برگزیده های پرشین تولز

سوال از شما، پاسخ از ما - رفع مشکلات کامپیوتری

T.REX

Registered User
لایک‌ها
331
آموزش تصویریش رو میتونید از اینجا دریافت کنید

این کارارو خودم کردم .مشکل من عدم نمایش کلمات فارسی تو برنامه های پلیر هست .من حتی زیرنویسای فارسی رو که میچسبونم به برنامه ، برنامه اونارو انگلیسی نشون میده.انگار که زیرنویس انگلیسی گذاشتی تو برنامه .

آقا هیچی . درست شد .انگار مشکل از زیرنویسا بوده!!!! قبلا فارسی بودن الان انگلیسی شدن :eek:

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام
یه هارد دارم که همه اطلاعاتش مخفی شده و هیچی شُ نمایش نمیده
ولی هجم رو همچنان اشغال کرده یعنی پاک نشده !
هیدن هم نیست ...
اگه بخوام چیزی رو بیارم از تو هارد اسم یا فرمت شُ اون بالا تو سرچ، سرچ می کنم میاد لوی خودِ هارد خالی خالی هست و هیچی توش نیست !
در حالی که خب نمی خوام اینطوری باشه :أی
چه کار میشه برا رفع این مشکل کرد ؟

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
سلام..
مطمئنید فولدرهاتون هیدن نشده؟!...
بله دوست عزیز ،فولدر شبیه یه فایل شده ،فایل بدوم پسوند، اسم فولدر روی همون فایل هست.
باید حتما با آنتی ویروس خوبی بررسیش کنی
یکی از اون فایل ها رو بده به ویروس توتال نتیجه شو بذار همینجا
کسپر اسکای خوب نیست ؟ ویروس توتال اسم نرم افزاره ؟
بله احتمالا ویروس فایلاشونو هیدن کرده و الان انتی ویروس ویروسو از بین برده ولی اثراتشو خیر.
یادمه یه ترفند خیلی ساده تو نت بد که با استفاده از run میتونستی فایل هیدن رو رونمایی کنی و به حالت اول در بیاری.یه سرچ کن راحت پیدا میشه.
اون روش رو هم انجام دادم تاثیری نداره چون هیدن نشده

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
یه هارد دارم که همه اطلاعاتش مخفی شده و هیچی شُ نمایش نمیده
ولی هجم رو همچنان اشغال کرده یعنی پاک نشده !
هیدن هم نیست ...
اگه بخوام چیزی رو بیارم از تو هارد اسم یا فرمت شُ اون بالا تو سرچ، سرچ می کنم میاد لوی خودِ هارد خالی خالی هست و هیچی توش نیست !
در حالی که خب نمی خوام اینطوری باشه :أی
چه کار میشه برا رفع این مشکل کرد ؟
با نرم افرار anti hidden میتونی فایل های هیدن رو برگردونی.
با نرم افزار XYplorer هم میتونی فایل های مخفی رو ببینی

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
با نرم افرار anti hidden میتونی فایل های هیدن رو برگردونی.
با نرم افزار XYplorer هم میتونی فایل های مخفی رو ببینی
گفتم که هیدن نیستند
این نرم افزاری که گفتید روش خاصی هم برا استفاده دارند ؟

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
شما میگی مخفی شده !! نه راحته اجرش میکنی درایو یا فولدری که مد نظره ادرس میدی میزنی میگرده همه چی رو از حالت مخفی خارج میکنه حتی فولدرهای سیستمی

Dearhossein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشین. مشکل من با کامپیوترم اینه که وقتی توی یه سایت بخصوصی میرم و میخوام ازون سایت با دانلود منجرم فایلی رو بگیرم، نه تنها اون فایل دانلود نمیشه
بلکه کلا دیگه نه هیچ سایت دیگه ای باز میشه و نه از جای دیگه ایی فایل دانلود میشه، یه جورایی ارتباط سیستمم با اینترنت به کل قطع میشه البته ای دی اس ال کانکت میمونه،
من سیستم رو که ری استارت می کنم درست میشه. البته این اتفاق هربار نمیوفته و گاهی وقتاست. حالا این چه جور مشکلیه و چطوری حلش کنم؟ ممنون که جواب میدین

Dearhossein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشین. مشکل من با کامپیوترم اینه که وقتی توی یه سایت بخصوصی میرم و میخوام ازون سایت با دانلود منجرم فایلی رو بگیرم، نه تنها اون فایل دانلود نمیشه
بلکه کلا دیگه نه هیچ سایت دیگه ای باز میشه و نه از جای دیگه ایی فایل دانلود میشه، یه جورایی ارتباط سیستمم با اینترنت به کل قطع میشه البته ای دی اس ال کانکت میمونه،
من سیستم رو که ری استارت می کنم درست میشه. البته این اتفاق هربار نمیوفته و گاهی وقتاست. حالا این چه جور مشکلیه و چطوری حلش کنم؟ ممنون که جواب میدین

