برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
تا الان که ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه هست دلار ۵۵ تومن(۱.۶٪) نسبت به شنبه رشد داشته با این رشد طی ماه اخیر حدود ۱۰٪ از ارزش ریال کاسته شده!۱۰٪ طی ۱ماه! بعد آقایون میگن سود بانکی باید کم بشه!
بازده سپرده بانکی ریالی ۲۲٪ از اول سال منفی ۲/۵ درصد بوده
یعنی دلار میخریدی میزاشتی تو بالش الان ۲/۵ درصد جلو بودی و اگه سپرده ۸٪ نزد بانک ملت باز میکردی حدود ۸/۵ درصد بازده بیشتری نسبت به سپرده ریالی تو این ۹مال از سال ۹۳ کسب میکردی!

داش میشه با سود 24 درصد هم حساب کنی ؟ ببینم سود کردیم یا ضرر .

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
بازهم یک عده مدیر بی تجربه و .... اوضاع میشه مثل سال 91 . همه پول ها رو از بانک ها خارج می کنند و دوباره میرن سراغ ارز و سکه و زمین و.... بانک مرکزی هم هی بگه سود رو کاهش میدم. خوب بدید. برای یک عده که اصلا فرقی نمیکنه .تا توافق نهایی نشه ، همین آش هست و همین کاسه

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
بازهم یک عده مدیر بی تجربه و .... اوضاع میشه مثل سال 91 . همه پول ها رو از بانک ها خارج می کنند و دوباره میرن سراغ ارز و سکه و زمین و.... بانک مرکزی هم هی بگه سود رو کاهش میدم. خوب بدید. برای یک عده که اصلا فرقی نمیکنه .تا توافق نهایی نشه ، همین آش هست و همین کاسه
توافق نهایی زمان کاهش سود بانکی(بعد از کاهش تورم) است
در کشور مصرف گرایی مثل ایران افزایش دلار یعنی افزایش تورم
دلاری که در ۱ماه اخیر ۱۰٪ رفته روش!
تورم نقطه ای هم کف زده و داره میره بالا

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
در حالی که کشور همسایه روسیه نرخ پایه سود بانکیش رو 70% افزایش می ده تا مردمش پول کشورشون رو تبدیل به پول خارجی نکنند و هرج و مرج مالی به وجود نیاد
در کشور ایران مسئولین محترم هر روز یک حرکت جدید برای متشنج کردن بازار می کنند ! :general611:

خوب بانک فلان پول مردم رو داره می گیره خودش سرمایه گذاری می کنه جای دیگه و یه درصدی خودش برمی داره یه درصدی هم به مردم می ده ! شما بخیلی ؟ فزولی ؟ با قرارداد بین بانک و خلق الله چی کار داری آخه ؟؟؟؟؟؟ :general208:

طرف سالمنده - از کار افتادست - معلوله - جانبازه یه مقدار پول پس انداز کرده ماه به ماه یه سود بخور نمیر می گیره و گزران زندگی می کنه... با اینکه از ارزش پولش داره کم می شه اما به همینش هم راضیه ! اما متاسفانه دیگران به این هم راضی نیستن !!!

Last edited:

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
آگاهی به شاهی گفت چرا حکومت رو به زوال رفت
شاه پاسخ داد: کارهای کوچک را به مردان بزرگ و کارهای بزرگ را مردان کوچک سپردم!

