برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستی چیلترشکن و ای پی ان چی اونها هم به جیلبریک نیاز دارن یا میشه از این سرویس ها گرفتشون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
راستی چیلترشکن و ای پی ان چی اونها هم به جیلبریک نیاز دارن یا میشه از این سرویس ها گرفتشون
خیر برای وی پی ان نیازی به جلبریک نداره

اگه بخوام یه برای یه کاری برنامه پیدا کنم باید کجا بگردم مثل اندروید تو جاهای مختلف دنبال یه قسمت خاص باشم بعد طبق نظر کاربران بگیرم یا سایتی هست که توش بشه کاربرد برنامه ها رودید
برنامه iTunes رو نصب کنین و داخلش قسمت App Store میتونین گشت و گذار کنین
از این سایت ها هم میشه دنبال برنامه گشت اما اینا نیاز به جلبریک دارند:
http://appratech.net/
www.appleapps.ir
http://www.iphonecake.com/

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنون از راهنمایی های خوبتون

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببینم عزیز سایت خارجی چی میشناسی به من بگی . اگه بخوام درمورد گوشی های black berry بدونم و اطلاع کسب کنم جایی رو میشناسی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام دوستان خسته نباشید

من میخوام یه سری Apps آیفون رو روی سیستم اجرا کنم ، مخصوصا چند تا بازی ، برنامه iPadian رو دانلود و نصب کردم منتهی قسمت Apps ــش جواب نمیده و فقط App هایی که خودش به صورت پیشفرض گذاشته باز میشن...

اگر نرم افزاری هست مثل BlueStacks برای Android بهم خبر بدید..

سپاس فراوان

fafa202o

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من ایفون فور معمولی دارم
تا دو روز پیش سالم بود
خاموش شد
حالا روشنش میکنم میزنه
کانکت تو ایتونز
اصلا دیگه روشنم نمیشه
به لبتاپ هم با یو اس بی وصلش میکنم فقط عکس اون سیب میاد هی قطع میشه میره از اول دوباره عکس سیب میاد همین

Denay

Registered User
لایک‌ها
2,885
تا دو روز پیش سالم بود
خاموش شد
حالا روشنش میکنم میزنه
کانکت تو ایتونز
اصلا دیگه روشنم نمیشه
به لبتاپ هم با یو اس بی وصلش میکنم فقط عکس اون سیب میاد هی قطع میشه میره از اول دوباره عکس سیب میاد همین

درود
شما فریمور 7.1.2 را دانلود کنید به dfu ببرید و سپس با آیتونز اقدام به ریستور کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

fafa202o

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
شما فریمور 7.1.2 را دانلود کنید به dfu ببرید و سپس با آیتونز اقدام به ریستور کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوست عزیز من هیچی بلد نیستم
میشه کامل راهنمایی کنید؟
خواهش میکنم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام دوستان خسته نباشید

من میخوام یه سری Apps آیفون رو روی سیستم اجرا کنم ، مخصوصا چند تا بازی ، برنامه iPadian رو دانلود و نصب کردم منتهی قسمت Apps ــش جواب نمیده و فقط App هایی که خودش به صورت پیشفرض گذاشته باز میشن...

سپاس فراوان

.....

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
ببینم عزیز سایت خارجی چی میشناسی به من بگی . اگه بخوام درمورد گوشی های black berry بدونم و اطلاع کسب کنم جایی رو میشناسی
خیر اطلاعی درباره این گوشی ها ندارم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
تا دو روز پیش سالم بود
خاموش شد
حالا روشنش میکنم میزنه
کانکت تو ایتونز
اصلا دیگه روشنم نمیشه
پشت گوشی یه اعدادی نوشته از اونا یه عکس بذار بعدش بگم چه کنی

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان خسته نباشید

سپاس فراوان
....

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان من میخوام بدونم اگه ما بخوایم یه گوشی (اندرویدی ،ویندوزی یا آیفون ) از طریق وای فای وصل کنیم به اینترنت بعد میشه آیپد رو هم از طریق وای فای اون گوشی به اینترنت وصل کرد یه سوال دیگه از طریق برنامه های اشتراک گذاری مثل share it میشه بین ایپد و وسایل دیگر اطلاعات فرستاد بجای بلوتوث

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان من میخوام بدونم اگه ما بخوایم یه گوشی (اندرویدی ،ویندوزی یا آیفون ) از طریق وای فای وصل کنیم به اینترنت بعد میشه آیپد رو هم از طریق وای فای اون گوشی به اینترنت وصل کرد یه سوال دیگه از طریق برنامه های اشتراک گذاری مثل share it میشه بین ایپد و وسایل دیگر اطلاعات فرستاد بجای بلوتوث
اولی آره (توییک MyWii) دومی بله (https://itunes.apple.com/us/app/shareit-fastest-cross-platform/id725215120?mt=8)

Last edited:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام دوستان، یه سوال در مورد شارژ دهی گوشی، iphone 5s دارم که تا 1% بیشتر شارژ نمیشه، آیا این ایراد از نسخه جدیده ios هستش؟ نمیدونم چه ایرادی داره تا 1% شارژ میکنه بعد دیگه قطع میشه. لطفا راهنمایی می کنید.

error_as

Registered User
لایک‌ها
81
مشكل سخت افزاري داره به احتمال زياد

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان، یه سوال در مورد شارژ دهی گوشی، iphone 5s دارم که تا 1% بیشتر شارژ نمیشه، آیا این ایراد از نسخه جدیده ios هستش؟ نمیدونم چه ایرادی داره تا 1% شارژ میکنه بعد دیگه قطع میشه. لطفا راهنمایی می کنید.
درود گرامی
کابلت رو عوض کن مشکلت حل میشه، البته اگه کابلت غیرارجیناله، اگه هم اورجیناله با یه کابل ارجینال دیگه تست کن، این مشکل خیلی ها هست و شما تنها نیستید:

http://www.imore.com/if-your-iphone...ore-it-could-be-third-party-cable-youre-using

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
سلام.
من رو ایپادم از هاردم اهنگ ریختم
امرو اومدم اهنگ از رو سی دی بریزم رو ایپاد که نمیزاره بریزم.
درگ میکنم تو ایتونز قبول نمیکنه
اول میگه اگه از یه لوکیشن دیگه بریزی اهنگای قبلیت میپره منم گفتم باشه اما بازم جدیدارو قبول نمیکنه!
ممکنه مشکل از پسوند اهنگا باشه؟ اگه اره باس پسوند چی بزنم و چجور عوض کنم پسوند فایلارو؟
پیشاپیش ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام.
من رو ایپادم از هاردم اهنگ ریختم
امرو اومدم اهنگ از رو سی دی بریزم رو ایپاد که نمیزاره بریزم.
درگ میکنم تو ایتونز قبول نمیکنه
اول میگه اگه از یه لوکیشن دیگه بریزی اهنگای قبلیت میپره منم گفتم باشه اما بازم جدیدارو قبول نمیکنه!
ممکنه مشکل از پسوند اهنگا باشه؟ اگه اره باس پسوند چی بزنم و چجور عوض کنم پسوند فایلارو؟
پیشاپیش ممنون
اگه سی دی بصورت mp3 ذخیره شده میتونی از داخل آیتیونز از منوی File روی Add Folder to Library رو بزنی و آدرس اون پوشه آهنگات رو بدی و دوباره آیپاد رو Sync کنی که این فایل ها هم میرن تو گوشیت، اما اگه سی دی به صورت Audio ذخیره شده یعنی پسوند فایل رو باید به mp3 تغیر بدی یا Rip کنی

بالا