برگزیده های پرشین تولز

آزمون تست باتری اسمارتفونها

kingroid

Registered User
لایک‌ها
150
برای انتخاب یک گوشی هوشمند ، فاکتورهای مختلفی را از جمله صفحه نمایش ، پردازنده و . . . را در نظر می گیرید ، اما یکی از مهمترین فاکتورهایی که از اهمیت بالایی بر خوردار است ، نگه داشتن شارژ باتری است.
untitled-png.747806
یک گوشی هوشمند ، علاوه داشتن مشخصات سخت افزاری مناسب با نیازتان ، باید مصرف باتری نسبتا خوب و بهینه ای داشته باشد و در مدت زمان بیشتری بتواند برایتان شارز نگه دارد و احتیاجی به دفعات مکرر ، برای شارژ کردن گوشی نباشد.
untitled12-jpg.747805

یه عنوان مثال Nokia Lumia 1520 با 107 امتیاز بهترین عملکرد باتری را در بین اسمارتفونها دارد.
باتری این گوشی با شارژ کامل باتری تا 28 ساعت و 34 دقیقه مکالمه مداوم در شبکه 3G شارز نگه می دارد.
در وب گردی هم تا 12 ساعت و 40 دقیقه و در پخش ویدیو هم تقریبا تا 12 ساعت و 31 دقیقه باتری آن دوام می آورد.
ضمنا امتیاز کلی که برای هر اسمارتفون داده شده ، حالت آماده به کار هم در نظر گرفته شده است.
1520-jpg.747830
باتری Lumia 1520 در هر روز با یک ساعت مکالمه ، یک ساعت وب گردی و یک ساعت پخش ویدیو ، تا 107 ساعت یعنی تقریبا تا 4 روز و نیم برایتان شارز نگه می دارد و امتیار 107 نیز به این دستگاه تعلق می گیرد.

مطابق جدول زیر که در پست بعد مشاهده می کنید وضعیت باتری سایر اسمارتفونها را هم می توانید مشاهده ، که به ترتیب امتیاز نیز رده بندی شده اند.

Last edited:

m0rt3za.t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
میشه آدرس سایتی منبع رو بدید؟

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
اره ادرسش رو بدید
من شوامی ردمی نوت دارم با 4% شارژ 3ساعت و 50 دقیقه مکالمه کردم بازم 2% موند برام
منبعش کجاست دقیقا؟!

kingroid

Registered User
لایک‌ها
150
بالا