برگزیده های پرشین تولز

♦♦██████ فروش استریو ژنرال با قیمت عالی ██████♦♦

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
فروخته شد

مورد فروش استریو ژنرال مدل general mc 1600 بدون باند برقشم 220 است
همانطور که میبینید عالی تمیزه و بسییار زیبا با رنگ های نور صفحه به رنگ سبز و زرد که زیبایی خاص نوستالولژی رو چند برابر میکنه حتی سرولوم ها همشون موجوده .از نظر فنی قسمت کاست معمولا 99 درصد استریوها بخاطر عدم استفاده احتیاج به کش دارن دگمه رکوردش ول است .رادیو عالی کار میکنه دارای ورودی aux/phono است که میتونید بهش گرام وصل کنین و از صداش لذت ببرید .از نظر صدا هم واقعا صاف با بیس بسیار عالی است قیمتی که قرار دادم فقط 50 تومان است واقعا مفته مفته پول سرولومش و ترانسشم نیست

طبق قانون همیشگی قبل خرید اعلام میکنم اگر کسی رو در تهران دارید میتونه بیاد حضوری تست کنه و ببره اگر نه براتون ارسال میشه و بابت باربری و اما اگر بعدی هیچ گونه مسولیتی ندارم بخاطر اینکه لوازم صوتی حساس می باشد و قابل برگشت نیست البته اینو بگم تا حالا بالغ بر 500 کالا فروختم یک بار هم به مشکل و مشکل باربری نداشته ام و بسته بندیهام واقعا الی هستن.

Last edited:

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
سلام آقا بیژن خوبی داداش ....این دستگاه را لطفا بفرست برای من ...ممنون-

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام آقا بیژن خوبی داداش ....این دستگاه را لطفا بفرست برای من ...ممنون-
سلام خدمت آقا مسعود گل برات با همون باربری بفرستم حال کنی؟:D فقط زحمت بکش 12 هزینه پیک تا باربری هست اونم برام بزن به همون شماره کارت بی زحمت بزنید اگر دارید نفرستم اگر دارید که هیچ راستی اگرم خواستی با تیپاکس هم میتونم ارسال کنم تیپاکس هم فکر کنم 18 ت این حدودا بگیره که چون بهم نزدیگه خودم میبرم و هیچ هزینه اضافه دیگه نداره باز با خودته ببین کدوم راحتی

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
سلام خدمت آقا مسعود گل برات با همون باربری بفرستم حال کنی؟:D فقط زحمت بکش 12 هزینه پیک تا باربری هست اونم برام بزن به همون شماره کارت بی زحمت بزنید اگر دارید نفرستم اگر دارید که هیچ
شماره کارت را دارم .برات کارت به کارت میکنم

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
در ضمن بیژن خان سوزن گرام طرفهای شما چنده؟قیمت دارین؟اینجا قیمت را بالا گفتن نتونستم بخرم:(

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
در ضمن بیژن خان سوزن گرام طرفهای شما چنده؟قیمت دارین؟اینجا قیمت را بالا گفتن نتونستم بخرم:(
اون سوزن که توش بود رو دیدی یا نه؟اون روباید داخل سوراخ اون پلاستیکی بکنیش که سوراخ ریزی داره منتها چشای من یاریم نکرد خیلی ریزه .اشتباه از من بود متاسفانه اومدم دربیارم که سوزن از جاش دراومد متاسفانه.البته سوزن قبلش شل بوده .برم توپخونه برات میپرسم حتما متاسفانه اینجور اقلام هیچ قیمتی ندارن ولی بی انصافها و بی وجدانها قیمتهای نجومی میگن

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
سلام بیژن خان خوبی داداش ....از این رومیزی ها که اندازش بزرگ باشه و خروجی اسپیکرش 4 تا باشه ی خورده هم خوشگل باشه داری...گرون هم نباشه.ممنون

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام بیژن خان خوبی داداش ....از این رومیزی ها که اندازش بزرگ باشه و خروجی اسپیکرش 4 تا باشه ی خورده هم خوشگل باشه داری...گرون هم نباشه.ممنون
سلام مسعود جان ممنون داداش میشه نمونش رو نشون بدید منظورتون رو متوجه بشم

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
نمونه که ندارم از همینی که لطف کردی برام فرستادی ی خورده هیکلش بزرکتر ....در ضمن رادیو ی خوب از نظر قدرت گیرندگی چیزی داری؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
نمونه که ندارم از همینی که لطف کردی برام فرستادی ی خورده هیکلش بزرکتر ....در ضمن رادیو ی خوب از نظر قدرت گیرندگی چیزی داری؟
از همینی که برات فرستادم یه دونه سانیو قراره برام فردا برسه هم آمپلی هست هم رادیو و ه مکاست صداش رو خودم شنیدم فوق العاده وحشتناک وقتی بهش بهش باند میخواهی وصل کنی باندا رو میخواد جر بده خیلی صداش صاف و شفافه مارک سانیو فکرکنم اصل ژآپن

بالا