برگزیده های پرشین تولز

برقراری تماس صوتی بین کامپیوتر وگوشی از طریق نرم افزار

hsdn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
باسلام
من میخواستم بدونم چطوری میتونم از طریق اینترنت گوشی و نرم افزار نصب شده روش تماسی با کامپیوتر برقرار کنم؟یعنی اینکه نرم افزار مشترکی باشه که مثل اسکایپ باشه ولی من روی گوشیم نصب کنم وشخص دیگر روی کامپیوترش ومن بتونم از طریق اون نرم افزار باهاش ارتباط برقرار کنم البته تنها صوتی میخوام و تصویری احتیاج ندارم ممنون میشم دراین زمینه راهنمایی کنید.
ممنون

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
اگه سیستم عامل گوشی اندروید باشه ، کار راحتی دارید. کافیه ، روی کامپیوتر برنامه ی Bluestacks و ( با کمک اون ) برنامه های مسنجر اندروید و نصب کنید. سپس از گوشی با شخص مورد نظر تماس بگیرید.

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
باسلام
من میخواستم بدونم چطوری میتونم از طریق اینترنت گوشی و نرم افزار نصب شده روش تماسی با کامپیوتر برقرار کنم؟یعنی اینکه نرم افزار مشترکی باشه که مثل اسکایپ باشه ولی من روی گوشیم نصب کنم وشخص دیگر روی کامپیوترش ومن بتونم از طریق اون نرم افزار باهاش ارتباط برقرار کنم البته تنها صوتی میخوام و تصویری احتیاج ندارم ممنون میشم دراین زمینه راهنمایی کنید.
ممنون
اگر نرم افزاری پیدا کردید به ما هم بگید.
من فعلا فقط به جز نصب مجازی سازهای آندروید که دوستمون گفتن، فقط Nimbuzz به ذهنم میرسه که میشه باهاش همچین کاری کرد، یعنی نرم افزاری که هم واسه گوشی ها هستش هم واسه کامیپوتر

omidh20

Registered User
لایک‌ها
14
خب همون اسکایپ رو تو گوشی و کامپیوترت نصب کن . برا هر کدومم یه اکانت بساز بعد میتونی با هر کدوم که خواستی به اون یکی تماس بگیری با لاین و وایبرم میشه .

i-viber.ir

Registered User
لایک‌ها
29

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بالا