برگزیده های پرشین تولز

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
یه سایت مناسب دیگر با نمونه کارهای موفق سئو
http://seo-optimization.ir/

و اینم یه سایت دیگر
http://designer.behtarinabzar.ir/category/seo/

دوستان عزیز برای اینکه مطمین شوید طرف سئو کار خوبی هست یا نه باید ابتدا نمونه کارهای طرفو ببنید بدون شک نمونه کارهای موفق تصمین خوبی برای شما خواهد بود

اگر بک لینک خواستید از ادرس زیر استفاده کنید
http://propaganda.behtarinabzar.ir/category/بک-لینک/

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
اموزش سئو حرفه ای و لینک بیلدینگ حرفه ای پ . خ بدهید در خدمت همه دوستان هستیم

m_3da

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام دوستان من میخوام یه سایت موزیک مجاز راه بندازم میخوام از اول روش سئو کار باشه سئو کاران لطفا نمونه کاران سایت موزیک خودشون به علاوه توضیحات لازمو برام بفرستن.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
با سلام دوستان من میخوام یه سایت موزیک مجاز راه بندازم میخوام از اول روش سئو کار باشه سئو کاران لطفا نمونه کاران سایت موزیک خودشون به علاوه توضیحات لازمو برام بفرستن.
ARAZ-SEO.IR

baharehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جهت بررسی وضعییت سئو سایت خود، می توانید از گوگل وبمستر کمک بگیرید، که چگونگی استفاده از بخش های مختلف این ابزار به طور کامل در لینک زیر توضیح داده شده است:
http://webmaster.websima.com/#

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان یه سئو کار میخوام که یه کم طراحی بلد باشه یعنی سایتمیه چزیی ایراد داره اون حل کنه بعد سئو کنه
فقط کسانی که میتونن پ خ بدن...درضما ارزون کارم باشن قبلا گفته باشم تا قیمت سربه هوا ندن
سایت تفریحی هست اینم ادرسش
http://parandweb.ir/
کسی جزییات خواست پیم بده تا براش پخ کنم

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
داداش حواست رو حسابی جمع کن ، این روزا کلاهبردار های حرفه ای تحت عنوان سئوکار حرفه ای ، زیاد شدن

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
یه سئوکار حرفه ای و قابل اعتماد برای لینک سازی لازم دارم
میخوام که برام هر هفته در سه سایت لینک سازی انجام بده و گزارش کامل را برام ایمیل کنه
همچنین نمونه کار هم داشته باشه
دوستانی که میتونن انجام بدن اطلاعات کاریشون را به این ایمیل ارسال کنند
[email protected]

mn_issar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
یه سئوکار حرفه ای و قابل اعتماد برای لینک سازی لازم دارم
میخوام که برام هر هفته در سه سایت لینک سازی انجام بده و گزارش کامل را برام ایمیل کنه
همچنین نمونه کار هم داشته باشه
دوستانی که میتونن انجام بدن اطلاعات کاریشون را به این ایمیل ارسال کنند
[email protected]
نمونه کارهای ما
دانلود بازی
دانلود آهنگ
اگر تمایل داشتین پخ بدین

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سئو هم میکنیم....
بعنوان نمونه پرشین پاساژ سایت خودمه و اغلب محصولاتی که قرار میدم در عرض دو تا سه روز در صفحه اول یا دوم گوگل قرار میگیره.
متأسفانه یکی از بدترین و بزرگترین مشکلات سئو عدم همکاری مشتری با سئو کننده ست!!
بارها و بارها به مشتری میگیم فلان موارد رو رعایت کن ولی کو گوش شنوا... سایت یه ماه بالا میمونه بعد دوباره دفن میشه.!!!
باز هم هست که باید از صاحباشون کسب اجازه کنم.
در کل سئو کردن و کسب نتیجه با ما و نگهداری اون در صفحه اول با صاحب سایته.!!
رنک آوردن سایت بستگی به میزان بازدید واقعی سایت داره و هیچ ارتباطی به سئو نداره...
متاسفانه یه سری از مشتریها سئو رو با افزایش بازدید اشتباه میگیرن.!!
بعنوان مثال یکی مراجعه میکنه میگه آقا من میخوام در کلمه پوست پیاز رتبه بیارم... خب بنظر شما چند نفر در روز پوست پیاز رو سرچ میکنن توی اینترنت...
و بعد میان شاکی میشن که این چه وضع سئو کردنه چرا من بازدیدم کمه...؟؟؟ خب ببخشید که ملت به پوست پیاز علاقه ای ندارن.... ما شرمنده ایم.
اقا در خدمتیم.

