برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شیائومی ردمی نوت (xiaomi redmi note) آموزش و پرسش و پاسخ

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
نه خیر عزیز دل تو که این کاره ای چرا اینو میگی پسر خوب من خودم رام پورت میکنم دیگه فرق بایدو رو با لیوا ندونم باید برم بمیرم
ورژن دقیقشو میدونی؟
اخه من فلشش نکردم
رتم الانم 14.12.05 هست

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640

david1234d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
سلام من توی این مدت که ردمی نوت خریدم متوجه سیاستهای کاملا غلط xiaomi شدم. تقریبا با ظهور اولین گوشیهای سامسونگ و اچ تی سی و نکسوسها xiaomi با یک سیستم عامل زیبا کار رو شروع کرد و شروع به ساپورت اکثر گوشیها پرفروش اون زمان مثل اس و اس 2 سامسونگ و .... کزد. پس از مدتی که اسمش کاملا شناخته شد همنطور که میدونید ساخت گوشیهای با کیفیت بالا و از نظر قطعات کامل رو آغاز کرد قیمتهای های بسیار پایین در چین و هند و ما ایرانی چون از واسطه خرید میکنیم حداقل 30 درصد بیشتر باید پول بدیم مثلا ردمی نوت 145 دلار در چین فروخته میشه ولی ما باید 200 تا 230 دلار پول بدیم اینها بماند.همه شرکتها هایی معروف تولید کننده تلفن همراه که خیلی از ما بارها اونارو به گرون فروشی و کیفیت پایین و عدم بروزسانی مسخره میکنیم حداقل 2 نوبت گوشیهای میان رده و بالا رده و یک نوبت گوشیهای پایین رده رو بروزسانی نرم افزاری میکنن، اما متاسفانه به دلایلی که عرض میکنم xiaomi گوشیهای که با اونها مشهور شد مثل ردمی نوت و هوگنومی وان اس رو فراموش کرده هر روز در تاپیکهای چینی میخونیم که اندروید 4.4 برای این گوشیها خواهد آمد در حالی که ابتدای سال 2014 این سیستم عامل منتشر شده درحالی که کپی فروشهای چینی و شرکتهای معتبری مثل لنوو ،کول پد، هواوی ، الفون ،thl ماههاست گوشیهای خودشون با پردازنده های مشابه رو بروزرسانی کردن. بنده تبلت ifive x2 که بیش از 10 ماه هست که به آخرین نسخه اندروید 4.4 بروزرسانی شده. آیا xiaomi که مدعی نرم افزار بود اینقدر دست پا بسته که نمیتونه این کار رو بکنه؟؟؟!!!!
قطعا اینطور نیست اونا همین ابتدای کار بدنبال سودجویی و فریب راه افتادن xiaomi redmi note 4g با miui 6 یه توهین بزرگ هست !!!گوشی که به لحاظ سخت افزاری 35 درصد ضعیفتر از ردمی نوت معمولی هست که با همون قیمت ردمی نوت معمولی داره فروخته میشه با شروع فروش این گوشی سیاست های نامردی xiaomi شروع شد آیا میلیونها نفری که ردمی نوت معمولی خریدن باید قربانی سود جویی این شرکت بشن؟؟؟
به فرض محال بروزرسانی miui 6 هم برای این گوشی با تاخیر حداقل 7 تا 8 ماهه انجام بشه با این اوصاف اندروید L روی ردمی نوت یه آرزوی دست نیافتنی خواهد شد. درحالی که شرکتهای رقیب قطعا این بروزرسانی رو برای گوشیهای هم رده با ردمی نوت انجام خواهند داد. متاسفانه دولوپر هم هیچ بخاری ازشون بلند نمیشه.
مشکل فروش پایین xiaomi خارج از چین باعث شده که این شرکت بدنبال ساخت گوشی با پردازنده های کوالکوم باشه ردمی نوت 2 با اسنپدراگون 615 خواهد آمد و اون موقع نه تنها خریداران ردمی نوت معمولی بلکه 4g دارها هم فراموش میشن.... و این دور باطل برای xiaomi دارها ادامه می یابد
این سیاست ها غیر از دلخوری خریداران چیزی به همراه نداره و مطمئنا با این روش تصاحب بازارهای جهانی توسط xiaomi فقط یه رویا برای آقای لی جان تبدیل میشه.
این متن رو به ایمیل آقای جان و مهندسین xiaomi هم فرستادم البته به زبان لاتین. روز خوش

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
نفس خودت اين رامو دانلودش کردى؟
من دوبار دان کردم 36*مگ رو اما هيچى توش نبوده نميدونم چرا گوشيم هيچى نشون نميده توش!

david1234d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
جناب یه لینک درست حسابی از این لیوا بذار، دستت بی بلا

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
جناب یه لینک درست حسابی از این لیوا بذار، دستت بی بلا
يه لينک هست از توى needrom.com بزن دانلود کن اينى که نفس داده توى فولدرش قابليت فلش نداشت نميدانم چرا!

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
من ورژن قبلی رو دان کرده بودم الان اینو هم امروز دان کردم و هیچ مشکلی نداره

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
يعنى اين
بيرونش زده 366مگ حجمشه
وقتى بازش ميکنى هيچى داخلش نيست
دوبار هم دانلود کردم

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1419290384101.png
    uploadfromtaptalk1419290384101.png
    140 KB · نمایش ها: 12
  • uploadfromtaptalk1419290396686.png
    uploadfromtaptalk1419290396686.png
    19.8 KB · نمایش ها: 12

david1234d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
این لیوا رام و اکثر رامها چون واسه گوشیهای دیگه هستن مشکل چند لمسی دارن، با تست چند لمسی انتوتو کاملا معلوم میشه ولی خداییش صدای گوشی خیلی شاخ میشه

david1234d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
اینو بزنید خداییش باحاله YunOS-2.7.3 توی
needrom
دوربین صدا بلوتوث وای فای و چند لمسی عالی رم خالی میده 1.5 گیگ یه پلیر موزیک میخواد فقط چون چینیه، لود مدیا عالی و برنامه گوگل رو باید خودتون بزنید

Last edited:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
http://pan.baidu.com/s/1o6OFuci
نسخه جدیدی لیوا واسه 23.12
مشکل چند لمسی هم فقط با یه حرکت کوچولو حل میشه اگه کسی میخاد خودم یه پچ بسازم شما بعد نصب رام اونو نصب کنی این مشکل چندلمسی هم حل میشه !

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
من یان او اس رو دوست دارم ولی میوی هم یه چیز دیگه اس خدا وکیلی (میدونی چرا چون واقعا از لحاظ اینکه اینتر فیس دلخواه رو بخای داشته باشی حرف نداره)

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
پسر خوب این دولوپر روی رام هاش قفل میذاره یا اصطلاحا سورس اونا رو میبنده شما اگه همون فایلو تو کامپیوتر با 7zip نگاه کنی محتویاتش رو نشون میده ولی قابل اکسترکت نیست چون رمز میخوادشما برو تو ریکاوری همه ی وایپ رو بکن بعدش بنصب .

بالا