاست که رتبشون هم اینقدر بالاست؟ یا اینکه واقعا اینا مهره مار دارن که هر کاری هم کنن گوگل اینقدر دوسشون داره؟!!! خداوکیلی قضیه چیه؟!

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
یه چیزی بدجور ذهن من رو درگیر کرده!!! الان واقعا خداوکیلی این سایت هایی که 95 درصد مطالبشون کپی هست چجوری بازدیدشون اینقدر بالاست؟؟!!!! آیا بک لینک اینقدر تاثیر داره که گوگل بیخیال مطالب کپی بشه؟! آیا این سایتا بازدیدکننده ثابتشون اینقدر بالاست که رتبشون هم اینقدر بالاست؟ یا اینکه واقعا اینا مهره مار دارن که هر کاری هم کنن گوگل اینقدر دوسشون داره؟!!! خداوکیلی قضیه چیه؟!
قضیه اینه که اینا انواع و اقسام مطالب رو دارن به صورت تیتر وار به عبارتی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه تو اینجور سایت ها ...
حالا خودت حساب کن هر مطلبی هم N بازدید داشته باشه ببین در کل چی میشه ...

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
قضیه اینه که اینا انواع و اقسام مطالب رو دارن به صورت تیتر وار به عبارتی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه تو اینجور سایت ها ...
حالا خودت حساب کن هر مطلبی هم N بازدید داشته باشه ببین در کل چی میشه ...
والا بر اساس تجربه ما که اصلا مطلب کپی، میزنه سایت رو له می کنه! حالا اینا چجوریه خدا میدونه! من سایتایی رو دیدم که ده ها هزار مطلب دارن ولی اصلا تو گوگل گمن! بعد اگر فقط به تعداد مطالبشونو تیترهای زیادشون بود که دیگه الان هر کسی میتونست با یه سایت فیدخوان به همچین بازدیدی برسه!!! گره ی کار یه جای دیگس! خدا میدونه اینا گوگل رو چجوری سحر و جادو کردن اصلا فکر کنم تسخیرش کردن! این مطلب پایینی رو که لینکشو گذاشتم بخونید! زومیت دیروز گذاشت بعد پاکش کرد ولی گوگل کش کرده به نظرم می بایست به این سایت ها هم اشاره می کرد که گوگل رو تسخیر کردن! شایدم می خواست تو بخش بعدیش اشاره کنه که زومیت کلا پاکش کرد!!!:general208: والا دیگه هیچ راهی به ذهنم نمیرسه که چرا اینا اینقدر نزد گوگل محبوبن! از روی ناچاری به متافیزیک ربط باید بدم دیگه!:general208: خداییش این سایتا چیکار میکنن آخه؟؟؟!!!
http://webcache.googleusercontent.c...objects-of-all-time+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ir

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
یه پاپ آپ خوب با پرداختی و درآمد بالا معرفی کنید..
شمارششم خوب باشه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
یه پاپ آپ خوب با پرداختی و درآمد بالا معرفی کنید..
شمارششم خوب باشه
فعلا از لحاظ درامد این بهترینه. تقریبا 3 برابر سایتهای دیگه واسه من درامد داره ( فعلا واریزی نداشتم ازش)
بدبختی درصد زیرمجموعه گیریش صفر هست:D

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بهترین روش برای فروش آنتی ویروس اورجینال چیه ؟
@همه اساتید حاضر

omid2iran

Registered User
لایک‌ها
195
پاپ آپ ادز popupads.ir
بیشترین شمارش بین سیستم ها و پورسانت خوب .

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دوستان دو تا افزونه سایت مپ یکی Yoast و دیگری Google XML Sitemaps در کنار هم باشن مشکلی پیش نمیاد ؟
برای چه کاری میخواید ؟(شاید تو مصرف منابع اذیت کنه) شما یه برگه ساده درست کنید که اخرین ارسال ها توش باشه (البته با استاندار گوگل) خودش میشه سایت مپ

فکر نمیکنم! قیمت جنسیکه میاد تو سیستمای همکاری در فروش با قیمت اصلیه جنس خیلی فرق میکنه! جنساییکه تو ایران تولید میشن معمولا 2 , 2.5 برابر گرونتر تو نت میفروشن و جنسای بنجلیم ک وارد میشه حدو مرزی نداره! هرچی میخوان روش قیمت میزارن!
مثلا این جنس از تولیدی زیر 50 تومن خریداری میشه ولی 110 تومن میفروشن!
لینک
حالا واسه امتحان یدونه بخر ببین چطوریه
مشکل اینجاست باید به فکر سود وب مستر و برگشتی و هزینه ارسال سیستم و جا و... باشند برای همین گرون تر در میاد
بعدش تکی که خرید نمیکنه عمده میخره خرید عمده هم حداقل 10 تا بگیریم میشه 500 تومن با قیمت شما البته هزینه ارسال هم باید حساب کنیم
خواب پول و کی این ده تا فروش بره و....

فالوور ایرانیه ؟ تو پیج های خودتون تبلیغ میکنید ؟
میشه فالور ها رو به جنسیت محدود کرد؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
برای چه کاری میخواید ؟(شاید تو مصرف منابع اذیت کنه) شما یه برگه ساده درست کنید که اخرین ارسال ها توش باشه (البته با استاندار گوگل) خودش میشه سایت مپ

مشکل اینجاست باید به فکر سود وب مستر و برگشتی و هزینه ارسال سیستم و جا و... باشند برای همین گرون تر در میاد
بعدش تکی که خرید نمیکنه عمده میخره خرید عمده هم حداقل 10 تا بگیریم میشه 500 تومن با قیمت شما البته هزینه ارسال هم باید حساب کنیم
خواب پول و کی این ده تا فروش بره و....

فالوور ایرانیه ؟ تو پیج های خودتون تبلیغ میکنید ؟
میشه فالور ها رو به جنسیت محدود کرد؟

فالوور ایرانی هم هستش

بالا