برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
شما خیلی قدیم شرکت میکردید؟
آره از صفحه ی اول شروع کردیم فعالیتمونو :دی
سیگار برگ ومدلهاش
سیگار برگ اصله:دی
خب دوست گرامی الان دوباره بیا و شرکت کن و دوباره یه خاطره دیگه رقم بزن و دوباره اشناییت پیدا کن
والا یکی دوبار اومدم که دوباره بیام اونجوری که میخواستم نبود یا من عوض شدم یا این جا
دمت گرم داداشش :دي
هواي my7xN رو بيشتر داشته باشين اون كارش درست تره :general406:
کار درستی از خودتونه :general406:

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
تبریک میگم به محمود که تونست بعد از مدت ها ناکامی به پیروزی برسه:دی البته مردم بی دفاع ایالت کالیفرنیا هم از این پیروزی خیلی خیلی خوشحال شدن! چون محمود چند روز قبل تهدید کرده بود که اگر این هفته هم اول نشه به افرادش دستور میده تا در این ایالت دست به عملیات انتحاری بزنن! و به همراه بمب خودشون رو از ساختمان های بلندی که زیرشون ازدحام مردم زیاده به پایین پرت کنن و مردم بی گناه رو به خاک خون بکشن.. به هر حال خیلی به خیر گذشت:دی

نمونه ای از این عملیات انتحاری که قبلا توسط یکی از سربازان گمنام گروهک المحمود در شهر نیویورک به وقوع پیوست!
2014_12_19_15_53_24.jpg

hossein137@ یادمه عکسهای هنری جالبی از این بلای خانمان سوز میگرفتی حسین جان:دی و حتی یک بار هم با یکی از این عکسها در موضوع فراموشی هم شرکت کردی.. یادش بخیر چه زود گذشت! به هر حال یه مدت مخصوصا تو این هفته:دی جات رو خالی دیدم
در این تاپیک و یاد عکسات افتادم:دی
2014_12_19_14_25_46.jpg

عکس هفته:

2014_12_19_14_21_56.jpg

و اما مستندات به دست آمده که هرگونه ارتباط افراد حاضر در این مهمانی را با سیگار، تا قبل از دعوتشان یه این مهمانی را اثبات میکند
Tcc.png

از راست به چپ:

(kyle) میکائیل جان علی دپ
2014_12_19_14_23_43.jpg

(bitcomet) وحید سرگئی
2014_12_19_14_34_36.jpg

(hossein137) حسین کاکتوس
39401d1359752355_0739.jpg

(mehrashkan) اشکان عسل خوار
2014_12_19_14_25_17.jpg

(mahi58) محمود سرکرده المحمود
2014_12_19_14_27_07.jpg

و در آخر جا داره تشکر بسیار ویژه ای بکنم از گروه بیتلز که مارو در ساخت این پروژه یاری کردن:دی
beatles_smokingaf.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
موضوع مسابقه هفته بعد: احساس پنهان

توضیح: ما آدم ها پر هستیم از انواع و اقسام احساسات : عشق، نفرت، حسادت، خشم، ...

گاهی این احساس آشکار و واضح بیان میشه و بین دو نفر رد و بدل میشه، ولی گاهی هم به هزار و یک دلیل این احساس مخفی می مونه و فقط توی دل آدم هاست. برای مسابقه این هفته تصویری رو پیدا کنید که هر نوع احساس مخفی مونده و پنهان بین انسان ها رو، که صاحبش نتونسته کاملا مخفی نگهش داره به نمایش بکشه. فکر می کنم موضوع سختی هم نیست، چون نمونه عکس هاش بسیار زیاد هستند. با آرزوی موفقیت در مسابقه. :)

----------------------------------------------------------
من تازه متوجه شدم که یادم رفته بود میانگین امتیاز این هفته خودم رو وارد کنم. میانگین امتیاز این هفته من 8.83 بود. به این ترتیب برنده این ماه خود آقای برزویان هستند که یکی از مسابقه ها رو با میانگین امتیاز 8.94 و باید یه بسته عسل برای خودشون پست کنند! :D

لامصب بعد از شونصد هفته اومد یه دونه عکس گاوبازی گذاشت برنده هفته که هیچی، برنده ماه هم شد و بعدش هم توی افق محو شد و رفت! :D

البته از گزند Meme های سرگئی نتونست فرار کنه! :دی

----------------------------------------------------------
(mahi58) محمود سرکرده المحمود
2014_12_19_14_27_07.jpg
loudlaff.gif

سرگئی راستش رو بگو این عکس رو از کجا آوردی؟ یه خورده زیادی واقعی به نظر می رسه! :دی

البته من پلی استیشن نداشتم هیچ موقع، ولی دقیقا یه دونه از اون کاسه نارنجی ها و یه زیرپیرهنی اون رنگی دارم.
f_crezymoadabm_044bfa2%5b1%5d.gif

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
سلام و درود

امیدوارم عکس مرتبط باشه :general709:
پ ن : بعضی از موضوعات از تست کنکورم سخت تر هستند :)

3717614190068669155_Desktop%20Wallpapers_Downloadha%20(90).jpg

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
یه بار ما میخواستیم شرکت کنیم یه موضوعی دادین برم پست سرمو نگاه نکنم دیگه
خخخخخ منم ديدم واقعا در سطح من نيست شركت نكنم بهتره :D
ولي خب واس خاطر از خودگذشتگي و بزرگمنشي و از اين داستانا منم عكس اين خانوم كوچولو رو ميذارم :p
image.jpg

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
@mahi58 محمود خان در مورد موضوع بیشتر توضیح میدی؟؟؟
الان عکس داش علی @ibest درسته؟؟؟اینطوری بزاریم؟
onion021.gif

