برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
سلام به همه دوستان
ی مشکلی دارم امیدوارم بتونید کمکم کنید
من سرباز نیرو هواییم و سنم 24 و متاهلم از شانسم با شرایط متاهلی افتادم جایی دور که نمیتونم به زندگیم برسم مشکل اصلیم هم خرج و مخارج زندگیمه که اصلا نمیتونم حتی ی ریالم کار کنم هفته ای یروز میرم خونم چه برسه به کار !!
اونجا که من افتادم به هیچ عنوان انتقالی نمیدنی هرچی صحبت کردم میگن نمیشه البته پارتی میخواد که ما نداریم!
الان به سرم زده برای اعتراضو این حرفا ی شب خود زنی کنم بلکه ی فرجی بشه
میگن خود زنی قضایی میکنن درسته ؟ ی توضیحی میشه بدین
امکان معافی نداره این قضیه ؟؟
بله میری داد گاه نظامی علاوه بر باز داشتی و دادن جریمه اضافه خدمت هم میخوری

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
کسر خدمت دیگه وجود نداره که برادر من خیلی وقته برداشتن
فقط کسایی که پدرشون 30 ماه جبهه داشته باشه معاف میشن و یا 30 درصد جانبازی یا جمع این دو به 30 برسه
غیر اون کسری دیگه وجود نداره
چون قبلا خیلی ها استفاده کردن و الان کمبود نیرو دارن
کسر خدمت از جهت جبهه پدر فقط برای متولدین سال 72 به بعد برداشته شده
یعنی کسانی که متولد سال 72 به قبل هستند می تونن استفاده کنند.

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
قانون جدید هر کس تا 30 سالگی نره خدمت و فراری باشه بگیرنش 30 تومن جریمه میشه برای هر سالم 1 تومن اضافه میشه بهش بله

بالای 30 سال ها می تونن سربازی رو بخرن نکه فراری باشی بگیرن 30 تومن جریمه میشی :general711:

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
به نظرتون این قانون تبصره ایناش هم واسه زیر 30 ساله ها درمیاد؟ آخه کشور ما قانونش تو 24 ساعت ممکنه جوری عوض بشه که فکرش رو هم نمیکردی. الان من موندم برم پست کنم یا منتظر بمونم.

lionsg

Registered User
لایک‌ها
104
بالای 30 سال ها می تونن سربازی رو بخرن نکه فراری باشی بگیرن 30 تومن جریمه میشی :general711:
بالای 30 سال به شرط اینکه حداقل 10 سال غیبت داشته باشی . اینجوری که باشه اونایی که واسه دکترا میخونن تا 30 سالگی دانشگاه هستن

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
آقا این معاینه اولیه که برای پست کردن دفترچه باید بری چجوریه؟ منظورم اینه که کلا لخت میکنن آدمو؟ سخته؟ :دی
بعد یکی از دوستان بهم آدرس دکتری داده بود که برم ببینه واسه کدوم دردو مرضم معاف میتونم بشم(احتمال ناچیزی هست) این دکتری که پلیس+10 نامه داده واسه معاینه برم هم همینکارو میکنه یا اینا سعی بر عدم معافی دارن؟ آخه یه بنده خدایی بخاطر مشکل کج و کوله بودن ساق پاهاش و زانوش معاف شد خودشم نمیدونست و رفته بود بیرون پیش یه دکتری اون بهش گفته بود. حالا من یه کله برم همین دکتر معتمد یا اول یه ویزیت بیرون برم بعد؟

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
کسی اطلاعی در مورد پست قبلی من نداره؟
یه چیز دیگه. تو همین چند روز گذشته کسی دفترچه پست کرده؟ یعنی اردیبهشت هنوز پر نشده که؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
آقا این معاینه اولیه که برای پست کردن دفترچه باید بری چجوریه؟ منظورم اینه که کلا لخت میکنن آدمو؟ سخته؟ :دی
بعد یکی از دوستان بهم آدرس دکتری داده بود که برم ببینه واسه کدوم دردو مرضم معاف میتونم بشم(احتمال ناچیزی هست) این دکتری که پلیس+10 نامه داده واسه معاینه برم هم همینکارو میکنه یا اینا سعی بر عدم معافی دارن؟ آخه یه بنده خدایی بخاطر مشکل کج و کوله بودن ساق پاهاش و زانوش معاف شد خودشم نمیدونست و رفته بود بیرون پیش یه دکتری اون بهش گفته بود. حالا من یه کله برم همین دکتر معتمد یا اول یه ویزیت بیرون برم بعد؟
سلام.
بستگی به پرکردن اون فرمه داره که بهت میدن! اگه همه رو بزنی سالم خب دکترم کمتر گیر میده.
مثلا از لحظه ای که میری تو وطرز پوشیدن لباست و راه رفتنت ... دکتر خودش فلوچاتو تو مغزش ترسیم میکنه که چه کارت کنه:D
مثلا نفرات قبلی پیش همون دکتر رفتن و گفته بکش پایین اما من رفتم خبری نبود :rolleyes:فقط شنیدن صدای قلب .فشار وتمام