از ماست که بر ماست

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوستان خدایی نکرده من جسارتی خدمت شما نکردم فقط حرفم اینه بانک اینده ای که 22% میداد یهو چطور شد کرد 27% منطقی باشیم لطفا معلومه داره دنبال منابع و پول میگرده جون نداره شما از هر بانک دولتی یا خصوصی بپرسید میگن نرید پولتون رو بذارید بعدش در جواب شما دوست عزیز بخدا فامیلامون که گفتم برا ملت نیستند و منم قبول دارم بانک ملت برا همه چی کارمزد میگیره و مدام سیستم هاش قطعه ببینید ی مثال بانکهای دولتی و قدیمی ملی صادرات سپه کشاورزی و ..... جاشون محکمه شما برا سرمایه گذاری بانکی رو بردار که قوی و امن باشه مثل پاسارگارد پارسیان قوامین که حتی قوامین دولتی محسوب میشه و کلیه منابع و دارایی هاش دولتی و محکمه من نرفتم برا مثال همین اقا گفت قوامین سپرده های خوب با سود بالا داره اما من پول نداشتم بذارم بهرحال ادم باید پولشو جایی بذاره که شب راحت بخوابه نه بانک اینده ای که یا تو لیست نیست یا میگن منحل شد یا اسمش عوض میشه یا یهو سود بالا میده که پول رو جمع کنه ممنونم ببخشید زیاد حرف زدم
محض اطلاعتون بانک قوامین خصوصی هست!

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
خانوادم امروز رفتن قوامين. صبح طرفاي ١٠:٣٠ . بهشون گفتن دستور رسيده فعلا تا دستور بعدي هيچ حساب جديدي باز نكنيد.
تكليف من كه روشنه. چند صفحه برگرديد تقريبا اولين نفري بودم تو گروه كه گفتم از آخر آبان به بعد ديگه دوره سود بانكي تموم شده و گذاشتم كه دلار قراره ٤٠٠٠ هزارتومن بشه. بريد كالاي ضرورتون و يا كالاي سرمايه اي بگيرين.
ولي پول پدر مادر بازنشستم داره سوخت ميشه تو حساب كوتاه مدت...

Sent from my iPhone using Tapatalk

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
دوستان عزیز هر بانکی که بخواد تاسیس بشه باید حتما یکی از سازمانها ادرات یا شرکتهای بزرگ باید حتما زیر نظر باشه تا مجوز بهش بدن مثل انصار برای **** پاسدارن یا حکمت ایرانیان برای ارتش و غیره
دولت نمیزاره هیچ بانکی ورشکست بشه توجه کنید بانک نه موسسه اعتباری چون اگر بر فرض یه بانک هم بخواد ورشکست بشه تمام کسانی که حساب دارن موجودی هر کسی به یه بانک دیگر انتقال پیدا میکنه و هیچ پولی این وسط بالا کشیده نمیشه چون بلاخره دولت اجازه داده که اون بانک فعالیت کنه و از مردم پول بگیره
اینو فقط به کسانی گفتم که نگران ورشکست شدن بعضی از بانکها مثل اینده شدن را گفتم
بعد در مورد بانک اینده کسانی که تو تهران هستن توجه کنن بیشتر شعبه های بانک اینده در شمال شهر و جاهای پرتردد هست و همگی این ملک های خریداری شده توسط خود بانک اینده بعد چطور همچین بانک با این سرمایه میخواد ورشکست بشه که سرمایه گذار اصلیش هم اقای انصاری هست صاحب چندین شرکت بزرگ و مجتمع های تجاری مثل بازار موبایل در خیابان حافظ
کلا این قضیه ورشکست شدن بانک اینده را از سرتان بیرون کنید

wxz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ولی شما درنظر بگیر 50 تا شعبه داره ک براخودشه بانک اینده هر شعبه 20 میلیارد میشه 1000 میلیارد یعنی کل داراییش اینه ببین 400 نفر تو کل ایران که حسابهای 2 یا 3 میلیاردی اونجا داشته باشند میشه برابر کل موجودیه بانک اینده پس ببین چقدر متزلزل هستش چه بانک اینده ورشکست بشه یا منحل بشه به حال مردم فرقی نداره فقط دوستانه داریم بحث میکنیم پولی رو که دارید راحت از دست ندید و هرجایی نذارید

