برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران رئال مادرید

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
نه اینقد اعصابم خورد بود که چرا هیچ کدوم از پی ام ها از اونشب بازی تا حالا برای من نیومده این شکلک رو گزاشتم که خودمو خالی کنم

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
کروس: خوش شانس بودم که به رئال آمدم

توني کروس، تابستان امسال با قيمت 30 ميليون يورو از بايرن به رئال مادريد پيوست و تاکنون بازي هاي درخشاني در ترکيب کهکشاني ها انجام داده است.
00999062.jpg

به گزارش "ورزش سه"، اختلافات پنهان پپ گواردیولا و کروس و مشکلات بر سر تمدید قرارداد، باعث شد تا تونی کروس قید بایرن را بزند و پس از جام جهانی به رئال مادرید بپیوندد. کروس پس از قهرمانی با تیم ملی آلمان در جام جهانی، دو روز پیش با رئال به قهرمانی جام جهانی باشگاه ها نیز دست یافت(پس از پیروزی 2-0 مقابل سن لورنزو) و حالا به نوعی دابل قهرمان جهان محسوب می شود.

هافبک ارزشمند آلمانی رئال، امروز در مصاحبه با خبرنگاران گفت:"بخاطر کسب عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان با رئال بسیار خوشحالم.این قهرمانی برای رئال بسیار مهم بود.ما یک خانواده بزرگ و متحد هستیم.من رئال را انتخاب کردم و حالا از این انتخابم بسیار خوشحالم. پیوستن به رئال، تصمیم کاملا درستی بود.قبل از اینکه به این تیم بیایم، نمی دانستم چه چیزی در انتظارم است اما در هر صورت تصمیمم مبنی بر ترک بایرن را گرفته بودم. در جستجوی یک فضای جدید بودم و باید بگویم که خوش شانسم که به رئال مادرید آمده ام.حالا به فکر کوپا دل ری، لیگ قهرمانان و لالیگا هستیم و در این راه، رقیبان بزرگی همچون بایرن، چلسی و بارسلونا در پیش داریم."

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
کروس: خوش شانس بودم که به رئال آمدم

توني کروس، تابستان امسال با قيمت 30 ميليون يورو از بايرن به رئال مادريد پيوست و تاکنون بازي هاي درخشاني در ترکيب کهکشاني ها انجام داده است.
00999062.jpg

به گزارش "ورزش سه"، اختلافات پنهان پپ گواردیولا و کروس و مشکلات بر سر تمدید قرارداد، باعث شد تا تونی کروس قید بایرن را بزند و پس از جام جهانی به رئال مادرید بپیوندد. کروس پس از قهرمانی با تیم ملی آلمان در جام جهانی، دو روز پیش با رئال به قهرمانی جام جهانی باشگاه ها نیز دست یافت(پس از پیروزی 2-0 مقابل سن لورنزو) و حالا به نوعی دابل قهرمان جهان محسوب می شود.

هافبک ارزشمند آلمانی رئال، امروز در مصاحبه با خبرنگاران گفت:"بخاطر کسب عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان با رئال بسیار خوشحالم.این قهرمانی برای رئال بسیار مهم بود.ما یک خانواده بزرگ و متحد هستیم.من رئال را انتخاب کردم و حالا از این انتخابم بسیار خوشحالم. پیوستن به رئال، تصمیم کاملا درستی بود.قبل از اینکه به این تیم بیایم، نمی دانستم چه چیزی در انتظارم است اما در هر صورت تصمیمم مبنی بر ترک بایرن را گرفته بودم. در جستجوی یک فضای جدید بودم و باید بگویم که خوش شانسم که به رئال مادرید آمده ام.حالا به فکر کوپا دل ری، لیگ قهرمانان و لالیگا هستیم و در این راه، رقیبان بزرگی همچون بایرن، چلسی و بارسلونا در پیش داریم."
عباس ما بيشتر خوشانس بوديم

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
Arsenal contact Sergio Ramos

Arsenal have been in contact with Real Madrid defender Sergio Ramos' brother and agent. The Gunners are keen to strengthen their defence in the January transfer window.

Source: Metro
Wednesday, December 24, 2014 10:28

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
خوبه پس دوستان خیال مار رو راحت کردت

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
اگر این کارو بکنه که نمیکنه تو تاریخ رئال همیشه به عنوان خائن ترین بازیکن قرن شناخته میشه

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اگر این کارو بکنه که نمیکنه تو تاریخ رئال همیشه به عنوان خائن ترین بازیکن قرن شناخته میشه
اگه بر تیم مقابل میشه خاءن ن ارسنال
نمونه ی بارز کریس از من یو ب مادرید ؟
ایا کریس بین هوادارای من یو خاءن ه ؟

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
اگه بر تیم مقابل میشه خاءن ن ارسنال
نمونه ی بارز کریس از من یو ب مادرید ؟
ایا کریس بین هوادارای من یو خاءن ه ؟

قربونت برم کریس یک بازیکن فوق العاده من یووه بوده ولی فکرشو رو بکن گیگز مثلا این چند سال قبل یکدفعه تغییر تیم میداد.
مهم بهترین بازیکن بودن نیس مهم اینکه قدیمی ترین و بهترین مدافع حال حاضر رئاله

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
قربونت برم کریس یک بازیکن فوق العاده من یووه بوده ولی فکرشو رو بکن گیگز مثلا این چند سال قبل یکدفعه تغییر تیم میداد.
مهم بهترین بازیکن بودن نیس مهم اینکه قدیمی ترین و بهترین مدافع حال حاضر رئاله
کریس 6 سال تو من یو بود
راموس 9 سال پس فر ق چندانی ندارن ،،.الان ایکر بره خیانتکاره ،؟

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
گیگس 23 سال
میدونستی گیگس از من سیتی ب من یونایتد اومده ؟

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
کریس 6 سال تو من یو بود
راموس 9 سال پس فر ق چندانی ندارن ،،.الان ایکر بره خیانتکاره ،؟

الان ایکر بره از نظر من اره حالا شمارو نمیدونم.
رائول زمانی رفت که دیگه برای تیم فایده ای نداشت و افت کرده بود پس خیانکار نبود ولی یک نفر که قدیمیه یک تیم باشه و توی اوج بخواد بپیچه خائنه خائن.
بعدش کرسی 6 سال تو من یووه بود ولی از همون اوین سال که تو اوج نبود.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
الان ایکر بره از نظر من اره حالا شمارو نمیدونم.
رائول زمانی رفت که دیگه برای تیم فایده ای نداشت و افت کرده بود پس خیانکار نبود ولی یک نفر که قدیمیه یک تیم باشه و توی اوج بخواد بپیچه خائنه خائن.
بعدش کرسی 6 سال تو من یووه بود ولی از همون اوین سال که تو اوج نبود.
از ديد بارسلونا خيانت كار ب فيگو ميگن از ديد مادريد لويس انريكه ،،،،

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اوجش کجا بوده؟؟؟
الان از نظر طرفدارای اصیل چلسی لمپارد خائنه
كارى ب اوج نداريم
لمپارد رو نخواستن و هيچكس لمپارد رو هو نميكنه تو ورزشگاه ،،،
اگه اينجورى باشه فابگاس از ارسنال ب بارسلونا خيانتكار و و و و و و و و و و
بخوايم مثال بزنيم خيانتكار تو فوتبال حرفه اي زياد ميشه ،،،