اینجا تعطیله؟ کدوم قسمت انجمن تعطیل نیست که بریم سوالمونو بپرسیم؟ هر چند که بعید میدونم کسی این سوال رو هم جواب بده _ باتشکر

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
احتمالا مشکل از ابزار امنیتی یا فایروال
و در وهله آخر از دانلود منیجرتون هست!

emperorgame

Registered User
لایک‌ها
40
باسلام.ببخشید من یک سوال داشتم.
من چندهفته پیش یک سیستم جدید خریدم با مشخصات زیر:
ram:8
core i5 4460
ولی گرافیکم hd5450 هست اونم از مارک مزخرفxfx حالا من بازی هایی را که جدید اومده به سختی با این گرافیک اجرا میکنم شنیدم که خود گرافیک داخلی پردازنده خیلی بهتر از این گرافیکه حالا میخوام بدونم چطور میتونم با گرافیک پردازنده بازی ها را اجراکنم/
لطفا راهنمایی کنید.ممنون

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
کسی بلده که چه جوری بدسکتور رو درست کنیم؟ نرم افزار ها جواب ندادن

s.taranom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چجوری میشه برنامه 3 دی مکس رو تو لپ تاپ ایسوس کهوینوزش8 هستش نصب کرد؟؟؟سایر برنامه ها راحت نصب میشن ولی برنامه 3 دی مکس نصب نمیشه همین برنامه رو تو لپ تاپ های برند دیگه خیلی راحت میشه نصب کرد ولی تو ایسوس نمیشه!!!!

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
سلام چجوری میشه برنامه 3 دی مکس رو تو لپ تاپ ایسوس کهوینوزش8 هستش نصب کرد؟؟؟سایر برنامه ها راحت نصب میشن ولی برنامه 3 دی مکس نصب نمیشه همین برنامه رو تو لپ تاپ های برند دیگه خیلی راحت میشه نصب کرد ولی تو ایسوس نمیشه!!!!
یا شما نمیتونی نصب کنی یا فایل نصبیت مشکل داره شایدم فریم ورک روی ویندوزت نصب نیست ! باید از صفحه نصب عکس بزارید تا مشخص بشه.

amirali2820

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
117
سلام
به دلایلی مجبور شدم بایوس مادربرد رو خالی کنم و بعد از نصب ویندوز به دو مشکل بر میخورم
1 - سیستم به هیچ وجه چه با کابل چه با وایرلس به اینترنت وصل نمیشه البته به شبکه وصل میشه ولی در هر دو مورد وایرلس و lan شبکه کانکت میشه ولی No Intenet access

2 - گرافیک سیستم قاطی میکنه البته قبل از خالی کردن بایوس مادربرد چنین مشکلاتی نداشتم
چندین بار ویندوز زدم . هارد هم سالمه
ممنون

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
یه فایل که حدودای 1.5 ماه پیش حذف شده رو میشه برگردوند ؟؟ چجوری ؟؟ با چی ؟؟ :general504::general504:

a-plus

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان.
مشکلی واسه کامپیوترم پیش اومده اینه که روشن میکنم و وقتی ویندوز میاد بالا ارور میده و بعدش ری استارت میکنه.و اروررش register key هست
ممنون میشم راهنماییم کنید

ghasedak13727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نرم افزاری میخام که بشه از طریق ویندوز سون توی اینستاگرام پست گذاشت خیلی خیلی فوریه
با گامبلر امتحان کردم نشد

ghasedak13727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نرم افزاری میخام که بشه از طریق ویندوز سون توی اینستاگرام پست گذاشت خیلی خیلی فوریه
با گامبلر امتحان کردم نشد

amirali2820

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
117
باسلام.ببخشید من یک سوال داشتم.
من چندهفته پیش یک سیستم جدید خریدم با مشخصات زیر:
ram:8
core i5 4460
ولی گرافیکم hd5450 هست اونم از مارک مزخرفxfx حالا من بازی هایی را که جدید اومده به سختی با این گرافیک اجرا میکنم شنیدم که خود گرافیک داخلی پردازنده خیلی بهتر از این گرافیکه حالا میخوام بدونم چطور میتونم با گرافیک پردازنده بازی ها را اجراکنم/
لطفا راهنمایی کنید.ممنون
گرافیکتو از رو سیستم بردار بعد کابل مانیتور رو به پورت آنبرد وصل کن حل میشه

بالا