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
کسر خدمت از جهت جبهه پدر فقط برای متولدین سال 72 به بعد برداشته شده
یعنی کسانی که متولد سال 72 به قبل هستند می تونن استفاده کنند.
من الان متولد 72/3/8 هستم تکلیفم جیه؟

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، در قوانین مربوط به خدمت سربازی آمده است که کسانی که در سال 94 به خدمت اعزام شوند باید 24 ماه خدمت کنند. اگر هر کدام از سربازان همسر داشته باشند 3 ماه، به ازای هر فرزند 3 ماه، حضور مناطق امنیتی 3 ماه و حضور مناطق محروم و بد آب و هوا 2 ماه کاهش خدمت خواهند داشت. این در حالی است که امسال مدت زمان خدمت **** وظیفه تنها 21 ماه است که همین موارد از آن کاسته می‌شود از این رو حجم بسیاری از جوانان با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 تقاضا داشتند تا به خدمت بروند. به سراغ سردار کمالی جانشین معاونت منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح رفتیم تا از وی درباره افزایش حجم سربازان سؤال بپرسیم. وی در مصاحبه با فارس خبر خوشی را به سربازان داده و عنوان کرد: برابر تصمیم‌گیری‌های انجام شده برخی از سربازان می‌توانند خدمت خود را در سال 94 برابر مقررات سال 93 انجام دهند. از وی درباره شرایط این سربازان پرسیدیم که سردار کمالی گفت: هر کدام از متقاضیان خدمت سربازی که تا پایان سال 93 به دفاتر پلیس + 10 مراجعه و فقط برگ اعزام به خدمت برایشان صادر شود و مدارکشان را به صورت کامل ارائه کنند جزو این دسته از سربازان خواهند بود. سردار کمالی افزود: اصلا مهم نیست که در برگ اعزام خدمت چه تاریخی برای اعزام قید شود و فقط کافی است برگ اعزام گرفته شود. جانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برای مثال حتی اگر در برگ اعزام به خدمت قید شده باشد اعزام شهریور سال 94 باز هم مدت خدمت برابر سال 93 و قوانین امسال محاسبه می‌شود. سردار کمالی گفت: این تصمیم از آنجا اتخاذ شد که خانواده‌ها در تماس با نیروهای مسلح ابراز نگرانی از مدت زمان خدمت فرزندانشان داشتند و از طرفی ظرفیت مراکز آموزشی و نیروهای مسلح نیز محدود است. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931115000693#sthash.zMogEaAu.dpuf

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
کسی تو این هفته دفترچه فرستاده؟ اردیبهشت پر شده یا نه هنوز؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
دوستان چجوری میشه فهمید کسی سرباز فراریه یا مشمول غایب؟
از کجا میشه استعلام گرفت؟

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
طرح ثبت نام خرید سربازی شروع شده با 8 سال غیبت میفروشن اگه کسی بخره آموزشی هم باید بره؟

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
واسه چی مدرک داشته باشی گرونتره چرا اینطوریه واقعن؟؟؟؟؟؟

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
دوستان وقتی دفترچه ارسال میکنیم یه چه مدت طول میکشه اعزام به خدمت ؟؟

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
واسه چی مدرک داشته باشی گرونتره چرا اینطوریه واقعن؟؟؟؟؟؟

چون فرض اینه که شما که مدرک داشتی دلیل سربازی نیومدنت کار کردنه و چون کار خوب داشتی الان سرمایه بیشتری داری و باید پول بیشتری بدی

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
دوستان وقتی دفترچه ارسال میکنیم یه چه مدت طول میکشه اعزام به خدمت ؟؟
بعد از تکمیل مدارک
اگه لیسانس باشی اول هر ماه زوج
اگه جا نداشته باشن میره برای ماه زوج بعدی

بالا