@my7xN (پگاه خانوم=اگه درست گفته باشم:rolleyes: )شرکتت کنین درست میشه حالا یه وقتایی مسابقش بی حسه ولی اکثر وقتا مسابقه باشور و هیجان دنبال میشه
tuzki-bunny-emoticon-025.gif

همشم تقصیر محمود خانه که همه رو ترور میکنه
bonheur.gif

@bitcomet ویحیدجان دمت گرم با این عکسهای شاهکارت
onion048.gif

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
در پشت هر لباس نظامی یک شخص حقیقی وجود دارد و این حقیقتی است که بیشتر ما فراموش کرده‌ایم.
دوین میچل (Devin Mitchell) پروژه عکاسی تاثیرگذاری را تحت عنوان «The Soldier Art Project» در خصوص حقیقتی که آن‌سوی یونیفرم سربازان قراردارد، انجام داده است. میچل با استفاده از فتوشاپ عکس‌هایی را طراحی کرده است که در آن چهره حقیقی سربازان زن و مرد در آینه نمایش داده می‌شود.
عکس زیر مربوط به Jennifer Morales ، سرباز نیروی دریایی است. یک مادر تنها که پسرش از اوتیسم رنج می‌برد...
11-29-2014-8-18-52-AM-1000x521.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
@mahi58 محمود خان در مورد موضوع بیشتر توضیح میدی؟؟؟
الان عکس داش علی @ibest درسته؟؟؟اینطوری بزاریم؟
onion021.gif
البته تو همون پستی که موضوع گذاشتم توضیح کامل هست، ولی یکی از عکس هایی که نمونه خوبی از این موضوع هست رو می گذارم. بچه ها هم قطعا شوخی می کنند که موضوع سخته، چون یک میلیارد تا عکس در مورد این موضوع هست توی اینترنت. :دی

این هم یه نمونه خوب (که البته عکس این هفته ام نیست هنوز دنبال اون نگشتم):

21510141910040034241_400458_523526800996766_931421014_n.jpg

نگاشون کن فقط... پر هستند از احساسات پنهان ناگفته...
pghwhfmvo1aqn72dnd8d.gif

-------------------------------------------------------------
همشم تقصیر محمود خانه که همه رو ترور میکنه
bonheur.gif
بزرگترین و مخوف ترین تروریست پرشین تولز که ترور ناموفق تو رو هم (که منجر به قطع نخاع شدنت شد) مدیریت کرد کسی نیست به جز... مطمئنم که نیازی نیست اسم ببرم، خودت یادته و می دونی، ولی نمی دونم چرا همیشه فکر می کردی اون قضیه کار من بود! در همین رابطه با کمک سربــازان گمنــام Akatosh در اسکایریم یه حرکت جالب زدیم و به مدارک جدیدی دست پیدا کردیم که اونها رو به سمع و نظر شما می رسونیم:

همین چند روز قبل بود که یکی از بزرگترین دانشمندان اسکایریم پس از 112 سال تحقیق موفق شد یک نوع اشعه جدید رو کشف کنه به نام اشعه Y! این اشعه در ظاهر شبیه به اشعه ایکس بود، ولی در واقع بسیار پیشرفته تر از اون اشعه بود، به نحوی که اشعه X فقط استخوان ها و اعضای داخلی بدن رو به دانشمندان نشون می داد، ولی اشعه وای یک قابلیت بسیار خارق العاده تر داشت، یعنی این که وقتی یه آدم رو زیر اشعه Y نگاه می کردی می تونستی ماهیت حقیقی اون آدم و اون چیزی که در واقع هست رو ببینی!

برای تست کردن این اشعه اون رو به چند محتکر در اسکایریم تابوندیم که اون محتکرها رو برای ما به این شکل نشون داد:

33485141910134518280_SK.jpg

و بعد به یک دزد که 123 هزار سکه طلا اختلاس کرده بود تابوندیمش و اون رو هم به این شکل دیدیم:

10686141910135140365_grg2.jpg

در اینجا بود که همه با هم فک کردیم بهترین استفاده ای که از این اشعه میشه کرد چیه؟ همه نگاه معنی داری به هم کردیم و همه با هم فریاد کشیدیم که... بله دوستان، درست حدس زدید، بهترین استفاده از این ابزار این بود که به سرگئی بتابونیمش تا ببینیم ماهیت واقعی این فرد چیه؟ همه مون می دونیم که کسایی که با سرگئی برخورد داشتند چه توصیفی ازش داشتند (البته اگر زنده مونده باشند)، ولی واقعا این دوربین bitcomet رو به چه شکلی به ما نشون می داد؟ ما باید می فهمیدیم! به هر قیمتی که شده!!

پنجاه مامور اطلاعاتی زبده اسکایریم این وظیفه رو به عهده گرفتند. اونها به بیت کامت لند وارد شدند و به سمت غاری که محل اختفای سرگئی بود رفتند! ده نفر از اونها قبل از رسیدن به غار در راه این وظیفه بزرگ جان دادند، ده نفر دیگه در داخل غار در درگیری با تروریست های اجیر شده توسط سرگئی جان باختند، بیست و نه نفر دیگه رو هم سرگئی شخصا به قتل رسوند، و فقط نفر آخر بود که با تحمل زخم های فراوان و خوردن بیست و دو گلوله و دوازده ضربه شمشیر یک ثانیه قبل از مرگ ماشه رو (ببخشید دکمه رو) زد و دوربین Y هم عکس رو برای ما فرستاد.

عکس گرفته شده رو من برای مشاهده شما کاربران عزیز تاپیک می گذارم، ولی تاکید می کنم که کودکان و کسانی که ناراحتی قلبی دارند به هیچ عنوان این اسپویلر رو باز نکنند:

31871141910221529787_Real%20Vahid%202.jpg

بالا