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
سلام ولی شما درنظر بگیر 50 تا شعبه داره ک براخودشه بانک اینده هر شعبه 20 میلیارد میشه 1000 میلیارد یعنی کل داراییش اینه ببین 400 نفر تو کل ایران که حسابهای 2 یا 3 میلیاردی اونجا داشته باشند میشه برابر کل موجودیه بانک اینده پس ببین چقدر متزلزل هستش چه بانک اینده ورشکست بشه یا منحل بشه به حال مردم فرقی نداره فقط دوستانه داریم بحث میکنیم پولی رو که دارید راحت از دست ندید و هرجایی نذارید
عزیز فقط ملک که سرمایه نمیشه که هزاران سرمایه گذاری های دیگه و غیره داره طرف نیامده که همه سرمایه اش را ملک بخره مطمن باش هزار کار دیگه کرده

• Like
Reactions: xms

Kamran Rainy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بخابون تو بغلت عزیزم بهترین جا خیالتم اسوده

چرا؟
این پول اضافیه و برای برادر کوچکم هست میترسم پلی استشن و این چیزا بخره و خرجش کنه
خرج اینترنتشم ماهانه بالاست میخوام حداقل یه فایده ای داشته باشه و سودشو خرج نتمون کنیم
پس اگر بزارم بغلم هیچ فایده ای نداره البته میدونم شما تریلیاردرید و این پول خرد ارزش سوددهی برای شما نداره ...

دوستان اگر امکانش هست بصورت جدی و غیرطنز جواب بدن ما این پول (ده تومن) رو کدوم موسسه بزاریم که بیشترین سود ماهانه رو بده!

با تشکر

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
از بچه ها كسي با موسسه آرمان هم كار كرده؟چجوريه؟

usfelme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان الان بانک آینده حساب 23 درصدی باز میکنه؟؟

u3f_uah2006

Registered User
لایک‌ها
22
تنها بانکی که بالاترین سود رو میداد بانک قوامین بود که رفتم امروز حساب باز کنم گفت نرخ ترجیحی رو برداشتن از 1 دی . فقط 22 درصد میدیم

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
تنها بانکی که بالاترین سود رو میداد بانک قوامین بود که رفتم امروز حساب باز کنم گفت نرخ ترجیحی رو برداشتن از 1 دی . فقط 22 درصد میدیم
آيا هنوز اون حساب سپرده ٢٢ درصد ساليانه رو كه بعد از يك ماه ميشه هروقت ميشد پول رو بدون جريمه برداشت رو باز مي كنن؟ ممنون ميشم اگر دوستان كسي آمار داره اطلاع بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

jaymz2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام کسی اطلاع داره موسسه آرمان به حساب های یکساله چقدر سود میده و آیا مبلغ سپرده هم در مقدار سود موثره؟

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
در بیشتر بانکها حساب دارم ولی بهتربن بانکی که تا حالا باهاش کار کردم از لحاظ امکانات بانکی ، تعداد شعب ، برخورد پرسنل ، نرخ سود مناسب نسبت به بقیه بانکها ، محاسبات دقیق و ... بانک آینده بوده و است.
تا حالا کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
در بیشتر بانکها حساب دارم ولی بهتربن بانکی که تا حالا باهاش کار کردم از لحاظ امکانات بانکی ، تعداد شعب ، برخورد پرسنل ، نرخ سود مناسب نسبت به بقیه بانکها ، محاسبات دقیق و ... بانک آینده بوده و است.
تا حالا کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم
در ایران اصولا هر بانکی مجوز بگیره و مشتری هاش زیاد بشن دیگه کارمندهاش احترام نمیذارن به مشتری و خدماتشم همینی که هست میشه میخای بخواه نمیخای نخواه میشه اما کافیه اول راه باشن و مشتری هاشون کم و بدون مجوز همه چیزشون برای جذب عالی میشه اینجور موارد در کشور ما طبیعی هست اما در خارج از کشور برعکس اصلا بانکی بدون مجوز تاسیس نمیشه و اگر هم با مجوز تاسیس شد برای خدمات خوبی که ارائه میدهند و احترام به مشتری هست که منابع جذب میکنن و رقابت سالم حتی در دادن سود دهی ما هنوز خیلی مونده تا به پای کشور های اروپایی و امریکایی برسیم....

بالا