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
در مورد امین ، کاراش مخصوصا کد نویسی و طراحیش خیلی حرفه ایه و حد اقل از نظر سئو مشکلی توشون ندیدم (حداقل از خیلی از طراحای هم سطحش خیلی حرفه ای تر کار میکنه) ، مشکل شمارو نمیدونم در چه حدی بوده ولی من ازشون راضی بودم

در مورد اینی که میگید مشتر مدار نیستن ، من گاها شده بود تماس های نیم ساعتی برقرار میکردم باهاشون و درمورد سئو و طراحی و ... صحبت میکردیم و تمام سوال های منو جواب میداد (حدود 2 سال پیش که روی یه سایت دانلود به اسم "فایل بگیر" کار میکردیم ایشون راهنمایی های زیادی بهم کردن که تونستم توی خیلی از مراحل موفق بشم ولی خوب به سری مشکلاتی برخوردم که مجبور شدم کل پروژه رو واگذار کنم)

دوستشون هم آقای عبدالعلی من باهاشون تماسی نداشتم که در موردشون اظهار نظر کنم ...

پس بالاخره به حرفم رسیدی :دی

هزینه کردن اونم هزینه های بیشتر از نیم میلیون برای کارای ساده و نصب پلاگین و غیره واقعا بیخوده!

ولی خوب هستن کسایی که شاید نتونن خودشون روی این مسئله کار کنن ، اونوقت میتونن کار رو به افرادی بسپارن که به قولی کاردان هستن .. مثله همین سئو موز ویا وی دیزاین .

در حدی که پول میگیرن کار میکنن و حرفه ای هم کار میکنن ولی تعجب میکنم که یه سری شرکت هایی هست که برای سئو بیشتر از یک و نیم میلیون میگیرن که این ینی سو استفاده از عدم دانش وبمسترا !
بیش از یک و نیم میلیون؟ :) من سئوکار ایرانی میشناسم تا 15.000 یورو خودم دیده گرفته و طرف تمدید ماهی 2000 یورو هم میکنه
شما با 1 میلیون تومن میتونی تو کلمه دانلود + دانلود آهنگ جدید + دانلود آهنگ + دانلود کلیپ بیاری لینک یک؟ :) اگه میتونی بسم الله
اما امکان نداره بتونی چون سئو این 4تا پست آموزشی نیست. به این سادگی نمیشه سئو مستر شد
کلمه buy iphone روزی هزاران دلار درآمد داره
برای این میشه زیر 10 یا 15000 یورو گرفت؟ رقیبت آمازون و ای بی و ... هست
یا کلمه host و ...
عزیز ایران به دلیل کمبود اطلاعات تو پاچه ملت سئو نمیره. به دلیل کمبود اطلاعات کلا کاری براشون انجام نمیشه
چون سئو کار درست و حسابی 20تا دونه نداریم. وگرنه سئو ارزون یعنی یه کار خدمتی و تضمینی توش نیست ولی سئو تضمینی یه هنر هست که هر کسی نداره و اگر کلاه بردار نباشه پول نمیگیره و بپیچه

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
با سلام
این سایت saribar.ir رو پارسال خودم تو یکی دو روز با html طراحی کردم و دیگه زیاد روش کار نکردم اما مشکل بازدید داره می خوام در ازای کلمات "باربری" و"باربری تهران" به نتایج اول بیاد الآن در ازای" باربری تهران "رتبش56 هست ممنون

بالا